Absolwenci 1971r

Klasa 2 a ZSB – cieśla
Wychowawca: Iwona Dymecka

Błażejewski Mirosław, Brożek Zbigniew, Dobrański Eugeniusz, Drabik Wojciech, Gąsior Stanisław, Grynia Andrzej, Kich Witold, Kijak Wiesław, Kopytiuk Sławomir, Kosznicki Andrzej, Makowski Sławomir, Mital Józef, Mokrzycki Szczepan, Mydło Jerzy, Olszewski Witold, Peć Lech, Pyźlak Kazimierz, Rekowski Hieronim, Spinek Bogdan, Stolarski Antoni, Tkaczyk Lech, Wessel Marek


Klasa 2 b ZSB – cieśla

Domoń Andrzej, Gawryszuk Andrzej, Gruszko Sławomir, Grzędzicki Ryszard, Jarząbek Janusz, Kaczmarek Eugeniusz, Kaliszuk Paweł, Kasyna Adam, Kasyna Zbigniew, Koczara Wiesław, Łosik Jacek, Łyczkowski Bogusław, Michoński Zbigniew, Nietrzeba Zbigniew, Piotrzkowski Roman, Rymarczuk Andrzej, Tyburski Leszek, Wilk Kazimierz, Wrycza Marian


Klasa 2 c ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Janusz Lewicki

Achranowicz Hipolit, Bartoszewicz Przemysław, Cyniak Andrzej, Derdzikowski Bogdan, Dziemieński Adam, Goncerzewicz Wojciech, Gwizdała Stanisław, Jackowiak Zdzisław, Jarema Ryszard, Klinkosz Tadeusz, Kozłowicz Zbigniew, Kuriata Roman, Leman Stefan, Leończuk Jerzy, Lubomański Lesław, Mazur Witold, Misztal Roman, Piątek Lech, Pomałecki Jerzy, Prószyński Krzysztof, Szewczuk Eugeniusz, Tasarz Bolesław, Wohllfeil Ryszard


Klasa 2 d ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Helena Gulda

Banasik Jerzy, Berezowski Bogdan, Dzwonkowski Roman, Gronda Andrzej, Grzybek Czesław, Hampel Andrzej, Kacperski Jerzy, Kossecka Wiesława, Kresiński Zbigniew, Kriger Waldemar, Mikoś Emilian, Machula Bolesław, Molik Grzegorz, Montowski Andrzej, Ochocki Wiesław, Sobieraj Edward, Stolarski Jerzy, Sobieraj Edward, Szyluk Marek, Siwek Jerzy, Sadkowski Zbigniew, Sieniek Zdzisław, Szynkiewicz Janek, Wąsik Wojciech, Wawryka Janusz, Witzka Ewa, Zdziennicki Andrzej, Zieliński Zygmunt


Klasa 2 e ZSB – malarz
Wychowawca: Leon Nowicki

Banel Janina, Bożełko Aleksandra, Czechowska Elżbieta, Dziergawicz Danuta, Ebel Felicyta, Fryza Urszula, Ignatowicz Małgorzata, Jasińska Teresa, Kaczmarczyk Aleksandra, Majkowska Ewa, Piepke Krystyna, Podlasiak Teresa, Rakaucka Krystyna, Rzepkowska Elżbieta, Saczek Bożena, Skibicka Krystyna, Skorowska Wiesława, Smakulska Ewa, Spigarska Lidia, Temberski Jan, Torba Elżbieta, Truszyńska Gertruda, Trzmiel Danuta, Wiśniewska Elżbieta, Wiśniewska Małgorzata


Klasa 2 f ZSB – murarz
Wychowawca: T. Kaczocha – Salamon

Berendt Bogdan, Dryżałowski Zenon, Franczak Krzysztof, Grel Józef, Galara Jan, Miotke Andrzej, Paluch Stanisław, Penkal Ryszard, Prengel Czesław, Szymanek Stanisław, Wasilewski Leszek, Wiedrycki Tadeusz, Więcław Roman, Ziętek Wojciech


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Krystyna Obrycka

Bogacki Jan, Borowicz Eugeniusz, Bryła Jerzy, Ciesielski Henryk, Dziegielewski Apolinary, Flordo Helena, Gancarek Jerzy, Gerke Roman, Gołebiewski Sławomir, Grzenkowicz Jan, Hefczyc Gabriel, Hewelt Jerzy, Jagieluk Janusz, Krajewicz Czesław, Klemke Roman, Kosidło Tomasz, Kowalski Ryszard, Krupiczowicz Tadeusz, Maciołek Zbigniew, Markiewicz Walerian, Pawłowski Jerzy, Pińczyński Marian, Piotrowski Kazimierz, Przeor Tadeusz, Remlinger Jan, Sołtysiak Zdzisław, Spindel Janusz, Synak Ryszard, Trzciński Mirosław


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Władysław Kuciel

Ciesielski Henryk, Brożek Maciej, Dempc Jan, Ewertowski Andrzej, Gancarek Jerzy, Grajkowski Andrzej, Hoppe Leon, Kawiak Janusz, Kiełasniński Witold, Kocko Wiesław, Matlak Wiesław, Milanowski Michał, Peek Jerzy, Pewiński Adam, Pigłowski Roman, Płotka Bernard, Posman Bogusław, Radziwonik Zygmunt, Reszczyński Adam, Rosik Ewa, Słaboń Edward, Tałaj Marian, Wasylewicz Adam, Zomkowski Wiesław


Klasa III C TB3 – instalacje i urządzenia sanitarne
Wychowawca: Krystyna Mirska

Baran Bogusław, Barczak Witold, Bąkowski Kazimierz, Bedyński Maciej, Bistram Krzysztof, Bogdanowicz Jan, Brodnicki Henryk, Bulski Dariusz, Cegliński Marek, Ciesielski Korneliusz, Hein Jan, Kmiecik Piotr, Kukliński Eugeniusz, Modzelewski Roman, Paterek Zdzisław, Piwowarczyk Wojciech, Pietrzykowski Włodzimierz, Rabczuk Andrzej, Stolarski Andrzej, Suchorzebski Ryszard, Szroeder Irena, Szymański Władysław, Weissgerber Michał, Wołejko Andrzej


Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Marian Lijewski

Alaszewski Andrzej, Chorosz Andrzej, Czabaj Józef, Dembiska Wanda, Fedorowicz Lech, Kierszka Elżbieta, Kołodziński Jerzy, Kraszewski Leszek, Księżnik Jadwiga, Kuko Henryka, Kulikowski Tomasz, Kułak Elżbieta, Kurałowicz Zygmunt, Marciniak Grażyna, Matylewicz Zofia, Mikusińska Maria, Milczarek Wojciech, Niewiadomska Anna, Nurzyńska Grażyna, Osowski Andrzej, Piechota Janusz, Prugarewicz Elżbieta, Rybacki Krzysztof, Stancel Zbigniew, Tarnowska Maria, Truszkowska Barbara, Urban Mariusz, Wendt Elżbieta, Wojda Barbara


Klasa 5 B TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: J. Masicki

Barcz Mariola, Błaszczyk Teresa, Bogacki Karol, Bonca Jerzy, Dawidowicz Jolanta, Dąbrowska Aleksandra, Freitag Teresa, Geldarski Kazimierz, Goerke Irena, Gostomska Mirosława, Jarmoło Irena, Jurek Tomasz, Kupis Grażyna, Łobocko Jolanta, Majusiak Halina, Mamza Roman, Martewicz Elżbieta, Nowak Maria, Pick Barbara, Pietek Elżbieta, Pogonowska Elżbieta, Pronczew Danuta, Skalik Barbara, Skiba Jerzy, Szczecińska Bogumiła, Trzyna Emilia, Werther Ewa, Wiśniewski Ryszard, Wolniak Andrzej, Wołowicz Lech, Wróblewska Irena


Klasa PST – budownictwo ogólne

Cholak-Łulińska Elżbieta, Czaja Maria, Galińska Iwona, Gawroński Dobrosław, Jastrzębski Ryszard, Kawka Karol, Kwiecińska Reneta, Kudliński Stefan, Łukajfis Regina, Nagórska Janina, Nowakowski Włodzimierz, Plotka Janina, Prusak Elżbieta, Rogala Urszula, Spyła Jolanta, Surewicz-Kosobucka Irena, Szempliński Leszek, Szwajkowska Cecylia, Tobias Gabriela, Ułaś Ewa, Worotnik Urszula, Wójcik Renata, Wyrębak-Poznańska Bożena, Zawadzka Elżbieta, Znaniecki Jerzy, Zwiorek Elżbieta, Zych Andrzej


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Czajka Tadeusz, Czapla Waldemar, Czaplicki Tadeusz, Daszkiewicz Zdzisław, Frankowski Jerzy, Fursa Piotr, Guzińska Barbara, Jedeszko Jerzy, Kajdan Józef, Kot Barbara, Kowalski Ryszard, Kukiełko Wiesława, Lange Zbigniew, Mieścier Ryszard, Morawska Elżbieta, Niemiec Roman, Olewniczak Stefan, Pomaski Sławomir, Pukała Roman, Redziński Jan, Rogacki Wiesław, Sowa Tadeusz, Zonko Zbigniew


Klasa TB3 Zaoczne – instalacje i urządzenia sanitarne

Bełczowski Jan, Bojanowski Czesław, Chrzanowska Irena, Czaja Zbigniew, Czajkowski Jan, Galas Irena, Gierszewski Jan, Jóźwiak Janina, Konwerski Zbigniew, Kowalski Witold, Królik Jan, Lewna Henryk, Łukiewicz Mieczysław, Łuźniak Grzegorz, Malec Tadeusz, Mężykowski Marek, Możdżer Roman, Niećko Andrzej, Olszówka Władysław, Piasta Tadeusz, Piecyk Wiesław, Rogała Ireneusz, Rusak Adolf, Sieniawski Grzegorz, Smolarski Andrzej, Wollenszleger Grzegorz, Zienkiewicz Jan


Absolwenci TB5 Zaoczne- budownictwo ogólne

Adamska Janina, Banach Tadeusz, Belcasz Zbigniew, Biernacki Waldemar, Bruc Halina, Budryk Krystyna, Bukowska Elżbieta, Burandt Jan, Ciesielski Stanisław, Decowski Marian, Doczyk Krystian, Gański Alfred, Gargas Maria, Gronowska Brygida, Gorijainow Barbara, Jankowski Antoni, Jażdżewska Ewa, Kaczmarkiewicz Anna, Kamińska Krystyna, Karolak Feliks, Kiryluk Tadeusz, Klobuch Kazimierz, Konarska Barbara, Kowalska Danuta, Kowalski Roman, Krakus Elżbieta, Król Stanisław, Lejman Marek, Leszczyński Stanisław, Linowski Konrad, Makowicz Barbara, Matan Bronisław, Małek Elżbieta, Mikołajczak Tadeusz, Miotk Zofia, Ostrowski Lechosław, Owczarek Jadwiga, Paczkowski Stanisław, Paprota Zofia, Pastewska Elżbieta, Rogało Jadwiga, Rundzic Teresa, Rusak Krystyna, Schwarz Teofil, Sobisz Teresa, Stanisławski Wiesław, Stecyk Michał, Stencel Jan, Szwarocka Elżbieta, Szafrański Zygmunt, Szemela Szymon, Szulc Jerzy, Szweda Bernard, Szyca Urszula, Tkaczyk Jerzy, Wergulewicz-Malinowski Czesław, Warżała Józef, Wasilewski Jerzy, Wilk Józef, Wiśnieska Barbara, Wojciechowska Janina, Wojtołowicz Bożena, Wolecka Elżbieta, Woronkiewicz Sławomir, Wróblewski Stanisław, Ziegiert Józef


Klasa TB5 Zaoczne – drogi i mosty kołowe

Bladowska Małgorzata, Brunn Irena, Butkiewicz Aleksander, Chyliński Krzysztof, Czyżewska Krystyna, Czyżewski Jan, Dzięgielewski Henryk, Federowcz Józef, Głąb Marian, Grabowska Maria, Grajewska Wiesława, Jeziorska Tamara, Krawczyk Danuta, Maszkowska Barbara, Multaniak Mieczysław, Olechowski Stanisław, Orłowski Wiktor, Owczarz Stanisław, Płotka Konrad, Pruchniewicz Teresa, Pyrcz Stefan, Rast Alicja, Sajko Wacław, Smolińska Jadwiga, Szagała Eugeniusz, Szyszka Waldemar


Klasa PST Zaoczna – budownictwo ogólne

Antosiak Irena, Arent Maria, Czarnas Krystyna, Dobrowolska Alina, Dubiella January, Fabiś Stefania, Gołganowski Bohdan, Gąsecki Krzysztof, Grzenkowicz Zygmunt, Jagoda Sabina, Jarpułkiewicz Ewa, Jędraszewski Bogdan, Kisiel Wojciech, Kłos Tadeusz, Kozioł Bogumiła, Kujach Józef, Kusiński Piotr, Lewosińska Joanna, Łukaszewska Danuta, Machutta Danuta, Madaj Krystyna, Makowska Ewa, Malinowska Terasa, Morawska Iwona, Naczk Gertruda, Nowacki Henryk, Nowek Piotr, Orgacka Romana, Osmólski Tadeusz, Pawlik Anastazja, Piskunowicz Halina, Puzewicz Jolanta, Rączkowska Maria, Renusz Tadeusz, Sieniawska Anna, Szczpior Czesława, Szydłowska Marianna, Użarowska Ewa, Wandzlewicz Krystyna, Wasilewicz Stanisława, Wiśniewska Danuta, Ząbkiewicz Bożena, Zawodziński Andrzej, Zimmermann Elżbieta, Ziomkowski Andrzej, Ziomkowska Maria, Żołędziewska Renata