Absolwenci 1957r

Klasa IV a TB4 – budownictwo przemysłowe
Wychowawca: Jerzy Duszyk

Bogalecki Józef, Czarnowski Leon, Chomicz Jerzy, Diering Edward, Gilewski Jerzy, Grudnowski Zbigniew, Gromek Iren, Hillar Helena, Jagiełło Andrzej, Krzyna Ryszard, Kurszewski Mieczysław, Lisewska Maria, Marszałek Bogusław, Miądowicz Jerzy, Mielniczyk Maria, Nitkowski Ryszard, Poznański Andrzej, Rogowski Bogusław, Skrzypczyńska Danuta, Szczepańska Lucyna, Szamreta Maria, Wiszniewska Władysława, Żebrowski Henryk


Klasa IV b TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: A. Śpiewakowski

Behnke Ryszard, Brunka Stefan, Bugajski Ryszard, Czarkowski Marian, Czymbor Lech, Filipczuk Tadeusz, Głuszek Andrzej, Gosiewski Roman, Grzanka Zygmunt, Grzywaczyk Waldemar, Gzara Jerzy, Jabs Armad, Jeremowicz Władysław, Kardela Bolesław, Kula Kazimierz, Kurzawa Władysław, Landowski Jerzy, Marszałkowski Hubert, Marzecki Andrzej, Michalczyk Werner, Muszkiewicz Ryszard, Nogalski Stefan, Obderko Włodzimierz, Pietrosewicz Jan, Piwnica Zdzisław, Śmiełowski Jerzy, Świętochowski Bogdan, Szymkun Jan, Włodkowski Edmund, Żołnowski Jerzy


Klasa IV c TB4 – budownictwo wodne
Wychowawca: Władysław Kuciel

Czerniawska Ewa, Diu-Ham-Sun, Dłużak Józef, Friese Renata, Jabłoński Stanisław, Kadłubowski Henryk, Kadłubowski Kazimierz, Kępka Mieczysław, Kim-Hi-Zun, Kopydłowski Bogdan, Kowalski Zdzisław, Leja Krystyna, Leoniec Witold, Lisowski Władysław, Mogielnicki Wiesław, Niedbała Aleksandra, Niemiec Wiesław, Ostrowska Maria, Potocki Eugeniusz, Rzepnikowski Jerzy, Zander Brygida, Zienkowska Janina


Klasa IV d TB4 – budownictwo wodne
Wychowawca: Grzywiński

Bukowski Bogdan, Czarnowski Stanisław, Dąbrowski Zbigniew, Guzik Stefan, Janowicz Grzegorz, Kamiński Mieczysław, Klarzyński Karol, Kuryłowicz Stanisław, Maik Kazimierz, Nikłas Marian, Paczos Bolesław, Staszewski Jerzy, Stybor Józef, Ślufik Henryk, Wojciechowski Daniel, Żygenda Andrzej


Klasa IV e TB4 – budownictwo przemysłowe
Wychowawca: Jerzy Nakielski

Babicki Janusz, Bradacz Urszula, Celińska Barbara, Dąbrowska Ewa, Fajfer Teresa, Górski Stefan, Grzybowiski Bolesław, Hęclik Helena, Kazanecki Tadeusz, Kelpin Henryk, Kowalski Henryk, Kozłowska Brygida, Kułakowska Lilia, Leczycki Zenon, Miszczuk Maria, Ossowski Henryk, Piskorz Michał, Rybicka Lilia, Rynkowski Tadeusz, Sikora Bogumiła, Sorzyński Romuald, Zdybski Jan, Żyłkowski Andrzej


Klasa IV el TB4 – instalacje elektryczne
Wychowawca: Małachowski

Adamski Maciej, Bumbul Krzysztof, Byrzykowski Włodzimierz, Chojnicki Jerzy, Cywiński Kazimierz, Dubrowski Jan, Godlejewski Zenon, Gołuński Edmund, Jarmolik Jerzy, Kochański Henryk, Kolant Zbigniew, Komasara Józef, Łopaciński Jerzy, Małek Lech, Morawski Euzebiusz, Myjkowski Jan, Pleszewski Jerzy, Pogumirski Michał, Rak Janusz, Ronowski Jerzy, Świtalski Jerzy, Trawicki Jerzy, Zakrzewski Andrzej, Zdrojewski Zdzisław, Żeleźniak Jerzy, Żurek Andrzej


Klasa IV f TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Elżbieta Romanyk – Bendych

Cesarz Krystyna, Dunowska Danuta, Gontarczyk Jerzy, Hopało Mieczysław, Jaworski Franciszek, Jurczyk Hildegarda, Kukliński Kazimierz, Lila Jerzy, Macniak Brygida, Papucewicz Jan, Pazik Krystyna, Samociak Szymon, Schreder Ewa, Suszek Jerzy, Włodarski Tadeusz, Wojtowicz Zbigniew, Żmijewski Wiesław


Klasa IV g TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Czesław Zieliński

Białach Józef, Czabaj Adam, Daszczyński Edward, Karwecki Józef, Każarnowicz Tadeusz, Kopczyk Marian, Legumina Marian, Michałowski Bohdan, Patalarz Edward, Połowniak Marian, Potocki Libert, Ptasiński Roman, Silnicki Tadeusz, Subocz Mirosław, Szott Harry, Śledź Jan, Świczyński Edward, Wantke Stanisław, Winkler Eryk, Wiśniewski Mieczysław


Klasa IV m TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Czesław Wyszomirski

Boćkowski Janusz, Brancewicz Leon, Chołast Zygmunt, Duski Roman, Dziąg Bogumiła, Dzidziul Anna, Ernest Maria, Gadomski Remigiusz, Gierłowski Józef, Gładczak Ryszard, Goerendt Gertruda, Gniadek Zbigniew, Grajewski Ryszard, Juchum Włodzimierz, Kowalewska Aleksandra, Leszkowski Lech, Lisewski Mirosław, Łęczycka Maria, Magiera Wiesław, Markowski Kazimierz, Mrówczyński Bogdan, Nowecki Wiesław, Raudo Grzegorz, Szczęsny Leopold, Teżyk Maciej, Wąsala Janina, Wiśniewski Henryk


Klasa IV u TB4 – urbanistyka
Wychowawca: Zbigniew Grześkowiak

Badziąg Marian, Burzyńska Eligia, Czarnecka Daniela, Dorsz Zbigniew, Głowacki Andrzej, Gralak Ryszard, Helak Zdzisław, Jarosz Stanisław, Kamrowski Bogumił, Kordek Józef, Klemp Katarzyna, Kierznowska Alicja, Korzeniewski Jan, Kubela Romana, Kwiatkowski Wacław, Leiwand Paweł, Majewski Brunon, Maćkowiak Ewa, Masiak Maria, Potrykus Irena, Rogala Wiesław, Rożniakowska Danuta, Rusjan Zbigniew, Rychwalski Emil, Ścizłowski Eugeniusz, Sajko Wiesława, Słupek Halina, Szamecka Urszula, Wietecka Alina, Zimmerman Ryszard


Klasa A TB dla Pracujących – budownictwo przemysłowe i miejskie

Bławat Hubert, Brodziński Jerzy, Czoska Leon, Dąbrowski Jarosław, Deczkowska Hanna, Frankowski Janusz, Gajek Kazimierz, Gochnio Tadeusz, Gołubowicz Jerzy, Gołębiewski Jerzy, Grzegorczyk Stefan, Herba Bronisław, Janikowska Genowefa, Kabath Stefan, Kowalski Arnold, Kreja Edward, Kremont Mieczysław, Kuchowski Mieczysław, Kurmin Wacław, Lankauf Fabian, Łukowczak Władysław, Łupiński Kazimierz, Malec Kazimierz, Mikołajczak Edmund, Mrówczyński Fabian, Orlikowski Aleksy, Pająk Henryk, Pilska Nadzieja, Pilski Michał, Rafalski Ryszard, Romanowski Henryk, Sołek Maria, Stępień Edward, Stachurski Jerzy, Sucharski Jerzy, Szwarc Ludwik, Wilkiewicz Stanisław, Wiśniewski Konrad


Klasa B TB dla Pracujących – budownictwo przemysłowe i miejskie

Ankiewicz Bogumiła, Bogacki Bronimir, Brandt Zdzisława, Bugalska Krystyna, Flak Albina, Glaza Janina, Głuchowski Zdzisław, Kiersnowska Alicja, Kołodziej Maria, Kudła Władysław, Kuciński Wincenty, Kossakowski Jan, Kujawska Walburga, Lis Sylwester, Ludwicki Jan, Lewandowski Kazimierz, Lszczyński Piotr, Łuć Bolesław, Matukiewicz Józef, Odrzywolski Jan, Rudzińska Stanisława, Sobieszczyk Cecylia, Stawicki Kazimierz, Szyszko Kazimierz, Tobolski Cezary


Klasa C TB dla Pracujących – budownictwo przemysłowe i miejskie

Bajer Ryszard, Bielecki Kazimierz, Bogacka Teresa, Dykstas Barbara, Guzenda Helena, Kempińska Aleksandra, Kierszka Edward, Kokalski Stefan, Kulka Danuta, Lemka Zygmunt, Lisowski Zygmunt, Łomnitz Czesław, Michalska Wanda, Małczanów Mirosław, Skowyra Edward, Sobótka Edmund, Szyca Bolesław, Weiss Jan, Wieczorek Sergiusz, Zieliński Józef


Klasa TB dla Pracujących – instalacje sanitarne i przemysłowe

Augustyn Monika, Bąk Edward, Czeszumski Stanisław, Cisoń Jan, Dawidowicz Michał, Gruszka Mirosław, Glinczewski Józef, Karsznia Bronisław, Kiliman Józef, Kędzior Stefan, Kołodziejczyk Feliks, Kopacz Leszek, Koperski Bogusław, Lachowicz Tadeusz, Michałowicz Ryszard, Moska Jan, Olejniczak Józef, Opoka Bronisław, Ostrowski Janusz, Polanowski Edmund, Rębowski Stefan, Romanowski Albin, Sitkowski Jerzy, Szuchnik Ryszard, Szylkowski Ireneusz, Tarnowski Zygfryd, Teślak Michał, Wietecha Tadeusz, Wylot Mieczysław, Wójcik Stanisław