2017

Absolwenci  2017 r.

 Klasa 4 A   TB4 – budownictwo               
Wychowawca: Ewelina Nowicka

Arendt Izabela,  Chabros Paulina,  Chiczewski Szymon,  Dera Waldemar,  Gruszczyński Łukasz,  Jarkowski Patryk,  Jarocki Krzysztof,  Klawa Arkadiusz,  Kołątaj Maciej,  Nibus Bartłomiej,  Oleszkiewicz Klaudia,  Popławski Paweł,  Stachowicz Tomasz,  Szybka Krzysztof,  Worobiej Karol,  Zdunek Ktzysztof,  Zypper Dorian,  Zypper Oliwer.

 Klasa 4 C   TB4 – budownictwo   
Wychowawca: Jolanta Schulz / Aneta Kramek

Bajerowski Krzysztof,  Bobrowski Wojciech,  Brylowski Daniel,  Burczyk Patryk,  Dobrowolski Damian,  Duffek Maciej,  Górny Michał,  Jakubiszyn Kamil,  Karpyza Krystian,  Kowalski Michał,  Roszkowski Wiktor,  Sadowski Michał,  Scharmach Beniamin,  Stalke Paweł,  Wojtowicz Patryk,  Żak Jacek.

Klasa 4 E   TB4 – geodezja                                                                                          
Wychowawca: Aleksandra Kropidłowska

Bojarojć Łukasz.,  Ciesielski Michał,  Dolna Lidia,  Drywa Katarzyna,  Golińska Marta,  Hajmowicz Oliwia,  Heimowski Paweł,  Kawczyńska Monika,  Kopecki Tomasz,  Korycki Jan,  Łania Agata,  Markowski Gedimin,  Matyjasik Paulina,  Müller Zenon, Ostrowska Dominika, Piltz Szymon,  Pliszka Natalia,  Rzoska Tomasz,  Sabady Dorota,  Słowik Dawid,  Sobieraj Sebastian,  Sosińska Paulina,  Stryjewski Maciej,  Szymańska Justyna,  Świtalski Michał,  Zaręba Paulina

 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 Klasa 3 m   ZSZ-3 – stolarz                                                                                      
Wychowawca: Piotr Zakrzewski

Frankowski Piotr,  Gołębiowski Paweł,  Kantak Kacper,  Kantak Tobiasz,  Kneba Dawid,  Kupracz Michał,  Kwiatkowski Rafał,  Legieć Mikołaj,  Redzimski Robert,  Smerecki Bartosz,  Szczypacki Tomasz,  Wicek Daniel,  Zielonka Adam.

 Klasa 3 mr   ZSZ-3 – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie                  
Wychowawca:  Halina Spychała – Betka

Badyniak Filip,  Borowy Oskar,  Hinc Bartosz,  Hoffmann Kacper,  Klein Piotr,  Kokosiński Michał,  Kołaczyński Dawid,  Kosznik Cezary,  Orłowski Oskar,  Skierka Kamil,  Toś Daniel,  Wenzel Sebastian,  Węsierski Ariel,  Wiśniewski Kamil,  Żeromski Paweł.

Klasa 3 mz   ZSZ-3 – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie                
Wychowawca: Robert Wroński

Banasiak Paweł,  Czop Krystian,  Damian Patryk,  Dudicz Maciej,  Fojtuch Daniel,  Fornalczyk Jan,  Glaznat Michał,  Kowalski Patryk,  Kruczyński Piotr,  Kruk Bartłomiej,  Mędrek Piotr,  Piekart Krystian,  Płochocki Adrian,  Rumiński Bartosz, Sajkowski Jarosław,  Szreder Jakub,  Urbański Artur