Absolwenci 1951r

Absolwenci Szkoły Rzemiosł Budowlanych:

Klasa II A – murarska

Andrzejczak Czesław, Babski Ryszard, Bajkowski Stanisław, Bednarek Kazimierz, Bereś Edward, Borzymowski Bolesław, Ceranowicz Stanisław, Cielicki Jan, Czajkowski Zbigniew, Czarnecki Jan, Derkowski Edmund, Gniadek Józef, Gnatiuk Tadeusz, Gołas Tadeusz, Graczyk Karol, Jakubowski Tadeusz, Janiak Bolesław, Juszczak Kazimierz, Kijas Jerzy, Koliński Jan, Kmieć Eugeniusz, Konopka Marian, Kowalczyk Paweł, Kubiak Hieronim, Laniecki Henryk, Laskowski Jerzy, Letiaho Michał, Lewandowski Leon, Lis Alfred, Myszker Bronisław, Pieszczyński Stanisław, Pokwicki Aleksander, Raczkowski Roman, Saniewski Henryk, Sieradzki Alfred, Spychała Józef, Śliwa Jan, Walczak Czesław, Żebrowki Stanisław


Klasa II B – murarsko – blacharska

Batorzyński Tadeusz, Błaszczyk Stanisław, Bojanecki Stanisław, Bogacki Jan, Bugaj Henryk, Ciapara Eugeniusz, Czapiewski Bronisław, Dudziński Edward, Cieślicki Zbigniew, Daniszewski Stanisław, Foryś Mieczysław, Gardynik Mieczysław, Gąska Stanisław, Grabowski Jan, Gryzan Konstanty, Jędras Henry, Kamienik Jerzy, Korzeniowski Edward, Kuśmierek Jan, Kuczyński Józef, Kącik Bogusław, Majchrzak Julian, Martynowski Jan, Osiński Stanisław, Pacan Bronisław, Pobłocki Bronisław, Płuszka Marian, Sewerynowicz Franciszek, Stefański Tadeusz, Subocz Czesław, Wrzosek Stefan


Klasa II C – stolarska

Abolik Franciszek, Czarnecki Ryszard, Doroszuk Adolf, Goch Franciszek, Gołaszewski Jan, Gross Józef, Grochowski Julian, Halicki Lucjan, Hinc Leon, Juszczuk Konstanty, Karpiej Władysław, Kraj Kazimierz, Kowalczyk Czesław, Łyżwa Józef, Muzolf Jan, Pałubiński Zygmunt, Pasmowski Zdzisław, Pastuszka Czesław, Pieniek Franciszek, Pleskacz Stanisław, Rostkowski Leon, Remiszewski Zenon, Sawicz Kazimierz, Siastała Ryszard, Szypłowski Mieczysław, Tyczyński Edward, Tymoszewicz Michał, Wyszpolski Bronisław, Zak Mieczysław


Klasa II D – ciesielska

Chęciński Józef, Dadas Edward, Gawrzyjał Tadeusz, Jurczyk Ryszard, Kielak Henryk, Kloskowski Alfons, Kopeć Marian, Koryciński Józef, Kowalik Jan, Kozak Marcin, Krasowski Jan, Łakomy Jan, Łapeta Zdzisław, Olejarz Józef, Pabian Jerzy, Pilśniak Józef, Połoński Romuald, Przetacki Ryszard, Rak Mieczysław, Rusiecki Kazimierz, Werecik Józef, Wierzba Kazimierz, Wiktorowski Stanisław, Wiśniewski Eugeniusz, Toruński Jan, Żyła Tadeusz


Klasa II E – c.o.w.k.

Adamczyk Zdzisław, Bajer Ryszard, Brejwo Albin, Bystry Czesław, Cichoń Kazimierz, Jarzębski Stanisław, Kisielewicz Mieczysław, Kryszan Jerzy, Kuczkowski Franciszek, Lejtkowski Bolesław, Lekston Jan, Lesiński Lucjan, Majka Zdzisław, Maksymiuk Marian, Marcinek Gerard, Mroziński Bartłomiej, Mroziński Bronisław, Mrugasiewicz Andrzej, Murawski Czesław, Myszke Zdzisław, Paśnikowski Bohdan, Pawełczyk Józef, Piór Roman, Pisarski Kazimierz, Płandowski Walerian, Podskarbi Julian, Polarczyk Henryk, Ścibior Jan, Sekuła Roman, Słonecki Marian, Stencel Albin, Strzałka Zdzisław, Szczepański Zbigniew, Taraszkiewicz Tadeusz, Targoński Zdzisław, Waniołek Antoni


Klasa II F – elektryczna

Aleksandrowicz Medard, Błaszczyk Kazimierz, Boczkowski Kazimierz, Brzóska Henryk, Dorożyński Stanisław, Frąckowiak Michał, Hęclik Walerian, Horbacz Henryk, Horbacz Jan, Karolak Czesław, Kędzior Marian, Konarski Tadeusz, Kwiendacz Zygmunt, Lewandowski Edward, Markiewicz Wacław, Meller Michał, Mieszczański Stanisław, Niewiarowicz Henryk, Owoc Stanisław, Paruszewski Stefan, Pieniący Stanisław, Pośpieszyński Michał, Rynasiewicz Józef, Sadowski Zbigniew, Sołtysiak Zygmunt, Stabach Stanisław, Starczewski Bolesław, Straż Michał, Szczerba Józef, Szczygłowski Eugeniusz, Szymaniak Kazimierz, Szerszeń Henryk, Stachniałek Zygmunt, Wanich Lucjan, Wickowski Józef, Witkowski Czesław, Zientek Zbyszko


Klasa II G – elektryczna

Bek Adam, Chył Bronisław, Dąbrowski Stanisław, Gorlewski Józef, Iwański Jan, Jerwicz Jan, Kabicki Wacław, Kaczmarek Marian, Kaptjeny Tadeusz, Kubicki Jan, Kuchta Mieczysław, Leśniewski Henryk, Łopiński Jerzy, Łukaszewicz Czesław, Marciniak Józef, Michalski Kazimierz, Michnik Jan, Olędzki Czesław, Orłowski Eugeniusz, Pająk Władysław, Pater Eugeniusz, Pląska Wacław, Pląska Jerzy, Porada Bogumił, Sasin Stanisław, Stan Bohdan, Suchar Bazyli, Struj Rafał


Klasa II H – elektryczna

Andruszczyk Jan, Bagrowski Stanisław, Bartoś Kazimierz, Borucki Henryk, Brona Edward, Budkowski Wacław, Chman Józef, Czempiński Czesław, Flakowski Stanisław, Goldschmidt Edmund, Karbowniczek Jan, Kułaga Józef, Kurczewski Zdzisław, Lasota Marian, Madeja Stanisław, Markowski Mieczysław, Mączkowski Edward, Mazurkiewicz Michał, Najdorf Antoni, Pankowski Józef, Pogorzelski Stanisław, Ranczyk Gerard, Seta Stanisław, Skwara Marian, Szechlicki Władysław, Tokarski Henryk, Treder Zygmunt, Wąsik Henryk, Zaborek Władysław, Zgirski Kazimierz, Zgudka Edward, Zieliński Franciszek, Żal Mieczysław


Absolwenci Państwowej Szkoły Techników Budowlanych:

Adamkiewicz Jan, Adwentowicz Józef, Alechimowicz Zygmunt, Aleksak Franciszek, Antoniak Leonard, Bałasz Eugeniusz, Benedykt Czesław, Białowicz Tadeusz, Bielewski Zenon, Biniewicz Stanisław, Bogacki Tadeusz, Bołgin Jerzy, Borowski Władysław, Borowski Witold, Boryczko Michał, Bugaj Kazimierz, Burian Józef, Butkiewicz Władysław, Butkiewicz Eugeniusz, Buszke Józef, Cichocki Ryszard, Cholewa Karol, Czerczuk Konstanty, Czerwionka Hubert, Dąbrowski Feliks, Dąbrowski Stanisław, Dec Franciszek, Domiński Romuald, Dubicki Henryk, Dybala Zbigniew, Gardełko Jan, Gawron Zdzisław, Gdula Julian, Giebutowski Dyzman, Gierszanów Antoni, Gnaciński Tadeusz, Gniewosz Władysław, Gontarz Edward, Gołąbek Leon, Gorzkowski Waldemar, Grzegorczyk Eugeniusz, Grzywacz Wacław, Grudzień Marian, Górecki Władysław, Górny Wiktor, Guzman Alfons, Guzman Kazimierz, Heimowski Henryk, Hlouszek Walter, Iliszko Antoni, Jabłonowski Wiesław, Jakubski Marian, Jaroszek Czesław, Jarząbek Leon, Karnowski Karol, Kępiński Czesław, Kierzkowski Zenon, Kirwiel Jan, Kistiniow Henryk, Kogucik Hipolit, Kmitter Edmund, Kmitter Albin, Koprowski Władysław, Kowalkowski Józef, Kowalski Władysław, Kowalewski Rajmund, Kowalczyk Stanisław, Kowalik Julian, Kozakowski Jerzy, Krajna Edmund, Kramnik Stanisław, Kremer Jan, Kwella Józef, Krzyżanowski Zdzisław, Kuśmierek Bolesław, Ludwiczak Eugeniusz, Lewkowicz Edmund, Lewandowski Władysław, Lewandowski Feliks, Lemański Kazimierz, Lewandowski Zygmunt, Ludkiewicz Mieczysław, Łętka Franciszek, Łokuciewski Michał, Łozicki Jan, Łyżniak Stanisław, Maciejowicz Marian, Marcinkowski Józef, Malinowski Tomasz, Matyba Czesław, Mazgajski Józef, Mazur Mieczysław, Mieszczański Witold, Mikosz Tadeusz, Mikołajczyk Stefan, Miszewski Antoni, Mojsiewicz Maria, Motyka Piotr, Mróz Eugeniusz, Netkowski Józef, Niedzielski Feliks, Neuman Aleksander, Netkowski Zygmunt, Nosowski Józef, Nowak Stanisław, Nowakowski Władysław, Ogulewicz Aleksander, Olechowski Jerzy, Oniszczuk Jan, Osiński Stanisław, Osik Czesław, Ostaszkiewicz Stanisław, Pajączkowski Mieczysław, Pakuła Eugeniusz, Patalas Lech, Pawlak Józef, Pawłowski Józef, Perzanowski Sergiusz, Perzanowski Jerzy, Pilachowski Henryk, Piotrowski Władysław, Piotrzkowski Władysław, Posiewka Zdzisław, Pomorski Tadeusz, Paulina Wiktor, Rodziewicz Kazimierz, Rejak Stanisław, Rokicki Jerzy, Romanowski Zygmunt, Radziszewski Ryszard, Rutkowski Wiktor, Rusiecki Tadeusz, Rzepkowski Zdzisław, Różnowski Włodzimierz, Rybak Mieczysław, Sadownik Władysław, Samulewicz Jan, Satała Zdzisław, Sapieja Stefan, Sawicki Józef, Ściegliński Jan, Segiet Stefan, Schmidt Dominik, Sierko Stanisław, Skowron Zdzisław, Skupny Konrad, Slosarczyk Henryk, Słobodzianek Roman, Słojewski Edward, Smejlis Henryk, Smętkowski Zbigniew, Smyczyński Stanisław, Styżej Stanisław, Stefaniak Kazimierz, Stawiński Andrzej, Staszewski Bogdan, Święch Zofia, Świcz Mieczysław, Suchodowski Stanisław, Szabłowski Edward, Szablewski Feliks, Szabliński Eugeniusz, Szajek Tadeusz, Szczotecki Hipolit, Sztorc Józef, Szule Antoni, Szumilowicz Ryszard, Szyjer Bolesław, Szymański Eugeniusz, Trumpiel Paweł, Trębicz Aleksander, Turecki Fabian, Tyszkiewicz Teodor, Wajoras Teodor, Wasilewski Czesław, Wasylewicz Albin, Wawryka Stefan, Wendzina Eustachy, Wąsiel Leonard, Wenta Brunon, Wiliński Kazimierz, Wika Franciszek, Wierzchowiak Olgierd, Witecki Marian, Witort Romuald, Zabiegała Eugeniusz, Zakrzewski Henryk, Zakrzewski Jerzy, Zaradny Czesław, Zaniewski Antoni, Zieleniak Marian, ździebko Roman, Żak Piotr, Żurek Rajmund.