Absolwenci 1967r

Klasa 3 a SRB – betoniarz – zbrojarz
Wychowawca: Włodzimierz Rudakow

Adamów Stanisław, Brejnak Marek, Czyżycki Ryszard, Gniazdawski Mirosław, Gołębiowski Piotr, Jankowski Witold, Jędryka Stanisław, Karwacki Ryszard, Kasprzyk Romuald, Kopciuszuk Zdzisław, Kugiel Roman, Lesiński Bolesław, Mrówczyński Krzysztof, Myszka Zdzisław, Parzylka Roman, Poczepowicz Tadeusz, Przybył Henryk, Przybylski Tadeusz, Rynkiewicz Tadeusz, Sondej Jan, Szeliga Janusz, Tabin Stefan


Klasa 3 b SRB – betoniarz – zbrojarz
Wychowawca: Andrzej Lewandowski

Bartosik Aleksander, Klamke Krzysztof, Kopiczyński Romuald, Kordek Stanisław, Krajewski Bronisław, Kruszowski Zbigniew, Kubera Wiesław, Labuda Jan, Piekociński Krzysztof, Piotrowski Jacek, Pomarański Józef, Szepietowski Zbigniew, Szwedek Adam, Wasilewski Jerzy, Wójcik Jerzy, Zawojek Jerzy, Zwirbło Zbigniew


Klasa 3 c SRB – cieśla

Bartsek Paweł, Bartosz Stefan, Cwaliński Andrzej, Ewertowski Andrzej, Godycki Jerzy, Gurin Marek, Hewelt Władysław, Kmiotek Leszek, Miler Wojciech, Możejko Jan, Pokrzywnicki Ryszard, Ratajczak Marek, Reczko Tadeusz, Różański Tomasz, Szuba Zbigniew, Weronko Adam, Wołynek Kazimierz


Klasa 3 d SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Krystyna Mirska

Bacieczko Bogusław, Dagil Ryszard, Drozdowski Józef, Frankowski Leszek, Gruszczyński Kazimierz, Jabłonowski Wiesław, Jankowski Janusz, Karkusiński Kazimierz, Kortecki Jerzy, Kuzioła Halina, Kulbik Marian, Latarski Janusz, Łogiszyniec Daniel, Maculewicz Andrzej, Martyna Sylwester, Melzacki Krzysztof, Miklas Danuta, Możdżer Roman, Pawlak Wacław, Paszko Marian, Raro Piotr, Ratajczak Ryszard, Sankowski Grzegorz, Sieniawski Grzegorz, Sławiński Roman, Smolarski Andrzej, Szramka Edward, Sypniewski Andrzej, Tarnawski Mateusz, Włodkowicz Jerzy, Witkowicki Janusz, Wojwawski Ryszard


Klasa 3 e SRB – malarz
Wychowawca: Leszek Baranowski

Broniszewski Lech, Budziarek Ryszard, Chojnacki Jerzy, Czyżak Stanisław, Jagieluk Janusz, Kaszuba Zygmunt, Kosiorek Cezary, Knitter Janina, Kuńska Mirosława, Małkowski Kazimierz, Markiewicz Tadeusz, Mauszyński Jan, Michalski Janusz, Naja Adam, Okraj Kazimierz, Ostanówko Tadeusz, Popławski Bogdan, Sejbuk Zbigniew, Wanke Brunon, Wejkszner Bronisław, Zieleniewski Roman, Zawadzki Stanisław


Klasa 3 f SRB – malarz
Wychowawca: Władysław Giryn

Budych Paweł, Cygan Andrzej, Chudy Jan, Czaplicki Tadeusz, Gołąb Tadeusz, Janik Krzysztof, Kapa Ryszard, Klein Bogusław, Makowski Jerzy, Markusz Tadeusz, Mielczarek Bogdan, Mudź Jan, Nagórski Janusz, Olewniczak Stefan, Olbryś Ryszard, Pałacha Lech, Pazgan Zbigniew, Przybyłowicz Zdzisław, Szefka Tadeusz, Wawrowski Andrzej, Wewiórski Kazimierz, Wróblewski Jerzy, Żołnierek Andrzej


Klasa 3 g SRB – murarz
Wychowawca: K. Paczyński

Bertling Kazimierz, Biełuś Zbigniew, Bliskowski Waldemar, Boguniecki Cezary, Czerwiński Andrzej, Gerke Roman, Gołębiewski Sławomir, Gontarski Jan, Hennig Ryszard, Izdebski Sławomir, Janicki Jerzy, Kajdan Józef, Kałęcki Leszek, Kowalski Ryszard, Kropidłowski Piotr, Kroplewski Jarosław, Kuchta Bogdan, Kurc Lech, Laskowski Andrzej, Laurentowicz Maciej, Litwin Edward, Mężyk Marek, Minkiewicz Stefan, Mozal Wojciech, Nonna Piotr, Palmąka Waldemar, Podlaski Henryk, Sekuła Jan, Siermiński Jan, Szachta Leon, Walkowiak Bogdan


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Paweł Kunz

Adamczyk Adam, Banaszczyk Józef, Budziarek Andrzej, Domanowski Janusz, Filipowicz Bernard, Gołąb Stanisław, Gorycki Władysław, Janoś Helena, Jarosz Jan Franciszek, Kliński Kazimierz, Koliński Wojciech, Kośmiński Zenon, Kudzin Bogusław, Kwaśniewski Andrzej, Machnacz Krzysztof, Niezbecki Ryszard, Pranczk Józef, Pydynkowski Jerzy, Przewłocki Henryk, Rybarczyk Jędrzej, Siwek Władysław, Stasiński Stanisław, Świerszczko Marian, Witkiewicz Grzegorz, Wiśniewski Roman, Wiśniewski Adam, Wojtkowski Marian, Wróblewski Antoni, Wyrzykowski Zenon, Ziegert Leon


Klasa III B TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Anna Lukasowa

Bać Marian, Balcerowski Andrzej, Bohdanowicz Wojciech, Boniewski Antoni, Burandt Zbigniew, Bzinkowski Paweł, Gendziwiłł Antoni, Grabowski Stanisław, Hertlein Andrzej, Jankowiak Tadeusz, Jaskulski Jan, Koć Bogdan, Kawała Zbigniew, Krawiec Zbigniew, Krupiński Henryk, Kuryło Zbigniew, Lesner Zbigniew, Lubliński Jan, Pliszka Zbigniew, Stańczyk Leon, Szulta Zygmunt, Wabia Stanisław, Tkaczyk Józef, Wietek Stefan


Klasa III C TB3 – budownictwo wodne
Wychowawca: Maria Szczęsna

Bielawski Zygmunt, Długokiński Janusz, Gazda Zbigniew, Głódź Józef, Klein Eugeniusz, Kołodziejczyk Jerzy, Krysiński Andrzej, Lewandowski Jan, Łebek Ryszard, Łukaszewicz Eugeniusz, Miso Mieczysław, Nowiński Janusz, Ptak Aleksander, Pocztar Jan, Ryś Jan, Wojciechowski Zenon, Woś Andrzej


Klasa PST – budownictwo ogólne

Awramiec Stanisława, Czapiński Lech, Górna Halina, Gumoś Kazimierz, Kostun Narcyza, Kunda Anna, Łebski Janusz, Mączka Marian, Pawelec Halina, Szelągiewicz Maria, Trawczyńska Bolesława, Zabłocki Bogusław, Zieliński Eugeniusz


Klasa PST – prefabrykacja budowlana

Balcerowski Jerzy, Beaufils Leonard, Dukland Andrzej, Grochowska Maria, Hawryluk Jan, Henzel Stefan, Kasperczak Mirona, Kobrzyński Zbigniew, Kokuszko Andrzej, Łysecki Bogdan, Milczeswka Barbara, Miszkiewicz Stanisław, Nowak Krystyna, Nowak Kazimierz, Perzyńska Renata, Rafiński Henryk, Resmerowski Henryk, Rojek Elżbieta, Willa Mieczysław, Witkowska Barbara, Zdun Teresa, Żybort Krzysztof, Żydowicz Tomasz


Klasa ZSZ dla Pracujących – elektromonter

Bulgrowa Wiesław, Błach Bonifacy, Bruzda Leszek, Bujak Benedykt, Drost Bronisław, Ebert Ryszard, Freda Ireneusz, Fuga Jerzy, Grabowski Marek, Humiennik Eugeniusz, Jakubowski Marian, Jemielniak Edward, Jezierski Janusz, Kiedysz Tadeusz, Knyt Stefan, Kosecki Roman, Kurzępa Roman, Kuźniak Jan, Michalski Krzysztof, Płóciennik Henryk, Pszczoliński Leszek, Pyzalski Ryszard, Seller Waldemar, Szczepański Józef, Torzyński Ryszard, Wendrowski Lesław, Wierciński Jan, Więcki Roch, Wika Stanisław, Wojtasik Ryszard, Wróblewski Marek, Zieliński Romuald, Żbikowski Mieczysław, Żylewicz Tadeusz


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Brejnak Stanisław, Biegus Stanisław, Feder Ignacy, Felskowski Aleksander, Gawin Edward, Janecki Jan, Kosiewicz Stefan, Miłosz Walenty, Mojkin Edward, Mruk Stanisław, Piotrowski Edward, Prokopiuk Aleksander, Rychlicki Augustyn, Stępniewski Zbigniew, Szefka Wojciech, Szwajkowski Henryk, Śledź Czesław, Wielochowski Maciej, Zieliński Eugeniusz, Zieliński Kazimierz


Klasa TB3 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Bała Zygmunt, Cieszek Marian, Durczyński Gabriel, Krajnik Ryszard, Łątkowski Henryk, Mania Tadeusz, Mazurek Edward, Sklarow Albert, Sowa Jan, Szulz Kazimierz, Tarczyński Andrzej, Żołnierkiewicz Stanisław


Klasa TB5 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Filipiczak Jerzy, Gesek Henryk, Golinowski Franciszek, Jalowski Stanisław, Jarema Lubomir, Kiliński Kazimierz, Kozłowski Bernard, Kozłowski Józef, Krzemińska Krystyna, Lasota Ryszard, Lellek Gerard, Ługowski Mirosław, Majewski Ryszard, Malinowski Marian, Mazur Irena, Mazur Tadeusz, Piec Stanisław, Raczyński Zbigniew, Stępień Józef, Sujka Ryszard, Szczurek Henryk, Śmietanka Marian, Świczyńska Ewa, Trojanowski Jan, Wielgus Józef, Wielgus Sylwester, Zarębski Henryk, Żukowski Jerzy


Klasa A TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bąkowska Janina, Boczkaj Rafała, Chmielewska Łucja, Gołoszewski Lucjan, Gronowski Stanisław, Jabłońska Lidia, Jaroszewicz Stanisław, Klinkosz Jerzy, Kramarz Józef, Krzymińska Halina, Lanckowska Helena, Małecki Edward, Marczak Jan, Opatowiecki Tadeusz, Pienschke Edmund, Piestrzyński Eligiusz, Przysiężna Juta, Rabiega Irena, Rilinger Helena, Sarnowski Adam, Schulz Daniela, Sierant Barbara, Snida Ludomira, Słomkowski Eugeniusz, Słabelski Franciszek, Słabelski Paweł, Szroeder Roman, Szulc Kazimierz, Wnuczek Lidia, Zarosiński Witold


Klasa B TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Boleń Stefania, Borowski Jerzy, Choduń Franciszek, Fabisiak Teodor, Gury Bohdan, Kasperski Edmund, Kyć Władysław, Lassin Stanisław, Lewandowski Janusz, Mazur Adam, Olszonowicz Roman, Pałasz Franciszek, Piotrowski Edmund, Szkutnik Zdzisław, Szycik Aleksander, Trepczyk Franciszek, Tylicki Włodzimierz, Tylka Paweł, Zduńczyk Eugeniusz