Absolwenci 1959r

Klasa IV a TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Krystyna Piskorska

Brandt Ryszard, Burczyk Jadwiga, Byczkowska Jolanta, Duraj Józef, Grygielewicz Barbara, Kaleta Zdzisław, Konieczny Janusz, Kiernożyczki Waldemar, Kozak Krystyna, Król Helena, Rytlewski Jan, Sądowicz Leon, Sieracka Krystyna, Skupniewicz Maria, Sobotnicka Krystyna, Stachurski Zbigniew, Staszewski Bogumił, Szulc Bogusław, Wieczkowska Irena, Zyśk Halina


Klasa IV b TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Jerzy Duszyk

Bakuła Henryk, Chalecki Henryk, Cichoń Czesław, Dzimiszkiewicz Tadeusz, Gapanowicz Bogusław, Gruchała Franciszek, Grunwald Władysław, Ignaczak Jerzy, Korpys Jan, Kukliński Konrad, Kurecki Jacek, Lamparski Alfons, Laskowski Kazimierz, Łumiewski Henryk, Merchel Zygmunt, Rosa Stanisław, Stokłosa Alfred, Wysocki Ludwik


Klasa IV c TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Helena Rejment

Bąbol Zofia, Berendt Jadwiga, Ciszewska Jadwiga, Dolańska Krystyna, Dybowska Gabriela, Drelich Antoni, Drelich Stanisław, Dombrowski Jan, Gorzycka Lilianna Emilia, Gostomska Jadwiga, Jelnicki Jacek, Kałużna Antonina, Kalinowska Barbara, Koob Ryszard, Kowalski Bogdan, Ławecka Barbara, Niewiadomska Małgorzata, Paszylk Jadwiga, Władyko Józef


Klasa IV d TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Jerzy Małachowski

Chmielewski Tadeusz, Czarnecki Leon, Giece Ryszard, Gruzińska Jolanta, Jędrzejczyk Teresa, Kuteszko Marianna, Malewicz Halina, Malinowska Rita, Pacuk Irena, Prokopowicz Anna, Rzoska Maria, Śpiewak Kazimiera, Wilski Jerzy, Wyka Zygfryd, Zamojski Zbigniew, Zygało Jerzy, Żyłów Stanisława, Żytny Marian


Klasa IV e TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Jerzy Cichosz

Błażejczyk Zdzisław, Bodakiewicz Aleksander, Ciepłucha Mirosław, Garliński Jan, Gawroński Ryszard, Getter Jacek, Góralski Jerzy, Gury Bogdan, Jasiński Lech, Juchimiuk Zbigniew, Kaczmarek Kazimierz, Karwowski Jerzy, Klatt Eryk, Knapkiewicz Lambert, Sikorski Bogdan, Skalski Lech, Sowińsk Tomasz, Wąsiewski Janusz, Wencławski Tadeusz, Wiśniewski Karol


Klasa IV f TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Maria Bednarz

Cech Maria, Dąbrowska Barbara, Depka Gabriela, Dębowski Dariusz, Gajdis Anna, Garczyńska Wiesława, Jezierski Krzysztof, Juńska Teresa, Kaczmarczyk Henryka, Legienis Andrzej, Leidel Jadwiga, Łoś Władysława, Majchrzak Krystyna, Makarczyk Andrzej, Noetzel Krystyna, Nurek Andrzej, Paśnik Edward, Pilarski Alfred, Rogoziński Andrzej, Rynkowski Edwin, Smyk Zdzisław, Stefańska Teresa, Suwała Jan, Szeliga Franciszek, Szmit Urszula, Tomaszewski Henryk, Tunkiewicz Teresa, Uznański Ryszard, Walkusz Bogdan, Wasilewski Grzegorz, Zakrzwicz Krystyna


Klasa IV g TB4 – instalacje sanitarne i przemysłowe
Wychowawca: Kamila Runczkowska

Bertling Gerard, Bielinis Witold, Budzisz Adam, Ciebiera Kazimierz, Damięcki Wiesław, Harańczuk Janusz, Hawrylak Mieczysław, Jaroszewski Czesław, Jasiński Bogdan, Jaworski Piotr, Jelniczi Hubert, Kalinowski Piotr, Kopacz Andrzej, Kowalczyk Jan, Kwiatkowski Bronisław, Latański Zenon, Malinowski Zygmunt, Meldner Józef, Milkamanowicz Aleksander, Obrośliński Henryk, Samsel Henryk, Szachta Jerzy, Szadrowski Józef, Szatkowski Witold, Trzosowski Ryszard, Wiśniewski Roman


Klasa IV h TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: Zdzisław Sikora

Adamczyk Kazimierz, Bagiński Jan, Barancewicz Andrzej, Ciereszko Jan, Czupryna Franciszek, Jóźwiak Wiesława, Krzywniak Ryszard, Kwiatkowska Irena, Lesiczka Michał, Leszczyńska Barbara, Olak Alicja, Pawełek Bolesław, Pietrzyk January, Rura Bogusław, Szczubełek Wiesław, Wawrzyniak Aleksander


Klasa IV i TB4 – budownictwo przemysłowe i miejskie
Wychowawca: W. Grzywiński

Brzeziński Kazimierz, Bury Tadeusz, Ejchler Bartosz, Grabowski Gerard, Hinc Henryk, Kurowski Józef, Maciejewski Jerzy, Małachowski Stanisław, Olejnik Mirosław, Ozarowski Janusz, Piotrowski Jarosław, Trebacz Stanisław


Klasa TB4 Zaoczne – semestr zimowy

Anioła Leon, Gola Zygmunt, Góraj Roman, Hryniewicz Władysław, Jakiel Czesław, Kluczyk Gwidon, Krefft Stefan, Makowiecki Ludwik, Sapieha Leonard, Sikorski Zdzisław


Klasa TB4 Zaoczne – semestr letni

Domachowski Jan, Gajda Antoni, Kiełbczyński Henryk, Kowalski Wiktor, Mikołajewski Jan, Mochnacz Tadeusz, Mozołowski Mieczysław, Michałowska Alicja, Okleja Jan, Pepliński Alojzy, Pioch Enfryd, Profic Krystyna, Sawicki Bolesław


Klasa a TB5 Zaoczne – urządzenia elektryczne

Czarniak Zbigniew, Elmanowski Benon, Grenc Włodzimierz, Grosiński Stanisław, Gruszewicz Stanisław, Lewandowski Henryk, Lewandowski Marian, Lidzbarski Czesław, Łączycki Józef, Mazolewski Czesław, Nowicki Jerzy, Pepera Marian, Pośpiech Tadeusz, Sawczuk Jerzy, Tadajewski Kazimierz


Klasa b TB5 Zaoczne – urządzenia elektryczne

Biernacki Aleksander, Chmielecki Jerzy, Delik Bolesław, Glonka Jan, Jazy Joachim, Kanka Zbigniew, Kołodziejczyk Zenon, Kos Jerzy, Kwiatkowski Stanisław, Mirzejewski Stanisław, Mirczewski Mieczysław, Olszewski Michał, Pasierb Tadeusz, Sokołowski Kazimierz, Sowiński Zygmunt, Staniszewski Zygfryd, Szulc Feliks, Wlazły Józef, Wiśniewski Florian


Klasa a TB5 Zaoczne – instalacje sanitarne i przemysłowe

Banaszak Tadeusz, Barbaszyński Wincenty, Byczkowski Stanisław, Cierlicki Tadeusz, Dudowicz Janusz, Gryboś Kazimierz, Jamroż Piotr, Jarecki Alojzy, Krzyśko Jerzy, Lange Jan, Leśniewska Teresa, Noskowicz Marian, Papierski Leszek, Rybarczyk Kazimierz, Sobiepan Józef, Wachowski Henryk, Więckiewicz Bogdan, Wiczling Bronisław, Witkowski Jerzy


Klasa b TB5 Zaoczne – instalacje sanitarne i przemysłowe

Bieńkowski Jerzy, Bobrowicz Maria, Brzuszkiewicz Franciszek, Dudzińska Krystyna, Hajdukiewicz Ryszard, Januszewski Janusz, Korporowicz Mirosław, Król Bolesław, Kulikowicz Bolesław, Maj Tadeusz, Maraszek Jerzy, Matczak Stefan, Mizera Bolesław, Niedbała Ireneusz, Paczuska Martyna, Paprocki Jerzy, Pietrzak Helena, Podolski Bolesław, Szadach Stanisław, Szwaja Leon, Schröder Wojciech, Wincewicz Edward, Zdanowicz Zygmunt, Zieleń Zdzisław


Klasa TB5 Zaoczne – budownictwo przemysłowo – miejskie

Blimel Alfred, Bonalski Mieczysław, Celekiński Aleksander, Głębocki Waldemar, Górski Czesław, Guziński Stanisław, Jereczek Kazimierz, Jamroż Heronim, Kolankowski Zygmunt, Kozakiewicz Bohdan, Król Mieczysław, Krawiec Józef, Kwiatkowski Janusz, Lewicki Roman, Marszałek Tadeusz, Michalak Tadeusz, Okonek Mieczysław, Richert Franciszek, Stawicki Kazimierz, Symonowicz Czesław, Szafrański Michał, Szpilczyński Antoni, Szpilczyńska Stefania, Tocha Alojzy, Tomczak Edmund, Twardowski Romuald, Wiński Jan