Absolwenci 1965r

Klasa 3 a SRB – betoniarz – zbrojarz
Wychowawca: Andrzej Lewandowski

Barczuk Adam, Barański Bogdan, Boroń Edward, Bokszycki Zenon, Chabracki Andrzej, Fiałek Bogdan, Gardzielik Andrzej, Gierszewski Andrzej, Janiak Jerzy, Kosznicki Jerzy, Kordunowski Jan, Korneluk Wiesław, Matysek Mariusz, Mazur Kazimierz, Orzeł Andrzej, Rukszto Antoni, Ruszkowski Zenon, Stankiewicz Wojciech, Sturmowski Paweł, Szlaz Bogdan, Tul Bogdan, Wasilewski Mirosław


Klasa 3 b SRB – cieśla
Wychowawca: Witold Pietrzykowski

Allaburda Roman, Berendt Andrzej, Bychowski Franciszek, Dampe Marian, Głombiowski Jerzy, Hirt Stanisław, Kapała Eugeniusz, Kowalkowski Tadeusz, Koperski Bogdan, Leśniewski Michał, Łagoza Andrzej, Małkowski Piotr, Płuciennik Czesław, Paluszkiewisz Zygmunt, Prasał Henryk, Rodzimski Jan, Reiter Andrzej, Rumpca Roman, Skarbek Józef, Snopek Jan, Starosta Zbigniew, Szwarckopf Bogdan, Tamulewicz Adam, Wacławik Andrzej, Wiśniewski Zbigniew, Ziętek Zbigniew


Klasa 3 c SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Elżbieta Romanyk – Bendych

Bobel Jerzy, Czaja Zbigniew, Czajkowski Jan, Czinczołł Tadeusz, Dawidowski Jan, Gogola Jerzy, Granat Wojciech, Hanczarek Marian, Hęclik Kazimierz, Jankowski Antoni, Jurczak Władysław, Kalinowski Ryszard, Kuropatwa Henryk, Lewandowski Ryszard, Loks Andrzej, Macur Zbigniew, Malinowski Jacek, Majer Mieczysław, Nowiński Marian, Owedyk Kazimierz, Piotrowski Andrzej, Pietrzyk Mieczysław, Sienkiewicz Leon, Szczepanowski Ryszard, Szulist Bogdan, Szymaniak Jan, Taudecki Jan, Tatarowicz Tadeusz, Wojciechowicz Kazimierz, Wójcik Jan, Więckiewicz Mirosław


Klasa 3 d SRB – malarz
Wychowawca: Władysław Giryn

Betker Henryk, Bieniek Jerzy, Blachiński Andrzej, Ćwieczkowski Henryk, Czapp Eugeniusz, Frankowski Zdzisław, Kowal Roman, Kosior Marian, Kotowski Jerzy, Kuchczyński Marek, Lidke Franciszek, Neubauer Jan, Oliferuk Andrzej, Piasecki Marian, Radulski Ryszard, Rzepecki Mirosław, Siwerski Eugeniusz, Stachowski Tadeusz, Szczepanek Tadeusz, Taczyński Jan, Tymoszewski Antoni, Wielochowski Wiesław, Wójcik Kazimierz


Klasa: 3 e SRB – malarz
Wychowawca: Leszek Baranowski

Basiak Jan, Bąk Leszek, Bubień Kazimierz, Chełchowski Henryk, Gappa Tadeusz, Kaczmarek Jerzy, Kaleta Bogdan, Kapała Ryszard, Komorowski Waldemar, Kowalski Alojzy, Kozak Kazimierz, Kozielec Stanisław, Koszczewski Henryk, Kwiatkowski Jerzy, Maciejewski Henryk, Magiera Józef, Nakielski Jan, Okrój Henryk, Panas Wiesław, Śmiłowski Roman, Świątek Ryszard, Szweda Brunon, Tracewski Zdzisław, Witczak Piotr, Zalewski Józef


Klasa 3 f SRB – murarz
Wychowawca: Żmijewski

Baran Witold, Chmielewski Edward, Dampc Eugeniusz, Gałat Paweł, Gawroński Antoni, Grosman Zenon, Horyń Jerzy, Jasnoch Zenon, Jędraszek Zdzisław, Kozłowski Tadeusz, Kuzimowicz Jan, Meredyk Janusz, Nowotarski Wojciech, Nowotniak Adam, Synak Jerzy, Szuta Andrzej, Wawrzyńczak Mirosław, Witczak Roman, Wojdył Stanisław, Wróblewski Włodzimierz, Wrzykowski Krzysztof, Zabrocki Jerzy


Klasa 3 g SRB – murarz

Batoszewicz Bogdan, Borowik Franciszek, Brodziński Tadeusz, Ciechanowski Janusz, Dudek Jerzy, Duszyca Jerzy, Floryszak Zbigniew, Grabowski Wojciech, Hordejczuk Eugeniusz, Jakubowski Janusz, Joppek Jerzy, Kalinowski Andrzej, Kofman Ireneusz, Komorowski Edward, Konieczny Grzegorz, Kurzela Roman, Majkrzyk Krzysztof, Murański Józef, Odya Andrzej, Pawlak Stanisław, Piróg Roman, Potrykus Marian, Rogacki Józef, Rusiecki Marek, Wojtaśkiewicz Aleksander


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Zbigniew Czubaszek

Balonis Wojciech, Brzozowski Wojciech, Czerwiński Tadeusz, Duda Ryszard, Gronek Antoni, Gurin Zbigniew, Hołda Aleksander, Janke Stefan, Kamiński Aleksander, Król Gerard, Mizera Stanisław, Michniewicz Jarosław, Owczarek Zdzisław, Pestka Stefan, Puchalski Edward, Sienkiewicz Andrzej, Suszczewicz Witold, Szczepańska Janina, Murawska Janina, Tasarz Zenon, Urbański Henryk, Weremjewicz Włodzimierz, Wosik Jerzy, Ziemiński Janusz


Klasa III B TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Władysław Grzywiński

Bacieczko Stanisław, Bahrynowski Tadeusz, Barcewicz Piotr, Białkowski Józef, Buczkowski Tadeusz, Huszcza Marian, Jurewicz Jerzy, Kasyna Edmund, Krejer Stanisław, Kiełbasa Kazimierz, Krakowiak Andrzej, Kowalski Zbigniew, Lipski Witold, Lis Emilian, Młynarczyk Henryk, Semrau Jerzy, Suski Zdzisław, Szczerba Piotr, Szymański Andrzej, Waląg Józef, Wysocki Józef, Zientara Tadeusz


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Artemczuk Sergiusz, Barylska Barbara, Chmielecka Elżbieta, Czeleń Edward, Czonstke Henryk, Filas Krystyna, Firkowski Stanisław, Gogołek Wacław, Harasim Konstanty, Jarmusz Ludomir, Jurewicz Halina, Lewiński Kazimierz, Masilewicz Stanisław, Michniewicz Wacław, Ollik Władysław, Parulska Renata, Sobolewski Józef, Storma Gerard, Żmuda Wiesław, Żuk Zbigniew


Klasa A TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bąk Tadeusz, Berładyn Roman, Cieślak Józef, Dowgiałło Mirosław, Fedorowicz Stefan, Gałkowski Kazimierz, Gogotek Wacław, Kalemba Janina, Kępka Mieczysław, Korol Stanisław, Kowaliński Władysław, Krzywonos Leon, Kuligowski Ignacy, Kutyło Teresa, Łukasik Elżbieta, Łukasik Waldemar, Maniszewski Krzysztof, Mańkowski Ryszard, Markowski Jerzy, Masłowski Hieronim, Miliński Edward, Nienaszyńska Bożena, Ochenkowski Władysław, Pliszek Jan, Ruciński Bogdan, Rybka Krzysztof, Schulz Bogusław, Smolarek Edwin, Spigarski Alfons, Spinek Ryszard, Wojciechowska Helena, Zarzeczna Zofia


Klasa B TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Buła Tadeusz, Chmiel Ryszard, Cydzik Ryszard, Gałka Jan, Galda Bernard, Golec Józef, Gościak Ryszard, Korda Jan, Kowalczyk Józef, Kozuń Jerzy, Majewski Stefan, Mikołajewska Janina, Nierebiński Jerzy, Niklas Henryk, Nowak Janusz, Ostatek Ryszard, Pacewski Czesław, Pygiel Wiesław, Reluga Ireneusz, Toczyłowski Wacław, Wagner Aleksander


Klasa C TB5 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Dziubek Jan, Furmański Leszek, Gerwel Henryk, Getman Stanisław, Gil Tadeusz, Głowacki Włodzimierz, Gołębiewski Mieczysław, Hłasko Mariusz, Jeżowski Tadeusz, Kędrak Ryszard, Klaman Leon, Kokocińska Juta, Kokociński Andrzej, Kostrzewski Zygmunt, Kotlewski Gerard, Kozłowicz Stanisław, Orzeł Jan, Ostatnówko Edward, Porzuc Marian, Prabucki Stanisław, Siergiejew Alfred, Skowronek Franciszek, Skowroński Jan, Smorczewski Justyn, Solecki Sygwin, Somnicka Teresa, Szróbka Jerzy, Urbanowicz Witold, Udziałko Jan, Wiedrycki Ryszard, Wojciechowski Bogdan, Zaciera Jan