2014

Absolwenci  2014r.

 Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Iwona Stachurska – Gnatowska

Arent Marco, Bartkowski Patryk, Dębski Tomasz, Frank Jordan, Grzenkowicz Kamil, Jarocki Jonatan, Justa Kamil, Krużewski Sylwester, Kubiciel Piotr, Martyniak Rafał, Neumann Robert, Owczarczyk Michał, Rekść Adam, Rogowski Dariusz, Rymon Lipiński Krystian, Sikora Adrian, Szwonka Mateusz, Tokarski Dominik, Turowicz Karol, Wenzel Mateusz, Żurawski Norbert.

Klasa 4 AT   TB4 – budownictwo                                                                                
Wychowawca: Danuta Urbanowicz

Bando Aleksandra, Biełuń Marek, Czaplińska Kamila, Doroch Agnieszka, Formella Michał, Górny Damian, Hys Michał, Jagodziński Maciej, Jóskowski Mateusz, Labudda Patrycja, Muszka Dawid, Myszkier Michał, Myśliński Mateusz, Osiński Łukasz, Patoła Marek, Pengiel Izabella, Petras Zuzanna, Pietrzyńska Ewelina, Rochowski Gracjan, Tomczuk Rafał, Wierzejski Daniel, Zander Łukasz, Zasuwik Daniel, Ziółkowski Przemysław.

Klasa 4 C   TB4 – budownictwo                                                                          
 Wychowawca: Katarzyna Mahlik

Bykowicz Krzysztof, Chamier Ciemiński Michał, Drągowska Paulina, Dziczek Grzegorz, Grot Edward, Gryciuk Agnieszka, Jakubowski Michał, Kaźmierczak Mieczysław, Lauter Tomasz, Lempart Damian, Płotka Kamil, Skerka Krzysztof, Sopata Jarosław, Szlas Dominik, Wantke Robert, Wielewicki Maciej.

Klasa 4 B   TB4 – drogownictwo                                                                                           Wychowawca: Aleksandra Mazur

Ciesielski Piotr, Dzióbek Krzysztof, Grajkowski Wojciech, Janiszewski Maciej, Jesiołowski Łukasz, Kalinowski Szymon, Kołodziejczyk Sebastian, Kostecki Dawid, Lasecki Sebastian, Nawrocki Michał, Palicki Piotr, Paździora Arkadiusz, Rosalewski Marcin, Ścisłowska Paulina, Świąder Cezary, Uryć Bartłomiej.

Klasa 4 E   TB4 – geodezja                                                                                             
Wychowawca: Jarosław Dawidowicz

Bartyzel Bartłomiej, Bubak Bartosz, Buczkowski Patryk, Chrząszcz Patrycja, Dąbrowski Maciej, Dobrzyński Bartosz, Drelich Patryk, Elbrych Artur, Flisikowska Paulina, Groszek Dawid, Jesionek Piotr, Kapuściński Piotr, Karczewski Daniel, Komorowska Dorota, Koza Katarzyna, Kreft Adrian, Laskowski Dastin, Łuczak Bartosz, Mikołajczyk Bartosz, Narożnik Maciej, Pietrzak Paweł, Rosalewski Rafał, Rutkowski Michał, Stępniewski Bartosz, Świeczkowski Szymon, Tarkowski Jakub, Troka Bartłomiej, Tysler Kamil, Wiatr Klaudia, Woźniak Bartłomiej, Zemke Adrian, Ziemnicki Robert.

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 Klasa 3 s   ZSZ-3 – stolarz                                                                                  
 Wychowawca: Maria Góralska

Arent Robert, Bojke Mikołaj, Doroszuk Adam, Gawin Piotr, Gostkowski Andrzej, Janukowicz Jarosław, Kotłowski Sebastian, Kozak Michał, Kudrycki Leszek, Litwin Rafał, Marzec Oskar, Miszka Jarosław, Morzy Łukasz, Parfimczyk Piotr, Riegel Dawid, Ruszkowski Janusz, Sikorski Bartosz, Wasilk Szymon, Węsierski Adam, Żywicki Dawid.

Klasa 3 tr   ZSZ-3 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie                
Wychowawca: Jadwiga Narożnik

Bruchmann Bartłomiej, Gołębiowski Karol, Gorączniak Łukasz, Hnatiuk Dawid, Hoga Krzysztof, Kaczyński Jacek, Klimowicz Krzysztof, Kopeć Arkadiusz, Kruszyniak Przemysław, Łodożyński Łukasz, Łopat Lambert, Makurat Daniel, Nowak Maciej, Nowotarski Dariusz, Orłowski Krystian, Paczuła Adrian, Pawłowski Adam, Schröder Patryk, Siemaszko Paweł, Sikorski Daniel, Szałajda Mateusz, Szemraj Robert, Wądołowski Sebastian.

 Klasa 3 tw   ZSZ-3 – technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Wychowawca:

 Augustyn Patryk, Baranowski Michał, Batóg Paweł, Bielecki Jarosław, Brakoniecki Dawid, Cymerman Oskar, Filiks Tomasz, Haber Piotr, Kazimierczyk Łukasz, Klimuk Karol, Maciejak Jarosław, Malecki Dawid, Matyja Michał, Niewęgłowski Filip, Oziemkowski Piotr, Piask Tomasz, Sergjeiusz Adrian, Skibrowski Maciej, Stanek Kamil, Szeffs Patryk, Welke Marek, Wójcik Tomasz.

 ZAOCZNE

 Semestr 6 A  TU-3 – technik budownictwa 
Opiekun:
Bieszk Szymon, Bogdanowicz Andrzej, Brejski Paweł, Grzybowski Wojciech, Jarzembiński Mikołaj, Jędra Tomasz, Karaban Piotr, Klein Michał, Kornaga Damian, Kubiak Grzegorz, Milgiewicz Patryk, Narloch Andrzej, Olszynka Tomasz, Śliwiński Marcin, Tomczyk Marcin, Żala Tomasz, Żukowski Tadeusz.