Absolwenci 1968r

Klasa 3 a SRB – betoniarz-zbrojarz
Wychowawca: Włodzimierz Rudakow

Bałut Leszek, Bornowski Czesław, Borowicz Eugeniusz, Brożek Maciej, Czajka Tadeusz, Hejbowicz Maria, Kapała Grzegorz, Kawiak Janusz, Klemke Roman, Kocko Wiesław, Kosidło Tomasz, Kowalski Ryszard, Krupiczowicz Tadeusz, Majder Karol, Misztal Krzysztof, Pińczyński Marian, Pinio Jan, Pollok Tadeusz, Pukała Roman, Radziwonik Zygmunt, Remlinger Jan, Repnicki Wiesław, Reszczyński Adam, Skrzypiński Andrzej, Talaśka Zbigniew, Truszynski Jerzy, Wasylewicz Adam, Wielicki Marek, Zawojski Krzysztof


Klasa 3 b SRB – cieśla
Wychowawca: Witold Pietrzykowski

Brzoskowski Roman, Dempc Jan, Gancarek Jerzy, Godek Władysław, Gruszczyński Witold, Hetko Edward, Humyniecki Adam, Jarosz Czesław, Kiełbasiński Witold, Karwowski Jerzy, Kwiatkowski Bogdan, Medykowski Tadeusz, Myszka Ryszard, Orłowski Jerzy, Pigłowski Roman, Podolak Andrzej, Preor Tadeusz, Rolka Bohdan, Stepnowski Edward, Szumełda Lech, Wendicki Zenon, Zomkowski Wiesław


Klasa 3 c SRB – cieśla
Wychowawca: Andrzej Lewandowski

Apanasiewicz Jan, Chomej Władysław, Demski Wojciech, Dzięgielewski Apolinary, Gorjainow Włodzimierz, Hewelt Jerzy, Jakubowski Lech, Jankowski Wojciech, Kącki Jan, Maciołek Zbigniew, Matlak Wiesław, Ostrowski Włodzimierz, Pawłowski Jerzy, Płotka Bernard, Posman Bogusław, Rogalewski Tadeusz, Spindel Janusz, Stolarczyk Andrzej, Wenzel Piotr, Ziółkowski Ryszard


Klasa 3 d SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Janusz Lewicki

Baran Bogusław, Barczak Witold, Bedyński Maciej, Bogdanowicz Jan, Boratyn Władysław, Brodnicki Henryk, Cegliński Marek, Czapliński Ryszard, Dudek Józef, Dwornowski Ireneusz, Grygoruk Jan, Gwizdała Krzysztof, Hryniewicz Krzysztof, Kisiel Roman, Kodrzycki Ryszard, Królik Jan, Michalski Stanisław, Nowakowski Jan, Paterek Zdzisław, Pietrzykowski Włodzimierz, Piwowarczyk Wojciech, Reluga Bogusław, Sidorowicz Janusz, Stolarski Andrzej, Solarz Kazimierz, Szabłowski Ryszard, Szymański Władysław, Wołejko Andrzej, Zysk Jerzy, Zastawny Janusz


Klasa 3 e SRB – monter instalacji sanitarnych
Wychowawca: Krystyna Mirska

Barczak Edmund, Batura-Baturewicz Ryszard, Benkowski Kazimierz, Białkowski Andrzej, Bistram Krzysztof, Bojanowski Czesław, Borecki Mirosław, Bulski Dariusz, Ciesielski Korneliusz, Gomuła Mieczysław, Grzączkowski Marek, Hein Jan, Kmiecik Piotr, Kosidło Marek, Koszałka Bogdan, Lewandowski Apolinary, Mazur Jerzy, Modzelewski Roman, Piotrowski Andrzej, Rabczyk Andrzej, Rogała Ireneusz, Staroszczyk Jerzy, Sobieszek Jacek, Suchonebski Ryszard, Susdorf Zdzisław, Szymański Eugeniusz, Szymkowicz Jerzy, Szweda Stanisław, Weissgerber Michał


Klasa 3 f SRB – malarz
Wychowawca: Władysław Giryn

Bieszk Władysław, Bohdanowicz Jerzy, Bryła Jerzy, Dzieł Wojciech, Gibus Lech, Grajkowski Andrzej, Hoppe Leon, Karolewicz Dariusz, Markiewicz Walerian, Młodziński Tadeusz, Michalski Stanisław, Nowakowski Henryk, Piotrowski Kazimierz, Pohnke Tadeusz, Rankan Władysław, Słaboń Edward, Sołtysiak Zdzisław, Szymamiksztis Andrzej, Trzciński Mirosław, Wojciechowski Florian, Zaborowski Franciszek, Zgleński Ryszard


Klasa 3 g SRB – murarz
Wychowawca: K. Paczyński

Babkiewicz Jerzy, Buczma Marian, Gajdamowicz Zdzisław, Goljanek Adam, Hefczyc Gabriel, Jankowski Stanisław, Krzeba Ryszard, Kwiatkowski Zbigniew, Nieśmialek Ludwik, Pewiński Adam, Potocki Henryk, Przybycień Bogdan, Pryliński Jacek, Richert Roman, Żebrowski Jerzy


Klasa 3 h SRB – murarz – tynkarz
Wychowawca: Jan Duszyński

Bejner Zbigniew, Chobot Adam, Chwiłkowski Jan, Dron Jerzy, Głos Wiesław, Golla Jerzy, Janicki Lech, Makówka Andrzej, Milanowski Michał, Nowak Władysław, Oksędziak Henryk, Synak Ryszard, Szczotka Zbigniew, Szwaj Zygmunt, Trojanowski Maciej


Klasa: III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Jarosław Walko

Bieniek Jerzy, Chełchowski Henryk, Chmiel Janina, Frankowski Zdzisław, Karczmarek Jerzy, Kowalkowski Tadeusz, Kostkiewicz Barbara, Majkrzyk Krzysztof, Neubauer Jan, Piasecki Marian, Radulski Ryszard, Stawicki Lech, Szulc Zdzisław, Taczyński Jan, Witczak Piotr, Zalewski Józef


Klasa: III B TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Janusz Lewicki

Granat Wojciech, Hańczarek Marian, Hęclik Kazimierz, Jankowski Antoni, Kochmański Jerzy, Knuth Tadeusz, Kuropatwa Henryk, Kuchta Jan, Lech Władysław, Loks Andrzej, Łuczyński Jan, Macur Zbigniew, Majer Mieczysław, Malinowski Jacek, Morawski Longin, Narloch Gerhard, Niedoszytko Józef, Owedyk Kazimierz, Plit Tadeusz, Socha Henryk, Szulc Edward, Sienkiewicz Leon, Szczepanowski Ryszard, Szulist Bogdan, Tandecki Jan, Tatarowicz Tadeusz, Więckiewicz Mirosław, Wójcik Jan


Klasa III C TB3 – budownictwo wodne
Wychowawca: Paweł Kunz

Berendt Andrzej, Brodziński Tadeusz, Chabracki Andrzej, Fiałek Bogdan, Gardzielik Andrzej, Gawroński Antoni, Gumieniak Józef, Kasperczuk Mieczysław, Komorowski Edward, Kordunowki Jan, Korneluk Wiesław, Marsz Danuta, Matysek Mariusz, Murański Józef, Nowotniak Adam, Odya Andrzej, Orzeł Andrzej, Pawluk Lech, Prochowska Halina, Ruszkowski Zenon, Spigarski Leszek, Szlaz Bogdan, Tul Bogdan, Wiśniewski Tadeusz, Witczak Roman


Klasa III D TB3 – budownictwo wodne
Wychowawca: Kazimierz Orliński

Baran Witold, Dudek Jerzy, Duszyca Jerzy, Gałat Paweł, Głombiowski Jerzy, Grabowski Wojciech, Grosman Zenon, Hawrylak Stefan, Jakubowski Janusz, Jasnoch Zenon, Kosznicki Jerzy, Kratyński Grzegorz, Kurzela Roman, Leśniewski Michał, Łapiński Zygfryd, Majchrzak Wiesław, Malewski Krzysztof, Miechowicz Tadeusz, Pawlak Stanisław, Potrykus Marian, Rusiecki Marek, Rukszto Antoni, Skarbek Józef, Strawiński Maciej, Sturmowski Paweł, Szymoniak Jerzy, Szuta Andrzej


Klasa PST – budownictwo ogólne

Babiński Jerzy, Buczkowska Daniela, Chrupek Krzysztof, Falkowska Lucyna, Frankowski Tadeusz, Garcan Halina, Gawlik Bożena, Gołaszewski Ryszard, Grabowska Halina, Grel Joanna, Haftka Witold, Jegliński Wiesław, Jędrzejczak Leszek, Kaczyński Jan, Karamon Ryszard, Karbownik Marek, Kasimierz Ryszard, Kaźmierczak Grażyna, Kisielewski Leszek, Kornacka Halina, Kornacki Wojciech, Korobij Małgorzata, Kowalczyk Wiesława, Kroczak Libianna, Kurzępa Marek, Leszczyński Michał, Mejster Hanna, Owsiany Tadeusz, Puwalski Jan, Tuszyński Andrzej, Tyrańska Grażyna, Użarowski Krzysztof, Zalewski Witold


Klasa PST – prefabrykacje budowlane

Bołejszo Janina, Chowański Janusz, Dziuba Jerzy, Flis Zofia, Halfaf Karol, Hamadyk Stefan, Jagodziński Janusz, Kasztelan Leopold, Kaszubowski Eugeniusz, Konieczna Danuta, Kudelski Janusz, Litwin Marek, Maśliński Jerzy, Mężykowska Mirosława, Michalski Janusz, Miśnik Grzegorz, Omernik Marian, Przybyłowska Henryka, Rolski Józef, Senczyszyn Edward, Tarnowski Aleksander, Tkacz Andrzej, Tobolski Zbigniew, Tomaszewski Andrzej, Wiktorowicz Antoni, Wszelaki Jan, Zielke Tadeusz, Żejmo Jolanta


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Barczuk Edmund, Ciechanowski Janusz, Domachowska Małgorzata, Hryszko Walenty, Janiak Jerzy, Krawczyńska Iwona, Kuchczyński Marek, Lejkowski Henryk, Łopacki Stefan, Pieniężkiewicz Marian, Samujło Tadeusz, Semborowski Andrzej, Sienkiewicz Henryk, Stankiewicz Wojciech, Stolarczyk Marian


Klasa TB3 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Białek Jan, Bułgajewski Zbigniew, Dampc Stefan, Dzienis Daniel, Kozioł Andrzej, Margol Roman, Pawelec Henryk, Pietrzyk Mieczysław, Przybek Jan, Rezmer Henryk, Semran Ryszard, Szalast Wacław, Szczeciński Henryk, Walczak Andrzej, Wojciechowicz Kazimierz


Klasa A TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Adamski Władysław, Borkowska Ewa, Brytan Władysław, Budziński Edmund, Butowski Wacław, Gliniecki Leon, Gromowski Mieczysław, Janiszek Krzysztof, Kaszkur Ryszard, Klein Franciszek, Knut Zofia, Kowalewski Tadeusz, Kraska Gerard, Lech Adam, Mańkowska Alicja, Mikulski Roman, Nichczyński Henryk, Nitsch Rudolf, Nowakowski Teodor, Orlikowski Jan, Paluchowski Zygfryd, Panfil Adam, Pasterz Brygida, Piekarski Roman, Polniak Eugeniusz, Rogowski Wojciech, Rojek Franciszek, Staniorski Tadeusz, Stark Krystyna, Szaliński Bronisław, Szyszko Henryka, Turska Xenia, Wieczorek Renata, Wróblewska Jadwiga, Załuska Bożena, Zarzycki Andrzej, Żabiński Henryk


Klasa B TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Baranowski Bolesław, Cierznewski Jan, Czosnyka Józef, Czymbor Ryszard, Fijołek Eugeniusz, Gronowski Marian, Hańczaruk Jan, Iwicki Witold, Jakubowski Andrzej, Jamroży Józef, Karasewicz Anatol, Kosiorek Marian, Krakus Jan, Krankiewicz Henryk, Malinowski Stanisław, Marchel Jerzy, Narloch Stefan, Osolinski Tadeusz, Olejniczak Ryszard, Ossowski Hubert, Pieczarka Marian, Pomarański Wacław, Pyzewski Aleksander, Skurtys Jan, Stolarski Stanisław, Średnicki Andrzej, Walko Krystyna, Zaborowska Maria, Zieliński Witold


Klasa TB5 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Błanek Bronisław, Bielecki Janusz, Blatkiewicz Adam, Eustachiewicz Dorota, Grzybowski Bronisław, Grzywacz Henryk, Karliński Edmund, Kołodziejczak Józef, Langowski Zygmunt, Liedtke Jan, Nowosielski Tadeusz, Mazurkiewicz Robert, Misztal Jan, Mojkowski Dominik, Mudalff Jan, Pater Józef, Piotrowski Aleksander, Salwarowski Ryszard, Solewodziński Tadeusz, Struk Jerzy, Szalecki Stanisław, Szrajbert Krystyna, Wittstock Wolfgang, Zaborowski Stanisław, Zaliwska Lucyna