Absolwenci 1975r

Klasa 2 a ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Alina Jarosz

Bartosik Aleksander, Czepułkowska Maria, Chojna Andrzej, Dumanowski Tadeusz, Fabiszewski Krzysztof, Gozdzielewski Romuald, Gozdzielewski Marek, Grabski Ryszard, Jakuć Bogusław, Jasiński Tomasz, Jagielski Piotr, Klonowski Jacek, Leśny Krzysztof, Pawlak Tadeusz, Pietrzak Marek, Prymka Waldemar, Rybiński Michał, Rogacewicz Helena, Rogowski Andrzej, Sawczuk Janusz, Siedlecka Danuta, Stępień Andrzej, Sobolewski Ryszard, Schoenrock Jerzy, Sztoba Danuta, Wiczling Jacek, Wesołowski Grzegorz, Zapart Bożena


Klasa 2 b ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Anna Dobrzańska

Basiukiewicz Krzysztof, Bławat Jan, Błażyński Janusz, Burzyńska Danuta, Dowit Ryszard, Gajewski Zbigniew, Gładczak Witold, Grzybek Andrzej, Hess Ewa, Jachimowicz Zbigniew, Jabłonowski Grzegorz, Kuczkowski Ryszard, Lesiński Wiesław, Mondrzejewska Irena, Ostatek Leszek, Paczos Krzysztof, Popławska Krystyna, Pietrzyk Teresa, Portyka Leszek, Pyciński Jerzy, Rzeszotowska Hanna, Sass Andrzej, Siewiecka Danuta, Staroń Józef, Strycharczyk Dionizy, Tarczewski Krzysztof, Trojanowski Waldemar, Tuszyńska Ewa, Walicki Krzysztof, Wiesiołek Teresa, Ułaś Ryszard, Zimny Jarosław, Żal Grażyna


Klasa 2 c ZSB – malarz
Wychowawca: Marian Kujawa

Bizewski Andrzej, Cyklowska Danuta, Chrapkowska Ewa, Dzięcioł Sylwia, Grzesiuk Bożena, Jurek Alicja, Kloc Andrzej, Lange Barbara, Lewińska Anna, Łojek Danuta, Morzuch Janina, Olejnik Danuta, Pikuła Kazimierz, Rożek Mirosława, Sosińska Barbara, Sokołowska Róża, Smiecińska Krystyna, Stywa Wiesława, Szutenberg Bożena, Woźniak Ewa, Wrzochal Waldemar, Zawadzka Stanisława


Klasa 2 d ZSB – malarz
Wychowawca: Ewa Tomaszewska

Alicka Barbara, Ber Helena, Dłużeń Marzena, Domagała Lucyna, Drzewicki Waldemar, Ellwart Danuta, Giedrys Bogumiła, Górska Iwona, Hewelt Maria, Iwan Elżbieta, Kędziora Grażyna, Korżyński Marek, Labak Teresa, Lesicka Joanna, Liczbańska Gabriela, Łęcka Mariola, Łyłko Teresa, Mietławska Elwira, Naruszkiewicz Anna, Niziołek Piotr, Panna Jadwiga, Plotzke Barbara, Schmidtke Bogdan, Szmigiero Helena, Tempska Teresa, Wołujewicz Zbigniew, Wójcik Anita, Wichlińska Mariola, Zawiślak Barbara


Klasa 2 e ZSB – malarz
Wychowawca: Czesław Wyszomirski

Angiel Jacek, Bartłomiejczyk Barbara, Brzeziński Roman, Czepita Lesław, Hryniewicz Wiesław, Frost Marian, Krajniewski Krystian, Malinowski Maciej, Miękina Krzysztof, Mykaj Mirosław, Olszewski Gabriel, Pierzchalski Wiesław, Podlewski Wiesław, Pszonicki Piotr, Różański Dariusz, Salomon Lech, Stawresiejko Mariusz, Szott Michał, Ślusarz Mariusz, Wasilewski Wiesław, Wrycza Bogusław, Wszołek Krzysztof


Klasa 2 f ZSB – cieśla
Wychowawca: Stanisław Kochanowski

Bróskowski Bogdan, Bernacki Waldemar, Butowski Andrzej, Ceynowa Czesław, Chmielewski Mirosław, Czarnecki Mirosław, Czarnowski Włodzimierz, Dolewski Aleksander, Dutkiewicz Grzegorz, Flisikowski Marek, Grodecki Tomasz, Janoś Henryk, Igliński Piotr, Jażdżewski Piotr, Karbownik Bogdan, Kobielak Waldemar, Kościowski Krzysztof, Koszałka Tadeusz, Łukowski Tomasz, Łuniewski Mirosław, Malinowski Cezary, Radziejewski Bronisław, Rogowski Marek, Rybarczyk Andrzej, Sądowicz Jerzy, Ściński Jerzy, Suwiczak Andrzej, Trembiński Jan, Wegner Stanisław, Zieliński Jacek


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Marek Ciechorski

Barcz Iwona, Bąbel Elżbieta, Butkiewicz Jan, Bychowski Stefan, Dobrosielska Urszula, Dobrowolski Henryk, Domoń Andrzej, Jakóbiak Maria, Kaczmarek Grażyna, Kozłowska Elżbieta, Kubik Stanisław, Kurmin Zbigniew, Kutnik Bożena, Lakarewicz Krzysztof, Lenart Wiesław, Leoniak Wiesław, Lewandowska Ewa, Mierska Janina, Mikita Bożena, Nowicki Marian, Nowak Jerzy, Pastuszko Danuta, Parada Ewa, Pindara Ewa, Rossa Alicja, Ryż Andrzej, Sakowicz Ireneusz, Sielicka Danuta, Świderski Sławomir, Szymański Andrzej, Tuskowska Halina, Wasylewicz Wiesława, Wasylkowska Krystyna, Witowska Zdzisława, Zajączkowska Iwona


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Romualda Szymańska

Bąk Krystyna, Borzym Ryszard, Ciesielski Andrzej, Cieślak Marek, Chachulski Krzysztof, Dąbrowska Elżbieta, Dobrański Eugeniusz, Frydryszewska Małgorzata, Gęborys Zenysław, Gruszka Sławomir, Jesionowska Magdalena, Kopacz Małgorzata, Kosińska Urszula, Kowalczyk Krzysztof, Krężel Zbigniew, Kudrewicz Maria, Laska Barbara, Leśnicki Wiesław, Łojewska Barbara, Michel Anna, Michoński Zbigniew, Motyka Lidia, Niemiec Ewa, Nowotarski Tomasz, Obiegło Wojciech, Piechocińska Barbara, Piotrowski Kazimierz, Przeor Tadeusz, Skibicka Krystyna, Specht Ludwika, Stańczyk Bożena, Szulc Helena


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Irena Szymańska

Dębska Iwona, Dzierżęcki Leszek, Filipczak Alicja, Gmur Krzysztof, Gobis Rajmund, Grygiel Bogdan, Hłasko Bogdan, Jackowiak Zdzisław, Klecha Tadeusz, Korolczuk Sławomir, Kosecki Zbigniew, Kozłowski Andrzej, Krzemiński Ryszard, Leonowicz Zdzisław, Łepkowski Kazimierz, Łukasiewicz Andrzej, Możejko Krzysztof, Mrozik Janusz, Nonna Paweł, Okoniewski Henryk, Pluta Marek, Polanowski Grzegorz, Posoń Anna, Rembowicz Kazimierz, Sachajko Włodzimierz, Szczepocki Edward, Szymanik Jerzy, Szynkiewicz Jacek, Szyrajew Janusz, Wawryka Janusz, Winczewski Roman, Wysocki Klaudiusz, Zborowski Tadeusz, Żelazowski Stanisław


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Bożenna Flont – Zalewska

Aniszewski Wojciech, Belchnerowska Jolanta, Buczyńska Anna, Dzieniak Danuta, Głowacki Ryszard, Jastrzębska Krystyna, Kloska Leszek, Kolmetz Andrzej, Konowalska Anna, Kozak Barbara, Krzemińska Mirosława, Kula Elżbieta, Lasek Mirosława, Lis Lidia, Miszewska Janina, Moroz Janusz, Olejniczak Alicja, Ossowska Mirosława, Ossowski Zdzisław, Szydłowska Irena, Tałanda Eugeniusz, Trębacz Barbara, Wilczewski Zbigniew, Włoch Ewa, Wojciechowska Krystyna, Wójcik Genowefa, Wrzesiński Adam, Zapolska Ewa


Klasa 5 B TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Ljubinica Kaźmierska

Bohdan Elżbieta, Cymann Janina, Iwanicki Leszek, Jankowska Bożena, Karpowicz Jerzy, Kocko Maria, Kreft Krzysztof, Kryszard Ewa, Lipowiec Grażyna, Małecka Elżbieta, Matuszewska Monika, Mozoluk Elżbieta, Osmólska Gabriela, Pawelczyk Mirosław, Pennar Elżbieta, Piewcewicz Krzysztof, Raczak Ewa, Szpura Alicja, Szymankiewicz Małgorzata, Targowska Alina, Turlik Waldemar, Więskowicz Stanisław, Wojciechowska Wiesława, Zasada Grażyna


Klasa 5 C TB5 – prefabrykacja budowlana
Wychowawca: Małgorzata Balicka

Antosz Elżbieta, Boruc Sylwia, Bużan Barbara, Chudzik Danuta, Dettlaff Maria, Dębicki Andrzej, Haber Zofia, Horodeńska Barbara, Jezierska Joanna, Kamińska Barbara, Karmaza Anna, Kiakszto Zbigniew, Kobierski Jarosław, Koronowski Krzysztof, Kowalska Anna, Lis Paweł, Magott Urszula, Maraszek Krzysztof, Maśluch Barbara, Misiorny Bogusław, Obara Tomasz, Orawiec Ilona, Pachulski Wojciech, Perkowski Jan, Pokrzywińska Elżbieta, Staniak Marlena, Tuszyńska Teresa, Urbańska Jolanta, Walencik Ewa, Wierciński Marian, Zalewski Wiesław, Zielińska Jolanta


Klasa 5 D TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Halina Hellman

Białek Marek, Bieliński Andrzej, Breska Liliana, Bumblis Marek, Czerlonek Grażyna, Dauksza Helena, Jackowska Elżbieta, Klinkosz Ewa, Kołodziej Wojciech, Konera Tadeusz, Kozak Henryk, Krawiec Kazimierz, Kubacki Stanisław, Lewandowski Krzysztof, Liberska Renata, Mandziara Roman, Marasińska Mirosława, Matik Mirosław, Niemunis Bożena, Pakoca Teresa, Pawlak Wiesława, Pettke Paweł, Słomka Natalia, Śmiechowska Bożena, Sobierajski Marek, Starzyk Zdzisław, Telszewski Jerzy, Trębińska Jolanta, Trzciński Zbigniew, Wasilewski Andrzej, Woliński Sławomir, Wysocki Mirosław, Zalewski Bogdan, Załęcka Lidia


Klasa 5 E TB5 – technologia wody
Wychowawca: Janina Redlarska

Baran Danuta, Bazylewicz Lidia, Bugaj Andrzej, Dąbkowska Ewa, Dąbek Marek, Dobraczyński Zbigniew, Halbe Krystyna, Krasowska Grażyna, Krzymiński Zbigniew, Kuśnierz Krystyna,, Lewicka Danuta, Majko Dariusz, Makowski Wiesław, Marcinkowska Małgorzata, Michels Irena, Milewska Lucyna, Moszko Ewa, Nowak Krzysztof, Osowska Walentyna, Ostrowska Jolanta, Pacholczyk Maciej, Paszkowska Renata, Polkowska Beata, Reszkowska Ewa, Rusinowicz Mariusz, Rybarczyk Lidia, Steller Marek, Świdreska Maria, Szumełda Bogumiła, Weranis Halina, Wiśniewska Żaneta, Wiśniewski Jan, Zabłocka Jolanta, Zakrzewski Wiesław, Zienkiewicz Bogumiła, Zyngiel Tadeusz


Klasa B PSZ – budownictwo ogólne Opiekun: Edmund Roszak

Białopiotrowicz Wojciech, Błeński Ryszard, Dobke Danuta, Downarowicz Dariusz, Dudziński Ireneusz, Dzik Anna, Freda Jan, Góralski Antoni, Jędrzejczak Czesława, Kamińska Krystyna, Kirszling Teresa, Klimkowski Andrzej, Kołodziej Ewa, Konkel Renata, Kotłowski Marian, Kunka Zbigniew, Kusowski Feliks, Leszczyk Lucyna, Liniewicz Andrzej, Mazurkiewicz Maria, Melzacka Bożena, Paszkowiak Joanna, Patalon Barbara, Pozorski Bogdan, Princ Danuta, Pyrczak Urszula, Rabczuk Barbara, Stypułkowska Małgorzata, Sztandera Wanda, Szymańska Alfreda, Szymański Jacek, Szymański Mirosław, Tebinka Jarosław, Ulatowska Barbara, Wizner Irena, Wróbel Mirosława, Zubrzycka Barbara, Żarska Izabela


Klasa C PSZ – wyposażenie sanitarne budynków Opiekun: Aleksander Haupa

Augustyniak Zbigniew, Barczak Paweł, Błażek Elżbieta, Bobrowski Jan, Bohatyrko Ryszard, Bojarski – Sas Michał, Borowiec Małgorzata, Dąbkowska Mirosława, Dąbrowski Andrzej, Dietz Janusz, Grabowska Anna, Groos Janusz, Jędrusiak Jan, Kamiński Andrzej, Kapuściński Krzysztof, Klewiado Irena, Klewiado Urszula, Kmieciński Jerzy, Konicer Marianna, Kowalski Marek, Kuczyńska Bożena, Kruk Dorota, Lepa Jerzy, Lewandowska Jolanta, Lubowicki Marek, Majkowski Grzegorz, Major Grażyna, Mikołajczuk Julia, Milczyński Grzegorz, Milewska Krystyna, Morze Grzegorz, Motylewska Halina, Myszko Lucyna, Orłowska Maria, Serafin Zofia, Sułkowska Bożena, Szadach Dariusz, Szafrańska Maria, Treć Danuta, Walasek – Gniadecka Anna, Waloch Grzegorz, Wenc Teresa, Wiereniewicz Włodzimierz


Klasa D PSZ – geodezja Opiekun: Jan Żołobiński

Białachowska Ewa, Chuda Ewa, Cierpisz Ewa, Czerniawska Lineta, Dylewski Andrzej, Gatelis Alicja, Gliwińska Izabela, Gruzioła Krzysztof, Hebel Jan, Jelińska Irena, Kapusta Walenty, Klawikowska Janina, Kucharski Tadeusz, Ludwichowski Jerzy, Łangowski Zbigniew, Łoza Marek, Łysik Zbigniew, Mirowska Eugenia, Niedźwiecki Adam, Ośka Eugeniusz, Pastuszka Barbara, Pawłowska Elżbieta, Przytarska Grażyna, Ruskań Stanisław, Rynkiewicz Stanisław, Sochaczewski Władysław, Specht Barbara, Sztandera Mirosław, Waluszkowska Bogumiła, Wiśniewska Jolanta, Wiśniewski Marek, Wojciechowski Jacek, Wrona Leszek, Zaborska Ewa, Zallas Marzena


Klasa TB4 Zaoczne – budownictwo ogólne

Dzikowski Andrzej, Gajdkowska Danuta, Gliniecki Tadeusz, Golla Jerzy, Ignatowicz Małgorzata, Kopytiuk Sławomir, Kramp Waldemar, Kroplewski Jarosław, Kwiatkowski Bogdan, Lont Jerzy, Lont Małgorzata, Orwat Bogdan, Ostanin Mirosława, Pacewski Stanisław, Polak Kazimierz, Rakancka Krystyna, Rakancka Irena, Richert Halina, Rolbiecki Stanisław, Sobczuk Maria, Śniatała Benedykt, Wirkus Wojciech, Żynda Jan


Klasa TB4 Zaoczne – wyposażenie sanitarne budynków

Allaburda Piotr, Antczak Andrzej, Barcikowska Bożena, Barszczewski Ryszard, Bartoszewicz Przemysław, Burek Janusz, Cyra Zbigniew, Cyra Tadeusz, Deyna Tadeusz, Grzybek Czesław, Jankowski Lech, Kapica Henryk, Kosecka Wiesława, Kotyński Stanisław, Mazan Ryszard, Możdżonek Lech, Musiela Leszek, Noczyński Waldemar, Rietz Mirosław, Rucki Witold, Sowa Stanisław, Szmyt Włodzimierz, Wójcik Kazimierz, Żychski Tadeusz


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Bełczykowska Teresa, Bizewski Czesław, Barwikowski Krzysztof, Badźmierowska Stefania, Bratuszewska Urszula, Bujewicz Janusz, Czyżyk Jerzy, Dalewska Weronika, Dąbrowska Maria, Franczak Krystyna, Gudzelak Helena, Gajdiss Tadeusz, Koszałka Gabriela, Konkol Albert, Kowalczyk Alicja, Kaiser Jan, Lewiński Zbigniew, Laskowiec Wanda, Lakowski Roman, Muklewicz Halina, Miłosz Kazimierz, Małyga Zdzisława, Potrubacz Bernard, Pollok Urszula, Rutkowska Jadwiga, Rakowski Kazimierz, Szczodrowski Stefan, Sarbiewski Jerzy, Świątecki Zdzisław, Tuszyński Jerzy, Zwolińska Alina, Zając Andrzej


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Bielińska Regina, Beker Teresa, Biskupski Grzegorz, Dalman Piotr, Flisikowska Barbara, Fabijańczyk Halina, Gądzio Jadwiga, Graj Lidia, Klem Rafał, Korzeniewski Zbigniew, Kozak Barbara, Maik Kazimierz, Michalczewski Lech, Paszkowska Zofia, Przywitowska Maria, Prondzińska Irena, Poznańska Elżbieta, Petelska Irena, Rogowska Stefania, Rozalski Wacław, Rochowicz Anna, Roznerska Ewa, Szymanik Bożena, Szczepańska Teresa, Smeja Elżbieta, Słyczko Krystyna, Stolarczyk Zenona, Tanaś Jolanta, Wróbel Eugenia, Wieczorek Mariusz, Żachulska Bożena