2013

Absolwenci  2013r.

Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Magdalena Szumera

Balicki Krystian, Błaszczak Adrian, Boniaszczuk Dominika, Brandt Dawid, Ciechocka Agnieszka, Czaja Piotr, Groszek Michał, Jasińska Aleksandra, Koza Michał, Makurat Krystian, Maroszek Jarosław, Mierzwa Mariusz, Nakielski Łukasz, Papiernik Piotr, Puchalski Maciej, Richert Maciej, Rosiak Patryk, Rosiński Damian, Rugowski Jakub, Sawczak Bartosz, Toporek Marcin, Wojak Wojciech.

 Klasa 4 AT   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Tekla Pogorzelska

Cybula Marcin, Durski Mateusz, Fel Jakub, Grabiński Mateusz, Grot Robert, Jędraszek Patryk, Kołtoński Marcin, Lemankiewicz Alicja, Majdański Marcel, Makuch Robert, Okroj Przemysław, Pischke Kamil, Plichta Mateusz, Podwojski Jakub, Polak Andrzej, Pszczołowski Tomasz, Siwerski Adam, Szostak Ewelina, Walas Artur.

 Klasa 4 C   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Beata Falkowska

Borkowski Dawid, Ciołek Przemysław, Dąbrowski Robert, Drywa Łukasz, Duda Przemysław, Gamaracki Paweł, Ginter Krzysztof, Koniuszy Michał, Michalewski Łukasz, Sienkiewicz Marcin, Szczepański Robert, Szmyt Kamil, Ślizewski Damian, Truszczyński Mateusz, Trzciński Paweł.

 Klasa 4 B   TB4 – drogownictwo                                                                                    
 Wychowawca: Magdalena Wyganowska

Beksa Jakub, Belecki Adrian, Bożyk Jakub, Dobrzyński Paweł, Fronczak Dawid, Jagiełło Rafał, Kiedysz Adrian, Kokot Sebastian, Młyński Przemysław, Paluch Mateusz, Piłat Marceli, Pingot Mateusz, Plichta Bartosz, Puzdrowski Daniel.

 Klasa 4 E   TB4 – geodezja                                                                                 
Wychowawca: Halina  Spychała – Betka

Bucholc Bartłomiej, Cholewińska Agata, Dobkowski Tomasz, Glina Anna, Gorczyński Szymon, Górska Paula, Grenda Piotr, Halman Mariusz, Heldt Maciej, Herkt Tomasz, Hewelt Damian, Kleba Maciej, Kopka Sebastian, Kowkiel Daria, Lis Aleksandra, Nalińska Aneta, Piotrzkowska Natalia, Polakowski Piotr, Rezmer Sebastian, Rychliński Maciej, Siewierska Karolina, Skibicki Michał, Tucholski Dawid, Węsierski Mateusz, Ziemann Paweł.

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa 3 s   ZSZ-3 – stolarz                                                                                         
Wychowawca: Piotr Zakrzewski

Arent Patryk, Bichowski Bartosz, Buczek Mateusz, Janusz Michał, Jarocki Mariusz, Jasiński Piotr, Kempisty Radosław, Kolasa Marcin, Kucharuk Tomasz, Łowicki Dawid, Paprocki Daniel, Pettka Łukasz, Płotka Sebastian.

Klasa 3 tr   ZSZ-3 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie           
Wychowawca: Robert Wroński

Anhalt Patryk, Borkowski Sebastian, Czychowski Paweł, Hinca Dawid, Kaim Kamil, Kida Jakub, Kmiecik Jacek, Kuczyński Maciej, Lewkowicz Dawid, Lis Adam, Majchrzak Piotr, Malinowski Mateusz, Mielewczyk Robert, Miłek Marek, Molenda Andrzej, Roszkowski Krystian, Schlingeloff Łukasz, Słonina Mateusz, Stefanek Marek, Tomkiel Artur, Tyczyński Damian, Zaborowski Mateusz, Zwara Milan.

 Klasa 3 tw   ZSZ-3 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie              
Wychowawca: Michał Stankiewicz

Brocki Mateusz, Bucholz Mateusz, Chocholewski Maciej, Draszanowski Tymon, Gabis Kacper, Gołębiewski Łukasz, Januszewski Dariusz, Kamer Krzysztof, Kaźmierczak Mateusz, Klonowski Cezary, Kucharczyk Michał, Kukawski Adam, Liebon Jarosław, Makarski Patryk, Mironowicz Paweł, Miś Rafał, Piskorz Wojciech, Reiter Kamil, Spychalski Andrzej, Temberski Mateusz, Węda Paweł, Wołoszka Krzysztof, Wyka Mateusz, Zaborowski Sebastian.