Absolwenci 1976r

Klasa 2 a ZSZ – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Krystyna Martusewicz

Borecki Cezary, Bedzyk Roman, Birna Elżbieta, Chmielowiec Mirosława, Gasiński Tadeusz, Gołuński Piotr, Groth Marek, Grałek Zbigniew, Ileyka Bogdan, Jastalski Zbigniew, Kołodziejska Bożena, Kołodziński Bogdan, Kuźmicki Mariusz, Kur Sławomir, Lachowicz Marian, Leszkowski Dariusz, Lisowski Zbigniew, Milewski Krzysztof, Mierzwicki Tomasz, Nakielski Waldemar, Podraska Janusz, Przeradzki Jan, Peplińska Alicja, Przybecki Roman, Rynkowski Krzysztof, Sobczak Witold, Skibiński Andrzej, Sirak Ryszard, Szaniawski Andrzej, Szarmach Maria, Sokołowska Wanda, Szymański Andrzej, Szymaniak Mirosław, Tubielewicz Dariusz, Wileńska Barbara, Zagórowski Jarosław


Klasa 2 b ZSZ – malarz
Wychowawca: Jolanta Mil

Bartz Mirosława, Brzezińska Felicja, Buławska Jolanta, Czura Magdalena, Dolecka Krystyna, Gąsior Jacek, Gosz Helena, Grybowska Aleksandra, Gryć Elżbieta, Hofman Marek, Krause Adela, Kot Krystyna, Kierszka Marek, Kolczyńska Grażyna, Lewańczyk Ewa, Lewańczyk Jarosław, Lichocka Teresa, Margielska Alicja, Madziar Wiesław, Myśliwiec Jolanta, Majchrowicz Iwona, Nagel Jan, Ostaszewska Edwarda, Pawłowska Anna, Prasowska Elżbieta, Radomski Stefan, Rybaczyk Anna, Rzeszot Grażyna, Stybel Bożena, Szerafińska Małgorzata, Schütz Artur, Szabłowski Władysław, Sęk Sylwia, Tulikowski Andrzej, Wiatr Romana, Wołoszczuk Małgorzata, Winkelman Bożena, Wołujewicz Teresa, Wudarczyk Maria, Zielent Iwona, Żywczak Ryszard


Klasa 2 c ZSZ – murarz
Wychowawca: Jadwiga Powierska

Drawc Paweł, Frankowski Sławomir, Głowienka Marek, Karczmarski Andrzej, Krzysztof Ireneusz, Kur Stanisław, Lasner Zygmunt, Łukasiewicz Waldemar, Myśliński Robert, Müller Piotr, Paprocki Andrzej, Perszon Mirosław, Potapski Andrzej, Ruczyński Jan, Samborski Stanisław, Skwiercz Andrzej, Smykacz Witold, Szymański Ireneusz, Tomporowski Mirosław, Wardyn Mirosław, Wesołowski Grzegorz, Wilk Wiesław, Zaciewski Jerzy


Klasa: 2 d ZSZ – cieśla
Wychowawca: J. Warachim

Błoczyński Adam, Błoniarczyk Lech, Borkowski Lucjan, Brossat Waldemar, Chackiewicz Piotr, Ciszewicz Marek, Depa Władysław, Diak Piotr, Domański Waldemar, Gładysz Zbigniew, Guziński Krzysztof, Jabłoński Marek, Janowicz Ryszard, Kamiński Zbigniew, Kapusta Wojciech, Kraszewski Zbigniew, Kuszewski Dariusz, Luboiński Grzegorz, Makowski Marek, Morozik Mariusz, Porowski Andrzej, Ratajczyk Zbigniew, Rąbca Jan, Sojecki Piotr, Safiańczuk Stanisław, Stepnowski Tomasz, Sych Wojciech, Treć Leon, Wegner Janusz, Zdanko Krzysztof, Zimny Andrzej


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne

Aftańska Ewa, Baczkowski Adam, Bartosik Adam, Binkowski Jerzy, Budkiewicz Władysław, Byczkowski Grzegorz, Cichocka Ewa, Chudzicki Mirosław, Dados Marek, Dworznikowski Ryszard, Gandecki Andrzej, Golańska Krystyna, Górski Ryszard, Granitowski Piotr, Grzędzicki Ryszard, Janoś Elżbieta, Kaczmarek Ryszard, Kosiński Marek, Kowalczuk Antoni, Kwieciński Jerzy, Ligmanowski Maciej, Lubińska Jarosława, Matyjasik Edward, Mamos Janusz, Pawlicka Zofia, Przekwas Mirosława, Rzeniewicz Wiesława, Siudak Ryszard, Skłucka Anna, Szempliński Ryszard, Szustkiewicz Stanisław, Tchórzewski Jan, Tomaszewski Stefan


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Ludwik Arnold

Bocian Ryszard, Chamerski Jerzy, Czaja Zdzisław, Ćwiertnia Paweł, Droliński Krzysztof, Ewald Leszek, Gołębiowska Barbara, Grzegorczyk Leszek, Hrynowicz Mariusz, Jankowska Aldona, Jasyk Grzegorz, Kisielewski Roman, Kobiela Ryszard, Kołucki Józef, Konopka Antoni, Kowalke Danuta, Koziarowska Aleksandra, Król Piotr, Kruszewski Wiesław, Kunz Ryszard, Kwiecień Janusz, Łudzińska Jadwiga, Łysakowska Gabriela, Majchrzak Jędrzej, Mucha Zbigniew, Osuchowski Andrzej, Panasiuk Elżbieta, Radzimiński Bogdan, Rakowski Grzegorz, Richert Jerzy, Roman Bogusław, Sawicki Ryszard, Skwiercz Jan, Sperczak Kazimierz, Stępień Ewa, Szczypior Józef, Tefel Janina


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Anna Dobrzańska

Barasiewicz Jan, Buczek Andrzej, Curyło Zbigniew, Czechowska Grażyna, Derwich Henryk, Gołębiowska Julitta, Izdebski Wiesław, Jurek Marek, Kapica Andrzej, Kapusta Michał, Kasubowska Alina, Kościelski Ryszard, Krajewski Krzysztof, Krawczyk Barbara, Król Bernadeta, Kuśmierska Anna, Kwiatek Wojciech, Łabuz Marek, Łotak Włodzimierz, Makowski Michał, Maliński Zbigniew, Markuszewska Urszula, Müller Ireneusz, Murawski Roman, Pałys Zofia, Struck Marian, Szpet Ewa, Szuryński Lech, Śpiewak Gerard, Taczyńska Anna, Tyburski Włodzimierz, Uczyńska Grażyna, Ulatowska Halina, Wasilewski Andrzej, Winniczuk Hanna, Wyszyńska Grażyna, Zaczyńska Gabriela, Żywiecki Zbigniew


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Danuta Idzikowska

Bąk Anna, Cerafin Alicja, Dekarczyk Bogumiła, Drywa Grażyna, Fikus Urszula, Gębczyńska Elżbieta, Grabowska Lidia, Gryczka Ilona, Hoppa Jadwiga, Jabłonka Andrzej, Jankowska Anna, Kaszubowska Renata, Kęsik Lidia, Klecha Krystyna, Klinger Jolanta, Kodym Renata, Kołakowska Jolanta, Kwiatkowska Barbara, Laga Łucja, Mańkowska Joanna, Mirka Hanna, Motylińska Krystyna, Müller Bożena, Nowicka Irena, Pawluczuk Aniela, Rekowska Grażyna, Sakowicz Grażyna, Rawicka Ewa, Skoczylas Jadwiga, Słowińska Jolanta, Staszczyk Barbara, Stocka Elżbieta, Szumowska Małgorzata, Wernerowska Urszula, Zarach Elżbieta, Zieleń Jolanta


Klasa 5 B TB5 – prefabrykacja budowlana
Wychowawca: Jolanta Bauza

Arnold Krzysztof, Barasińska Elżbieta, Birna Ewa, Budzich Tadeusz, Bukowicz Anna, Całka Marek, Cija Andrzej, Chmara Teresa, Chmielnicki Krzysztof, Dołębski Władysław, Flot Małgorzata, Gruszkiewicz Janusz, Kolan Bożena, Klimek Elżbieta, Kościńska Krystyna, Kowalewska Joanna, Kustoch Danuta, Lipska Barbara, Malinowska Bogumiła, Peter Jarosław, Pierzchał Marek, Pyzdrowski Zbigniew, Przytarski Andrzej, Richert Andrzej, Stefaniak Maria, Schreiber Ryszard, Wesołowski Andrzej, Wieczorek Krzysztof, Wieczorkowski Henryk, Witkowska Krystyna


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Marian Lijewski

Bryks Stanisław, Brzęczek Bogusław, Bujak Andrzej, Bydluk Zygmunt, Czaja Zbigniew, Damrat Jolanta, Dembek Marzena, Denko Krystyna, Frolików Marian, Gałkowska Anna, Gomułka Wiesław, Grabowski Adam, Gurbisz Jadwiga, Jasiński Janusz, Kołak Henryk, Kołakowski Bernard, Konkel Paweł, Kopera Witold, Kurpyta Eugeniusz, Majewski Andrzej, Małecka Bogumiła, Miśkiewicz Małgorzata, Nowak Andrzej, Pawlicki Krzysztof, Piekarska Grażyna, Pilarska Barbara, Pstrągowska Irena, Rynkiewicz Danuta, Sławiński Krzysztof, Szaszko Elżbieta, Szkiełka Leszek, Szwarc Andrzej, Szymaniak Leszek, Torliński Witold, Walczak Mirosław, Wróbel Waldemar, Zielewicz Halina, Zielona Irena, Żebrowska Lidia


Klasa: 5 D TB5 – technologia wody
Wychowawca: Jan Sapielak

Bereza Anna, Buzała Jan, Cymanowska Danuta, Czerwińska Iwona, Dominik Brunon, Dylewska Barbara, Dymowski Janusz, Fularczyk Renata, Gródek Krystyna, Kasicka Jolanta, Kłopotowska Danuta, Koss Krystyna, Kozikowski Roman, Krasowska Lucyna, Krzemińska Urszula, Krzewska Danuta, Lulkiewicz Ewa, Mionskowska Barbara, Mielczarek Iwona, Mikulska Irena, Ostrowska Kamilla, Pawłowski Waldemar, Przeradzka Ewa, Przystalska Barbara, Plota Halina, Siekiera Barbara, Stachula Janina, Szaj Barbara, Swiniarski Piotr, Tyborowska Barbara, Wolender Grzegorz, Zieliński Andrzej, Żach Roman


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Bragoszewska Ewa, Buchalska – Grzyszczak Danuta, Chobot Teresa, Giedrowicz Bogumiła, Jabczyńska Anna, Jamrozik Leszek, Kamiński Stanisław, Karachut Grzegorz, Kępa Tomasz, Kicińska Anna, Knapczyk Janusz, Konkol Łucja, Kowalska Małgorzata, Kozakiewicz Joanna, Kuchta Gabriela, Kulpa Janusz, Krzyżaniak Aleksandra, Lesnau Urszula, Machnicki Waldemar, Marczak Małgorzata, Markiewicz Helena, Meyer Zbigniew, Nowicki Tadeusz, Omieczyński Tadeusz, Parol Ewa, Parol – Gadomska Małgorzata, Preczewska Hanna, Prochacka Grażyna, Socha – Romanowska Urszula, Stacewicz Grażyna, Thrun Mirosława, Turzyńska Irena, Wilkowska Maria, Winiarczuk Grażyna, Wojciechowicz Marian, Zalewski Wiesław


Klasa B PSZ – wyposażenie sanitarne budynków

Opiekun: Kazimierz Owedyk Bielicz Anna, Borcowska Mirosława, Dembicka Maria, Falc Elżbieta, Fąferko Karol, Fukowska Grażyna, Goliński Michał, Grzelak Maria, Hościłowicz Barbara, Jaśkiewicz Krzysztof, Jezierska Jolanta, Kazanowski Sylwester, Klimek Jolanta, Knyszewski Leszek, Kraszewska Danuta, Lupińska Barbara, Landowska Grażyna, Łysikowski Janusz, Mielczarek Janusz, Mociak Halina, Malis Grażyna, Majer Irena, Miłosierny Zbigniew, Mikulski Grzegorz, Moroz Joanna, Piotrowska Danuta, Sobczak Anna, Sobolewski Andrzej, Socha Mieczysław, Solewodzińska Zofia, Stańczyk Katarzyna, Starba Adam, Sulimierski Leszek, Szkutnik Witold, Tłuścik Lidia, Trznadel Elżbieta, Urbański Roman, Wróbel Renata, Żukowska Kinga, Żurawski Janusz


Klasa C PSZ – geodezja
Opiekun: Jan Żołobiński

Bakuła Katarzyna, Bohut Józef, Borucka Mirosława, Boss Norbert, Bryksy Wojciech, Flisik Gabriela, Grochocki Marek, Jung Piotr, Kmieć Maria, Korda Kazimierz, Kordunowski Edward, Kowalski Marek, Kucharek Adam, Kudelski Stefan, Klepka Mirosław, Kuliński Andrzej, Leuzner Teresa, Lewandowski Andrzej, Lipińska Ilona, Łukasik Leszek, Mazur Elżbieta, Michna Zenon, Mielnik Zofia, Namirowska Kornelia, Nowaczkiewicz Piotr, Nieznański Andrzej, Nowicka Grażyna, Ranachowski Czesław, Rataj Zbigniew, Ropel Wojciech, Rutkowski Marian, Rybicki Stanisław, Sadowska Barbara, Siedlarek Waldemar, Stellmaszyk Krystyna, Szczypior Jadwiga, Szleja Andrzej, Wasilewski Roman, Wierzbowska Cecylia, Woźniak Włodzimierz, Zielkie Adam, Znajewska Beata, Znajewski Mariusz, Żywiecki Leszek


Klasa A TB3 Zaoczne- budownictwo ogólne

Bekulart Danuta, Bernaciak Tadeusz, Czuczeło Krystyna, Czyż Bogumiła, Gołąb Wojciech, Gołębiewski Jan, Gołębiewska Wiesława, Gorczyński Andrzej, Jarczyńska Cecylia, Juśko Stanisław, Kalinowski Jerzy, Kikut Jan, Kiradzopulos Piotr, Klinkosz Maria, Kmiecik Urszula, Koc Wincenty, Krakowski Marek, Kruczkowska Ewelina, Kuczyńska Ewa, Lewsza Józef, Łodka Bożena, Maluchnik Ewa, Michalczuk Danuta, Nieciecka Mariola, Paczkowska Krystyna, Pawlik Elżbieta, Pietrukaniec Leonard, Platz Jerzy, Plichta Józef, Pruss Iwona, Repnicki Wiesław, Rudnicki Wiesław, Rutkowski Józef, Sieczkowska Barbara, Szczurowska Mirosława, Szewczyk Zbigniew, Szumalska Krystyna, Szumna Urszula, Szymański Andrzej, Wera Gerard, Zubrzycki Emil, Żurakowska Bogumiła


Klasa B TB3 Zaoczne- budownictwo ogólne

Andrzejczak Helena, Biały Zbigniew, Budulska Jolanta, Cieszyńska Janina, Cyboroń Krystyna, Dobrzykowska Krystyna, Drogomirecki Roman, Dubiński Bolesław, Grynkiewicz Irena, Grzegorska Barbara, Kapicki Edmund, Kotowski Marian, Landsberg Izabela, Lelwic Krystyna, Maciejewski Zygmunt, Majewski Władysław, Mazur Adam, Motyka Stanisław, Nowak Roman, Oktaba Tomasz, Owsiany Andrzej, Sawaryn Leszek, Sosna – Maczugowska Halina, Stępień Ryszard, Strzebrakowski Gerard, Szuchmilski Benedykt, Urbanowicz Jan, Wicher Gabriela, Węgrzynowska Krystyna


Klasa D TB3 Zaoczne- wyposażenie sanitarne budynków

Adamczyk Stanisław, Bejszczuk Stanisław, Bielawa Andrzej, Bilejczyk Grażyna, Borecki Mirosław, Grzesiak Marian, Kniaziewicz Zbigniew, Kodrzycki Ryszard, Kopczyński Zbigniew, Kowalewski Adam, Kryński Jerzy, Kunkel Czesław, Miranowicz Tadeusz, Okrągły Andrzej, Płatek Zbigniew, Prajel Kazimierz, Procenko Sławomir, Rola Kazimiera, Rutkowska Wiesława, Sadowski Józef, Sobieszek Jan, Szymański Bogdan, Tokarski Andrzej, Werbicki Grzegorz, Włodarczyk Kazimierz, Zawadzki Witold, Zieleniewicz Henryk, Zimniak Jerzy, Zientara Jerzy, Żamejć Marek


Klasa TB4 Zaoczne- budownictwo ogólne

Białynicki – Birula Jerzy, Brzostek Krystyna, Bugajew Mirosława, Butkiewicz Henryk, Cekała Kazimierz, Chudzik Marek, Franczak Krzysztof, Gąsiorek Kazimierz, Grabowski Bogdan, Jargoła Leszek, Juński Jan, Kaczmarczyk Zygmunt, Kasprzak Wanda, Kańczuła Wiesław, Kosecki Wojciech, Kozub Piotr, Kurajk Marian, Kwiatkowski Marceli, Magdziak Wiesław, Matys Czesław, Modzelewska Teresa, Mudź Jan, Musiał Mieczysław, Olszewski Witold, Plec Ryszarda, Polit Bożena, Reder Jadwiga, Rybant Romuald, Salonan Teresa, Słomak Ewa, Szczęsny Andrzej, Sznaze Elżbieta, Wiktorowski Marian, Wilczyński Andrzej, Wirpszo Iwona, Woźniak Jolanta, Wrycza Marian, Wyrzykowski Adam, Zagrobelny Andrzej, Żumkowski Jacek


Klasa TB4 Zaoczne- wyposażenie sanitarne budynków

Antczak Andrzej, Bać Zbigniew, Bednarski Zygfryd, Bendyk Jerzy, Brejwo Dariusz, Frankowski Ryszard, Gałecki Stanisław, Henning Bogdan, Hnatów Janusz, Kliza Kazimierz, Kriger Waldemar, Leman Stefan, Licbarski Henryk, Majewski Tadeusz, Michalczuk Józef, Mikoś Emilian, Milbrodt Janusz, Narkiewicz Andrzej, Peek Jerzy, Rogoś Jerzy, Skerka Wacław, Smal Jerzy, Smardzewski Zbigniew, Stenke Jan, Szcześniak Grażyna, Tarchała Tadeusz


Klasa TB5 Wydział Zaoczny

Bałut Jerzy, Biedź Danuta, Bieliński Henryk, Budulski Jerzy, Cechosz Edmund, Demkowicz Wanda, Derra Paweł, Dolatta Halina, Fedorowicz Krystyna, Fojcik Stella, Ganzynkowicz Renata, Górmińska Zdzisława, Grabara Stanisław, Gruszka Krystyna, Hyska Barbara, Jagucka – Bartnik Krystyna, Jurczyński Stanisław, Kowalewski Kazimierz, Letachowicz Alicja, Link Henryk, Matla Henryk, Pisała Edmund, Pułkowska Irena, Radecka Anna, Rutkowska Halina, Rytlewski Edward, Siudzińska Maria, Stenka Franciszek, Świerszcz Anna, Tomaszewski Waldemar, Tuszkowski Tomasz, Wasila Krystyna, Wesołek Wiesław, Wierzbicki Marian, Wolsztyniak Zdzisław, Woziński Mieczysław


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Andrzejewski Sławomir, Antoniewicz Wojciech, Basista Zbigniew, Baranowski Aleksander, Baraniecki Jan, Biedka Irena, Boguszewicz Stanisław, Bogdan Jan, Branowski Jan, Chilicka Anna, Chełstowski Krzysztof, Czarnecki Andrzej, Czarnecki Stanisław, Dąbrowski Michał, Doboszyński Andrzej, Dzienicka Barbara, Famulski Teodor, Felczykowska Stanisława, Fortuniak Marianna, Ganczewska Halina, Głowacka Zdzisława, Golec Antoni, Gos Maria, Hanusin Elżbieta, Jarczewska Bożena, Januszkiewicz Józef, Jeżewska Aleksandra, Justyński Lech, Kaczorowska Małgorzata, Kasperska Anna, Kaniecka Alina, Konkel Anna, Kulikowska Maria, Lipiński Konrad, Lizurej Bożena, Kolberg Henryk, Kosińska Maria, Łebska Renata, Miller Anna, Sułkowska Wanda, Stąpor Józef, Tur Anna, Wojtyniak Lucyna


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Dylewski Wojciech, Formela Jerzy, Kośnik Barbara, Kropski Stanisław, Księżnik Wanda, Lewera Ewa, Lucka Teodozja, Laskowski Andrzej, Lewicki Andrzej, Kuczkowska Krystyna, Milewski Leszek, Manuth Anna, Mystek Ryszard, Murańska Lucyna, Morawa Hanna, Ociepka Żaneta, Okoniewski Wojciech, Olszewski Paweł, Orzechowska Barbara, Pawłowski Sławomir, Papke Halina, Paterski Piotr, Peplińska Teresa, Prokopowicz Ewa, Rataj Łucja, Rąpała Bogumiła, Rembiszewski Tomasz, Rupińska Jolanta, Sadowska Stefania, Sadurski Roman, Salamon Zbigniew, Sarnowska Janina, Sidorczuk Barbara, Świeczkowska Marta, Tur Elżbieta


Klasa C PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Bizon Halina, Czech Lili, Dybowska Janina, Grajewska Maria, Kochańska Józefa, Kostrzewska Renata, Kowalczyk Alicja, Lewandowska Elżbieta, Nieścior Elżbieta, Nowobilski Jan, Peczyńska – Salamon Elżbieta, Podolak Hanna, Rymarzak Danuta, Smolińska Jadwiga, Stelmaszczyk Tadeusz, Stopa Maria, Szadach Hanna, Szęda Czesław, Szkutnik Krystyna, Sztenderowicz Antoni, Szumełda Lech, Szymczak Maria, Szymkow Marta, Ślosowska Barbara, Świadek Barbara, Świrszcz Halina, Tabortowski Andrzej, Talaśka Zbigniew, Tessmer Alina, Tessmer Krzysztof, Trzebniak Anna, Tuszyńska Elwira, Uścinowicz Hanna, Wardalińska Halina, Wiśniewski Henryk, Witkowska Teresa, Wronowska Halina, Wysocka Ewa, Zajączkowski Romuald, Zalewska Irena, Zalewska Joanna, Zdrzałka Jerzy, Zellma Irena, Zielińska Bogumiła, Zwara Anna


Klasa PSZ 2,5 letnie Zaoczne

Adamczyk Ewa, Bańka Grażyna, Bartnicka Elżbieta, Biedrzycki Ryszard, Bielaszewska Aleksandra, Błaszczak Teresa, Bobińska Barbara, Buczkowski Zbigniew, Bukowska Jadwiga, Filipowicz Zdzisława, Formela Halina, Gajewska Irena, Gibas Wiktor, Gołuńska Wiesława, Gołuński Jan, Hanasz Stanisław, Hańczarek Anna, Jankowski Edmund, Jankowski Waldemar, Januszko Wacław, Kado Marek, Kałęcka Jadwiga, Kozłowski Andrzej, Kraska Tadeusz, Król Marek, Kublicka Barbara, Kudła Bronisław, Loska Teresa, Leśniewska Bogusława, Łukaszewska Maria, Makaroff Andrzej, Mazurek Wiesława, Milewska Wiesława, Mioduska Teresa, Monczak Wanda, Myk Maria, Naciuk Marian, Okońska Felicja, Orłowska Barbara, Pasoń Andrzej, Piontecka Elżbieta, Piszczek Barbara, Początek Halina, Podgórski Bernard, Polska Grażyna, Pomarkiewicz Katarzyna, Przybysz Hanna, Richert Krystyna, Rusowicz Ewa, Rusowicz Zbigniew, Rybicki Eugeniusz, Rydzkowska Elżbieta, Rymczuk Stanisław, Rzeszowski Ryszard, Sargalska Halina, Sawicka Urszula, Siewierska Danuta, Skowrońska Emilia, Sosabowska Ludwika, Sójka Beatrycze, Stoczkowska Gabriela, Szudzińska Jolanta, Szwagrowski Henryk, Szymański Zenon, Treuchel Ewa, Trytko Joanna, Trzcińska Barbara, Wieczorek Brygida, Wieczorek Tadeusz, Wojtaszewska Aleksandra, Wolsztyniak Bożena, Wolsztyniak Krystyna, Zander Krzysztof, Zdechlik Helena, Ziółkowska Krystyna