Absolwenci 1961r

Klasa 3 a SRB – murarz-tynkarz Wychowawca: Bogusław Kamiński

Bereżnicki Stanisław, Budenko Andrzej, Capała Jerzy, Cieśliński Zbigniew, Dawidczyk Józef, Jarecki Edmund, Kurniński Jerzy, Lewiński Jan, Mikołajczak Janusz, Mrozek Kazimierz, Noga Antoni, Olszak Marian, Pajączkowski Jerzy, Pisula Wiesław, Radkiewicz Walenty, Ukrainiec Ryszard, Witkowski Jan, Wojtiuk Witaliusz, Zubek Jerzy


Klasa 3 b SRB – instalacje sanitarne

Bielecki Lucjan, Dąbrówka Zdzisław, Gromek Włodzimierz, Chatys Tadeusz, Chądzyński Henryk, Izdebski Kazimierz, Kisielewski Jerzy, Koss Jerzy, Krejer Edward, Leśków Janusz, Nadolski Edward, Pączek Edmund, Piec Stanisław, Postek Marian, Raczyk Henryk, Rezmer Henryk, Senczko Marian, Stępień Józef, Synowiec Walenty, Świerczyński Zdzisław, Zajączkowski Mieczysław, Żwański Adam


Klasa 3 c SRB – instalator sanitarny

Borkowski Bronisław, Bohaterewicz Józef, Bielawski Ryszard, Grzybowski Jerzy, Franczyk Roman, Hromiak Marian, Hrynków Krzysztof, Kempa Mieczysław, Krysiewicz Emil, Kozłowski Janusz, Loll Alfred, Maksymiuk Krzysztof, Molenda Jan, Mrowicki Lech, Nagel Jan, Pietrzak Ryszard, Sobolewski Antoni, Tubielewicz Zdzisław, Wiecki Gerard


Klasa 3 d SRB – betoniarz – zbrojarz

Bartelik Jerzy, Bogirski Henryk, Czaja Jerzy, Czerwiński Tadeusz, Czysz Ryszard, Golec Józef, Jacewicz Mieczysław, Kurosad Albert, Kmiecik Władysław, Knigo Bolesław, Krajewski Henryk, Kowalczyk Stefan, Landowski Ryszard, Łoziński Julian, Łysoniek Leszek, Pec Stanisław, Sujkowski Arkadiusz, Szaniawski Jarosław, Topolewski Jerzy, Wojak Aleksander, Zmyślony Bogdan


Klasa 3 e SRB – malarz

Brejnak Jerzy, Drzewicki Henryk, Cieczko Jerzy, Gałązka Kazimierz, Michalski Lucjan, Mrugalski Kazimierz, Ogrodowski Bernard, Orlikowski Jan, Rachański Henryk, Teległow Mikołaj, Wasilka Konrad, Wierzbowski Ryszard, Weremjewicz Władysław, Wolski Jerzy, Żabicki Józef


Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne Wychowawca: Jerzy Cichosz

Bogucki Władysław, Bojakowski Jan, Borkowska Grażyna, Cibura Eleonora, Greszkiewicz Jerzy, Heszke Czesława, Jucewicz Henryk, Kozak Ludwik, Krzemińska Krystyna, Libiszewski Józef, Loch Erwin, Majusiak Olga, Markiewicz Władysław, Mohr Róża, Metzger Krystyna, Piątek Helena, Sowińska Łucja, Szaryk Irena, Szuca Bernard, Szymański Rafał, Szymikowska Helena, Tobolska Arleta, Turek Wiesław, Urbańska Regina, Wensławowski Michał, Wendt Janusz, Żurawiecki Wojciech


Klasa 5 B TB5 – budownictwo ogólne Wychowawca: Zbigniew Sokołowski

Budlewski Jurgen, Czuba Ryszard, Formela Franciszek, Gąsiorek Józef, Jarmuszewski Edward, Jeliński Roman, Kaparski Stefan, Kołakowski Mieczysław, Krzywiec Zbigniew, Kwiatkowski Bogdan, Lis Roman, Mikoteit Albert, Misa Stanisław, Mulawa Jerzy, Olszewski Jan, Paczyński Krzysztof, Szymczak Czesław, Tarnowski Andrzej, Tomaszewski Sylwester, Treniszewski Mieczysław, Walentynowicz Henryk, Walukiewicz Henryk, Warczak Jan, Zakrzewski Jerzy


Klasa 5 E TB5 – instalacja sanitarne i co Wychowawca: Jerzy Nakielski

Barcik Jadwiga, Brucka Krystyna, Chmarzyńska Krystyna, Foltyński Zygmunt, Garbacki Bolesław, Gutowska Renata, Hajdamowicz Edmund, Juszczak Kazimierz, Kamińska Anita, Kłys Zbigniew, Kołodziejczak Teresa, Kozłowski Leszek, Kryszewska Irena, Kuźmiak Jacek, Lelicki Edwin, Liszewska Regina, Nowak Stanisław, Nowakowski Edward, Pehnke Herbert, Połoczański Wojciech, Połowniak Marian, Prokop Krystyna, Romanowski Władysław


Klasa Szkoły Mistrzów – murarz-żelbetoniarz

Bitel Władysław, Bredow Marian, Ciechacki Stanisław, Dziuba Jan, Gawlik Mieczysław, Góra Kazimierz, Jabłonowski Wojciech, Janiak Józef, Juczak Tadeusz, Książkiewicz Edmund, Księżopolski Artur, Kuligowski Ignacy, Latoch Stefan, Leśniak Mieczysław, Leszkowski Roman, Łukawski Henryk, Madziar Tadeusz, Minkowski Jan, Rycerz Witold, Szczepkowski Jerzy, Wyskielski Tadeusz


Absolwenci Szkoły Mistrzów Ceramiki Budowlanej

Adamczyk Julian, Bielawski Kazimierz, Chojnacki Józef, Chyliński Witold, Grzenda Wacław, Grzelak Zdzisław, Huczek Tadeusz, Kamiński Wojciech, Kołnierzak Wacław, Kopczyński Henryk, Kowalkowski Franciszek, Kozłowski Czesław, Krause Jan, Kulicki Eugeniusz, Lieske Stefan, Licau Franciszek, Majcherek Jan, Mertowski Kazimierz, Oliwniak Lucjan, Paździocha Henryk, Richert Leon, Rywelski Włodzimierz, Szubowski bernard, Szlum Antoni, Wierucki Stanisław


Klasa TB5 dla Pracujących – instalacje sanitarne i przemysłowe

Błaszczyk Jerzy, Błoński Józef, Dziełak Kazimierz, Hutniewicz Zenon, Korolczuk Jan, Musiał Władysław, Otlewski Krzysztof, Pionke Brunon, Piotrowicz Benedykt, Reinert Gerard, Rusinowicz Bolesław, Snoch Stefa, Stempliński Stanisław, Strugalski Stanisław, Szewc Kazimierz, Szkodowski Kajetan, Wiśniowski Zbigniew, Wiszniowski Zbigniew


Klasa TB5 dla Pracujących – urządzenia elektryczne

Aszyk Kazimierz, Bieniasz Adam, Cyrson Ryszard, Dettlaff Jan, Duda Józef, Dymel Stefan, Głowienke Alfons, Knitter Henryk, Konkol Eryk, Koszal Zdzisław, Kunikowski Zbigniew, Łojko Michał, Marczuk Apoloniusz, Proma Jan, Puk Jerzy, Ragus Jerzy, Skomerski Wojciech, Stępniewski Józef, Suszek Edwin, Tchórzewski Jan, Zaremba Jan


Klasa A TB5 dla Pracujących – budownictwo przemysłowe i miejskie

Barburski Romuald, Bartoszewicz Zbigniew, Biskupski Bogdan, Dąbrowski Władysław, Dornowski Stanisław, Ignatowicz Stefan, Kowalska Renata, Kowalska Daniela, Krupski Arkadiusz, Łopaciuk Ludwik, Michalik Zdzisław, Mudlaff Jerzy, Orzech Bronisław, Siemaszko Zbigniew, Sobczak Jerzy, Stawski Ryszard, Stępień Zygmunt, Wasylejko Stefania, Wej Franciszek, Wilamowski Jerzy, Wincełowicz Jerzy


Klasa B TB5 dla Pracujących – budownictwo przemysłowe i miejskie

Abramczyk Zygmunt, Bogdanowicz Krystyna, Buchowiecka Krystyna, Buchowiecki Ryszard, Budnik Edward, Dobroliński Tadeusz, Dziubek Zygmunt, Ignaciuk Józef, Kartanowicz Irena, Kłos Helena, Kuchta Barbara, Kuśmierz Zygmunt, Malinowski Zbigniew, Mieczkowski Tadeusz, Moraczewski Edward, Piątek Mieczysław, Połog Andrzej, Witt Zdzisław, Wysocki Bohdan, Zalewski Stanisław


Klasa C TB5 dla Pracujących – budownictwo przemysłowe i miejskie

Adamowicz Euzebia, Andruszak Włodzimierz, Bartkowski Marian, Bednarczyk Stanisław, Bednarkiewicz Fortunat, Bober Edward, Boberski Marian, Budziński Roman, Cesarz Irena, Cesarz Zbigniew, Dębski Aleksander, Doczyk Zygmunt, Fąfarek Marian, Falkowski Stanisław, Gajewski Józef, Gierczak Eugeniusz, Gil Jan, Girgel Edmund, Giryn Władysław, Grynia Zenon, Hebel Jerzy, Jarząbkiewicz Stanisław, Kiszelewski Tadeusz, Kloka Alojzy, Kachel Bolesław, Kotela Tadeusz, Magnuszewski Czesław, Michalczewski Michał, Mocek Antoni, Naumczyk Tadeusz, Neumann Bronisław, Niemkiewicz Zbigniew, Nierzalewski Henryk, Paszek Tomasz, Perlejewska Celina, Paukszto Zbigniew, Pestka Eugeniusz, Piesik Czesław, Pilawski Mścisław, Radziwiłł Romuald, Rodzik Klemens, Romanowicz Ryszard, Rydzkowski Edmund, Słyczko Tadeusz, Storma Gerard, Szostak Jan, Tomkiewicz Bartłomiej, Waleszkowski Joachim, Wąsik Stanisław, Wilk Władysław, Wojewski Marian, Ziółkowski Witold, Żmijewski Ferdynand