Absolwenci 1955r

Klasa IV a TB4 – budowle przemysłowe
Wychowawca: Jarosław Dąbrowski

Bryszkowska Elżbieta, Bykowski Wacław, Dąbrowska Lucyna, Depka Stanisław, Hartlówna Liliana, Jaworowska Anna, Jędrzejczyk Krzysztof, Juszyński Tadeusz, Kacynel Zdzisław, Karasińska Zofia, Kleinowska Hieronima, Kokot Tadeusz, Kornatowska Halina, Korol Kazimierz, Kobusińska Barbara, Krzykowska Elżbieta, Kwiatkowski Marian, Leśniewski Kazimierz, Mandryk Teresa, Paluch Jadwiga, Paziewicz Henryka, Rutkowska Maria, Rutkowska Marta, Rybczyński Bogdan, Sadowisk Włodzimierz, Siuchniński Henryk, Skałban Wacław, Sobczak Józef, Stawrosiejko Marian, Wajnkajm Ariana, Zarębski Tadeusz, Zawadzki Włodzimierz


Klasa IV b TB4 – budowle przemysłowe
Wychowawca: Jerzy Nakielski

Bartoszewicz Janusz, Bitkowski Kazimierz, Borys Adam, Brochocki Michał, Chojnicki Józef, Dudyk Antoni, Jarzembowski Roman, Jędrzejczak Ryszard, Kołodziejski Antoni, Krzyżanowski Ryszard, Laskówna Zofia, Leśniewicz Józef, Łocman Jan, Marciniak Leszek, Mielniczuk Tadeusz, Powlak Zofia, Popieczki Jan, Piszczek Janusz, Psuj Jan, Sarbiewska Helena, Suczyński Mirosław, Sobolewski Józef, Szarmacki Benedykt, świergocki Roman, Treder Zbigniew, Treder Zygmunt, Wacławek Janusz, Wojnicz Ireneusz, Wysoki Bogusław


Klasa IV c TB4 – instalacje przemysłowe i sanitarne
Wychowawca: Zieliński

Bąk Stanisław, Borecki Jan, Ciszak Józef, Czubakowski Tadeusz, Dąbrowski Jan, Długołęcki Kazimierz, Dudek Witold, Domański Andrzej, Daszkowski Albert, Filipiak Henryk, Hęclik Stanisław, Kondys Czesław, Korzeniecki Daniel, Kot Marian, Kownacki Janusz, Kryger Edward, Lemański Marian, Napierski Jan, Nowak Ireneusz, Nowak Henryk, Popielski Zbigniew, Płotka Romuald, Salamon Jan, Scibisz Michał, Strzelecki Jan, Tomaszewski Leszek, Żelazkiewicz Ryszard


Klasa IV d TB4 – instalacje cieplne i klimatyzacyjne
Wychowawca: Władysław Nuszel

Basiak Józef, Belchnerowski Stanisław, Czubińska Jolanta, Ejsmont Wanda, Fotyga Stanisław, Jąkała Stanisław, Kałuży Leon, Kielmas Tadeusz, Kromer Czesław, Krzysztofik Zbigniew, Latek Kazimierz, Łukaniuk Bronisław, Marcińczyk Stanisław, Miłczak Ryszard, Olszewski Henryk, Pieniak Krystyna, Pliszka Henryk, Poskrobko Henryk, Raczyńska Zdzisława, Sendega Jerzy, Sikorski Tadeusz, Sztygar Tadeusz, Wasik Mieczysław, Woźnicki Tadeusz


Klasa IV e TB4 – budownictwo wodne
Wychowawca: Bogusław Kamiński

Bałdewicz Aleksander, Bernacki Jerzy, Gojak Mieczysław, Janicki Jerzy, Kałęcki Henryk, Kołodziejak Ryszard, Krupka Jerzy, Krześnicki Stefan, Macieja Wacław, Makaruk Salwina, Niedzielska Kazimiera, Nowicki Kazimierz, Piechociński Stanisław, Piskorski Jan, Polanica Stefan, Rycharska Urszula, Szynalewski Marian, Wyszyński Stanisław


Klasa IV f TB4 – urządzenia elektryczne
Wychowawca: Władysław Winkler

Bieliński Kazimierz, Czapiński Sławomir, Deręgowski Medard, Dziura Marian, Firmanty Zenon, Harańczuk Ryszard, Jaksoń Jerzy, Jankowski Witold, Krajewski Jan, Kowalewski Stanisław, Klaman Paweł, Kułakowski Ryszard, Machaj Stanisław, Mamaj Tadeusz, Matyja Jan, Ostaszyk Wenat, Plaska Stanisław, Przyłęcki Mieczysław, Stradał Leszek, śniutowski Ryszard, Turek Mieczysław, Wogacki Ryszard, Wujkowski Marek


Szkoła Majstrów
Opiekun: B. Wolski

Dąbek Stefan, Dłuski Tadeusz, Dończyk Alojzy, Krużycki Edmund, Kuśmierek Józef, Loroff Leon, Pałkowski Tadeusz, Skibiński Ludwik, Skwarski Jan, Subocz Czesław, Szulta Józef


Klasa V a TB5 Zaoczne – budownictwo przemysłowe

Bajda Jan, Bartoszewicz Eugeniusz, Baska Józef, Czochański Edward, Diering Władysław, Gąsior Stefan, Gendźwiłł Jan, Grajczyk Stanisław, Hryniewicz Tomasz, Iwanowski Jan, Jabłoński Mieczysław, Kosecki Bogdan, Klimczak Roman, Laskowski Edward, Lewandowski Ryszard, Mudlaw Benedykt, Pałubiński Zygmund, Pieńko Tadeusz, Rogala Jan, Sułkowski Jerzy, Szymczyk Jan, Tarnowski Stanisław, Topczyłko Józef, Wrzesiński Marceli, Żelazowski Kazimierz


Klasa V b TB5 Zaoczne – urządzenia elektryczne

Banaś Tadeusz, Baranowski Tomasz, Bibulski Ludwik, Czepukojć Władysław, Derengowski Henryk, Gościniak Józef, Grygielski Jan, Jagodziński Henryk, Kawala Czesław, Kobusiński Jan, Koniec Jan, Kowalonek Henryk, Krop Kazimierz, Kurkowiak Antoni, Kwiatkowski Tadeusz, Lewczuk Henryk, Łopatko Wiktor, Mach Jan, Neufeld Tadeusz, Nowicki Władysław, Pilipczuk Józef, Rompa Edmund, Sidorkiewicz Wacław, Szafarz Edward, śliwa Zdzisław, Stańko Tadeusz,, Szumski Czesław, Waśko Stanisław