2009

TECHNIKUM

 Absolwenci  2009r.

 Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca:

Białkowski Artur, Brzeski Daniel, Chrzanowski Paweł, Dudka Bartosz, Glina Rafał, Heimowski Tomasz, Januszewski Piotr, Kondek Paweł, Kowalski Damian, Kukawka Paweł, Pawlukiewicz Sebastian, Plenikowski Paweł, Ringwelski Bartosz, Roszman Paweł, Rybicki Przemysław, Toporek Natalia, Wojdyła Sebastian.

Klasa 4 D   TB4 – urządzenia sanitarne
Wychowawca:

Augustyn Daniel, Kłos Łukasz, Leśniewicz Sławomir, Littwin Rafał, Malinowski Zbigniew, Nowak Arkadiusz,

Klasa 4 P   TB4 – technologia drewna
Wychowawca:

Kozłowski Daniel, Krefta Wojciech, Magrean Jarosław, Pisula Mikołaj, Prasoł Adam, Skierka Tomasz, Szrul Michał,

Klasa 4 E   TB4 – geodezja
Wychowawca: Porowska Elżbieta

Bolewski Marek, Brylowski Kamil, Groen Artur, Groth Rafał, Jankowiak Paweł, Janowiak Mariusz, Kardasz Szymon, Lewoniewska Monika, Leyk Jakub, Mielewczyk Adam, Migowski Bartłomiej, Oliferuk Paulina, Palka Angelika, Piątek Łukasz, Piotrowski Mateusz, Pranga Radosław, Radoń Agata, Siniawski Andrzej, Skolimowski Michał, Słowy Alicja, Szulist Anna, Ślusarski Maciej, Śpica Agnieszka, Uber Paweł, Wirkus Józef.

Klasa III a LP – zarządzanie informacją
Wychowawca:

Eichelberger Marcin, Kaczor Paweł, Kulik Mateusz, Kwiatkowski Robert, Meyer Marcin, Mikos Piotr, Mruczkowska Krzysztofa, Pietras Konrad, Piórek Monika, Potaszników Anna, Przybyłowicz Aleksandra, Rąpca Monika, Schuchardt Marika, Wiśniewski Artur, Wiśniewski Piotr, Zadach Joanna, Ziółkowska Karolina.

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa 3 s ZSZ-3    – stolarz
Wychowawca:

Adamczak Marcin, Borof Mateusz, Chyżyński Przemysław, Doering Arkadiusz, Dziel Paweł, Elend Adam, Gernatowski Mariusz, Glinka Magda, Gnaciński Jakub, Halman Damian, Janusch Martin, Jączyk Jakub, Kazimierczak Bartosz, Kida Artur, Kluskiewicz Piotr, Kręciejewski Adam, Parkot Marek, Sobiecki Marek, Toporek Adam, Wandtke Mariusz, Wieliczko Dawid, Wojciechowski Mateusz, Zbuchalski Marcin.

Klasa 2 p ZSZ-2    – posadzkarz
Wychowawca:

Arendt Mariusz, Bień Maciej, Czaja Piotr, Dobrzeniecki Mateusz, Filaber Marcin, Jacyno Marcin, Jeżewski Mateusz, Kacprzyk Szymon, Karsznia Łukasz, Kitowski Marek, Kowalczyk Damian, Leśniczuk Bartosz, Misior Sebastian, Polniak Patryk, Sosnowski Paweł, Stępień Kamil, Szopiński Grzegorz, Śmigielski Daniel.

TECHNIKUM TB-3 ZAOCZNE

SEMESTR  6 M  TU-3    – technik technologii drewna
Wychowawca:

Elwart Krzysztof, Gański Marcin, Hirsz Sebastian, Klahs Jakub, Klinkosz Łukasz, Lejkowski Dariusz, Miotk Tadeusz, Piekarski Krzysztof, Płotka Marcin, Stolc Przemysław.

SEMESTR  6 A  TU-3    – technik budownictwa
Wychowawca:

Anikin Paweł, Budych Zenon, Feluś Dariusz, Grubba Tomasz, Grzenkowicz Mateusz, Labuda Sławomir, Łania Bogusław, Pietrzykowski Andrzej, Popławski Krystian, Robak Daniel, Sawicki Paweł, Smok Łukasz, Szyba Cezary, Zoszczak Sławomir,

SZKOŁA POLICEALNA

Bystron Sebastian, Darda Dominik, Konkel Arnold, Konkel Remigiusz, Kopaczewski Daniel, Kosater Natalia, Kowalczyk Krzysztof, Kurpias Waldemar, Szulta Andrzej, Szulta Daniel, Żmuda Anna,