Absolwenci 1958r

Klasa IV a TB4 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Jerzy Warda

Adamski Zygmunt, Bereżnicka Maria, Culek Andrzej, Dzierżęcka Aleksandra, Ferenc Stanisław, Hebel Władysław, Jaworska Jolanta, Karwacki Wiesław, Kabat Józef, Koziar Czesław, Lisiak Elżbieta, Lucka Joachim, Michalska Zofia, Mikołajczuk Helena, Polowiec Walenty, Prabucki Zdzisław, Protasewicz Teresa, Pyszyńska Alicja, Stachowiak Wiktor, Szweda Edyta, Teschner Jan, Trusielewicz Tadeusz


Klasa IV b TB4 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Maria Szczęsna

Bakurz Jan, Brzezińska Helena, Demski Tadeusz, Golnik Maria, Grzonka Henryk, Krzaczkowski Tadeusz, Krystek Ryszard, Mataj Stanisław, Müeller Krystyna, Pastuszek Edmund, Pejas Jan, Pięta Teresa, Senczuk Teresa, Smukowska Aleksandra, Sobol Lilianna, Soroczyńska Krystyna, Strycka Krystyna, Tłomak Romana, Ulich Joanna, Wesołowska Krystyna, Zawadzka Ewa, Zawodna Maria, Żołądek Krystyna


Klasa IV c TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Jerzy Cichosz

Czyżak Ryszard, Godlewski Tadeusz, Homa Jerzy, Kühling Günter, Kowalczyk Janusz, Kreft Henryk, Małecki Franciszek, Marcinkowski Tomasz, Mazur Andrzej, Omachel Adam, Paczoski Reinhard, Potasznik Wojciech, Przybyłowicz Tomasz, Sobieszczyk Edward, Strzelecki Janusz, Sykutera Stefan, Szelągiewicz Andrzej, Warowy Bronisław, Wenta Zygmunt, Wieczorek Włodzimierz, Zaremba Henryk


Klasa IV d TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Anna Lukasowa

Bałabański Zdzisław, Bloch Irena, Chodorowski Zbigniew, Ciunowicz Zbigniew, Czaplicki Jerzy, Czarnocki Andrzej, Gregorkiewicz Andrzej, Jakuszczonek Mieczysław, Kornatowska Krystyna, Majewski Zygfryd, Połtarzycki Tomasz, Słusznik Józef, Szymlet Włodzimierz, Wajs Henrietta


Klasa IV e TB4 – budownictwo ogólne

Boczarow Michał, Daszkowski Jerzy, Klamak Henryk, Lipski Franciszek, Musiał Henryk, Niemczyk Stanisław, Olczyk Józef, Ornas Henryk, Ostrowski Henryk, Ponichter Jan, Prądzyński Józef, Rajter Mieczysław, Strobel Andrzej, Szalk Ryszard, Tyski Adam, Zuchmiewski Zygfryd


Klasa IV f TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Jerzy Woszczerowicz

Czajkowska Jadwiga, Dzik Margarita, Filipkowski Mieczysław, Frys Alicja, Glińska Krystyna, Gliński Jerzy, Gorzycka Aleksandra, Hermanowska Stanisława, Jakubowicz Bolesław, Kożuchowska Anna, Kruniewicz Helena, Krysmalska Jolanta, Kubas Bogumiła, Kułakowska Helena, Lubowiecka Teresa, Łabuz Jerzy, Miaskowski Zbigniew, Nobis Mieczysław, Olewczyński Andrzej, Piotrowski Marek, Rowiński Janusz, Sadowska Alicja, Sołtysiak Kazimierz, Stopikowski Henryk, Waleczkowska Regina, Wyszyński Franciszek


Klasa IV g TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Tadeusz Cetnerowski

Aleksandrowicz Bohdan, Barański Janusz, Bednarz Jan, Białkowski Jan, Bobkiewicz Norbert, Bobrowicz Zbigniew, Burghardt Jerzy, Chełchowski Lucjan, Firynowicz Jerzy, Gencel Kazimierz, Grajewski Wiesław, Haupa Aleksander, Hryniewicz Piotr, Jantowski Manfred, Jasiński Jerzy, Miotk Henryk, Musiał Ryszard, Sokołowski Krzysztof, Sugier Stanisław, Szubert Jerzy, Wetta Paweł, Woszczerowicz Lech, Zawadzki Zdzisław, Zientalski Wojciech


Klasa IV h TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Elżbieta Romanyk – Bendych

Bielecki Michał, Gulewicz Bohdan, Głowienka Barbara, Jelnicki Hubert, Jeżewicz Bożena, Kanka Roman, Klaman Jerzy, Kokosza Anna, Makowski Czesław, Mitke Maria, Mrówka Maria, Okońska Teresa, Perlejewska Celina, Pietroń Jerzy, Rostenkowski Tadeusz, Sitek Czesław, Staniszewska Elżbieta, Szafran Wiesław, Szafrańska Gertruda, Szordykowski Edward, Urzyczak Maria, Wittek Ryszard


Klasa IV i TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Maria Bednarz

Bakoś Elżbieta, Banachowicz Wiesław, Früauff Jerzy, Itrych Henryk, Lehman Lucyna, Maikowski Henryk, Malinowski Zbigniew, Malinowska Regina, Płuciennik Irena, Reuter Jerzy, Samp Irena, Smukowski Ulrych, Szulc Elfryda, Wolna Irena


Klasa IV k TB4 – budownictwo ogólne
Wychowawca: J. Sławińska

Białobrzeski Waldemar, Grzegory Jan, Hanisz Bolesław, Janicki Bolesław, Jaźwiński Józef, Kaczorowski Jerzy, Kolatorski Andrzej, Koliński Gerard, Kowalewski Kazimierz, Lewandowski Norbert, Pazek Kazimierz, Porębski Jerzy, Ptach Brunon, Sakaluk Stanisław, Strzyżewski Stanisław, Wirkus Benedykt, Zawora Tadeusz


Klasa TB4 Zaoczne – budownictwo przemysłowe i miejskie

Barcikowski Stanisław, Brzozowski Jan, Chmielecki Wacław, Domagalski Wacław, Dondajewska Lidia, Filis Stanisław, Gągała Marian, Gretkowski Stanisław, Górski Stefan, Jezierny Jerzy, Jodłowska Krystyna, Kamiński Zdzisław, Kłopotowska Teresa, Kordowski Jerzy, Kuschel Brunon, Olędzki Stanisław, Polkowski Rajmund, Skibiński Ludwik, Szkil Tadeusz, Śpiewak Karol, Sobiczewski Bolesław, Świderski Ludomir, Schweda Rudolf, Włodarczyk Henryk, Żebrowski Zbigniew


Klasa TB4 Zaoczne – instalacje sanitarno – przemysłowe

Blukis Antol, Cenzer Henryk, Dittmann Zbigniew, Galewska Lucyna, Ilarski Ryszard, Kochański Ryszard, Krzymiński Tadeusz, Kufel Zenon, Kubiak Władysław, Litza Wacław, Murawski Gerhard, Petza Jerzy, Radosz Stanisław, Sekrecki Wacław, Szulc Wacław, Twardowski Bolesław, Wieczorek Jan, Wojtkowski Stanisław, Zieliński Bernard


Klasa TB4 Zaoczne – urządzenia elektryczne

Biernat Jerzy, Belchnerowski Stefan, Cichocki Jerzy, Cieśliński Bogdan, Ewald Aleksander, Grochowski Kazimierz, Grünwald Jan, Hawryszko Edmund, Hinz Gerard, Jabłoński Eugeniusz, Jedliński Marian, Jakubiak Jan, Janiszewski Tadeusz, Kandyba Edward, Kasprzak Michał, Kiprowski Ryszard, Kurek Janusz, Lubelski Leonard, Matusiak Ryszard, Morozik Feliks, Pionke Jerzy, Pozorski Zenon, Preś Stanisław, Sadowski Jerzy, Sakowicz Janusz, Saganiak Jerzy, Spirydowicz Dominik, Stoppel Józef, Świrko Ryszard, Trumpiel Ryszard, Węgrzynowska Halina, Zieliński Tadeusz, Zych Wiesław, Zyśk Mieczysław


Klasa TB4 -Zaoczne semestr zimowy

Adamczyk Zygmunt, Czajka Stanisław, Dorożko Jadwiga, Grabowski Karol, Gruber Artur, Klarner Alina, Klewitz Alojzy, Korolczuk Jan, Lifszyc Józef, Makowska Janina, Mazur Wanda, Muchowski Czesław, Pawlak Stefan, Piątkowski Tadeusz, Schrock Józef, Sierpiński Karol, Stefaniak Maria, Surawski Aleksander, Szkodowski Kajetan, Wyganowski Tadeusz


Klasa TB4 – Zaoczne semestr letni

Dąbrowski Henryk, Dropiewski Andrzej, Fryczyński Edmund, Hübner Mieczysław, Jaźwiński Wiktor, Kupper Władysław, Maćko Józef, Miloch Józef, Nowak Stanisław, Piłat Kazimierz, Piokowski Stanisław, Psyk Władysław, Rzadkiewicz Stanisław, Wańka Barbara, Warchoł Andrzej