2010

Absolwenci  2010r.

 Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca:

Czajkowski Jarosław, Dowgiało Filip, Filipek Patryk, Kaznowski Kamil, Klinkosch Lidia, Konkol Rafał, Król Karol, Leszczyński Jarosław, Mejka Jakub, Młyński Wojciech, Orłowska Natalia, Papiernik Maciej, Petroll Patrycja, Piskorz Tomasz, Richert Łukasz, Rota Agnieszka, Steinhardt Marcin, Stojański Michał.

Klasa 4 B   TB4 – drogownictwo
Wychowawca:

Bzdyra Mikołaj, Chmielewski Mateusz, Chrabkowski Adam, Ignatowicz Adrian, Kober Łukasz, Makulec Magdalena, Narloch Kamil, Ratajczyk Mikołaj, Redecki Artur, Skierka Paweł, Sławny Sebastian, Stempień Michał, Wysmyk Norbert

Klasa 4 D   TB4 – urządzenia sanitarne
Wychowawca:

Czerwiński Sebastian, Klawikowski Łukasz, Machola Dawid, Ostrowski Rafał, Plotzke Grzegorz, Skierka Sławomir, Szczepkowski Jacek

Klasa 4 E   TB4 – geodezja
Wychowawca:

Bakan Piotr, Bobrowski Dawid, Bogdan Sylwester,Chruścik Paweł, Dylewska Monika, Gronostajski Daniel, Hinc Mikołaj, Judziński Szymon, Kot Agnieszka, Kowalczyk Dorota, Kućma Patryk, Lewczuk Patryk, Lubocka Emilia, Machajewski Karol, Martynow Miłosz, Mokwa Mateusz, Piask Rafał, Rabiega Adrian, Rozenkranc Sylwia, Sipowicz Łukasz, Skierka Anna, Szwonka Leszek, Walkusz Krzysztof, Wołkowski Adam, Wykocki Jarosław, Zieliński Robert.

Klasa 3 s   ZSZ – 3 – stolarz
Wychowawca:

Czarnecki Tomasz, Cieplak Piotr, Dajda Sylwester, Dettlaff Tomasz, Frankowski Mateusz, Gmyrek Łukasz, Grzywacz Robert, Kornaga Damian, Kownacki Adam, Kupc Krzysztof, Kupc Łukasz, Lewkowicz Mateusz, Marko Tomasz, Mądry Damian, Michta Marcin, Miler Wojciech, Morton Karol, Moryń Kamil, Murglin Adam, Nowakowski Piotr, Ohl Łukasz,

Pettke Patryk, Puzdrowski Dominik, Stanke Patryk, Świętochowski Rafał, Torłop Bartosz, Wołowczyk Rafał.

Klasa 2 p   ZSZ – 2 – posadzkarz

Wychowawca:

Angielczyk Krystian, Angielczyk Mateusz, Bartoszewicz Piotr, Bis Marcin, Cichacki Kamil, Dobrosielski Bartosz, Dobrzeniecki Łukasz, Duszyński Mariusz, Gębicki Damian, Grześkiewicz Daniel, Jeske Adam, Jędra Tobiasz, Kaczorowski Marcin, Kosmala Robert, Liebon Krzysztof, Lorek Paweł, Owsianik Marcin, Pepliński Wojciech, Pilarski Rafał, Sadowy Szymon, Sulich Maciej, Zaborowski Paweł, Żywicki Mateusz,

ZAOCZNE

Semestr  6A   TU – 3 – technik budownictwa

Wychowawca:

Bagiński Marek, Bugowski Sławomir, Dziergowski Tomasz, Gerwatowski Marcin, Gronowski Piotr, Krause Łukasz, Mirkowski Maciej, Nowicz Grzegorz, Śmigielski Cezary, Zaręba Daniel,

SZKOŁA POLICEALNA

Bargański Jarosław, Bogdan Przemysław, Buchajewicz Artur, Chrzanowski Artur, Cyrzan Joanna, Cyrzan Mateusz, Czerwińska Dorota, Dąbrowska Jessica, Eron Mateusz, Grudzień Artur, Jarząbek Piotr, Kaczykowski Adam, Krupa Monika, Lamparski Piotr, Muller Daniel, Peek Daniel, Rachoń Marek, Skraburski Tomasz, Szulta Marcin, Włodarczak Krzysztof,