Absolwenci 1973r

Klasa 2 a ZSB – cieśla
Wychowawca: Elżbieta Stasińska

Borowski Piotr, Czajkowski Janusz, Frel Aleksander, Grzegorczyk Leszek, Janik Zbigniew, Kaczmarek Ryszard, Kłos Jan, Kobiela Ryszard, Kołucki Józef, Knopka Antoni, Ligmanowski Maciej, Mamos Janusz, Miętki Wojciech, Myszak Marek, Narwojsz Wiesław, Radzimiński Bogdan, Sawicki Ryszard, Skupny Andrzej, Stankiewicz Wojciech, Wańka Tadeusz, Wróblewski Lubomir


Klasa 2 b ZSB – cieśla
Wychowawca: Ludwik Arnold

Baczkowski Adam, Bartosik Adam, Bocian Ryszard, Chudzicki Mirosław, Ćwiertnia Paweł, Czarnopilski Dariusz, Dobrowolski Andrzej, Gorczyński Andrzej, Górski Ryszard, Granitowski Piotr, Kalinowski Marian, Kaptur Michał, Kołodziejczyk Krzysztof, Kostuch Tadeusz, Kowalczyk Bogdan, Łężyński Piotr, Malotka Leszek, Osuchowski Andrzej, Rabiczko Jerzy, Romanowski Romuald, Siudak Ryszard, Szczypior Józef, Wyka Krzysztof, Zieliński Włodzimierz


Klasa 2 c ZSB – monter wewnętrznych instalacji sanitarnych
Wychowawca: Krystyna Mirska

Czapiński Ryszard, Czechowska Grażyna, Dworznikawski Ryszard, Gołebiowska Julitta, Gozdowiak Krystyna, Hallmann Bożena, Krawczyk Barbara, Kocuper Wiesław, Kapica Andrzej, Król Bernadeta, Kuśmierska Anna, Lubińska Jarosława, Łaczyńska Gabriela, Makowski Michał, Masłowski Włodzimierz, Miszkiewicz Krystyna, Pawlicka Anna, Procenko Sławomir, Struck Marian, Szpel Ewa, Truszkowska Ewa, Ulatowska Halina, Urbanowicz Jolanta, Wasilewski Andrzej, Winniczuk Hanna


Klasa 2 d ZSB – monter wewnętrznych instalacji sanitarnych
Wychowawca: Jerzy Woszczerowicz

Barasiewicz Jan, Binkowski Jerzy, Byczkowski Włodzimierz, Czemplik Czesław, Gandecki Andrzej, Hurynowicz Mariusz, Izdebski Henryk, Kapusta Michał, Knopp Jacek, Król Piotr, Kruszewski Wiesław, Kuchnowski Janusz, Łabuz Marek, Łotak Włodzimierz, Machnik Andrzej, Majchrzak Jędrzej, Maliński Zbigniew, Marcinkowski Zdzisław, Mendry Lech, Murawski Roman, Müller Ireneusz, Myszytowski Piotr, Rakowski Grzegorz, Richert Jerzy, Szkil Mirosław, Szymański Bogdan, Tomaszewski Stefan, Tyburski Włodzimierz, Werbicki Grzegorz, Wojtowicz Henryk, Żemojtel Andrzej, Żywiecki Zbigniew


Klasa 2 e ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Janusz Lewicki

Bielejczyk Grażyna, Boćko Mirosław, Ćwir Beata, Drążek Izabela, Janoś Elżbieta, Jurek Marek, Kasubowska Alina, Kwiatek Wojciech, Markuszewska Urszula, Mathea Danuta, Mikuta Jolanta, Milewczyk Jan, Pałys Zofia, Pierkoś Zbigniew, Rutkowska Wiesława, Rzeniewicz Wiesława, Śpiewak Gerard, Świgost Grzegorz, Taczyńska Anna, Typiński Andrzej, Uczyńska Grażyna, Wyszyńska Grażyna


Klasa 2 f ZSB – malarz
Wychowawca: Alicja Kołakowska

Cichocka Ewa, Czyż Bogumiła, Ciesielska Gabriela, Chlechowicz Krystyna, Czuczeło Krystyna, Figura Regina, Gołębiowska Barbara, Golańska Krystyna, Grzebała Bogumiła, Jaszkowska Aldona, Jankowska Aldona, Koprowska Elżbieta, Kowalke Danuta, Kępa Elżbieta, Koziarowska Aleksandra, Łysakowska Gabriela, Mączka Mieczysława, Nieciecka Mariola, Osińska Grażyna, Pawlik Elżbieta, Panasiuk Elżbieta, Radecka Ewa, Sałek Anna, Sobolewska Irena, Sypniewska Anna, Stępień Ewa, Tusień Renata, Tafel Janina, Trutkowska Bożena, Wesołowska Alicja


Klasa 2 g ZSB – murarz
Wychowawca: Krystyna Obrycka

Cerowski Waldemar, Dziuba Jerzy, Dados Marek, Ewald Leszek, Kisielowski Roman, Kowalczuk Antoni, Kwiecień Janusz, Maraszek Marek, Pankau Józef, Pawlikowski Tomasz, Roman Bogusław, Ruprecht Andrzej, Skwiercz Jan, Sperczak Kazimierz, Szempliński Ryszard, Ulenberg Czesław, Wielgosz Zbigniew, Wnuk Cezary, Zieliński Mirosław, Zieliński Franciszek


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Piotr Wojtas

Blachowski Jerzy, Bobkiewicz Grażyna, Bocian Jan, Cymanowska Ewa, Cytra Henryk, Czajkowski Zbigniew, Deja Zbigniew, Ellwart Roman, Fijas Wiesław, Frasz Ewa, Gałczyńska Irena, Gosławski Andrzej, Kas Krystyna, Klocek Adam, Krupa Adam, Lepieszko Wiesława, Lewartowki Romuald, Mik Ryszard Henryk, Mikulski Krzysztof, Nadolny Waldemar, Paczyńska Barbara, Pawlak Jadwiga, Pokrywka Mirosława, Rutkowski Janusz, Szroeder Genowefa, Szwarcbach Danuta, Wańka Kazimierz, Wej Witold, Woelke Józef, Zygmuntowicz Adam, Żmudziński Jacek


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Janina Kłosińska

Baczkowski Tadeusz, Czarnecki Bogdan, Dębkowski Ryszard, Janowski Edward, Karkut Ryszard, Lenckowski Jan, Michalski Sławomir, Obrał Marek, Ołdakowski Andrzej, Pawłowski Bogdan, Piekaruś Mieczysław, Prusakowski Andrzej, Sadowski Piotr, Seroczyński Tadeusz, Staruszkiewicz Zygmunt, Trawicki Krzysztof, Wohlgemuth Andrzej, Wojtkiewicz Andrzej, Zelewski Tadeusz, Żmich Zbigniew, Żmurek Maciej, Żurawski Mieczysław


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Jerzy Roman

Bielski Wiesław, Bogdan Jadwiga, Borski Stanisław, Bródka Grażyna, Flisak Stanisław, Frank Jan, Kania Leszek, Liberadzki Jacenty, Lubiatowski Stanisław, Michalski Marek, Oczechowski Kazimierz, Niechoćko Roman, Pawłęczuk Jacek, Polakow Janusz, Ratułowski Andrzej, Sosnowy Wiesław, Schulz Jan, Toczek Piotr, Tumos Leszek, Wiśniewska Jolanta, Zieliński Andrzej, Zych Grzegorz


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Irena Ciecholewska

Bereza Krystyna, Bieńkowska Maria, Bodarska Maria, Cymann Gabriela, Dobrosielska Teresa, Fadrowski Marian, Flisikowska Małgorzata, Iwaniuk Ryszard, Jasiak Zbigniew, Kaliszewska Danuta, Kazubska Ewa, Kaźmierczak Tadeusz, Kobierski Jerzy, Kowalewska Małgorzata, Migga Daniela, Narloch Maria, Sipurzyńska Emilia, Słabik Krzysztof, Starzyk Janusz, Storma Małgorzata, Topolewska Bogusława, Wardyńska Małgorzata, Wrzesiński Adam, Zadroga Danuta, Zborowska Maria


Klasa 5 B TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Maria Kalista

Augustyńska Urszula, Augustyniak Mariusz, Biernat Jerzy, Ciesielska Maria, Czarnecki Bogusław, Dettlaff Bogdan, Drygała Mieczysław, Hojan Tadeusz, Iwański Tadeusz, Jagiełłowicz Jacek, Kała Jarosław, Kociuba Teresa, Laszczak Kazimierz, Machura Eleonora, Pasek Zdzisław, Pawlina Bogdan, Pobłocka Izabela, Ponceleusz Grażyna, Puślecka Irena, Riebandt Maria, Stanke Marek, Urbański Michał, Witkiewicz Marek


Klasa 5 C TB5 – technologia wody
Wychowawca: Stanisława Kępińska

Adamczyk Ewa, Adamczyk Waldemar, Araszkiewicz Krzysztof, Buchnowska Urszula, Drywa Andrzej, Dudzewicz Ewa, Gardziel Bożena, Gawenda Bożena, Giedrys Ewa, Kaczmarek Zdzisław, Klinkosz Krystyna, Klonowski Andrzej, Kołtuniak Lucyna, Krzymińska Halina, Lica Wiesław, Łuksza Alicja, Makowski Zdzisław, Markiewicz Danuta, Nowak Jacek, Palusiński Marek, Pildzicz Arnold, Piotrowska Eugenia, Radzińska Teresa, Sadowski Andrzej, Sznura Halina, Szramuk Zbigniew, Ślizga Irena, Warczak Elżbieta


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Jerzy Cichosz

Adamczyk Ryszard, Bereżewska Jolanta, Broniszewski Bolesław, Domnik Bronisław, Galas-Tomczak Anna, Gołaszewska Anna, Jurkiewicz Anna, Kaczmarek Anna, Kołakowska Małgorzata, Król Paweł, Krzyżanowski Roman, Knopa Janina, Kulesza Krystyna, Landowska Krystyna, Langus Jerzy, Lech Grażyna, Leczkowska Gabriela, Maciejczyk Barbara, Machut Urszula, Majewska Ewa, Mielczarek Stanisław, Michalak Barbara, Moszyński Wojciech, Pałasz Urszula, Piątkowska Alina, Przybysz Halina, Roszkowski Bogdan, Rucińska Stefania, Smyk Barbara, Strzeszewska Regina, Szeliga Elżbieta, Szydłowska Wanda, Tomczak Ryszard


Klasa TB5 Zaoczne – budownictwo ogólne

Borecka Wanda, Cwalina Lucyna, Kowalczyk Janina, Głuszak Zbigniew, Jachna Przemysław, Jackowska Danuta, Jensko Andrzej, Juński Andrzej, Kalinowska Barbara, Kamiński Antoni, Klepacz Tadeusz, Kłoss Sławomir, Koczyk Kazimierz, Kozłowska Irena, Lepak Teresa, Lietz Kazimierz, Małecki Henryk, Matusewicz Lucjan, Matusiak Krystyna, Nagórski Stanisław, Nowak Konstanty, Pochroń Barbara, Pieniek Franciszek, Podbielski Stanisław, Ptak Irena, Romaniec Stefan, Sadaj Teresa, Weinar Maria, Wolańczyk Janusz, Wypych Irena, Zander Jadwiga


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Andrzejewska Bożena, Barcz Grażyna, Bobrowicz Petronela, Brodnicka Teresa, Budulska Sylwia, Czajkowska Małgorzata, Dmoch Ewa, Dudyńska Elżbieta, Dzikowski Henryk, Górniewski Dionizy, Grabowska Barbara, Jackiewicz Piotr, Jadczak Bogusław, Jagodzińska Urszula, Jaskot Halina, Karpiej Janina, Kaźmierczak Irmina, Koniarski Kazimierz, Kopaczewski Edward, Kowalczyk Zbigniew, Krause Margit, Konarska Lukrecja, Kulesza Irena, Kusowska Urszula, Lipska Dorota, Olejniczak Barbara, Orzęcka Danuta, Przybył Jerzy, Rocławska Ewa, Rogalski Józef, Romaniec Witold, Stasik Irena, Stasik Kazimiera, Stawiarska Krystyna, Święcicki Jacek, Szklarzewicz Wacław, Tomaszewska Halina, Wlizło Maria, Zieliński Ryszard, Zimmermann Jacek