Absolwenci 1970r

Klasa 2 a ZSB – cieśla
Wychowawca: Andrzej Lewandowski

Bartkowski Alojzy, Cyrta Henryk, Cybulaki Zbigniew, Fijas Wiesław, Gajewski Wojciech, Gosławski Andrzej, Justa Eugeniusz, Kaczmarek Jerzy, Klocek Adam, Kocięba Stanisław, Kramp Waldemar, Nik Ryszard, Nowak Marek, Sikorski Włodzimierz, Woelke Józef, Żmudziński Jacek, Żyła Kazimierz


Klasa 2 b ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Leon Nowicki

Allaburda Piotr, Barcikowska Bogumiła, Bielski Wiesław, Biernacka Anna, Bogdan Jadwiga, Bródka Grażyna, Bluma Brygida, Czarnecka Barbara, Doroszewska Barbara, Ebel Bronisław, Karpińska Sławomira, Klonowski Jerzy, Krzemińska Jolanta, Liberadzki Jacenty, Malecki Marek, Mulawka Marek, Michałek Ewa, Ogrodowczyk Ewa, Oskroba Tadeusz, Ostach Marek, Ratułowski Andrzej, Schulz Jan, Wiśniewska Jolanta


Klasa 2 c ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych

Bać Zbigniew, Byczkowski Andrzej, Frank Jan, Flisak Stanisław, Kania Leszek, Możejko Krzysztof, Mroczkowski Jerzy, Odlewany Sławomir, Oczachowski Kazimierz, Pawłęczuk Jacek, Poznański Stanisław, Ringwelski Stanisław, Sienkiewicz Jan, Sosnowy Wiesław, Szumilewicz Zbigniew, Szczepanek Stanisław, Sowa Stanisław, Szychowski Wiktor, Toczek Piotr, Wawrzyniak Zdzisław, Wiśniewski Jan, Wójcikiewicz Jerzy, Zieliński Andrzej, Zgliński Henryk


Klasa 2 d ZSB – malarz
Wychowawca: Helena Gulda

Chwiła Elżbieta, Deja Zbigniew, Dołgowicz Maria, Domurad Andrzej, Dubrowska Alicja, Frasz Ewa, Gajdkowska Danuta, Gałczyńska Irena, Gorlach Adam, Idziak Danuta, Janowski Edward, Karpińska Barbara, Konieczna Jolanta, Korycka Wiesława, Mirecka Alina, Pelowska Brygida, Pizoń Jolanta, Pohlenz Gerard, Pokrywka Mirosława, Słomian Roman, Ślisińska Barbara, Starek Józef, Walczewska Wanda, Wierpszo Iwona, Wojcieszek Teresa


Klasa 2 e ZSB – malarz
Wychowawca: Danuta Jarocka

Blachowski Jerzy, Bobkiewicz Grażyna, Bocian Jan, Byczkowska Halina, Cieszyńska Janina, Fąfara Ewa, Grabowska Krystyna, Hoppa Elżbieta, Kaczmarek Danuta, Kas Krystyna, Krankiewicz Urszula, Lepiszko Wiesława, Rakaucka Irena, Skarwinkiewicz Irena, Słąba Krystyna, Starosta Aldona, Sznaza Elżbieta, Żwirek Adam


Klasa 2 f ZSB – murarz
Wychowawca: Danuta Unterschutz

Bernaciak Tadeusz, Cygan Jan, Chlebowski Waldemar, Czajkowski Zbigniew, Ellwart Roman, Gajderowicz Krzysztof, Grodek Andrzej, Jedliński Wiesław, Karput Ryszard, Kołodziejski Henryk, Kukliński Ryszard, Lewrtowski Romuald, Mikulski Krzysztof, Nadolny Waldemar, Pawłowski Bogdan, Polak Kazimierz, Piwowarczyk Wojciech, Rutkowski Janusz, Samujło Wojciech, Stasik Ryszard, Stankiewicz Stanisław, Szabuniewicz Leszek, Szkup Marek, Tutkowski Grzegorz, Wej Witold, Zambrzycki Stanisław, Żmich Zbigniew


Klasa 2 g ZSB – malarz
Wychowawca: Krystyna Szmyt

Goitowska Ewa, Kaszuba Irena, Lewandowska Urszula, Matuszczak Ewa, Ogrodnik Grażyna, Orzębska Alina, Paczyńska Barbara, Paukszta Wanda, Pruszyńska Teresa, Przyborowska Elżbieta, Rugieł Izabela, Sarach Halina, Schwoch Ewa, Szwarcbach Danuta, Szroeder Genowefa, Świstun Teresa, Wszołek Elza, Waułtoch Małgorzata


Klasa: III A TB3 – budownictwo ogólne

Bertling Kazimierz, Brzeziński Bolesław, Chojnacki Jerzy, Cwaliński Andrzej, Gejło Józef, Gurin Marek, Janik Krzysztof, Kałęcki Leszek, Koch Edward, Kuras Andrzej, Krystek Stanisław, Langowska Helena, Laskowski Andrzej, Markun Tadeusz, Michalski Janusz, Mozal Wojciech, Możejko Jan, Naja Adam, Osiński Mieczysław, Pałacha Lech, Popławski Bogdan, Przyborowska Daniela, Rutkowska Cecylia, Sekuła Jan, Sznura Andrzej, Węgrzyn Halina, Wewiórski Kazimierz, Wielochowski Wiesław, Wosik Krzysztof, Wieczorkowski Piotr, Wróblewski Andrzej, Zieleniewski Roman, Zielińska Elżbieta


Klasa: III B TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Anna Lukasowa

Celiński-Jakubowicz Stefan, Drozdowski Józef, Domażalski Władysław, Duszyński Norbert, Dagil Ryszard, Fiałkowski Waldemar, Gruszczyński Kazimierz, Jankowski Janusz, Jacuk Jan, Jabłonowski Wiesław, Koska Jan, Kostecki Jerzy, Kulbik Marian, Latarski Janusz, Łogiszyniec Daniel, Maculewicz Andrzej, Martyna Sylwester, Melzacki Krzysztof, Partyka Zbigniew, Pawlak Wacław, Paszko Marian, Paterek Bogumiła, Pochron-Frankowski Leszek, Raro Piotr, Roman Alfred, Sankowski Grzegorz, Szramka Edward, Sławiński Roman, Wołodkowicz Jerzy, Wojsławski Ryszard


Klasa: III C TB3 – budownictwo wodne
Wychowawca: Franciszek Loska

Borejko Paweł, Czyżycki Szczepan, Hennig Ryszard, Jabłkowski Wiesław, Jankowski Witold, Jankowski Edward, Kasprzyk Romuald, Klemke Krzysztof, Kmiotek Leszek, Kopciuszuk Zdzisław, Krajewski Bronisław, Kubera Wiesław, Kuchta Bogdan, Kugiel Roman, Labuda Jan, Lenartowski Grzegorz, Lewoczewicz Tadeusz, Lesiński Bolesław, Murach Antoni, Myszka Zdzisław, Nonna Piotr, Piechiciński Krzysztof, Ratajczyk Marek, Siermiński Jerzy, Sondej Jan, Szeliga Janusz, Tabin Stefan, Włodarski Krzysztof, Wrzyszcz Andrzej, Wójcik Jerzy, Zwirbło Zbigniew


Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Irena Ciecholewska

Adamska Krystyna, Bross Danuta, Burek Krystyna, Bużan Elżbieta, Ceranowska Elżbieta, Chrabkowska Krystyna, Guzowska Teresa, Jarmolińska Aleksandra, Jasiak Maria, Jaworska Wanda, Jelińska Barbara, Jelińska Danuta, Jezierska Zofia, Karlińska Genowefa, Korsak Wiesława, Kowalińska Mirosława, Kowalkowski Roman, Kurr Anna, Markowicz Elżbieta, Mikołajczak Anna, Ochocka Bogumiła, Olejniczak Irena, Piesik Jadwiga, Potrykus Jadwiga, Rachwalska Kazimiera, Radomska Bożena, Radka Anna, Rychlińska Maria, Siwek Maria, Skarbierz Halina, Sznajdrowska Mirosława, Wincenciak Elżbieta, Wróblewska Elżbieta, Zyngiel Anna


Klasa: 5 B TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: L. Jabłoński

Antyga Marek, Bilińska Maria, Brach Aleksander, Cieślik Andrzej, Chorościn Jerzy, Chrzanowski Andrzej, Czemplik Roman, Glac Halina, Głowiak Piotr, Góralski Ryszard, Kolas Barbara, Kret Zofia, Kukuła Alicja, Kwaśnik Adam, Liedtke Teresa, Malik Marianna, Piórecki Wiesław, Roppel Danuta, Sachajko Edward, Sobiegraj Anna, Szwejkowska Anna, Wiśniewski Zygmunt, Wikowski Roman, Zakrzewski Zdzisław


Klasa 5 C TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Paweł Kunz

Dezor Waldemar, Gers Zbigniew, Goljan Jerzy, Górniak Stanisław, Górski Jerzy, Grabowska Anna, Groszewska Wiesława, Groth Stanisław, Hantz Janusz, Henig Ewa, Heszke Jan, Jachowski Józef, Kudon Krystyna, Kulbik Krystyna, Lorbiecka Elżbieta, Machajewski Marek, Opania Bożena, Pastwa Elżbieta, Paśnik Zofia, Propokowicz Roman, Reszke Gabriela, Ror Grażyna, Siergiejewicz Jerzy, Słomski Piotr, Szafran Grażyna, Tuskowski Kazimierz, Zaczykiewicz Grażyna, Zborowska Elżbieta


Klasa PST – budownictwo ogólne

Adaszek Jolanta, Boczkowska Aneta, Czarnecki Krzysztof, Czerniawska Anna, Cyran Ireneusz, Frąckiewicz Aniceta, Kapuściński Jarosław, Klupczyński Adam, Korytnicka Irena, Krajka Tadeusz, Kudliński Stefan, Lipski Kazimierz, Maćkowiak Ewa, Malucha Dariusz, Mazik Lucyna, Mielnicka Krystyna, Monczak Bogusława, Mosa Florian, Ostapko Kazimierz, Pachalczyk Grzegorz, Purtak Bogumiła, Redzimski Marian, Rutkowski Tadeusz, Salwarowski Marek, Sieracka Anna, Śliwowska Grażyna, Słoniewski Marian, Staniszewska Bożena, Szczodrak Elżbieta, Szklarzewicz Jan, Talas Zygmunt, Trepa Maria, Wróblewska Bożena, Zenka Andrzej, Ziemińska Bożena, Żywicka Danuta


Klasa PST- prefabrykacje budowlane

Bańka Grażyna, Biały Bogusław, Bielak Teresa, Bieszke Jerzy, Błaszkowska Wiesława, Czuba Maria, Deja Maria, Gajdiss Anna, Jasińska Zofia, Kempka Jerzy, Kisiel Izabella, Kuberski Janusz, Mazur Krystyna, Mielińska Barbara, Nosowska Iwona, Ochab Jerzy, Orłowska Krystyna, Piekarska Lidia, Piekarska Renata, Piotrowski Janusz, Stormann Zdzisław, Świdurska Aurelia, Synak Danuta, Willa Mieczysław, Wolfart Ewa, Woźniak Iwona, Zapolski-Downar Witold


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Beger Janusz, Budych Paweł, Gierszewski Andrzej, Jędraszek Anna, Jędraszek Zdzisław, Kosturbiec Krystyna, Kuczyński Marek, Lech Bogumiła, Miler Wojciech, Minkiewicz Stefan, Olbromski Marian, Pazgan Zbigniew, Stefaniak Wojciech, Suszczyński Zbigniew, Świątek Ryszard, Tomaszycki Mieczysław, Wójcik Renata, Zawisza Józef, Zielechowski Marian


Klasa TB3 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Adamska Krystyna, Chmielewski Henryk, Gardias Jan, Gogola Jerzy, Grochowski Jakub, Hermaniuk Tadeusz, Jączek Wiesław, Kania Bogdan, Karwat Jerzy, Kościk Jan, Kowieska Krystyna, Kryda Janusz, Kupracz Henryk, Malinowski Ryszard, Minasiewicz Jan, Orłowski Krzysztof, Piasecki Stanisław, Pietrzyk Jan, Pieróg Władysław, Rykulski Aleksander, Samołyk Ryszard, Skubisz ZygmuntSmykiel Józef, Sobiecki Jerzy, Sokołowski Henryk, Szamruk Danuta, Tomczyk Winicjusz, Woźniak Eugeniusz, Zdeb Halina, Żwański Zygfryd


Klasa A TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bliźniuk Bazyli, Chiliński Wawrzyniec, Dybowski Edmund, Fijałkowski Waldemar, Filakiewicz Henryk, Frydel Witold, Gontar Janina, Jankowska Marianna, Kątna Teresa, Kloske Brunon, Krakus Aleksander, Liszak Bohdan, Łapanowski Aleksander, Łukasik Stanisław, Mackiewicz Stanisław, Mielech Andrzej, Młodzianowska Maria, Porzezińska Maria, Potulski Jan, Rukszto Dorota, Sonik Bogusław, Szczepaniak Henryk, Szulc Zbigniew, Tomczyk Jan, Wilkowska Teresa, Wiśniewska Danuta, Wylot Wiesław, Zblewski Feliks, Zygmunt Edward, Żywicki Maksymilian


Klasa B TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bloch Ludwika, Burzyńska Jolanta, Dunikowska Barbara, Gronowska Danuta, Jagodzińska Alicja, Jastrzębski Zbigniew, Kosiński Wiesław, Kozłowski Józef, Krzywicka Weronika, Kucharska Alina, Kuciel Władysław, Kudzinowski Stanisław, Lejman Andrzej, Matla Janina, Niewiadomska Maria, Pawluk Stanisław, Piotrowski Albin, Rucińska Ewa, Rybałko Mieczysław, Stalkowska Hildegarda, Urbanowicz Regina, Walawski Aleksander, Wikliński Jan, Wolska Helena