Absolwenci 1962r

Klasa 3 a SRB – murarz
Wychowawca: Bogusław Kamiński

Gurin Zbigniew, Król Gerard, Lejkowski Henryk, Matura Lech, Nowakowski Norbert, Puchalski Edward, Pestka Stefan, Przybilski Wiktor, Pomajda Wojciech, Wosik Jerzy


Klasa 3 b SRB – malarz
Wychowawca: Witold Pietrzykowski

Chmieliński Zenon, Dobrzyński Michał, Gronek Antoni, Gaziuk Jan, Janke Stefan, Kądzielski Zygmunt, Kubiak Józef, Mozolewski Henryk, Niewiadomski Eugeniusz, Olejnik Piotr, Owczarek Zdzisław, Pajdowski Ryszard, Raszej Witold, Sawicz Stefan, Tasarz Zenon, Wolsza Andrzej, Wirkus Jerzy, Żurak Jerzy


Klasa 3 c SRB – monter instalacji sanitarnych

Bacieczko Stanisław, Białkowski Józef, Bahrymowski Tadeusz, Chmielecki Gerard, Derlatka Stefan, Jurewicz Jerzy, Krejer Stanisław, Kiełbasa Kazimierz, Krakowiak Andrzej, Kozdrój Henryk, Kasyna Edmund, Lipski Witold, Morawski Modest, Ponczek Edward, Szamański Andrzej, Wysoki Józef, Wiedrycki Ryszard


Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Jarosław Walko

Baniewicz Władysław, Borlik Irena, Bullmann Brygida, Czapiga Maria, Dudzik Wiesław, Duski Edmund, Dziewanowski Jan, Gajewska Eryka, Januszkiewicz Kazimierz, Jazewicz Ryszard, Kaczorowska Sylwia, Komsta Renata, Kurzawa Robert, Ławrenow Włodzimierz, Łodygowski Zbigniew, Marchlewska Gertruda, Matulewicz Hubert, Miodowski Ludwik, Modzelewski Janusz, Mówiński Zygmunt, Muziński Andrzej, Nowicki Ryszard, Nowik Ireneusz, Orlikowska Lidia, Ostap Romuald, Owsiukiewicz Ryszard, Pehnke Zygfryd, Petrykowski Jerzy, Piotrowicz Janina, Przyjemski Zygfryd, Różański Janusz, Stuka Urszula, Szempliński Zbigniew, Thomalla Zygmunt, Urmański Walerian, Walaszczyk Tadeusz, Wirkowska Krystyna, Wojnicz Wanda, Zakrzewski Janusz


Klasa 5 B TB5 – instalacje sanitarne

Bąbik Ryszard, Brodzki Aleksander, Cegliński Jerzy, Dering Andrzej, Ewertowski Bogusław, Galewski Paweł, Giedrojć Władysław, Górski Jerzy, Jezierski Waldemar,, Kostelecki Zbigniew Kozarzewski Mirosław, Kozieł Lech, Kuczyński Wiesław, Laskowski Henryk, Ludwiczak Jerzy, Marczyński Stefan, Mikołajczak Kazimierz, Miszewski Stefan, Niekrasz Rajmund, Rakowski Ryszard, Rychwa Zbigniew, Skiba Henryk, Skierka Waldemar, Sojecki Zygmunt, Szejnoch Wojciech, Ulman Zenon, Zaborowski Marian, Zieliniewicz Henryk


Klasa Szkoły Mistrzów Ceramiki Budowlanej – wypalacz ceramiki (zaoczna)

Błaszczyk Piotr, Czerkies Jan, Dyktyński Edward, Jagielski Konrad, Jankowski Ludwik, Krajnik Bogumił, Krupa Erwin, Kulik Władysław, Klimas Euzebiusz, Listewnik Henryk, Makiła Franciszek, Postek Janusz, Puzdrowski Jan, Paduch Jan, Wojciechowicz Jan, Zieliński Benon, Żurawski Stanisław


Klasa Szkoły Mistrzów Ceramiki Budowlanej – betoniarz (zaoczna)

Bancarzewski Franciszek, Bielecki Anastazy, Czapiewski Leon, Freda Czesław, Kamerka Józef, Kluk Alojzy, Korda Zygmunt, Kunc Jan, Krauze Julian, Żychliński Wacław, Żygowski Czesław


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Babieńko Bazyli, Breszka Klemens, Ciechowski Stefan, Czepulon Tadeusz, Fitek Edward, Giejło Antoni, Jurewicz Aleksander, Kamrowski Teofil, Kębłowski Roman, Korowczyk Władysław, Kubicki Józef, Kulas Ferdynand, Kwiatkowski Czesław, Michna Franciszek, Pepina Zbigniew, Plechowski Stefan, Stankiewicz Janusz, Świerczyński Mirosław, Szukiewicz Sybilla, Tomaczak Stanisław, Wrycza Maria, Żygowska Ewa


Klasa TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Balcer Bogdan, Balicki Marian, Chodań Michał, Cichocki Zenon, Deka Mieczysław, Flakowicz Lesław, Koliszewski Józef, Koss Paweł, Kowlewski Antoni, Kuca Janina, Lubowicki Leonard, Myłosz Władysław, Okińczyk Józef, Prajs Kazimierz, Purzycki Mieczysław, Radaczyński Stanisław, Radziwiłł Romuald, Romaniuk Augustyn, Rożniatowski Władysław, Salwin Stanisław, Traczewski Ryszard, Turowski Jan, Wanke Kazimierz, Woliński Zbigniew, Zabrocki Henryk


Klasa TB5 Zaoczne – budownictwo przemysłowe i miejskie

Batura Walenty, Blank Julian, Hyrycz Eugeniusz, Janczewski Stanisław, Jankowski Antoni, Kwapiński Leon, Leśniak Kazimierz, Liberki Jerzy, Rilinger Urszula, Sikora Józef, Siwicki Wacław, Szponik Bronisław, Szpręga Henryk, Tołłoczko Józef, Utig Mieczysław, Wyżlic Stefan, Zopoth Władysław


Klasa TB5 Zaoczne – budownictwo przemysłowe i miejskie

Bandura Kazimierz, Bielaszewski Jerzy, Blichowska Anna, Butenko Mikołaj, Chilimoniuk Helena, Czarkowski Marian, Czerwionka Henryk, Cyman Edmund, Goździelski Przemysław, Hublewski Jan, Kifner Ryszard, Konkol Henryk, Kurkierewicz Jerzy, Łata Janusz, Łopaczyński Jerzy, Odziomek Mieczysław, Piętkowski Sławomir, Plichta Jerzy, Polniak Krystyna, Przytarski Józef, Sadowisk Józef, Sałek Witold, Sobieraj Jerzy, Suzanowicz Danuta, Szajda Eugeniusz, Sztoltsztejner Wiesław, Szuszkowski Edward, Tarkowska Barbara, Toporowski Czesław, Toruński Jerzy, Troka Stefan


Klasa TB5 Zaoczne – instalacje sanitarne i przemysłowe

Bakalarski Piotr, Bronke Regina, Figas Józef, Fedorowicz Olgier, Gnoiński Czesław, Kluk Władysław, Koszczyc Antoni, Kowalski Edmund, Kuźmińska Gazela, Lelicki Zbigniew, Łukajtis Bronisław, Meldner Józef, Milewski Mirosław, Obiedziński Zdzisław, Pepliński Józef, Proszowski Leopold, Puko Ignacy, Saj Tadeusz, Sitkowski Bogusław, Sokołowski Ferdynand, Strzebrakowski Zygfryd, Więckowski Jan, Ziętarski Jerzy


Klasa TB5 Zaoczne – urządzenia elektryczne

Ackerman Horst, Burdak Adam, Czuszyński Józef, Elmanowski Norbert, Firyn Jerzy, Jurkojć Ludwik, Kalita Tadeusz, Kmieciak Edward, Konkol Gerard, Konkol Władysław, Kosater Gerhard, Laszewski Ryszard, Łebko Marian, Mazik Zbigniew, Musiał Józef, Neubauer Konrad, Olędzki Stanisław, Pruski Stefan, Ratecki Ireneusz, Słomian Gerard, Stegemann Helmut, Stoliński Jan, Szymski Franciszek, Wydrowska-Węglarz Gertruda