Absolwenci 1974r

Klasa 2 a ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Ryszard Szymański

Anuszkiewicz Sławomir, Badz Roman, Ciesielski Tadeusz, Chrzanowski Bogusław, Drewnowski Piotr, Genc Adam, Gniaź Andrzej, Herstowski Leszek, Jagielski Bogdan, Karczewski Zbigniew, Kostkowski Waldemar, Kukowski Wojciech, Liberadzki Grzegorz, Martuszewski Jan, Mazur Leszek, Müller Krzysztof, Owczarski Piotr, Patelczyk Ryszard, Prusiewicz Wojciech, Rydel Wojciech, Semak Dariusz, Sosnowy Mirosław, Sobisz Zdzisław, Świerszcz Andrzej, Sychowski Marian, Szkołuda Wiesław, Tarsia Ludwik, Torkowski Stefan, Tymoszuk Marek, Urbanek Mirosław, Wnuk Zbigniew, Zabrocki Bogusław, Zalewski Roman


Klasa 2 b ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Jadwiga Powierska

Bandziarowski Adam, Bramski Andrzej, Derra Marian, Bednarski Lech, Dybus Józef, Gruszczyński Ryszard, Hennig Zbigniew, Jedynak Dariusz, Kanka Henryk, Kawka Andrzej, Klecha Janusz, Karpiński Mirosław, Konera Wojciech, Korpel Marek, Kowalik Leszek, Królik Władysław, Kurzawski Marek, Majkowski Tadeusz, Makowski Marek, Narloch Jarosław, Orański Jan, Pasternak Janusz, Pietruszewski Donat, Piotrowski Zdzisław, Ringwelski Kazimierz, Sobielec Henryk, Słowik Adam, Szczepański Marek, Szczęsny Andrzej, Szymoniak Andrzej, Wardak Stanisław, Żabiński Zygmunt, Żebrowski Dariusz


Klasa 2 c ZSB – malarz
Wychowawca: Irena Szymańska

Banasiak Elżbieta, Basendowska Wiesława, Biernacka Maria, Binasiewicz Grażyna, Bubnowska Jolanta, Galas Barbara, Falgowska Małgorzata, Jędryka Elżbieta, Kędzierska Bożena, Kimaszewska Barbara, Kortas Barbara, Kowalewska Bożena, Kubacka Joanna, Maczkowska Danuta, Majewska Irena, Malec Grażyna, Miszkiewicz Teresa, Nowakowska Bożenna, Ochmańska Barbara, Prucheńska Mirosława, Rumsicka Jolanta, Szachraj Łucja, Wrześniak Barbara, Trojanowska Renata, Zagalska Ewa


Klasa 2 d ZSB – malarz
Wychowawca: Jolanta Mil

Dudkowska Bożena, Halmann Anna, Jakubowska Iwona, Jędraszek Ewa, Kamińska Krystyna, Kunikowska Jadwiga, Kapłaniuk Danuta, Litwin Alfreda, Michel Danuta, Miedziejewska Barbara, Piask Maria, Pospisil Ewa, Sawicka Jolanta, Sikora Krystyna, Skierka Grażyna, Tomczyk Marta, Wąsewicz Joanna, Wasiek Henryka, Wojtas Danuta, Zalisz Danuta


Klasa 2 e ZSB – murarz
Wychowawca: Urszula Szemplińska

Bajur Zbigniew, Balcerzak Marek, Bartnik Wiesław, Bendler Ryszard, Bonalski Krzysztof, Borowski Krzysztof, Dampc Marian, Dąbrowski Leszek, Denis Marek, Goździewski Zbigniew, Goluch Henryk, Heliński Ludwik, Jędrzejewski Ireneusz, Kamiński Roman, Knitter Zbigniew, Kowalczyk Andrzej, Kupracz Franciszek, Niewiadomski Witold, Pawłowski Romuald, Pączek Zbigniew, Rogalewski Kazimierz, Romaniuk Henryk, Sas Ryszard, Siwek Krzysztof, Skowroński Piotr, Śpiewak Mirosław, Tomaszewski Witold, Warszawski Ryszard, Wielgosz Ryszard, Wrzesiński Marek


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne

Wychowawca: Elżbieta Romanyk – Bendych

Bartkowski Alojzy, Durejko Tadeusz, Ejdrygiewicz Jerzy, Florek Jarosław, Fryza Urszula, Gajewski Wojciech, Grel Józef, Gulbicki Tadeusz, Jastrzębski Janusz, Kaczmarek Eugeniusz, Kaczmarczyk Aleksandra, Kasyna Adam, Kawecki Eugeniusz, Kębłowski Sławomir, Kich Witold, Lewandowski Marek, Łosik Jacek, Majkowska Ewa, Michałowski Jerzy, Nietrzeba Zbigniew, Pilipczuk Alicja, Rzepkowska Elżbieta, Saczek Bożena, Tutkowski Grzegorz, Wasilewski Leszek, Wiedrycki Tadeusz, Wodzikowski Wacław, Wilk Kazimierz, Ziętek Wojciech


Klasa III B TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Jolanta Trzebska

Achranowicz Hipolit, Bieszk Jan, Chłopik Ryszard, Cyniak Andrzej, Derdzikowski Bogdan, Dziemiński Adam, Gnibba Stefan, Gronda Andrzej, Gwizdała Stanisław, Kornacki Wiesław, Krakiewicz Andrzej, Lubomański Lesław, Miszczuk Stanisław, Ostach Marek, Piątek Lech, Pomałecki Jerzy, Prószyński Krzysztof, Wąsik Wojciech, Wohlfeil Ryszard, Woźniak Henryk, Woźnikiewicz Roman, Wójcikiewicz Jerzy


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Danuta Idzikowska

Dobyszuk Alina, Dziedzic Ewa, Falecka Grażyna, Gabor Maria, Gaca Janina, Goździk Iwona, Goździk Janusz, Gruzińska Gabriela, Humyniecka Krystyna, Jesiołowska Barbara, Jędra Helena, Kamińska Ewa, Kamiński Janusz, Kendzierska Bożena, Kierzkowska Ewa, Kołodziej Mirosława, Kopeć Maria, Krotowski Andrzej, Laskowska Danuta, Lisowska Barbara, Midor Bożena, Mrzygłocki Zygmunt, Naruszkiewicz Krystyna, Nowotarski Artur, Oberland Henryk, Prugarewicz Grażyna, Rusin Ewa, Sikorski Leszek, Szafarska Ewa, Szwarc Anna, Trzeciak Maria, Wrońska Elżbieta, Wyglądacz Andrzej, Zydorczyk Mirosław


Klasa 5 B TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: J. Durakiewicz

Bandurska Izabela, Bańkowska Magdalena, Beyer Zdzisław, Budzisz Stefania, Dziarnowska Lidia, Gołębiowska Ewa, Jurkiewicz Wiesław, Kamiński Ryszard, Karsznia Irena, Kępka Mirosława, Kleina Andrzej, Kłonowska Zofia, Kościńska Aleksandra, Kozań Urszula, Kwiatkowska Maria, Laskowska Barbara, Lehojda Marianna, Mądry Maria, Mikołajczak Elżbieta, Morzuch Danuta, Musiałek Renata, Noch Bożena, Okupińska Teresa, Pankowska Urszula, Pieczysta Bożena, Pieślak Maria, Pospieszny Jarosław, Salamonowska Renata, Samurska Maria, Sikora Salomea, Sokołowska Krystyna, Tomasiak Danuta, Walkiewicz Waldemar, Wallerand Olena, Wawrzyniak Maria, Wilary Danuta


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Janina Seidler

Bodarski Bogusław, Gałęza Zdzisław, Grzanka Jan, Herdliczko Andrzej, Hinz Wojciech, Hołubicki Bogdan, Jop Antoni, Kościelna Zofia, Krzoska Zbigniew, Kuczewski Zbigniew, Neumann Jerzy, Pieciun Janusz, Przyszczypkowski Włodzimierz, Siedmiogrodzki Krzysztof, Szatybełko Zbigniew, Szostakiewicz Edward, Wapniarski Józef, Warenik Tadeusz, Zawadzka Jadwiga, Zawadzki Jacek, Żwan Wojciech


Klasa 5 D TB5 – technologia wody

Barczak Grażyna, Czoska Henryk, Domarecka Gertruda, Drewa Lidia, Gajda Edward, Głowacka Elżbieta, Jakubowska Danuta, Jezierska Bożena, Jeżewska Bogumiła, Lis Sylwester, Manikowski Zenon, Oleksiuk Wiesława, Ronkiewicz Bogdan, Siewierska Bożena, Stępień Bożena, Szymańska Grażyna, Tyszka Wiesława, Wiśniewski Kazimierz, Woźniak Romuald, Wróblewska Marlena


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Adamska Małgorzata, Biedrzycka Barbara, Bryks Juliusz, Dargiewicz Ryszard, Dobaczewski Piotr, Duszyk Lucyna, Feliś Zdzisław, Grynia Izabela, Habela Ewa, Hirnle Andrzej, Horbanowicz Zbigniew, Jacak Elżbieta, Kamać Mirosława, Kamieńska Mirosława, Kamiński Jerzy, Kowalewski Roman, Królak Maria, Krzyżanowska Ewa, Kuźma Andrzej, Liberski Włodzimierz, Łukasiewicz Anna, Moszczyńska Barbara, Pacek Witold, Paduch Maria, Pazda Elżbieta, Pierzgalska Bożena, Pietrzak Jolanta, Prabucki Marek, Retko Teodora, Rochlicki Marek, Rupińska Barbara, Sapiński Marek, Siebielec Waldemar, Stosik Ryszard, Wittrich Krzysztof, Zalewska Bożena, Zamirowski Waldemar


Klasa B PSZ – technologia wody
Opiekun: Janina Pawlak

Alkiewicz Jacek, Babińska Grażyna, Barańska Lidia, Bem Wiesława, Biała Regina, Drozdowska Irena, Dzieł Danuta, Goldfarth Krzysztof, Gulbinowicz Krzysztof, Haraś Bożena, Janikowska Iwona, Jaźdzewska Jadwiga, Kamińska Halina, Karwowska Grażyna, Kaźmierczak Elżbieta, Kreft Elżbieta, Krzoska Danuta, Kulka Danuta, Lorkowski Andrzej, Łuczkiewicz Urszula, Merdasińska Jolanta, Mich Ryszard, Mikołajczyk Grażyna, Nowak Alicja, Okoniewski Mirosław, Olszewska Regina, Piechowska Wanda, Sochaczewska Hanna, Stabelska Krystyna, Szponder – Dmochowska Krystyna, Teleśnicka Jolanta, Ulatowski Grzegorz, Witek Grażyna, Ząbczyk Mirosława, Zimek Grażyna


Klasa TB4 Zaoczne- wyposażenie sanitarne budynków

Anusiewicz Tadeusz, Baliński Andrzej, Białczyk Helena, Buniek Józef, Bąk Edward, Czech Teresa, Czarnecka Barbara, Dylągowski Jan, Grabowska Krystyna, Gransicki Jan, Grzelec Jerzy, Górnik Krzysztof, Harszkowicz Jakub, Hoppa Elżbieta, Jankowski Kazimierz, Joppek Jerzy, Jung Piotr, Kopiczyński Romuald, Kwiatkowski Zbigniew, Krajnik Benedykt, Krzemińska Jolanta, Łagoza Andrzej, Michałek Ewa, Miszczak Marian, Napłoszek Halina, Nowak Marek, Odlewany Sławomir, Polowska Brygida, Solarz Kazimierz, Starosta Aldona, Szabuniewicz Leszek, Szniawski Jarosław, Tylicka Maria, Tchórzewska Wiesława, Walczewska Wanda, Wrona Stanisław


Klasa TB5 Zaoczne- budownictwo ogólne

Ambrozińska Dorota, Budna Marianna, Budulski Marian, Cichy Andrzej, Czekała Jan, Czeszejko Józef, Fojutowski Jan, Fronczak Ewa, Golda-Koperska Genowefa, Gorjainow Włodzimierz, Grączewska Jakub, Halkiewicz Roman, Jażdżewski Jan, Kalista Wiktor, Karłowicz Janina, Kasubowski Andrzej, Kasyna Danuta, Klamann Józef, Końpa Henryk, Marek Włodzimierz, Piejko Ryszard, Piotrowski Marek, Sawicki Leszek, Stacewicz Ryszard, Stancel Alicja, Starostecka Barbara, Stawowski Henryk, Szubowska Ewa, Szwichtenberg Mieczysław, Tracewski Zdzisław, Warsza Adam, Wasiluk Jadwiga, Wasilewski Ryszard, Wójcik Lucjan, Ząbkiewicz Stefania


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Aleksandrowicz Janina, Barszczewska Janina, Bela Mieczysław, Ciupa Kazimierz, Chomik Stanisław, Czechowski Marian, Grzenkowska Regina, Jędrzejczak Ernest, Knitter Regina, Knut Leszek, Lisowska Cecylia, Łangowski Marian, Malińczuk Cecylia, Mimiec Jan, Pastor Maria, Połomski Mieczysław, Pykacz Jerzy, Rutkowska Danuta, Ryguła Zofia, Rządkowska Alodia, Samborska Danuta, Sentkowska Gizela, Sitek Antoni, Sochacki Józef, Urbański Tadeusz, Wierzbowska Barbara, Wołyńska Elżbieta, Zientalska Cecylia, Artwich Adam, Bąk Zdzisław, Bona Bogdan, Cybulska Janina