Absolwenci 1966r

Klasa 3 a SRB – betoniarz – zbrojarz
Wychowawca: Andrzej Lewandowski

Amerski Włodzimierz, Brzozka Andrzej, Damszk Paweł, Gałganowski Zbigniew, Greś Jerzy, Jabłkowski Wiesław, Jabłonkowi Zdzisław, Jedeszko Jerzy, Kielweski Roman, Krostek Stanisław, Kucharski Henryk, Lewoczewicz Tadeusz, Marsz Leszek, Makarewicz Andrzej, Pach-Rudnicki Marek, Palonka Witold, Piaszczyński Adam, Sawaryn Leszek, Socha Wojciech, Śpiewak Ryszard, Stawarz Jan, Truszkowski Roman, Wieczorkowski Piotr


Klasa 3 b SRB – betoniarz – zbrojarz
Wychowawca: Włodzimierz Rudakow

Bąkowski Józef, Bednarczyk Jerzy, Beger Janusz, Boniecki Lucjan, Broda Andrzej, Brzeziński Bolesław, Cydzik Kazimierz, Falencikowski Andrzej, Jagodziński Józef, Kibort Andrzej, Lenartowki Grzegorz, Mierzejewski Wiesław, Niemkiewicz Jacek, Orzechowski Tadeusz, Pacewski Stanisław, Palmąka Tadeusz, Pec Czesław, Sawicki Tadeusz, Siwik Janusz, Stiburski Michał, Włodarski Krzysztof


Klasa 3 c SRB – cieśla
Wychowawca: Witold Pietrzykowski

Barbachowski Wiesław, Chotkiewich Hieronim, Drogomirecki Roman, Formella Jerzy, Greguła Leonard, Korolak Mirosław, Kańczuła Wiesław, Klaman Zbigniew, Koziński Stefan, Kokoszko Jan, Kraiński Wojciech, Kucharski Lech, Kuczyński Marek, Loks Jerzy, Michej Ryszard, Potorski Zbigniew, Snopek Stanisław, Strosowski Hubert, Szmura Andrzej, Witkowski Zbigniew, Zawadzki Aleksander


Klasa 3 d SRB – cieśla
Wychowawca: Jan Masicki

Budziński Krzysztof, Debert Piotr, Gawlik Marek, Giejło Józef, Kołodziejczak Ryszard, Mariański Władysław, Moczulski Stanisław, Osiński Mieczysław, Rudziejewski Stanisław, Rutkowski Arkadiusz, Sikora Marian, Strąkowski Robert, Sulikowski Maciej, Szczęsny Andrzej, Wielochowski Piotr, Zacharczuk Janusz, Zajączkowski Ryszard, Zaremba Zbigniew, Zdolski Edward


Klasa 3 e SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Janusz Lewicki

Adamska Krystyna, Borowska Irena, Bączkiewicz Tadeusz, Celiński Stefan, Filipiak Andrzej, Głowienka Jan, Janoś Józef, Jatkiewicz Halina, Jończyk Stefan, Klecha Andrzej, Kowieska Krystyna, Krześlak Ryszard, Lewandowska Zofia, Lewandowska Danuta, Libon Jadwiga, Lutczyk Urszula, Majer Stanisław, Malinowski Andrzej, Pawlik Kazimiera, Polc Artur, Sadowska Zofia, Sobierajska Krystyna, Stuszewska Łucja, Szamruk Danuta, Szydłowska Zofia, Szymańska Bożena, Walter Alicja, Wodzicka Zofia, Zaranek Andrzej, Zborowska Albina


Klasa 3 f SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Janusz Lewicki

Asman Ryszard, Bieszk Maria, Bułaś Halina, Burak Irena, Cichoska Krystyna, Cieszyńska Maria, Cygan Leszek, Dreszler Andrzej, Galas Irena, Jadach Jan, Jóźwiak Janina, Jóźwik Zdzisław, Kamiński Ireneusz, Klein Kazimierz, Kluskiewicz Lucyna, Kłosiński Franciszek, Kuśmierz Halina, Matejkowska Danuta, Miran Stefan, Paterek Bogumiła, Ponisz Ryszard, Popiołek Ryszard, Ropel Ewa, Szroeder Irena, Ukleja Ewa, Wołk Halina, Wojciechowska Irena, Woźniak Anna, Złota Krystyna, Zyskowski Jan


Klasa 3 g SRB – malarz Wychowawca Władysław Giryn

Bojkowski Zbigniew, Brodowska Ewa, Chiła Teresa, Guzińska Barbara, Jaroszewska Barbara, Kempiak Irena, Krzenień Zbigniew, Lica Halina, Litzbarska Ewa, Madejska Anna, Mojsa Eugeniusz, Morczkowski Jan, Mularczyk Alicja, Pezda Maria, Pilarski Edward, Sosnawski Jan, Śpiewak Maria, Szydłowska Barbara, Tomiak Barbara, Wasilewski Stanisław, Warmowska Regina, Wodyńska Anna, Zarębińska Krystyna, Zujko Zofia, Żyrek Krystyna


Klasa 3 h SRB – malarz
Wychowawca: Leszek Baranowski

Brzeska Krystyna, Brzóska Barbara, Celibała Ewa, Cieślik Bożena, Czernomord Bożena, Chmielecka Krystyna, Daszkiewicz Zdzisław, Frankowski Jerzy, Gburek Bogumiła, Juszkiewicz Irena, Kot Barbara, Kaczmarek Stefan, Kopania Julian, Kowalińska Teresa, Marczuk Józef, Mikita Krystyna, Morawska Anna, Mrówczyński Stanisław, Paluch Zofia, Sabisz Halina, Sadłowski Andrzej, Słomiarz Jerzy, Świątkowska Halina, Szkudlara Barbara


Klasa 3 k SRB – murarz – tynkarz
Wychowawca: K. Paczyński

Buchwald Bogdan, Czapliński Wiesław, Czerny Ryszard, Chróścielewski Jacek, Drywa Stanisław, Faliński Zdzisław, Grubba Roman, Klein Andrzej, Kozubowski Stanisław, Krawczyk Józef, Krawczyk Henryk, Królik Bogdan, Kubach Józef, Ligman Andrzej, Nadolny Zygfryd, Orzechowski Józef, Przybyłowski Lechosław, Roszkowski Karol, Rynkiewicz Stanisław, Stefaniak Wojciech, Świerczeski Józef, Szczepaniak Jan, Szadejko Ryszard, Sokołowski Wojciech, Trąbiński Adam, Witkowski Waldemar, Wosik Krzysztof, Wojtczak Stefan, Zborowski Waldemar


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Zbigniew Czubaszek

Bołotiuch Kazimierz, Balukiewicz Kazimierz, Celip Władysław, Cejnóg Jan, Chmieliński Zenon, Gnyp Jerzy, Jankowski Władysław, Januszkiewicz Stanisław, Jeruzalski Jan, Klepadło Romuald, Kowalczyk Jan, Kozłowski Feliks, Leśniewicz Marian, Majkowicz Stefan, Miłosek Antoni, Pajdowski Ryszard, Purski Jerzy, Romaniuk Stanisław, Romanowski Adam, Rudakiewicz Zbigniew, Sasiak Jan, Stadnicki Janusz, Szeliga Edmund, Truszczyński Witold


Klasa III B TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne Wychowawca J. Durakiewicz

Biłek Zbigniew, Burczyk Romuald, Cecha Jan, Flis Andrzej, Jeka Jan, Jędrzejewski Erwin, Kłoczko Ryszard, Król Mieczysław, Kurszewski Zbigniew, Machnacz Leszek, Macuta Aleksander, Murański Hugon, Piotrkowski Włodzimierz, Piątek Ryszard, Rokicki Henryk, Sobczak Paweł, Strankowski Stefan, Szczepański Jakub, Traczyk Zdzisław, Tylisz Kazimierz, Waszkiewicz Wiktor, Zaborowski Marian, Zarzycki Roland


Klasa III C TB3 – budownictwo wodne
Wychowawca: Bogusław Kamiński

Augustyn Alois, Bańka Jan, Biliński Kazimierz, Capała Jerzy, Czapla Stanisław, Gać Tadeusz, Golec Edward, Haranin Ryszard, Hendożko Mieczysław, Hewelt Stefan, Jekiel Jan, Karcz Kazimierz, Karpiński Janusz, Kołucki Jerzy, Kurr Michał, Lindstet Czesław, Owczarek Stefan, Perek Edward, Pittner Janusz, Płotka Henryk, Pospieszyński Jerzy, Rybi Józef, Skiba Zdzisław, Sznajdrowski Eugeniusz, Szponder Ryszard


Klasa A TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Baryło Józef, Białek Teresa, Chmiel Krzysztof, Chojnacki Benedykt, Czarnowska Teresa, Dopta Stanisław, Flak Ryszard, Knuth Franciszek, Kowalik Jan, Kowalska Wanda, Kreft Hubert, Kszczanowicz Bolesław, Midor Stanisław, Ostrowicka Jadwiga, Pietkiewicz Ryszard, Pielewski Feliks, Pogoda Bolesław, Rogoszewska Helena, Serafin Alicja, Singer Jan, Święcki Stefan, Szumski Józef, Uczyńska Jadwiga, Winczura Czesław, Wypyszyńska Ewa, Zaleski Włodzimierz, Zawisza Tadeusz


Klasa B TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Balik Daniel, Borczuch Jerzy, Chojnacki Kazimierz, Domonikowski Wilhelm, Klima Jan, Krzykowski Franciszek, Kubicki Jerzy, Kuśmidrowicz Janina, Lewandowski Gabriel, Narloch Ludwika, Nowak Ignacy, Ossowska Zofia, Siwak Maria, Słomiński Stanisław, Sobczak Bogdan, Szumichora Władysław, Weitz Klemens, Wojtkiewicz Grzegorz, Ziółkowski Ryszard, Żemojtel Ewa


Klasa C TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Fig Jan, Golec Wacław, Grądzki Kazimierz, Heltke Maria, Humienny Stanisław, Kaniuka Wanda, Koriat Wiesława, Kasyna Jerzy, Kubiak Tadeusz, Mieszewski Damazy, Owerczuk Antol, Pastuszka Henryk, Skrocki Wacław, Srzałkowski Ryszard, Śrutkowski Mieczysław, Zbucki Franciszek


Klasa TB5 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Bach Waldemar, Bogdanowicz Tadeusz, Chmielewski Edward, Ciesielski Romuald, Długosz Mieczysław, Gałęza Jan, Jaszkowski Henryk, Jurkowski Andrzej, Kalbarczyk Edward, Karwat Marian, Łysik Stanisław, Perczak Jan, Pietrusiński Zbigniew, Ponczek Edward, Rubacha Stanisław, Skibicka Róża, Szulc Henryk, Wasiłek Edward, Winiarski Janusz, Witowski Stefan, Woś Edward