2011

Absolwenci  2011 r.

 Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Dorota Kreft

Bartczak Michał, Betkier Klaudia, Bieliński Adam, Biszewski Dawid, Brzyski Robert, Dams Damian, Dziedzic Agnieszka, Gąsiorowski Kamil, Herman Jakub, Joński Piotr, Kass Krzysztof, Kondracki Mateusz, Kowalewski Daniel, Krzak Kacper, Kuczmański-Zbylut Paweł, Liberkowski Michał, Łyskowski Radosław, Mężałka Klaudia, Michałkiewicz Damian, Miller Aleksandra, Palec Przemysław, Pałasz Damian, Rekść Krzysztof, Truszczyńska Maksymiliana, Winciorek Nicolas.

Klasa 4 B   TB4 – drogownictwo
Wychowawca:

Bultrowicz Grzegorz, Huzarski Patryk, Jaworski Tomasz, Justka Piotr, Kamiński Piotr, Klechowicz Karol, Kołodziejski Łukasz, Kozioł Karol, Kumorczyk Patryk, Muntowski Damian, Przybysz Sławomir, Putkamer Jacek, Rybakowski Rafał, Siezieniewski Marek, Torłop Tomasz, Wansel Marek, Załęski Mariusz,

 Klasa 4 C   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Maria Góralska

Chojnowski Krzysztof, Chronowska Marlena, Cybula Kamil, Czeszewski Grzegorz, Frankowski Paweł, Gałęcki Marcin, Glegocińska Aleksandra, Gruszewski Kamil, Iwański Wojciech, Jakrzewski Grzegorz, Karczewska Katarzyna, Kiełb Patrycjusz, Knut Magda, Kupczak Piotr, Mądry Piotr, Milczarek Mateusz, Mościcki Robert, Odyniec Damian, Omernik Maciej, Rugowski Mateusz, Siemion Artur, Słopiecki Andrzej, Tesmer Wojciech, Urbanowicz Paweł.

 Klasa 4 D   TB4 – urządzenia sanitarne

Wychowawca:

Bogdan Rafał, Groth Paweł, Gruszkowski Tomasz, Jakuszko Dawid, Molenda Patryk, Neubauer Bartłomiej, Niedzielski Martin, Rampalski Dawid, Rydzyński Łukasz, Stajnke Tomasz, Sznajder Norbert,

Klasa 4 E   TB4 – geodezja                                                                                     
Wychowawca:  Ewa Pochyluk

Adrian Szymon, Arent Przemysław, Banaczyk Krzysztof, Burclaw Katarzyna, Czaplewski Tomasz, Downar Leszek, Dubrawa Piotr, Duchnowski Bartosz, Formella Lech, Giec Krystian, Górski Jakub, Kaźmierczyk Paweł, Kąkol Adrian, Kierznikiewicz Adam, Komajda Łukasz, Kostuch Marcin, Król Piotr, Majda Katarzyna, Niesiołowska Angelika, Noga Bartosz, Piechowski Michał, Sobolewski Damian, Szczesny Marcin, Szelest Aleksandra, Szymański Piotr, Talarczyk Szymon, Tomkowicz Agata, Węgorzewska Małgorzata, Wójcik Piotr, Zazoniuk Marcin, Żerański Przemysław.

Klasa 4 K   TB4 – drogownictwa

Wychowawca:

Bergman Tomasz, Chilecki Mikołaj, Dawidziuk Leszek, Kornata Grzegorz, Osipowicz Michał, Sołyga Daniel, Sulewski Marcin, Szelożyński Piotr, Werdecki Kacper,

 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa 3tw   ZSZ – 3 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Wychowawca:

Arendt Jakub, Berlik Karol, Bielski Maciej, Dzierwa Maciej, Ebel Michał, Hoffmann Bartosz, Kogut Jan, Kuźma Łukasz, Lipski Michał, Maliszewski Damian, Marczyk Michał, Milgiewicz Patryk, Mówiński Ryszard, Narloch Mateusz, Nieżorawski Mateusz, Retzlaff Mateusz, Sadka Kamil, Sobański Damian, Stencel Damian, Wójcik Jakub,

 Klasa 3s   ZSZ – 3 – stolarz

Wychowawca:

Arent Łukasz, Czarnecki Paweł, Fedak Paweł, Flisikowski Damian, Gozdek Daniel, Kropacz Mateusz, Kusaj Józef, Lewańczyk Tomasz, Lubiński Bartłomiej, Michalak Jarosław, Miotk Maciej, Płotka Damian, Ptak Krzysztof, Ptasiński Tomasz, Rzewuski Przemysław, Szrul Piotr, Ślaski Sebastian, Tomaszewski Sławomir, Wróblewski Paweł, Żółkiewski Damian, Żukowski Tadeusz,