Absolwenci 1956r

Klasa IV a TB4 – budownictwo przemysłowe

Balkiewicz Edward, Doliński Andrzej, Drobnica Danuta, Filzek Kazimierz, Grodzki Henryk, Hillar Michał, Jacewicz Sabina, Kazanecki Ryszard, Kędra Krystyna, Kondratowicz Radosław, Konieczka Danuta, Kim Dżun-Sok, Kim-Sun Bą, Leśniewski Zdzisław, Li Ją-Un, Lubelski Jan, Łoś Jan, Mański Marian, Madera Zbigniew, Pepiński Wojciech, Plesun Andrzej, Poznański Adam, Sołtysiak Eugeniusz, Strzelczyk Ryszard, Subocz Marek, Suszko Edward, Suszko Krystyna, Szwedowski Andrzej, Świderska Helena, Tuszyński Tomasz, Unczur Bogusław, Woronkowicz Wacław, Zbucki Longin, Zwiefka Anna, Zacharuk Tadeusz


Klasa IV b TB4 – budownictwo wodne
Wychowawca: Paweł Kunz

Bartoszewicz Weronika, Ciszak Janina, Flisikowski Stefan, Furgała Krystyna, Ingasiak Stanisława, Iwanow Maria, Kamiński Wenanty, Kaliszewski Janusz, Kwiatkowska Sylwestra, Marko Antoni, Materna Wiesława, Modrzewski Eugeniusz, Narloch Hilda, Nowak Lech, Olkuski Mieczysław, Pasieczny Feliks, Piotrowska Krystyna, Prątnicka Barbara, Stanke Andrzej, Szabunio Helena, Szubstarski Andrzej, Wilk Bożena, Zielińska Henryka, Zych Jan, Żołnowska Bożena, Żygiewicz Konrad


Klasa IV c TB4 – budownictwo wodne
Wychowawca: Janina Seidler

Andrzejewski Czesław, Boś Henryk, Brochocki Alfred, Cieplik Janusz, Chmielewska Irena, Dębowska Agnieszka, Dybowska Katarzyna, Gogołek Janina, Jabłońska Józefa, Kamieniarz Bolesław, Kankiewicz Alicja, Olenicz Bogusław, Olczak Jan, Perka Henryka, Podgórny Jan, Sekściński Jan, Stelmach Kalikst, Tyl Kazimierz, Wąsik Tadeusz, Wołoszuk Stefan, Zmitrowicz Józef


Klasa IV d TB4 – budownictwo wodne
Wychowawca: Bogusław Kamiński

Grabski Jerzy, Grzenkowicz Kazimierz, Karwacki Leon, Kowalczyk Ryszard, Kryszak Bolesław, Kwaśniak Jerzy, Leśniewski Jan, Makowski Czesław, Milewski Zenon, Młyński Kazimierz, Neścioruk Tadeusz, Poczobut Henryk, Rozdębski Andrzej, Sadowski Stefan, Silski Kazimierz, Sledź Jerzy, Wodarski Franciszek, Wojciechowski Zdzisław, Witkowski Roman, Zawalick Jan, Zajko Franciszek, Zarzecki Józef, Zębala Czesław, Żarski Antoni


Klasa IV e TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Janina Kasińska

Adamski Mieczysław, Andrzejczak Maria, Brzezińska Jadwiga, Butkiewicz Leokadia, Czerczuk Anatol, Fiedorowicz Sławomir, Garlicki Andrzej, Kińczyk Marian, Klecha Zygmunt, Kowalski Ryszard, Kozikowski Zenon, Lachowicz Romuald, Łojewska Barbara, Łojewski Józef, Romanowski Henryk, Pawłowska Lidia, Sela Zdzisław, Składanowska Bogumiła, Stuba Norbert, Szablińska Alicja, Terlecki Andrzej, Wołczek Czesław, Zaradny Henryk, Zawartko Mirosław


Klasa IV f TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Antoni Czarnecki

Anaszewski Janusz, Augustyniak Kazimierz, Bulczak Zbigniew, Ciastek Józef, Donderewicz Henryk, Duma Zdzisław, Hułas Ryszard, Kaliks Lothard, Kościuk Zenon, Labiedziewicz Zdzisław, Łada Mieczysław, Malinowski Kazimierz, Sikorski Stanisław, Śmiełowski Jan, Staniszewski Stanisław, Staszak Jan, Strzelecki Jan, Szczepański Hipolit, Tremtiaczy Stanisław, Wałęsa Jan, Wiącek Marian, Zadroga Jerzy, Zalewski Antoni, Ziętara Zbigniew


Klasa IV g TB4 – urządzenia elektryczne
Wychowawca: Henryk Windorbski

Bińkowski Antoni, Delekta Tadeusz, Dunajko Tadeusz, Filarski Franciszek, Gołębiewski Zdzisław, Górski Stanisław, Graczyk Franciszek, Grzelec Zbigniew, Jareszewicz Jarosław, Kasyna Kazimierz, Kropiwnicki Mirosław, Kubowski Eugeniusz, Miroszniczenko Henryk, Ożarowski Jan, Pawłowski Stefan, Seyfried Andrzej, Świerżewski Czesław, Trzciński Włodzimierz, Urbański Eugeniusz, Zięba Aleksander


Klasa IV h TB4 – urządzenia elektryczne
Wychowawca: Władysław Winkler

Asanowicz Omar, Cimek Tadeusz, Cyrocki Zygmunt, Filipowicz Stanisław, Gostomski Kazimierz, Glinka Andrzej, Iwanow Janusz, Janiak Wiesław, Kociński Jan, Laskowski Jan, Mirowski Jerzy, Miller Zbigniew, Mosakowski Maksymilian, Owczarzak Henryk, Połom Jerzy, Sztadhaus Stanisław, Stolarczyk Zbigniew, Śwecicki Józef, Tuchołka Andrzej, Woźniak Jerzy, Wierzchowski Stefan, Wysocki Henryk, Wybraniak Bolesław


Klasa V TB5 Zaoczne – budownictwo miejskie

Baran Piotr, Bożeński Jan, Bultrowicz Leon, Brejnak Leszek, Fill Krzysztof, Głowacki Edward, Górny Witold, Groblewski Antoni, Grunenberg Jan, Herman Stefan, Jankowski Mirosław, Jarosz Marian, Kopeć Jan, Kopowski Kazimierz, Kozioł Lesław, Krępeć Rajmund, Kroma Franciszek, Krucaj Zdzisław, Kula Zbigniew, Kuschel Brunon, Kwiatkowski Jerzy, Majka Wincenty, Malewska Zofia, Matuszewski Henryk, Mazurek Zdzisław, Milski Eugeniusz, Miklasiewicz Franciszek, Olszewski Franciszek, Paczyński Tomasz, Paczyński Zbigniew, Pergoł Józef, Romański Kazimierz, Sarwas Bronisław, Siadek Janina, Sokół Aleksander, Szarmach Konstanty, Szymański Edward, Trzciński Stanisław, Uziałko Stanisław, Warsińska Zyta, Witkowski Czesław, Wojdyła Stanisław, Wygoda Henryk, Zagrodzki Jerzy, Zdzitowiecki Jerzy, Ziegart Marian