2016

Absolwenci  2016r.

 Klasa 4 A   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Monika Bieńkowska

Beier Dawid, Białogłowska Joanna, Bujnowski Daniel, Byra Piotr, Ciesielski Tomasz, Czajko Julianna, Czapiewski Krzysztof, Gromadzki Paweł, Jakubczyk Paweł, Kaczmarczyk Jakub, Kikmunter Mateusz, Kohnke Patryk, Kozyra Dominika, Kwidziński Dominik, Lange Szymon, Mazanowski Mateusz, Pietrzyk Mateusz, Richert Mateusz, Skórczewska Natalia, Szlas Emilia, Wałdoch Wioletta, Wawrzonkowski Krzysztof, Wiergowski Daniel, Zalewski Mateusz,

Klasa 4 B   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Wiesława Strugała

Chojnacki Krzysztof, Dopka Mateusz, Drozd Kamil, Dybski Szymon, Filipczak Szymon, Formella Mateusz, Gadomski Paweł, Iwaniec Kacper, Jaroszewski Tomasz, Kosiorowski Rafał, Kotecki Jakub, Kotowski Sebastian, Niewiadomski Patryk, Pelcer Krystian, Pruszkowski Tomasz, Reczkowski Szymon, Skwarek Dominik, Sowiński Michał, Terebuń Aleksandra, Wilke Tomasz, Zawadzki Grzegorz,

Klasa 4 C   TB4 – budownictwo
Wychowawca: Ruźniak Małgorzata

Aleksiuk Sara, Bernatowicz Paweł, Felskowski Kamil, Herbut Marika, Kruczek Wenessa, Kuszpil Jakub, Lewandowski Oskar, Łabiak Łukasz, Maślanka Daniel, Miller Arkadiusz, Pagórek Patrycja, Pietrzak Adam, Richert Paweł, Schneider Angelika, Stenzel Adrian, Tończyk Łukasz, Weber Patryk,

Klasa 4 E   TB4 – geodezja
Wychowawca: Zofia Korneluk-Jagielska

Binerowski Kuba, Chudzikiewicz Krystian, Elend Daniel, Kołpuć Kamil, Makurat Balbina, Malinowska Agnieszka, Myszka Agata, Paprocki Adrian, Pasek Aleksandra, Patoka Aldona, Richert Filip, Rohde Marcin, Rudnicka Natalia, Skoczek Filip, Smentoch Radosław, Szopa Agata, Szymańska Róża, Szynszecki Damian, Ślaz Emilia, Tarasiuk Bartłomiej, Tończyk Paweł, Tubalski Robert, Wasiłek Patrycja, Wawrynowicz Adam, Wiaduch Damian, Wolf Aleksandra, Wołoszka Sebastian, Żukowska Katarzyna.

 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 Klasa 3 m   ZSZ-3 – stolarz
Wychowawca:

Dajda Piotr, Dymowski Krzysztof, Grabowski Damian, Kalina Kamil, Kamiński Tomasz, Kerlin Mateusz, Kolatorski Dominik, Konrat Mateusz, Korytek Kacper, Kostuch Patryk, Raba Sebastian, Smyk Maciej, Soboczyński Krystian, Szarmach Piotr, Szczepanek Artur, Szkatulski Marek, Szwichtenberg Bogdan, Szymański Grzegorz, Walowski Paweł, Wendowski Mateusz.

Klasa 3 mr   ZSZ-3 – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie                   Wychowawca:  Adam Gołofit

Blok Damian, Cierocki Bartosz, Dawidowski Kamil, Drożeński Paweł, Dudziuk Maciej, Freda Artur, Januszewski Damian, Juźwin Przemysław, Kornacki Krzysztof, Kropacz Marcin, Lebiedziewicz Kacper, Łukaszewski Adrian, Mac Kamil, Malinowski Marcin, Miłosz Przemysław, Niechwiadowicz Daniel, Piotrowski Damian, Prasoł Jakub, Prudlik Mariusz, Radomski Marcin, Ryżek Łukasz, Stachurski Mariusz, Sulewski Damian, Szwarc Oskar, Tyska Kamil, Vieth Sebastian.

Klasa 3 mz   ZSZ-3 – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie                   Wychowawca: Michał Stankiewicz

Balicki Kacper, Bamburski Maciej, Benkowski Kamil, Fijałkowska Emilia, Gosłowski Oliver, Greszler Maciej, Janicki Patryk, Kot Dariusz, Kowal Michał, Krzanowski Szymon, Kucharska Natalia, Lorek Adam, Łybik Olaf, Malarecki Piotr, Mikolcz Krzysztof, Podsiedlik Sebastian, Rudnicki Seweryn, Wenta Robert.