Absolwenci 1960r

Klasa 3 a SRB – instalacje sanitarne

Bieniuk Mirosław, Borkenhagen Hubert, Dułak Gerard, Lachowicz Ryszard, Lisowski Bogusław, Łomowski Zygfryd, Nikitin Andrzej, Nowak Ryszard, Pączek Krzysztof, Ryciak Kazimierz, Sulich Kazimierz, Szarek Janusz, Stawicki Waldemar


Klasa 3 b SRB – malarz

Derra Paweł, Kahnke Jerzy, Mudlaff Zygmunt, Nieduży Marian, Piwko Jan, Piwowarski Leszek, Sawicz Andrzej, Sarach Ryszard, Wylot Wiesław, Zawalski Jerzy


Klasa 3 c SRB – betoniarz – zbrojarz

Bąba Bogumił, Dąbrowski Hubert, Gadomski Aleksander, Garbiec Jerzy, Głuchowski Tadeusz, Kopczyński Waldemar, Krawczyk Jan, Mechliński Jerzy, Mrożek Lucjan, Ostrowski Jerzy, Piątkowski Gerard, Rakowski Jacek, Ryłka Stefan, Stencel Józef, Weryk Henryk


Klasa 3 d SRB – murarz

Bigus Franciszek, Głasek Henryk, Gołyński Jan, Gomulski Jerzy, Laniecki Hubert, Lamparski Roman, Łobacz Jan, Łożuk Jerzy, Pietkun Feliks, Piotrowski Jan, Riebandt Józef, Stefanowski Hubert, Szkutnik Zdzisław, Taraszkiewicz Władysław, Waśkowicz Henryk


Absolwenci TB4

Adamczyk Kazimierz, Bielawski Zdzisław, Brzozowski Bohdan, Budzisz Adam, Czapiewska Brygida, Czarnocki Andrzej, Getter Jacek, Gutfrański Kazimierz, Jaworski Franciszek, Jaźwiński Wojciech, Juńska Teresa, Kiercel Irena, Korowajczyk Irena, Kosmala Marcin, Kostecki Krzysztof, Kowalik Dariusz, Niemiec Wiesław, Paszylka Henryk, Pfeiffer Edward, Pietrzak Aleksy, Pietrzyk January, Pirkhardt Mieczysław, Polowiec Walentyna, Rowiński Janusz, Różański Stanisław, Rychlak Łucja, Schnaase Henryk, Stawicka Regina, Szadrowski Józef, Trębacz Stanisław, Warpas Mirosława, Wenta Zygmunt, Wojciechowska Nijola, Zaręba Eugeniusz, Zmeczerowski Jan


Klasa TB4 Zaoczne semestr zimowy – budownictwo przemysłowo – miejskie

Antoniewicz Henryk, Baran Stanisław, Bońkowski Zbigniew, Bortkiewicz Roman, Chodziutko Czesław, Chojnacka Teresa, Cichoń Henryk, Dąbkowski Remigiusz, Dłużewski Walerian, Jakusz Bernard, Keller Bronisław, Klapkowska Barbara, Krężlewska Agnieszka, Kuszel Jan, Laskowski Stanisław, Lesner Stanisław, Łuczak Władysław, Olszewski Franciszek, Radomski Wiktor, Różański Zbigniew, Strzelecki Aleksander, Strzelecki Roman, Sylwanowicz Franciszek, Tomczyk Irena, Wiaderek Jan, Wiśniewski Róża, Witczak Jan, Zalecki Józef, Zygało Jerzy


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Adamczuk Halina, Gancarz Stanisław, Kamińska Adelina, Kosznik Alojzy, Losoń Tadeusz, Ordon Tadeusz, Ostapnik Tadeusz, Płużyński Roman, Więc Ryszard, Witek Florian, Zwiefka Bogdan


Klasa V a TB5 Zaoczne – budownictwo przemysłowo – miejskie

Adamczyk Jan, Ambroziak Julian, Bohdanowicz Sławoj, Chart Jerzy, Cyranowicz Stanisław, Iwanek Zbigniew, Jaros Bolesław, Kielar Fryderyk, Kita Tadeusz, Nadolski Zygmunt, Rozenbajgier Stanisław, Śliwiński Bolesław, Świerczyński Andrzej, Wickland Zygfryd, Ziemlewski Ryszard


Klasa V b TB5 Zaoczne – budownictwo przemysłowo – miejskie

Dziwniel Stanisław, Fiałkowski Izydor, Gronowski Bronisław, Jarecki Tadeusz, Kokoszka Kazimierz, Kotowski Eugeniusz, Krawczykowski Jan, Lewicki Zdzisław, Minasiewicz Tadeusz, Sopek Janusz, Szarmach Stanisław, Szewiczek Benona, Szypcio Jan


Klasa TB5 Zaoczne – instalacje sanitarne i przemysłowe

Bochyński Jerzy, Borecki Włodzimierz, Borychowski Mirosław, Czajkowski Zygmunt, Dalewski Dionizy, Falk Mieczysław, Górski Czesław, Hinz Eryk, Jarząbkiewicz Piotr, Kapica Halina, Kożma Henryk, Kubacki Karol, Łomot Władysław, Łukowski Stefan, Nitkowski Franciszek, Olech Stefan, Raus Stanisław, Ruchalski Romuald, Siewert Franciszek, Sobota Józek, Sylwestrowicz Mieczysław, Winerowicz Zygmunt, Wolecki Franciszek