Absolwenci 1972r

Klasa 2 a ZSB – cieśla
Wychowawca: Danuta Unterschutz

Bielecki Marek, Butkiewicz Jan, Bychowski Stefan, Cieślak Marek, Cuper Grzegorz, Chamerski Jerzy, Chudzik Marek, Dobrowolski Henryk, Gosławski Krzysztof, Kondracki Leszek, Lakarewicz Krzysztof, Lenart Wiesław, Leoniak Wiesław, Łochowski Zenon, Mach Zbigniew, Miszczuk Tadeusz, Nowicki Marian, Olczak Zbigniew, Polanowski Jan, Ryż Andrzej, Sakowicz Ireneusz, Świderski Sławomir, Tałaj Leszek, Tymoszuk Ignacy, Witer Stanisław


Klasa 2 b ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Alicja Kołakowska

Brejwo Dariusz, Byczkowski Sylwester, Cyrklaff Wojciech, Dierżęcki Leszek, Głębicki Wojciech, Kosecki Zbigniew, Krzemiński Ryszard, Kwieciński Jerzy, Łukasiewicz Andrzej, Łepkowski Kazimierz, Ożóg Ryszard, Pluta Marek, Rembowicz Kazimierz, Rokicki Lech, Rozwadowski Andrzej, Szopiński Jan, Szczepocki Edward, Szyrajew Janusz, Sieroń Adam, Szymanik Jerzy, Tałaj Zbigniew, Tokarski Józef, Wysocki Klaudiusz


Klasa 2 c ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Czesław Wyszomirski

Baliński Bogumił, Baran Bożena, Dębska Ilona, Dobrzyńska Janina, Dragan Marek, Filipczak Alicja, Grabowska Elżbieta, Gmur Krzysztof, Gromadziński Jan, Grygiel Bogdan, Kozłowski Andrzej, Krasińska Anna, Kubusińska Jadwiga, Klecha Tadeusz, Matlak Grażyna, Nonna Paweł, Mrozik Janusz, Olejarz Anna, Okuniewski Henryk, Posoń Anna, Polanowski Grzegorz, Sachajko Włodzimierz, Sobieralski Mariusz, Świątczak Barbara, Tokarski Andrzej, Wach Władysław, Winczewski Roman


Klasa 2 d ZSB – malarz
Wychowawca: Danuta Jarocka

Brzostek Krystyna, Budulska Jolanta, Cichocka Liliana, Dawidowska Maria, Dobrosielska Urszula, Draszanowska Mariola, Fiertek Jolanta, Gołębiowska Wiesława, Jałmużyńska Dobrosława, Janowska Anna, Kasprzak Wanda, Kopacz Małgorzata, Kopicka Janina, Krauze Urszula, Kutniak Bożena, Łojewska Barbara, Michalczuk Danuta, Mierska Janina, Mikita Bożena, Niemiec Ewa, Pastuszko Danuta, Pindora Ewa, Raczyńska Elżbieta, Reder Jadwiga, Rossa Alicja, Sieczkowska Barbara, Sielicka Danuta, Skłucka Maria, Tuskowska Halina, Wasylewicz Wiesława, Zajączkowska Irena


Klasa 2 e ZSB – malarz
Wychowawca: Władysław Giryn

Bańka Marta, Barcz Iwona, Barcikowska Grażyna, Bąbel Elżbieta, Czaja Irena, Czerkas Mirosława, Bąbrowska Elżbieta, Frydryszewska Małgorzata, Hermańska Jadwiga, Jakóbiak Maria, Jesionowska Magdalena, Kaczmarek Grażyna, Kamińska Hanna, Kosińska Urszula, Kozłowska Elżbieta, Krajewska Jolanta, Laska Barbara, Lewandowska Ewa, Michel Anna, Motyka Lidia, Mrozik Teresa, Parada Ewa, Piechocińska Barbara, Plec Ryszarda, Polak Elżbieta, Pruss Iwona, Specht Ludwika, Stańczyk Bożena, Wasylkowska Krystyna, Wirska Lidia, Witkowska Zdzisława, Wnukowska Lidia, Zakrzewska Marlena


Klasa 2 f ZSB – malarz
Wychowawca: Bożenna Flont – Zalewska

Bąk Krystyna, Bugajew Mirosława, Chmiel Jolanta, Kąkol Genowefa, Klinkosz Maria, Kuczyńska Ewa, Kudrewicz Maria, Kukiełka Danuta, Łodka Bożena, Łukomska Izabela, Maluchnik Ewa, Mirosław Krystyna, Paczkowska Krystyna, Polit Bożena, Rusiecka Katarzyna, Salamon Teresa, Stępniak Teresa, Szulc Helena, Szumalska Krystyna, Szumna Urszula, Truszkowska Regina


Klasa 2 g ZSB – murarz
Wychowawca: Paweł Kunz

Borzym Ryszard, Ciesielski Andrzej, Chachulski Krzysztof, Droliński Krzysztof, Gruna Andrzej, Kosecki Wojciech, Kowalczyk Krzysztof, Krężel Zbigniew, Kubat Bogumił, Kubik Stanisław, Leśnicki Wiesław, Mazurek Janusz, Miotk Bogdan, Nowak Jerzy, Nowatorski Tomasz, Obiegło Wojciech, Sosnowski Eugeniusz, Szymaniak Andrzej, Ziętek Tomasz


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: R. Dunikowski

Bartz Konrad, Bieliński Zygmunt, Butkiewicz Halina, Czarkowski Marian, Flondro Helena, Głowienka Jerzy, Grabowski Marek, Grudzińska Ewa, Janiszewski Leszek, Jędrzejewski Marek, Kleinschmidt Piotr, Lisowski Ryszard, Łotak Zbigniew, Mazur Jan, Majewski Stanisław, Michałowski Jerzy, Pieczonka Grzegorz, Radziwonik Zygmunt, Samko Krystyna, Siemiński Andrzej, Sobolewski Jerzy, Spindel Janusz, Tomys Anna, Wiącek Elżbieta, Wojtalewicz Teresa


Klasa III B TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Alina Jurewicz

Andzel Jerzy, Balicki Bogdan, Fiuk Irena, Izdeberski Jerzy, Kacprzycka Janina, Kuźnicki Andrzej, Naruszewicz Ewa, Osowski Lech, Prosianowska Maria, Próchniewicz Ludwika, Reluga Bogusław, Rumiński Bohdan, Rupiński Leszek, Starzyk Władysława, Stiburska Grażyna, Szagżdowicz Tadeusz, Zawadzki Leszek


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Andrzejewski Sergiusz, Boguniecki Cezary, Bańkowski Wojciech, Brzyszcz Urszula, Budziarek Ryszard, Chmiel Gabriela, Czerkies Ryszard, Daszczyński Bogusław, Gniazdowski Mirosław, Hetko Marian, Hübner Gwidon, Humyniecki Adam, Jakubowski Lech, Lis Waldemar, Lubijewska Janina, Małkowski Piotr, Muczka Jan, Nosewicz Grażyna, Piękos Kazimierz, Podolak Andrzej, Pryliński Jacek, Reszczyński Andrzej, Saskowska Irena, Stachowski Tadeusz, Stepnowski Edward


Klasa TB3 Zaoczne- wyposażenie sanitarne budynków

Andrzejewski Krzysztof, Andrzejewski Roman, Batura-Baturewicz Ryszard, Benkowski Kazimierz, Białkowski Andrzej, Bielecki Lucjan, Blaczkowski Alfred, Borkowski Jerzy, Brukarz Ryszard, Chróścielewski Andrzej, Czarnojahn Michał, Dołęga Marian, Dzius Paweł, Gąsiorkiewicz Krzysztof, Gładysz Józef, Grzymkowski Ireneusz, Grzymkowski Mieczysław, Gwizdała Krzysztof, Hryniewicz Krzysztof, Iwko Piotr, Jaskulski Karol, Jaworski Zbigniew, Klawikowski Edmund, Kowalewski Kazimierz, Maciągowski Edward, Michalski Stanisław, Nadolny Stefan, Pasiewicz Wiesław, Paśnik Franciszek, Pietrzak Janusz, Roszak Mirosław, Sidorowicz Janusz, Szymczak Marian, Urbański Andrzej, Wielgomas Mirosław, Zaręba Henryk, Żebrowski Jan


Klasa A TB5 Zaoczne- budownictwo ogólne

Brzostowski Tadeusz, Cejer Anna, Cichowski Jan, Czech Kazimierz, Człapa Andrzej, Goll Teresa, Jabłoński Tadeusz, Jahn Teresa, Janiszewski Ryszard, Jata Czesław, Jurkiewicz Jerzy, Krawczyk Janina, Libiszewski Alfons, Mazur Eugeniusz, Meller Bogdan, Niedziela Władysław, Pawlak Karol, Przybysz Krzysztof, Reise Feliks, Szatka Cecylia, Wiśniewski Robert, Tworek, Stanisław, Wojciechowski Wiesław, Wons Bernard, Zaborowska Halina


Klasa B TB5 Zaoczne- budownictwo ogólne

Bazylczyk Jan, Chirchowska Aleksandra, Chomiszczak Roman, Dyło Jan, Gostyńska Lena, Grążawski Józef, Gronkowski Donard, Janiak Jolanta, Kamrowska Danuta, Kirszenstein Rajmund, Klimek Zenon, Korczagin Robert, Kowalewska Bożena, Kowalski Jan, Kuraś Anna, Kwapich Marek, Matusiak Andrzej, Pająk Lilianna, Peplińska Danuta, Piechowska Teresa, Pienczk Jan, Sablowski Jan, Szczerbiński Witold, Szymańska Bogumiła, Woźniak Piotr, Zabłotny Eugeniusz, Zielonka Janina, Żabiński Jan