Absolwenci 1977r

Klasa 2 a ZSZ – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Alina Jarosz

Ałaszkiewicz Jarosław, Bałowski Robert, Bielski Dariusz, Ceran Michał, Czerek Dariusz, Chmielewiec Regina, Chojecki Marek, Dobrowolski Jarosław, Fopka Jolanta, Filipowicz Jacek, Głyżewski Julian, Kasprowicz Mirosław, Kozak Zdzisław, Malona Janusz, Ostaszyk Jarosław, Ostrowicki Jacek, Ormianin Krzysztof, Pankau Józef, Peplińska Maria, Potulski Zdzisław, Pustelnik Jarosław, Poznański Janusz, Rymsza Bożena, Sołomonow Jakub, Spychała Anna, Sztejner Wiesław, Szwarc Ewa, Strechlau Tadeusz, Wojtalewicz Jacek, Ziętkiewicz Marek


Klasa 2 b ZSZ – malarz
Wychowawca: Irena Szymańska

Bartczak Mariusz, Bąk Jolanta, Borchardt Gabriela, Budka Bożena, Budziszewski Jerzy, Gołębiewska Bożena, Jarmusz Piotr, Kozioł Barbara, Kotkowska Mirosława, Kozłowska Alicja, Lidzbarska Maria, Ławicka Grażyna, Potrykus Stanisław, Plago Małgorzata, Pilch Marek, Sowińska Grażyna, Szczepański Jacek, Tymorek Wanda, Tarnowska Anna, Trybowski Jerzy, Wajs Elżbieta, Wawrzyszko Tomasz, Wilkowska Krystyna, Winkelman Jolanta, Wiśniewski Marek, Wysocki Andrzej, Zaborowski Marek


Klasa 2 c ZSZ – murarz
Wychowawca: Stanisław Kochanowski

Czapp Jerzy, Chrosny Dariusz, Chęć Waldemar, Ciesiul Mirosław, Daniłowicz Jacek, Glinkowski Wojciech, Kowalski Piotr, Labuda Mirosław, Muchorski Zdzisław, Masa Henryk, Młynarski Janusz, Nastały Marek, Ossowski Sławomir, Podgórski Andrzej, Rekowski Mirosław, Wrycza Janusz, Wiater Krzysztof


Klasa 2 d ZSZ – cieśla
Wychowawca: Stanisław Kochanowski

Baldowski Krzysztof, Barchan Andrzej, Chojna Krzysztof, Dyas Bogdan, Duszkiewicz Krzysztof, Kaczmarczyk Mieczysław, Kamrowski Wojciech, Kęsicki Jarosław, Kierzkowski Piotr, Korcz Jacek, Kowalski Stanisław, Monkiewicz Andrzej, Niklas Bogusław, Nóżka Mariusz, Parysek Jakub, Pohl Piotr, Przeor Michał, Sikora Zenon


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: L. Bobrowska

Banasiak Elżbieta, Buraczyński Ryszard, Dąbrowski Leszek, Gruszczyński Ryszard, Guzman Jolanta, Heliński Ludwik, Hennig Zbigniew, Jędrzejewski Ireneusz, Kamiński Roman, Kędzierska Bożena, Klecha Janusz, Kopańczyk Bogdan, Królik Władysław, Kuczkowski Zbigniew, Liberadzki Grzegorz, Litwiński Paweł, Majkowski Tadeusz, Malec Grażyna, Mette Piotr, Niszkiewicz Teresa, Nawrodzki Stanisław, Ochmańska Barbara, Owczarski Piotr, Pietruszewski Donat, Prucheńska Mirosława, Sas Ryszard, Siwek Krzysztof, Tomaszewski Witold, Wąsewicz Joanna, Wąsowicz Roman, Wojtowicz Maria, Wrześniak Barbara, Zabrocki Bogusław


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Krystyna Peplińska

Antoniak Tadeusz, Bartniczak Stefan, Bil Stanisław, Binasiewicz Grażyna, Brzeski Andrzej, Bonalski Krzysztof, Borowski Krzysztof, Brzeski Jan, Gacek Adam, Gabiński Marek, Goździewski Zbigniew, Janusz Stanisław, Jędryka Elżbieta, Jonik Zbigniew, Karczewski Zbigniew, Kołakowska Janina, Knitter Zbigniew, Krupińska Ewa, Marcinkowski Zdzisław, Mrugała Felicja, Micałek Stanisław, Niestrawski Wojciech, Niewiadomski Witold, Pączek Zbigniew, Pestka Ryszard, Prozorowicz Bogdan, Sass Bożena, Schweda Jerzy, Semak Dariusz, Skrzypiec Adam, Szczęsny Andrzej, Śpiewak Mirosław, Trojanowska Renata, Ulenberg Czesław, Wrzesiński Marek


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Ryszard Szymański

Affelt Grzegorz, Afult Edmund, Badzierowski Adam, Bądź Roman, Ciesielski Tadeusz, Drewnowski Piotr, Genc Adam, Gliszczyński Andrzej, Gniaź Andrzej, Grześkowiak Waldemar, Herstowski Leszek, Hartlieb Arkadiusz, Jagielski Bogdan, Karpiński Mirosław, Kafka Andrzej, Kłosowski Krzysztof, Kowalik Leszek, Kukowski Wojciech, Kurzawki Marek, Landowski Michał, Lutka Mirosław, Makowski Wiesław, Marek Jerzy, Müller Krzysztof, Piotrowski Zdzisław, Rydel Wojciech, Sławiński Adam, Słowik Adam, Świerszcz Andrzej, Szymoniak Andrzej, Sztormowski Jerzy, Tymoszuk Marek, Wiśniewski Roman, Wnuk Zbigniew


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Andrzej Morawski

Becmer Wiesław, Bender Hanna, Blandzińska Alicja, Bugaj Piotr, Burke Elżbieta, Byzdra Jolanta, Chociej Jolanta, Ebertowski Józef, Figurska Maria, Grams Grażyna, Kipa Gabriela, Konkol Teresa, Krakowska Irena, Krause Gabriela, Kriszewska Bożena, Kwapiszewski Grzegorz, Lidzbarska Elżbieta, Malinowski Mirosław, Matczyński Zygmunt, Milewski Andrzej, Nestorowicz Leszek, Oleszczuk Lidia, Pakowska Jolanta, Piasecka Ewa, Pochyluk Grażyna, Polus Małgorzata, Prus Barbara, Puć Zofia, Racłowska Urszula, Ryłko Dorota, Spieglanin Krzysztof, Szperęgiel Ewa, Szczepański Henryk, Tribull Andrzej, Tybel Piotr, Woźnica Hanna


Klasa 5 B TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Ewa Pochyluk

Bobkowska Janina, Brzozowska Grażyna, Burczyk Zbigniew, Buturma Helena, Chamier – Ciemińska Barbara, Dempc Lucyna, Eibich Tomasz, Graszek Grażyna, Grocholska Alicja, Guzowska Grażyna, Jakubiak Teresa, Kapka Andrzej, Kojta Grażyna, Kreft Danuta, Lewandowski Krzysztof, Łobacz Ewa, Majkowska Grażyna, Modrzejewska Marzena, Mehrwald Urszula, Mucha Regina, Niemiec Alina, Papiernik Ewa, Pokrywko Teresa, Polok Elżbieta, Potrykus Grażyna, Reszka Helena, Rutkiewicz Jolanta, Sachajko Elżbieta, Sieniawska Małgorzata, Skowrońska Halina, Sokół Jolanta, Sulikowski Witold, Szycman Leszek, Tomaszewska Danuta, Wysocka Aniela, Zemke Barbara, Zielonka Wiesława


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Danuta Leszczyńska

Adamiak Andrzej, Barczak Marek, Borcowski Andrzej, Dudek Alina, Dziecielski Wojciech, Garal Jerzy, Gospodarczyk Bogdan, Klamiński Dariusz, Kolberg Henryk, Kreft Barbara, Krukowski Roman, Lebioda Joanna, Lewkowicz Bronisława, Małolepszy Zdzisław, Mielewczyk Andrzej, Młynarczyk Eugenia, Nagrodzki Dariusz, Piotrowska Hanna, Rozmej Irena, Ruciński Marian, Rzepa Krystyna, Sarnowski Roman, Sampolska Jolanta, Siatkowski Zbigniew, Sienkiewicz Roman, Sochacki Ireneusz, Steinborn Jan, Świerczyński Marek, Szymański Bogdan, Warzała Waldemar, Wiśniewski Mirosław, Woldon Mirosław, Wójcik Jolanta, Zglenicka Grażyna, Zielińska Halina, Zieliński Lech, Zimowski Tadeusz


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Regina Szczyrska

Borysewicz Hanna, Buraczyńska Ludwika , Chachowska Danuta, Chmielowiec Mirosław, Choroś Jacek, Fleck Bogusław, Grabowska Zdzisława, Janduła Teresa, Kołodziejczak Janina, Koszut Barbara, Kowalska Krystyna, Kraińska Urszula, Kucewicz Anna, Lech Danuta, Lewandowska Ewa, Leplawy-Pastwa Teresa, Niedzielko Paweł, Okińczyc Romuald, Piórecka Mirosława, Skoracka Beata, Syska Irena, Szymański Marek, Treder Maria, Tyrański Zbigniew, Usarek Irena, Wierzbowska Anna, Witkowska Joanna, Wojtasik Lidia, Wronowska Wiesława


Klasa B PSZ – budownictwo ogólne

Breska Danuta, Bresińska Hanna, Czyżyk Bogusław, Chołka Małgorzata, Eichmann Jan, Gren Marek, Gajewska Krystyna, Goryszewski Włodzimierz, Korytowska Hanna, Konk Danuta, Konk Kazimierz , Kosieradzki Zbigniew, Komolubi Wiesław, Kwolek Jan, Łączny Piotr, Matuśkiewicz Jadwiga, Mirkowicz Celina, Muchowska Lucyna, Niźnikiewicz Wojciech, Osadczuk Danuta, Olszyna Teresa, Pieczyńska Anna, Piotrowski Janusz, Petkowski Leszek, Puczyńska Bożena, Pietruszyńska Ewa, Ronkowska Teresa, Rybińska Rajmunda, Sarnowski Jacek, Słowińska Małgorzata, Stankiewicz Andrzej, Skrzypczak Krystian, Trepczyk Emilia, Wesołowska Grażyna, Walentyn Bożena, Zaręba Barbara


Klasa C PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jarosław Jarosz

Bartoszewski Jerzy, Budnik Renata, Brojski Marek, Bojarski Krzysztof, Ciesielska Dorota, Czamara Zofia, Chmaj Krzysztof, Kaszubowski Zbigniew, Kołak Krystyna, Korzeniowski Marek, Landowska Jolanta, Majchrzak Bożena, Matysiak Zbigniew, Miąskowska Krystyna, Melzacki Andrzej, Miernik Jolanta, Miosionek Hanna, Murzo Robert, Nadrowska Małgorzata, Oglęcka Jolita, Ostrowski Jakub, Pasieczna Liliana, Piastowski Romuald, Pluta Alicja, Rajewska Ewa, Reichel Bogumił, Sacha Krystyna, Szafrańska Grażyna, Smierzchalski Roman, Szpotowicz Grażyna, Stachurski Arkadiusz, Sawicka Krystyna, Szustak Zbigniew, Teleśnicka Iwona, Zelska Teresa


Klasa D PSZ – geodezja
Opiekun: Jan Żołobiński

Adamczak Tomasz, Andrysiak Alina, Bączkowski Adam, Bronk Maria, Czerwiński Wojciech, Dąbrowski Andrzej, Felczak Krzysztof, Felczak Małgorzata, Frask Zbigniew, Gajewska Mirosława, Herman Janusz, Kalafarska Jolanta, Kołatka Barbara, Kozłowski Jerzy, Krawczyński Ryszard, Knopik Andrzej, Kubińska Barbara, Kwidzińska Maria, Literski Roman, Lehmann Elżbieta, Ludwichowska Danuta, Przewłoka Hanna, Parada Mirosława, Pyszka Andrzej, Rakowski Zenon, Szypułowski Janusz, Śledzikowska Halina, Szreder Grażyna, Taratuta Tadeusz, Ustarbowska Maria, Walaszczyk Barbara, Wencel Adam, Wierzbowski Krzysztof, Wioktor Janusz, Wojnarowicz Marek, Wruszak Bożena, Zwara Sabina, Żywicki Andrzej


Klasa TB3 Zaoczne- budownictwo ogólne

Adamczyk Marta, Balcerzak Marek, Biała Grażyna, Fiałek Stanisław, Gałdzińska Ewa, Jamroż Teodor, Kalinowska Janina, Kalinowski Teodor, Kalka Ewa, Kołodziej Władysław, Kortas Paweł, Kulesza Bożena, Litwin Edward, Łapiński Władysław, Łyczkowski Bogusław, Maślankiewicz Jan, Nicka Hann, Nowakowski Jan, Orłowski Jerzy, Paczkowski Tadeusz, Repiński Stanisław, Rezmer Piotr, Seyda Antoni, Wojciechwicz Cezary, Zakęs Waldemar, Zdzienicki Zbigniew


Klasa TB5 Zaoczne- budownictwo ogólne

Botulinski Jan, Kubicki Bronisław, Brunka Lidia, Buczak Władysław, Cackowska Barbara, Chabros Franciszek, Daśko Jan, Dobrowolski Wojciech, Dreszler Jerzy, Gluba Grażyna, Kanafa Stanisław, Kiełczyński Witold, Kiełpikowska Halina, Kiełpiński Janusz, Kimmel Ryszard, Krystek Ryszard, Kuchta Jolanta, Kutkiewicz Czesław, Lampka Józef, Luźny Adam, Maciejewska Elżbieta, Maziarz Adam, Odalska Kamila, Omernik Ryszard, Paś Jan, Pietruszczak Michał, Rutkowski Stefan, Sławińska Halina, Stręk Albin, Szubielska Wanda, Ścigała Wiesław, Wilczak Lucyna, Wiloch Alicja, Wiśniewska Jadwiga, Włudarczyk Zdzisław, Złotkowska Barbara, Żmijewska Paulina


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Babińska Grażyna, Banit Stanisława, Baranowska Halina, Bednarek Jerzy, Belamin Iwona, Bonk Gabriela, Borczyk Wiesław, Bramiński Leszek, Budna Elżbieta, Bugajska Halina, Ciszewicz Teresa, Chojnicka Grażyna, Chouchane Elżbieta, Choromański Waldemar, Cybulski Janusz, Dąbrowska Irena, Czarnecka Krystyna, Drężek Leszek, Dułak Zygmunt, Fausalau Jan, Frejnik Grażyna, Gabryelczyk Elżbieta, Gierwatowska Urszula, Głuszek Ewa, Gmytrasiewicz Ewa, Hinz Anita, Kąkol Antoni, Jaskólska Krystyna, Janicki Bogdan, Klamecka Urszula, Klimowicz Krystyna, Klinkosz Maria, Konieczek Jolanta, Koska Stefan, Kosmus Krystyna, Kosznik Mirosława, Kozera Irena, Krajewski Chrystian, Kraskowska Elżbieta, Krauze Bernard, Kref Jolanta, Krysztofiak Eugeniusz, Kulka Małgorzata, Lubert Barbara, Łaga Krystyna, Masztalerz Małgorzata, Pałkowski Ryszard, Szczurow Irena, Szymańska Elżbieta, Talaśka Maria, Tomankiewicz Krzysztof


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Ambroziak Krystyna, Arabska Janina, Ból Teresa, Berner Tadeusz, Holub Joanna, Kołakowska Alicja, Brillowska Teresa, Kuszowska Sabina, Król Danuta, Lewandowska Elżbieta, Kwaśny Bogusław, Łapińska Jolanta, Lewandowska Alina, Machalska Izabela, Łachowicz Czesław, Makuch Maria, Machalski Jerzy, Matraszek Jolanta, Malinowska Elżbieta, Mielczarek Elżbieta, Mielczarska Anna, Montwiłł Lech, Nowakowska Krystyna, Nieciecka Bożenna, Obmińska Iwona, Plichta Iwona, Potrikus Jadwiga, Prokopczuk Jerzy, Rabbe Mirosław, Rataj Irena, Smolińska Grażyna, Sobczak Maria, Sobiecka Joanna, Stanko Orest, Strzyżewska Elżbieta, Sulecki Wacław, Sulkowski Janusz, Surowiec Maria, Szmyrgała Jolanta, Szuca Ewa, Strzyżewska Gabriela, Szulc Jolanta, Śliwa Grażyna, Trzasko Ewa, Trzos Kazimierz, Warmbier Andrzej, Wieczorek Barbara, Wojtczak Maria, Wróblewski Krzysztof


Klasa G PSZ Zaoczne – geodezja

Abratański Tadeusz, Albrecht Urszula, Baron Ludomir, Blank Alicja, Brzeski Edward, Fuławka Elżbieta, Gralak Elżbieta, Herbasch Jerzy, Kaleczyc Zbigniew, Klebba Maria, Kłak Ewa, Kowalska Mirosława, Kwapisiewicz Jolanta, Łałyko Danuta, Maj Andrzej, Maryniak Ireneusz, Mazurek Alina, Milewska Mirosława, Nałęcz Stanisław, Nowicki Andrzej, Pabiś Teresa, Przyjazny Józef, Rogacki Władysław, Roman Daniela, Rosiński Kazimierz, Rurarz Lech, Strzałkowska Małgorzata, Stuczko Aleksandra, Szachniewicz Janusz, Walder Jerzy, Wojtkowiak Tadeusz, Zalewski Marek, Żołobińska Elżbieta