2015

Absolwenci  2015r.

Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Ewa Kotarbińska

Bednarski Sylwester, Block Marcin, Bogdan Krystian, Gostkowski Mateusz, Jagłowski Patryk, Jasiuwienas Mateusz, Juszczyk Karol, Kęsy Sajmon, Lewańczyk Jakub, Littwin Krzysztof, Maślak Jakub, Oleksa Krzysztof, Orzeszek Szymon, Reich Magdalena, Rek Jakub, Rusowicz Paweł, Sawicki Bartosz, Skierka Mateusz, Skorowski Oskar, Skut Maciej, Słowińska Izabela, Suchewicz Michał, Toporek Karol, Włodarczyk Piotr, Wojtowicz Karol, Ziembiński Marcin.

Klasa 4 AT   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Joanna Ciechanowska – Nosek

Adamczyk Damian, Brzezińska Agnieszka, Damrath Kamil, Flis Patrycja, Formela Anna, Galewska Monika, Krajewski Patryk, Kumiński Piotr, Michalski Mateusz, Olszewski Łukasz, Rekosz Klaudia, Szweda Sylwia, Śpiewak Filip, Tryba Tomasz, Witkiewicz Aleksander, Wrotnicka Klaudia.

Klasa 4 C   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Elżbieta Porowska

Brzeziński Jacek, Czerwiński Damian, Dymkowski Paweł, Fusiara Monika, Gapiński Damian, Grdeń Damian, Hryniewicz Alexander, Kitlas Karol, Kowalewska Małgorzata, Łokietek Damian, Maliszewski Paweł, Maniszewska Pamela, Sasin Damian, Sikora Patrycja, Sołyga Wojciech, Stojański Karol, Szczepanik Mateusz, Tarasiuk Jakub, Tymoszewski Karol, Zalewski Szymon.

Klasa 4 B   TB4 – drogownictwo
Wychowawca: Dorota Kreft

Bartoszek Sylwester, Bastian Kamil, Brzeziak Damian, Domański Łukasz, Dymerski Maciej, Gliwka Michał, Gorząd Patryk, Kasperkowicz Kamil, Kunowski Maciej, Mielewczyk Kamil, Niedźwiecki Paweł, Nowak Jakub, Piotrowski Mateusz, Rzodkiewicz Piotr, Stefanowski Patryk, Stępień Łukasz, Suchocki Paweł, Synowerski Adrian, Szymański Mateusz, Truszczyński Łukasz.

Klasa 4 E   TB4 – geodezja
Wychowawca: Anna Kaim

Adamska Joanna, Binek Mateusz, Boniewski Cezary, Jastrzembowski Kamil, Jerchewicz Dariusz, Kaczyński Grzegorz, Kęsicka Dagmara, Ludwikowski Jan, Łagowski Karol, Machola Honorata, Majer Michał, Majkowski Oskar, Makarska Patrycja, Matys Filip, Mędowicz Marta, Molenda Tomasz, Mudrewicz Łukasz, Orłowski Karol, Paczkowski Szymon, Tomczak Patryk, Topolski Cezary, Zakrzewski Eryk.

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa 3 m   ZSZ-3 – stolarz
Wychowawca: Zbigniew Kiedyk

Arent Krystian, Ciemiński Łukasz, Gorczyński Rafał, Komorniczak Kamil, Kosałka Sylwester, Kujawiński Krzysztof, Kupski Adrian, Podgórski Tobiasz, Puzdrowski Dariusz, Riegel Daniel, Różalski Mariusz, Salewski Tomasz, Stroyk Damian, Stróżewski Daniel, Urban Mateusz.

Klasa 3 mr   ZSZ- 3 –  monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Wychowawca: Jacek Chyczewski

Gazda Mateusz, Gębura Krystian, Gębura Przemysław, Maciejewski Michał, Marcinowski Jakub, Mroczkowski Daniel, Najdek Damian, Namięta Robert, Nieżurawski Robert, Os Witold, Potarowicz Mateusz, Pycka Mariusz, Szajder Michał, Szkutnik Mateusz, Szweda Adam, Szymański Seweryn, Ślepski Przemysław, Wajsbrot Sylwester, Wroński Szymon, Żołnierczyk Mateusz.

Klasa 3 mz   ZSZ- 3 –  monter zabudowy i robót wykończeniowych  w budownictwie

Wychowawca: Roman Nosek

Bartel Jakub, Bartków Łukasz, Belecki Damian, Erdmann Patryk, Gryszpanowicz Dawid, Hirsz Kamil, Kaczmarek Arkadiusz, Kierznikiewicz Szymon, Kosobucki Andrzej, Krzyżanowski Jarosław, Kustra Damian, Littwin Karol, Mroczkowski Maciej, Myszkier Przemysław, Patoka Daniel, Podyma Adam.