2012

Absolwenci  2012r.

Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca:

Borski Patryk, Butowski Daniel, Cyrankowski Michał, Ekman Adam, Gąsiorowski Grzegorz, Góralski Łukasz, Herstowski Dariusz, Korenkiewicz Łukasz, Kryński Michał, Łabecki Piotr, Maik Kacper, Mączkowski Paweł, Milczarek Kacper, Pachana Tomasz, Patyński Marcin, Posochow Jakub, Purłan Daniel, Reszka Piotr, Rękawek Michał, Sekściński Mateusz, Szajwaj Mateusz, Szulta Michał, Świątek Maciej, Wencel Patryk, Woźniak Arnold.

Klasa 4 C   TB4 – budownictwo
Wychowawca:

Barnat Filip, Cholewińska Dominika, Derc Michał, Fajenski Bartosz, Grabe Mikołaj, Hetmańska Aleksandra, Koprowski Marek, Król Kamil, Lepacki Piotr, Maj Norwid, Miniewicz Artur, Misztal Łukasz, Nadworski Rafał, Piątek Mateusz, Potrzebowski Marcin, Renk Jacek, Sendłak Marta, Siwek Kamil, Sobieszczański Andrzej, Stajnke Piotr, Szyca Bartosz, Wrzesiński Jakub.

Klasa 4 B   TB4 – drogownictwo
Wychowawca:

Banna Krzysztof, Czaja Mateusz, Czechowicz Maciej, Domiczew Paweł, Drzycimski Michał, Erdmann Kamil, Fierek Tomasz, Górski Łukasz, Grotha Maciej, Halman Dawid, Hinc Łukasz, Jodłowska Sara, Jurkiewicz Andrzej, Maląg Mariusz, Malek Karol, Nakielski Damian, Piotrowski Piotr, Podbielski Rafał, Stanzecki Dominik, Tobiasz Mikołaj, Uciński Miłosz, Wielosiński Radosław, Wnorowski Paweł.

Klasa 4 D   TB4 – urządzenia sanitarne               
Wychowawca: Elwira Dymarczyk

Freda Damian, Gorzkiewicz Damian, Horowski Patryk, Kłos Bartosz, Kurdelski Bartosz, Lademann Adam, Maciaszczyk Brajan, Maćkiewicz Damian, Mierzejewski Marcin, Młynik Tomasz, Muszyński Karol, Nowak Robert, Połomski Kasper, Puk Mateusz, Romanowski Adrian, Sitek Karol, Sitek Mateusz, Wojtyński Tomasz.

Klasa 4 E   TB4 – geodezja
Wychowawca: Monika Bieńkowska

Burandt Jakub, Cieciora Łukasz, Galant Kazimierz, Gałecki Damian, Hirsch Agata, Kazimierczak Maciej, Kluska Dawid, Kozłowski Kordian, Lejkowska Karolina, Leszczyński Kacper, Łabiński Piotr, Niemczyńska Dominika, Nowak Mateusz, Nowak Sylwester, Otta Izabela, Ożóg Krzysztof, Pęciak Michał, Pieńkowski Piotr, Rosalewska Izabella, Rybicka Aneta, Skuza Maciej, Solarski Krystian, Staroń Bartosz, Szymańska Paulina, Tarasiuk Łukasz, Went Jagoda, Wichman Wojciech, Witkowski Jakub, Wojczuk Karol, Żylińska Katarzyna.

 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 Klasa 3 s  ZSZ3 – stolarz                                                                                 

Wychowawca:

Binert Piotr, Brzeziński Dawid, Chramęga Krzysztof, Domka Marcin, Dubicki Daniel, Grześkowiak Michał, Hirsz Krzysztof, Imiołek Mateusz, Krużyński Mateusz, Kuchenny Marcin, Majchrzakowski Piotr, Marszewski Daniel, Natschki Andreas, Radomski Zbigniew, Rosiak Damian, Stasiorowski Maciej, Zieliński Paweł, Zwara Adam, Żukowski Paweł, Żyliński Krzysztof.

 Klasa 3 tr  ZSZ-3 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie            
 Wychowawca:

Bieńkowski Łukasz, Dams Krzysztof, Doroszuk Adrian, Illa Łukasz, Iwanczewski Daniel, Jahn Bartosz, Kita Daniel, Klinkosch Dariusz, Kućma Paweł, Łoboda Przemysław, Majcherek Adam, Petolec Paweł, Rola Przemysław, Saluk Łukasz, Schiedmann Marcin, Szulta Andrzej, Szymanowski Mateusz, Wildmann Patryk, Zdun Mateusz, Zelewski Bartłomiej.

 Klasa 3 tr  ZSZ-3 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie              
Wychowawca:

Bartoszewicz Wojciech, Brzoskowski Mateusz, Bzoma Wojciech, Chojnacki Patryk, Dzwonkowski Pelagia, Gruszka Mateusz, Jagodziński Piotr, Jendernalik Rafał, Klawa Rafał, Kuczyński Artur, Litwiniuk Marcin, Moskwa Remigiusz, Namięta Wojciech, Nowicki Artur, Roszkowski Kamil, Rudziński Mateusz, Sobaszek Paweł, Suchorz Paweł, Sulewski Patryk, Szmytka Daniel, Zawada Radosław.

 ZAOCZNE

SEMESTR 6A  TU-3 – technik budownictwa                                                                 

 Opiekun:

Celary Tadeusz, Chyżyński Przemysław, Cwaliński Andrzej, Daniluk Radosław, Długosz Grzegorz, Drucis Maciej, Fuhrmann Tadeusz, Kacprzyk Szymon, Kielak Teodor, Kosowski Krzysztof, Kręciejewski Adam, Kropidłowski Karol, Lisowski Kamil, Macholl Mateusz, Otterski Adam, Parkot Marek, Pietruć Mieczysław, Skowroński Kamil, Szcząchor Paweł, Szczesny Marek, Szramke Adam.