Absolwenci 1964r

Klasa 3 a SRB – cieśla
Wychowawca: Andrzej Lewandowski

Banaszczyk Józef, Cybulski Jerzy, Czerniak Zdzisław, Feder Ignacy, Feliński Antoni, Filipowicz Bernard, Janke Franciszek, Jędzejewski Tadeusz, Kołodziejczyk Jerzy, Kujawa Maciej, Łapiński Zygfryd, Łopacki Stefan, Malewski Krzysztof, Misa Mieczysław, Rychlicki Augustyn, Stępniewski Zbigniew, Sójka Kazimierz, Toruński Stanisław, Trafalski Zbigniew, Warsiński Edward, Witkiewicz Grzegorz, Wolski Kazimierz, Wyrzykowski Zenon, Zalewski Janusz


Klasa 3 b SRB – cieśla
Wychowawca: Witold Pietrzykowski

Bielawski Zygmunt, Czyżewski Zbigniew, Daszczyński Bogusław, Grzelec Jerzy, Hetko Marian, Hędrzak Florian, Janicki Bogdan, Kowalkowski Leszek, Kowalski Witold, Krysiński Andrzej, Kudzin Bogusław, Lange Zbigniew, Lewandowski Jan, Łebek Ryszard, Marek Włodzimierz, Ptak Aleksander, Samujło Tadeusz, Semborowski Andrzej, Serwa Stanisław, Sprigarski Leszek, Walkowski Ryszard, Wiszniewski Roman, Wojciechowski Zenon, Wosik Marian


Klasa 3 c SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Elżbieta Romanyk – Bendych

Balcerowski Andrzej, Boniewski Antoni, Borski Ryszard, Bohdanowicz Wojciech, Brycht Jerzy, Butrym Stanisław, Burandt Zbigniew, Bzinkowski Paweł, Czapliński Romuald, Gendzwiłł Antoni, Jaskulski Jan, Jankowiak Tadeusz, Koć Bogdan, Kuryło Zbigniew, Lisiak Wojciech, Lubliński Jan, Minasiewicz Jan, Orłowski Krzysztof, Pliszka Zbigniew, Socha Henryk, Stańczyk Leon, Stefanowski Marian, Stankiewicz Marian, Szulta Zygmunt, Szulz Kazimierz, Tkaczyk Józef, Wietek Stefan


Klasa 3 d SRB – malarz
Wychowawca: Władysław Giryn

Agatowski Jan, Bigus Stanisław, Budziarek Andrzej, Domanowski Janusz, Gołąb Stanisław, Grzella Jan, Jarosz Jan, Kliński Kazimierz, Konopko Feliks, Kośmiński Zenon, Królik Stanisław, Kwaśniewski Andrzej, Machnacz Krzysztof, Motyka Zygmund, Niezbecki Ryszard, Orwat Bogdan, Pieniążkiewicz Marian, Pranczk Józef, Rybarczyk Jędrzej, Sowa Tadeusz, Szefka Wojciech, Szwajkowski Henryk, Wielochowski Maciej, Wróblewski Wiesław, Ziegert Leon, Zonko Zbigniew


Klasa 3 e SRB – murarz – tynkarz
Wychowawca: Bogusław Kamiński

Achranowicz Zbigniew, Błażewicz Wacław, Janecki Jan, Jankowski Roman, Koliński Wojciech, Lasecki Andrzej, Nowak Andrzej, Nowiński Janusz, Olbromski Marian, Ordak Tadeusz, Płoński Jan, Polak Mieczysław, Pomaski Sławomir, Przewłocki Henryk, Pydynkowski Jerzy, Riemer Leszek, Świerszczko Marian, Szulc Zdzisław, Tymiński Józef, Wiśniewski Adam, Wiśniewski Jerzy, Wiśniewski Tadeusz, Woś Andrzej


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Maria Szczęsna

Adamczuk Wiktor, Budenko Andrzej, Drzewiecki Henryk, Dylewski Andrzej, Dutkowiak Jerzy, Jesionek Tadeusz, Juniewicz Jan, Karpiński Waldemar, Kalinowski Zdzisław, Micota Michał, Niewiński Jerzy, Rachański Henryk, Sadkowski Jan, Stępka Franciszek, Sutor Jerzy, Średziński Lechosław, Szczepanowski Piotr, Teległow Mikołaj, Warsza Władysław, Włodarczyk Andrzej, Wolski Jerzy


Klasa III B TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Anna Lukasowa

Agacki Adam, Borowski Edmund, Bibrzycki Zbigniew, Brüst Piotr, Dąbrowski Jerzy, Grzybowski Jerzy, Hromiak Marian, Izdebeki Kazimierz, Jażdżewski Marian, Karkowski Kazimierz, Kisielewski Jerzy, Koss Jerzy, Kozłowski Zdzisław, Kwasigroch Ryszard, Molenda Jan, Mrowicki Lech, Nadolski Edward, Piechocki Jerzy, Pietrzak Ryszard, Postek Marian, Świerczyński Zdzisław, Truszczyński Henryk, Tubielewicz Roman, Truczynowicz Wojciech, Wichowski Roman, Włodarczyk Czesław, Zaremba Zdzisław


Klasa III C TB3 – budownictwo wodne
Wychowawca: Wacław Górawski

Bartelik Jerzy, Bogirski Henryk, Capała Jerzy, Ciepliński Zbigniew, Ciszka Stanisław, Czaja Jerzy, Dawidczyk Józef, Dudko Józef, Falkiewicz Stanisław, Krajewski Henryk, Landowski Ryszard, Noga Antoni, Odya Zygfryd, Olszak Marian, Polewicz Henryk, Rakowski Jacek, Topolewski Jerzy, Ukrainiec Ryszard, Witta Kazimierz, Wojak Aleksander, Zubek Jerzy


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Adkonis Czesław, Amelian Romuald, Banaszek Jerzy, Bojarski Orest, Brzezicka Irena, Darga Paweł, Grabowski Eugeniusz, Klajn Ryszard, Królikowski Daruisz, Masalska Aleksandra, Miłczak Ryszard, Opolski Stefan, Perkowski Witold, Piechowski Leon, Ślęzak Jerzy, Szczegielniak Stanisław, Szwarc Zygmund, Urbanowicz Kazimierz, Wachniewski Stanisław, Witt Zenon, Wojciechowicz Alfons


Klasa A TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Cudo Czesław, Czykin Grzegorz, Dziuba Jan, Gągała Danuta, Grabarz Krzysztof, Grzywaczyk Waldemar, Karbowiak Michał, Kradzis Bronisław, Kasperczak Ryszard, Kaźmierczyk Ryszard, Klafft Edgar, Leszkowski Roman, Łukawski Henryk, Madziar Tadeusz, Miloch Czesław, Mirosław Mieczysław, Obiedziński Józef, Rynkiewicz Tadeusz, Śmiałek Alina, Śmiałek Włodzimierz, Szkutnik Zdzisław, Thiel Krystyna, Tomczyński Edward, Wądrzyk Czesław, Wieczorek Bogusław, Żebrowska Eugenia


Klasa B TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bienias Jan, Biernadt Alfons, Błoński Alfred, Dorniak Leon, Drozdowicz Józef, Dworzański Ludwik, Fedorowicz Stefan, Gmys Norbert, Gruchała Stanisław, Hanowicz Alojzy, Jakusz Jan, Jankowski Władysław, Karaś Czesław, Karczmarczyk Antoni, Kasprowiak Andrzej, Kołaszewski Władysław, Kropiewski Ryszard, Lenz Leon, Luty Mieczysław, Nakielska Jadwiga, Pradella Henryk, Przewoźny Czesław, Ruszczyńska Ambrozja, Sass Janina, Sikora Gerhard, Spławski Stanisław, Szczepańska Władysława, Szkutnik Tadeusz, Szydłowska Wiesława, Urban Teresa, Wiktor Feliks, Żamojć Henryk


Klasa TB5 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Adamczyk Czesław, Arendt Henryk, Bielawski Ryszard, Borzyszkowski Tadeusz, Dobicki Mieczysław, Ebertowska Jadwiga, Fajeński Henryk, Freyer Ramuald, Lewandowski Antoni, Łaniosz Jan, Milewczyk Paweł, Nagalski Stanisław, Nowicki Marian, Podsiadło Kazimierz, Puf Inga, Rapacki Marian, Sadowski Eugeniusz, Sieniawski Edmund, Sołtys Henryk, Steczyński Marian, Synowiec Walenty, Wandachowicz Bronisław, Zbytek Czesław, Żemojcin Antoni


Klasa TB5 Zaoczne – elektroenergetyka

Bielski Zenon, Boguszewski Romuald, Boniewski Kazimierz, Brożek Eugeniusz, Bukowiecki Jeremi, Cieśliński Henryk, Dittmer Witold, Furtak Andrzej, Kreft Alfons, Król Andrzej, Krzemiński Jerzy, Lachowicz Jan, Lipiński Zbigniew, Łakomy Lucjan, Malinowski Ryszard, Mrozik Henryk, Muszyński Waldemar, Neufeld Jan, Pieńkowski Wojciech, Puczyński Ryszard, Rawłuszko Czesław, Rybiński Stanisław, Selwesiuk Jan, Szady Mieczysław, Szubielski Jerzy, Włodarski Stefan, Wolszczak Czesław, Zajdel Stanisław, Zdybel Stanisław, Zysk Stanisław