Absolwenci 1969r

Klasa 2 a ZSB – betoniarz – zbrojarz
Wychowawca: Krystyna Obrycka

Bieliński Zygmunt, Białynicki – Birula Jerzy, Bońkowski Wojciech, Czerkies Ryszard, Czuja Wiesław, Głowienka Jerzy, Górski Bronisław, Herszkowicz Jakub, Janiszewski Leszek, Kaczmarek Ryszard, Michałowski Jerzy, Magdziak Wiesław, Pieczonka Grzegorz, Reszczyński Andrzej, Sobolewski Jerzy, Sienkiewicz Jan, Szczurowski Mirosław, Tuszyński Krzysztof, Wańka Kazimierz, Wawrzyński Zbigniew, Wierzbicki Wojciech, Woś Stanisław, Zelewski Tadeusz


Klasa 2 b ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Janusz Lewicki

Andzel Jerzy, Balicki Bogdan, Białczyk Helena, Dzius Paweł, Fiuk Irena, Gładysz Józef, Kacprzycka Janina, Kawecka Barbara, Kropidłowska Agnieszka, Kuźnicki Andrzej, Lubiatowski Stanisław, Naruszewicz Ewa, Ossowski Leszek, Prosianowska Maria, Próchniewicz Ludwika, Rupiński Leszek, Roszak Mirosław, Rumiński Bogdan, Starzyk Władysława, Stiburska Grażyna, Szagżdowicz Tadeusz, Zawadzki Leszek


Klasa 2 c ZSB – malarz
Wychowawca: Leszek Baranowski

Brzyszcz Urszula, Butkiewicz Halina, Cieślik Danuta, Chmiel Gabriela, Cymanowska Ewa, Flondro Helena, Grygoruk Irena, Grudzińska Ewa, Jaworska Alina, Kubera Renata, Lubijewska Janina, Michalska Maria, Niepsuj Jolanta, Nosewicz Grażyna, Pawlak Jadwiga, Piątkowska Maria, Samko Krystyna, Tchórzewska Wiesława, Tomys Anna, Wojtalewicz Teresa, Zaręba Teresa


Klasa 2 d ZSB – murarz
Wychowawca: Helena Gulda

Andruszkiewicz Grzegorz, Bartz Konrad, Czapliński Jerzy, Czarkowski Marian, Grabowski Marek, Gryć Andrzej, Jakowski Tadeusz, Jędrzejewski Marek, Kortynicki Henryk, Krakowski Marek, Kucej Stefan, Latos Krzysztof, Lewandowski Marek, Lisowski Ryszard, Łotak Zbigniew, Mazur Jan, Marzecki Marek, Pieniążek Stanisław, Pieńkos Kazimierz, Rybant Romuald, Siemiński Andrzej, Symonowicz Andrzej, Wolański Stefan, Wirkus Wojciech, Zygmuntowicz Adam


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: R. Dunikowski

Bąkowski Józef, Bielska Maria, Gut Wojciech, Hermann Krystyna, Jarosiewicz Janusz, Kropornicki Stanisław, Krzemień Janina, Kucharski Lech, Kryński Jan, Kwiatkowski Jerzy, Loks Jerzy, Mrotek Maria, Paluch Zofia, Rudziejewski Stanisław, Sikora Marian, Snopek Stanisław, Szczepanik Jan, Szczęsnowicz Alicja, Trębiński Adam, Wojtczak Stefan


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Irena Ciecholewska

Betker Henryk, Bojkowski Zbigniew, Chróścielewski Jacek, Czapliński Wiesław, Ćwieczkowski Henryk, Fafiński Zdzisław, Kamrowska Barbara, Kołodziejczak Ryszard, Konieczna Jadwiga, Kraiński Wojciech, Ligmann Andrzej, Mojsa Eugeniusz, Mroczkowski Jan, Orzechowski Józef, Rutkowski Arkadiusz, Sadłowski Andrzej, Strąkowski Robert, Strosowski Hubert, Sulikowski Maciej, Witkowski Waldemar, Zakrzewski Zbigniew


Klasa III C TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Alina Jurewicz

Asman Ryszard, Borowska Irena, Filipiak Andrzej, Głowienka Jan, Jadach Jan, Kędziera Bronisław, Kamiński Ireneusz, Malata Stefan, Lewandowska Danuta, Lutczyk Urszula, Majer Stanisław, Piotrowski Andrzej, Polc Artur, Popiołek Ryszard, Radziszewski Bogdan, Stuszewska Łucja, Wojciechowska Irena, Zaranek Andrzej, Złota Krystyna


Klasa III D TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Zdzisław Przewłócki

Bączkiewicz Tadeusz, Bułaś Halina, Cieszyńska Maria, Cygan Leszek, Haftka Ryszard, Jończy Stefan, Klecha Andrzej, Kłodziński Franciszek, Kowalczyk Aleksander, Kreślak Ryszard, Lewandowska Zofia, Libon Jadwiga, Malinowski Andrzej, Mirau Stefan, Nader Krzysztof, Pawlik Kazimierz, Sadowiska Zofia, Walter Alicja, Wołk Halina, Zborowska Albina, Zyskowski Jan


Klasa III E TB3 – budownictwo wodne
Wychowawca: Janina Seidler

Amerski Włodzimierz, Barański Roman, Bednyrczyk Jerzy, Białousz Sławomir, Damaszk Paweł, Greś Jerzy, Jabłoński Zdzisław, Kich Aleksander, Klein Andrzej, Konieczny Grzegorz, Marsz Leszek, Mierzejewski Wiesław, Nadolny Zygfryd, Pach – Rudnicki Marek, Prusio Edward, Reiter Andrzej, Sawicki Tadeusz, Socha Wojciech, Śpiewak Ryszard, Stawarz Jan, Stiburski Michał, Synak Jerzy, Talkowska Halina, Warmbier Andrzej, Wróblewski Włodzimierz


Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Czesław Wyszomirski

August Irena, Bakuła Bogdan, Dyrda Ewa, Gajcy Henryk, Góral Janusz, Gwizdała Leon, Jezierska Teresa, Konkel Władysław, Kuźmicka Maria, Lewandowska Halina, Lisakowska Ewa, Malarz Adam, Michałek Ewa, Narloch Zdzisław, Paschilke Feliks, Romanowski Józef, Rydelek Ryszard, Słomska Anita, Stryjewska Małgorzata, Wiełłowicz Janusz, Wilk Mirosław, Wróbel Władysław


Klasa 5 B TB5 – budownictwo ogólne

Andrzejczak Janusz, Czoska Ryszard, Deręgowski Jerzy, Grabski Stanisław, Janczarski Marian, Jaszewski Jan, Kowalkowski Krzysztof, Kurdziel Mieczysław, Kurzawski Krzysztof, Mazur Lech, Nowicki Henryk, Pajewski Janusz, Pobłoci Zdzisław, Stolc Róża, Ścibor Maria, Szwaja Władysław, Waga Cecylia, Witter Teresa, Włostowski Wojciech, Wyrzykowska Wiesława


Klasa 5 C TB5 – budownictwo ogólne

Burek Jan, Cywiński Antoni, Górska Krystyna, Herszkowicz Mirosław, Jaroszcz Jadwiga, Jesień Wojciech, Klawitter Zbigniew, Król Jolanta, Krupowies Ewa, Krusiński Edward, Kurzela Mirosław, Lubiatowski Krystian, Łój Romana, Mańka Ryszard, Nagórny Władysław, Pollikeit Roman, Rożkowska Teresa, Synowiec Jadwiga, Szczygło Henryk, Szumski Zdzisław, Tyrańska Anna, Wencel Florian


Klasa PST – Budownictwo ogólne

Błaszczyński Roman, Bogacki Lech, Choynowski Mieczysław, Gatz Maciej, Grzyb Roman, Jamer Elżbieta, Kostuch Romuald, Kowalska Ewa, Lech Krystyna, Marszałek Arkadiusz, Nowacki Janusz, Nowak Krystyna, Polakowska Danuta, Potrzuski Tadeusz, Sapała Janusz, Sokolnicki Jerzy, Szulc Wacław, Telesiński Jan, Walkiewicz Teresa, Wąchalska Wiesława, Władyka Helena, Wójcik Marek, Zagrodzki Jacek, Zopoth Jan


Klasa PST – prefabrykacje budowlane

Andrusiewicz Maria, Burzyńska Teresa, Gruzdowska Halina, Gudawiec Waldemar, Jasielewicz Halina, Kosecka Gabriela, Kośnik Tadeusz, Kozioł Longin, Krzymiński Zbigniew, Kunkel Danuta, Kurkiewicz Janusz, Kurowski Jerzy, Liguz Andrzej, Makarewicz Krystyna, Makowska Bożena, Makurat Stanisław, Pawlukiewicz Bożena, Skierka Stanisław, Szczukowski Eugeniusz, Szulc – Kohnke Maria, Święcki Bohdan, Weiner Alfred, Zalewski Kazimierz


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Budziński Krzysztof, Burczyńska Ewa, Dampc Eugeniusz, Grabowski Franciszek, Grych Anna, Jelonek Krystyna, Kędrak Bogdan, Kopania Julian, Linda Zyta, Mering Jadwiga, Nowotarski Wojciech, Orpik Józef, Pacak Zbigniew, Palonka Witold, Pec Stanisław, Radzikiewicz Walenty, Skorupski Bogdan, Sujkowski Arkadiusz, Wąsowicz Jerzy, Zajączkowski Ryszard, Żabicki Józef


Klasa TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bakuła Joanna, Bator Teresa, Batorowicz Halina, Bendig Leopold, Bernaczak Józef, Bobkiewicz Anna, Borzyszkowska Jadwiga, Borzyszkowski Henryk, Bystrak Danuta, Chajewska Halina, Cygert Jan, Ciecierski Aleksander, Dobrolińska Beata, Dymicki Szczepan, Dziekoński Zdzisław, Fittkau Marian, Gałus Czesław, Gawryluk Mieczysław, Górska Gertruda, Hajducki Henryk, Imbierowicz Zygmunt, Jaworski Marian, Kaczmarek Krystyna, Kawecka Jadwiga, Kinastowska Lidia, Klinkosz Jerzy, Kopycki Bogdan, Litwin Leonarda, Lubowicka Barbara, Mazurek Czesław, Migoń Czesław, Małek Zenon, Pijaczyński Henryk, Piotrowski Adolf, Przestrzelski Jan, Radecka Ewa, Rudkowska Krystyna, Rybakowski Jerzy, Rybczyński Alojzy, Rynio Stanisław, Schulz Bogdan, Szczęsny Władysław, Szlagowski Ryszard, Tylki Grażyna, Wiśniewska Małgorzata, Wołoszyk Maria, Zblewski Franciszek, Ziółkowski Brunon, Żak Aldona


Klasa TB5 Zaoczne – drogi i mosty kołowe

Ancutko Wiktor, Bagiński Jan, Boniecki Stanisław, Cybal Jadwiga, Guderski Stanisław, Huczek Franciszek, Kisielińska Łucja, Kozakiewicz Jan, Kulczyński Kazimierz, Linow Andrzej, Malczewska Bożena, Pionk Edmund, Ragus Jerzy, Rzadkowski Olgierd, Tynda Antoni, Wolski Kazimierz