6 marca 2017 roku – KONFERENCJA „NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W BUDOWNICTWIE”

Dnia 6 marca 2017 roku w naszej szkole odbyła się Konferencja „Nowoczesne technologie w budownictwie” inaugurującego Tydzień Zawodowca. 

Celem konferencji  była prezentacja najnowszych  rozwiązań projektowych, technologicznych i materiałowych związanych z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań w budownictwie i meblarstwie. Przedstawiciele firm współpracujący ze szkołą przedstawią realizacje najciekawszych inwestycji budowlanych oraz unikalnych projektów meblarskich. Gimnazjaliści zostaną zapoznani z działalnością szkoły, bogatą ofertą zawodów oraz z nowoczesnym wyposażeniem pracowni zawodowych i warsztatów szkolnych.

Pod honorowym patronatem Zastępcy Prezydenta Miasta Gdańska Pana Piotra Kowalczuka zostały podpisane umowy o współpracy oraz patronaty przez przedstawicieli  firm: Spółkę Akcyjną Pekabex,  właściciela Pracowni Stolarki Artystycznej DUBIŃSKI oraz  Spółkę  TERMIKA.

Jeną z atrakcji konferencji był Quiz w aplikacji Kahoot, w którym uczestnicy konferencji odpowiadając na pytania związane ze szkołą oraz pytania od sponsorów zdobyli cenne nagrody.

Bardzo dziękujemy sponsorom za pomoc w przygotowaniu Konferencji oraz ufundowanie cennych nagród.

Uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress