31 marca 2006

ŚWIĘTO SZKOŁY – 31 MARCA 2006

AULA


  1. Rozpoczęcie obchodów Święta Szkoły; powitanie gości przez dyrektora Szkoły Andrzeja Jachnika
  2. Podpisanie porozumienia między Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej a Państwowymi Szkołami Budownictwa. (Zobacz: tekst porozumienia)
  3. Wręczenie nagród zwycięzcom eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
  4. Wykład dziekana WILiŚ inaugurujący obchody Święta Szkoły.
  5. Prezentacja Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska poprowadzona przez jego przedstawicieli

ŚWIETLICA


  1. „Inwestycje Unijne w Gdańsku” – wykorzystanie funduszy europejskich i gminnych w Gdańsku – spotkanie z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gdańsku
  2. Film o Gdańsku i Sopocie (okres międzywojenny i współczesny)

MAŁA SALA GIMNASTYCZNA


  1. Konkurs „Drzewiarze na wesoło…”
    1 miejsce: 3AP (Krzyżanowski) i 3BP (Szlas); 2 miejsce: 3s (Sołtys, Wąs); 3 miejsce: 2AP (Łowicz, Sikora)
  2. Turniej tenisa stołowego
    1 miejsce: 1A (Klinger); 2 miejsce: 2BD (Krużyński); 3 miejsce: 3BD (Marcin Szenk)

SALA 114


Pokaz sprzętu geodezyjnego – prowadzący: przedstawiciel firmy Apeks

SALA 29


Film „Budowa mostu wantowego”:

  1. Prelekcja „Bezwykopowe metody prowadzenia robót ziemnych”: – prowadzący: mgr inż. Sławomir Barra
  2. Demonstracja walca samojezdnego dwubębnowego gładkiego

SALA 204


31 marca 2006 r. podczas obchodów Święta Szkoły został rozstrzygnięty szkolny konkursu na prezentację multimedialną pod hasłem „Dlaczego warto chodzić do naszej szkoły?”. W konkursie brali udział uczniowie klasy II a. W trzyosobowych zespołach wykonali oni prezentacje komputerowe z wykorzystaniem programu Microsoft PowerPoint.
Komisja konkursowa w składzie Helena Plotta i Piotr Sokołowski oceniła prace i dokonała wyboru najlepszej prezentacji. Autorami najwyżej ocenionej pracy są Monika Orzechowska, Łukasz Słowik i Jarosław Słoma. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu dyplomy.

DUŻA SALA GIMNASTYCZNA

  1. Konkurs o Patronie Szkoły dla klas pierwszych (1A, 1E, 1P/D, Ia, 1s)
    1 miejsce: 1E; 2 miejsce: 1A; 3 miejsce: 1PD
  2. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 2E: „Kopciuszek – wersja współczesna”
  3. Występ zespołu muzycznego Versus Motiv (hip-hop)
  4. Konkursy (Karaoke, budowanie wież, „nasza szkoła”) – przygotowany przez p. pedagog Renatę Wypasek wraz z uczniami z klasy Ia
    1 miejsce: 1A, 2BD, 3BP; 2 miejsce: 1E, 3E; 3 miejsce: 1s (Ludwichowski)
  5. Konkurs „Budowlańcy na wesoło…” – przygotowany przez Samorząd Szkolny
    1 miejsce: 2BD (Gordon, Piechociński, Thrun, Zajko); 2 miejsce: 2s (Ceplin, Strahl, Warmke); 3 miejsce: 2AP: (Czerwiński, Gnieciak, Nowicz, Sikora)
  6. Występy zespołów muzycznych i tanecznego:
    – zespół taneczno-aerobikowy TWO LO z II LO w Sopocie
    – zespoły muzyczne uczestniczące w programie „Gramy bez narkotyków”
  7. Konkurs „Karykatury nauczycieli” – wręczenie nagrody Samorządu Szkolnego
    1 miejsce: 2BP (Pszczoliński); 2 miejsce: 2E (Bronk)
  8. „Konkurs ortograficzny” dla klas trzecich (przyg. p. Halina Spychała-Betka) – wręczenie nagród;
    1 miejsce: 3AP (Kamma); 2 miejsce: 4AB (Kalinowska); 3 miejsce: 4BPD (Cichy)
  9. Koncert 18-osobowej Szkolnej Orkiestry Dętej Państwowych Szkół Budownictwa z Bytomia

PARADA na ul. Długiej w Gdańsku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress