Absolwenci 1963r

Klasa 3 a SRB – cieśla
Wychowawca: Wacław Górawski

Augustyn Brunon, Bańka Jan, Bogdziewicz Antoni, Długokiński Janusz, Dzięgielewski Ryszard, Gazda Zbigniew, Głódź Józef, Gnyp Jerzy, Haładyn Jan, Hendożko Mieczysław, Hewelt Stefan, Karcz Kazimierz, Klimczuk Zdzisław, Kołucki Jerzy, Łazarewicz Jan, Małkowski Jerzy, Sasiak Jan, Stolarczyk Marian, Szponder Ryszard, Wesołowski Zbigniew, Zalewski Józef, Żyliński Antoni


Klasa 3 b SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Elżbieta Romanyk – Bendych

Arendt Edmund, Biłek Zbigniew, Burczyk Romuald, Ciesielski Romuald, Flis Andrzej, Gajewski Edmund, Jałowiecki Andrzej, Jedliński Lucjan, Jeka Jan, Jurewicz Janusz, Kawała Zbigniew, Lebida Zygmunt, Łada Ryszard, Machnacz Leszek, Malinowski Ryszard, Nadolny Stefan, Olszówka Władysław, Piotrkowski Włodzimierz, Rokicki Henryk, Szajder Edward, Winiarski Janusz, Zaborowski Marian


Klasa 3 c SRB – malarz
Wychowawca: Witold Pietrzykowski

Czapla Waldemar, Dembs Romuald, Felskowski Aleksander, Golec Edward, Hoffmann Roman, Jankowski Władysław, Kajzer Zenon, Klawiński Bernard, Kowalewski Jerzy, Leśniewicz Marian, Osoliński Tadeusz, Owczarczak Andrzej, Przywara Zdzisław, Purski Jerzy, Romanowski Adam, Romaniuk Stanisław, Wdowiak Mateusz


Klasa 3 d SRB – murarz – tynkarz
Wychowawca: Bogusław Kamiński

Balukiewicz Kazimierz, Biliński Kazimierz, Czapla Stanisław, Gać Tadeusz, Haranin Ryszard, Kania Tadeusz, Karczewski Zbigniew, Klein Eugeniusz, Kurr Michał, Lew Marek, Lorand Waldemar, Łukaszewicz Ryszard, Owczarek Stefan, Pittner Janusz, Płotka Henryk, Rogacki Wiesław, Różański Henryk, Ryś Jan, Skiba Zdzisław, Stencel Jan, Sufranek Józef, Sznajdrowski Eugeniusz, Turek Tadeusz


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Jerzy Cichosz

Adamczyk Władysław, Bąba Bogumił, Brzeziński Bogdan, Fadrowski Mieczysław, Frąckiewicz Zygfryd, Głasek Henryk, Gomulski Jerzy, Jeliński Józef, Kacprowicz Bogdan, Karwowski Wiesław, Kohnke Jerzy, Lamparski Roman, Legucki Jacek, Łożuk Jerzy, Nieduży Marian, Nowak Ryszard, Pietkun Feliks, Piontkowski Gerard, Riebandt Franciszek, Sawicz Andrzej, Słowiński Zbigniew, Steffanowski Hubert, Szopiński Ryszard, Taraszkiewicz Władysław, Weryk Henryk, Winiarczyk Bogdan, Witkowski Stanisław, Zawadzka Wacława


Klasa III B TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Kamila Runczkowska

Ambrożewicz Mirosław, Bieniecki Marek, Bieniuk Mirosław, Bojsza Ryszard, Borkenhagen Hubert, Borowski Wojciech, Borzyszkowski Roman, Buczma Jan, Chojnacki Bogdan, Ciesielski Jerzy, Damięcki Jan, Dullak Gerard, Durzyński Jan, Fejral Henryk, Janiak Kazimierz, Janusz Ryszard, Juszczak Mirosław, Kotowski Tadeusz, Lisowski Bogusław, Lachowicz Ryszard, Lorkowski Jan, Łowicki Henryk, Marucha Stanisław, Misiuna Janusz, Nikitin Andrzej, Potulski Hubert, Rogaliński Bogdan, Stankiewicz Mieczysław, Swieca Wojciech, Szarek Janusz, Zalewski Jan, Zdroik Bogdan


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bielawski Zygmunt, Błażejczyk Krystyna, Cholewo Longina, Dawidowicz Wacław, Fitzek Aleksander, Flens Roman, Grzywacz Wacław, Herman Anna, Kusek Jerzy, Lenz Edmund, Nehring Stanisław, Nowak Tadeusz, Onoszko Jan, Rudnik Urszula, Serocki Szczepan, Slażewicz Jerzy, Strzok Bronisław, Tarasiuk Halina, Wiśniewski Henryk, Wójcikiewicz Maria


Klasa A TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Baniecki Stanisław, Baturo Benedykt, Bielecka Wanda, Borkowska Wanda, Brzęczek Emil, Czerski Piotr, Dołżycki Jan, Drulis Tadeusz, Głowiński Leszek, Jamruż Ryszard, Król Mieczysław, Kujawiński Jan, Kulesz Henryk, Lesner Alojzy, Lisowski Mieczysław, Małachowski Stanisław, Michalak Małgorzata, Michalak Ryszard, Mielke Zygmunt, Misiewicz Jerzy, Młotowski Paweł, Murawiński Jan, Pakszys Edward, Radzicki Władysław, Rymasz Marian, Sass Zbigniew Siuda Barbara, Skrzypczak Lech, Sobolewski Leonard, Stawicka Barbara, Storma Ksawery, Szkutnik Jan, Szulfer Bronisław, Witkowiak Zbigniew, Wojciechowski Czesław, Zapotoczny Adam, Żurek Henryk


Klasa B TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Gołaszewska Hanna, Kisiel Jan, Kobus Stefan, Krawiec Zdzisław, Laniecki Hubert, Maciejewska Teresa, Pietras Jan, Siennicki Krzysztof, Skowron Marian, Staszewski Zdzisław, Sobieszczyk Edward, Szabowski Paweł, Uzarczyk Wacław, Wilczek Jerzy, Wiśniewski Grzegorz


Klasa C TB5 Zaoczne – elektoenergetyka

Ćwikła Longin, Drywa Zygmunt, Glabus Zbysław, Goll Zygmunt, Głowacki Tadeusz, Jamrowski Jan, Kasprzak Roman, Kazimieruk Józef, Kuliński Zbigniew, Małkus Kazimierz, Olkowski Ryszard, Rydz Zygfryd, Rzeppa Franciszek, Sala Jan, Sołtysek Zenon, Stankowski Jan, Studniewski Jan, Szłyk Henryk, Szulc Wacław, Totkaczewski Jan, Trella Zygmunt, Wojewski Roman, Wołkanowski Wacław, Zieliński Henryk, Zieliński Karol


Klasa D TB5 Zaoczne – instalacje sanitarne i centralnego ogrzewania

Baczyński Stefan, Baran Kazimierz, Czyrowski Zygfryd, Chmelewski Józef, Cichowlas Stanisław, Czarnecki Stefan, Gil Franciszek, Gondela Henryk, Guściora Andrzej, Kaczorowska Wanda, Kempa Bogumiła, Kiwit Roman, Kończak Włodzimierz, Kotliński Bronisław, Kożuch Kazimierz, Łaski Stanisław, Malec Zbigniew, Masilewicz Lesław, Niedziałek Kazimiera, Olewczyński Andrzej, Pieńkowski Andrzej, Ramza Tadeusz, Stanisławek Jan, Szaniawski Ryszard, Szemske Elke, Śmigiel Czesław, Tonko Józef, Wiśniewski Stanisław, Wasilewski Kazimierz, Wiktor Mieczysław, Wółkiewicz Zdzisław, Zajdowski Franciszek