Absolwenci 1978r

Klasa 2 a ZSB – monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Anna Dobrzańska

Andruszkiewicz Anna, Bać Dariusz, Babis Krzysztof, Czech Jarosław, Dzierzęcka Bożena, Glińska Hanna, Groth Andrzej, Iwański Janusz, Kondracka Małgorzata, Kopicki Marian, Kreft Andrzej, Krajewski Andrzej, Majka Krzysztof, Morzkiewicz Elżbieta, Niemcewicz Dariusz, Ozga Dariusz, Paczek Stanisław, Posoń Małgorzata, Rubin Dorota, Szydłowski Leszek, Sieniawski Andrzej, Szeligowski Cezary, Świeczkowska Renata, Włodkowska Ewa, Witkowski Sławomir


Klasa 2 b ZSB – malarz
Wychowawca: Halina Ławrzecka

Adamkiewicz Małgorzata, Biela Barbara, Bielicka Barbara, Dawidczyk Ewa, Hintzke Barbara, Jabłońska Wioletta, Lewańczyk Iwona, Liebarska Mariola, Pilch Ewa, Steinert Ewa, Świst Katarzyna, Tomowiak Ewa, Waleriańczyk Iwona, Wełnińska Elżbieta, Wojciechowska Elżbieta


Klasa 2 c ZSB – murarz
Wychowawca: Anna Dobrzańska

Borczyk Artur, Borchardt Edmund, Gett Andrzej, Jur Krzysztof, Ostrowski Mirosław, Nowak Krzysztof, Parzyjagła Janusz, Stępień Bogdan, Sztandar Ryszard, Szuścicki Krzysztof, Smolak Krzysztof


Klasa 2 d ZSB – cieśla
Wychowawca: H. Ławrzecka

Basiukiewicz Mirosław, Cylkowski Waldemar, Jakubowski Andrzej, Kreft Zbigniew, Majcher Waldemar, Majko Marek, Mikulski Tadeusz, Nowak Dariusz, Przygoda Zbigniew, Skubisz Marek, Szynwelski Piotr, Wójcik Jerzy


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Jolanta Bauza

Angiel Jacek, Bartnik Wiesław, Bartłomiejczyk Marek, Brzeziński Roman, Gawroński Henryk, Korżyński Marek, Kozłowski Czesław, Krajniewski Krystian, Lesicka Joanna, Liczbańska Gabriela, Łącka Mariela, Mietławska Elwira, Miękina Krzysztof, Mocarski Roman, Naruszkiewicz Anna, Niziołek Piotr, Olejnik Henryk, Olszewski Gabriel, Pierzchalski Wiesław, Plotzke Barbara, Podlewski Wiesław, Poznańska Wiesława, Pszonicki Piotr, Romaniuk Henryk, Salamon Lech, Slusarz Mariusz, Socki Adam, Stawrosiejko Mariusz, Szczęsny Janusz, Szczygłowski Wiesław, Szott Michał, Wasilewski Wiesław, Wrycza Bogusław, Wójcik Anita, Wszołek Krzysztof


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Marian Kujawa

Antczak Irena, Bernacki Waldemar, Bróskowski Bogdan, Butowski Andrzej, Ceynowa Czesław, Chmielewski Mirosław, Cylkowska Danuta, Czarnecki Mirosław, Czarniawski Andrzej, Dolewski Aleksander, Dutkiewicz Grzegorz, Dzięcioł Sylwia, Flisikowski Marek, Janoś Henryk, Jurek Alicja, Kamińska Krystyna, Karbownik Bogdan, Koszałka Tadeusz, Langa Barbara, Lewińska Anna, Łojek Danuta, Łukowski Tomasz, Malinowski Cezary, Morzuch Janina, Olejnik Danuta, Radziejewski Bronisław, Różański Dariusz, Sądowicz Jerzy, Sosińska Barbara, Szmigiero Helena, Szutenberg Bożena, Ściński Jerzy, Wegner Stanisław, Wichlińska Mariola, Woźniak Ewa, Wrzochal Waldemar


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Hanna Maracewicz

Basiukiewicz Krzysztof, Bartosik Aleksander, Burzyńska Danuta, Biegalski Grzegorz, Czepułkowska Maria, Chojna Andrzej, Dumanowski Tadeusz, Fabiszewski Krzysztof, Gładczak Witold, Goździelewski Marek, Goździelewski Romuald, Hess Ewa, Jagielski Piotr, Jasiński Tomasz, Janisz Bogdan, Kuczkowski Ryszard, Lutka Janusz, Lubieński Benedykt, Ostatek Leszek, Pawlak Tadeusz, Paczos Krzysztof, Pietrzak Marek, Pyciński Jerzy, Różycki Tadeusz, Rogowski Andrzej, Sass Andrzej, Skroban Antoni, Siedlecka Danuta, Sztoba Danuta, Strycharczyk Dionizy, Tarczewski Krzysztof, Templer Roman, Tuszyńska Ewa, Wesołowski Grzegorz, Walicki Krzysztof, Wiesiołek Teresa, Zapart Bożena, Zimny Jarosław, Żal Grażyna


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Janina Kłosińska

Bajer Urszula, Barzowska Jadwiga, Cierocka Salomea, Czarnecka Maria, Dowżenko Alicja, Gałas Elżbieta, Grobelna Barbara, Gusztaf Mirosława, Herstowska Eryka, Janeczek Elżbieta, Jarmołowicz Anna, Juchniewicz Irena, Kalińska Anna, Kartanowicz Teresa, Kempa Maria, Kietlińska Bożena, Kordalska Danuta, Kozłowska Bożena, Kuśmierczyk Łucja, Lalowska Maria, Leman Ewa, Liss Bożena, Łosicka Jolanta, Maj Grażyna, Makuła Wiesława, Marciniak Joanna, Melczuk Urszula, Nojek Grażyna, Pacewska Danuta, Parzych Bożena, Pudłowska Maria, Rogojsza Janina, Różanowska Wiesława, Stankiewicz Elżbieta, Szymańska Kazimiera, Tarnowska Grażyna, Trąbka Mirosław, Treder Lolita, Treder Małgorzata, Waśniewska Barbara


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Piotr Wojtas

Adamowski Zbigniew, Andrzejkowicz Piotr, Budzyńska Elżbieta, Bułecki Jan, Ciecholewski Tomasz, Czerwiński Edward, Ewert Jan, Grajewski Zbigniew, Jezierski Leszek, Jucewicz Eligiusz, Kaczorowska Maria, Kurzawa Wiesława, Kwapisz Piotr, Laga Ryszard, Lipiński Ryszard, Lisicka Danuta, Maciejuk Ewa, Makowski Bogdan, Marszałek Andrzej, Mazur Bogumiła, Myszkier Maria, Nowińska Teresa, Ogonowski Mariusz, Orłowski Tadeusz, Pacuk Danuta, Pociachowska Joanna, Portasińska Maria, Piórkowski Zbigniew, Polakowski Tadeusz, Pstrongowska Grażyna, Przyłoga Mirosław, Słomski Zygmunt, Sobol Grzegorz, Specht Jan, Suszyński Jerzy, Tylkowski Ryszard, Wiatrowska Dorota, Wruck Maria, Wodzyński Marek, Zarychta Jolanta, Zglinicki Witold, Zienowicz Jan


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Maria Kalista

Adamiec Jolanta, Bielewicz Krzysztof, Bielecki Tomasz, Bogdan Leszek, Cichoń Marek, Dubicki Grzegorz, Dzięgielewski Bogusław, Fiedorowicz Małgorzata, Górski Mirosław, Kalista Jarosław, Kamarski Adam, Kiełczewski Stanisław, Koczwara Piotr, Kończewski Jerzy, Koperski Jan, Kowalska Irena, Kreft Elżbieta, Krzyżanowski Mariusz, Kuchta Halina, Lasek Grażyna, Łukasiak Alicja, Łygoński Krzysztof, Milancej Jerzy, Nadratowski Mirosław, Nuszel Marek, Padalec Tomasz, Palmowska Danuta, Pantoł Danuta, Peplińska Barbara, Perzyński Piotr, Rekowska Grażyna, Rosa Małgorzata, Siewert Jerzy, Stajnke Marek, Sulwińska Ilona, Szymańska Ewa, Witkowski Marek, Zabrocki Leszek


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Regina Szczyrska

Bełzowski Grzegorz, Bloch Jolanta, Bogacka Iwona, Bukowski Jerzy, Ciesielska Jolanta, Chrzanowska Halina, Dyngosz Irena, Drewa Izabela, Ellwart Andrzej, Hoffmeister Małgorzata, Katolik Leszek, Kleser Dariusz, Kiełczyńska Danuta, Kołaska Jolanta, Kwiecień Ewa, Klunder Aleksandra, Kuraś Małgorzata, Kossowska Izabela, Litterska Ewa, Masa Krystyna, Mazgajczyk Mirosław, Mielcarek Maria, Mucha Izabela, Mużalski Andrzej, Neuman Maria, Nowak Zbigniew, Niecikowski Wojciech, Pomarkiewicz Bożena, Puzoń Emilia, Stankowski Mirosław, Szumotalski Stanisław, Seweryńska Mirella, Soroka Urszula, Strobel Brygida, Sobol Jolanta, Wicher Maria, Wirwicki Jerzy, Winiarski Zbigniew, Wójcik Gwidon, Wronkowski Marek, Wrzachol Ireneusz, Zalewski Sławomir


Klasa B PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Aleksander Litomski

Bela Gabriela, Bednarek Barbara, Brudnowska Maria, Bukowski Piotr, Caliński Piotr, Głuszek Tomasz, Grzemska Alina, Jeka Gabriela, Jaroszkiewicz Sławomir, Knitter Urszula, Klein Zenon, Konarzewska Elżbieta, Kusowski Zdzisław, Kurcinowska Aleksandra, Łączyński Dariusz, Matusik Elżbieta, Nosek Anna, Podjaska Marzena, Pierza Sylwia, Richter Wincenty, Ryniak Romana, Romanowska Marlena, Samolewicz Bernard, Sikora Bożena, Staszkiewicz Anna, Szambowska Barbara, Szychowska Hanna, Szymkowiak Andrzej, Trzeciak Elżbieta, Wałkiewicz Elżbieta, Wakulak Janusz, Zakrzewska Danuta, Zimna Anna, Zielińska Iwona


Klasa C PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Edmund Roszak

Bochniak Barbara, Brandt Jolanta, Chodorowicz Teresa, Elzanowska Anna, Fojut Danuta, Gil Adela, Giembicki Karol, Gryzan Maria, Górski Krzysztof, Góralski Ryszard, Jocher Andrzej, Krajewska Anita, Kozłowska Mirosława, Kodlewicz Bogusław, Książek Elżbieta, Lewczuk Małgorzata, Łącka Małgorzata, Małachowski Stanisław, Marks Grażyna, Miąskowska Elżbieta, Myszk Stanisława, Paleczek Irena, Pyrzanowska Elżbieta, Sarnowski Janusz, Saj Elżbieta, Skolimowski Marek, Smętny – Sowa Jacek, Sobota Elżbieta, Szaniawska Bożena, Szeliga Bożena, Szamańska Lidia, Thrun Lucyna, Wicka Lidia, Zarach Zbigniew


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jan Bendych

Abend Renata, Baranowski Janusz, Barczuk Mirosława, Borowski Andrzej, Brzyszcz Jolanta, Cejner Jolanta, Cieślakiewicz Barbara, Cymanowski Piotr, Domachowska Maria, Drążek Roman, Duszel Aleksandra, Gałkowska Irena, Golec Krzysztof, Hawliczek Dorota, Herman Roman, Hojan Kazimierz, Kaiser Wojciech, Klimek Hanna, Kulińska Halina, Kurlandczyk Dariusz, Kurpyta Piotr, Lewndowski Jerzy, Lewandowski Ryszard, Łukosik Elżbieta, Mackiewicz Krzysztof, Miotk Marek, Mękal Tadeusz, Nawocka Bożena, Niewiadomska Jolanta, Okuń Grażyna, Pawelec Jolanta, Piekarski Janusz, Pobłocki Jerzy, Składowska Alicja, Soboczyński Kazimierz, Szałkowski Krzysztof, Szeremieta Irmina, Szyszko Walery, Tetzlaff Artur, Uselis Marek, Wiencewicz Ewa, Wieser Zygmunt, Wołoski Zenon


Klasa TB3 Zaoczne- budownictwo ogólne

Babiński Piotr, Bielicki Marian, Burchart Bożena, Guszyński Karol, Galos Barbara, Klawiński Bernard, Kortas Barbara, Koss Teodor, Kurzętkowski Jakub, Litwin Alfreda, Maćkowiak Adam, Mroziński Marek, Niedźwiedź Barbara, Pierkoś Zbigniew, Podgórski Józef, Rosa Stanisław, Ryngwelski Janusz, Skupny Andrzej, Tajerle Anna, Tajerle Mirosław, Włodarczyk Krzysztof, Zaskórski Zdzisław


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Andrejenko Zbigniew, Baster Irmina, Baturo Beata, Bohl Jerzy, Braun Grażyna, Brzozowski Roman, Buniowska Bogumiła, Chilla Jolanta, Ćwiklińska Maria, Ćwikliński Tadeusz, Dąbrowska Zofia, Dymarczyk Ewira, Gajdiss Irena, Gąsiewicz Marek, Górecka Irena, Górska Danuta, Grabowska Maria, Grodel Ziemian, Gronek Jadwiga, Gruszczyńska Elżbieta, Gwiazda Wojciech, Haftka Izabella, Hechliński Marian, Holeczek Sławomir, Ignatowicz Tadeusz, Jagodzińska Marzena, Kamiński Krzysztof, Kazanowska Zofia, Kućko Krzysztof, Kulawik Ewa, Kunkel Barbara, Kurowska Jadwiga, Prażych Karolina, Sojka Barbara, Syczak Krystyna, Szczęsny Kazimierz, Szymańczuk Krystyna, Trawicka Maria, Wijatkowska Anna


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Gliniecka Wiesława, Kienzler Zbigniew, Kierśnikiewicz Bożena, Klimkowska Krystyna, Knyszewska Bożena, Korda Krystyna, Kozłowska Jadwiga, Krasnopolska Alicja, Krasowska Elżbieta, Krzesińska Mariola, Lawer Władysław, Ledóchowska Ewa, Lejk Adolf, Lewandowska Ewa, Lewandowska Grażyna, Łaniecka Gertruda, Łapiński Przemysław, Łuciów Stanisław, Łuczywek Ewa, Łuczkiewicz – Opacińska Maria, Łukasik Marek, Małolepsza Krystyna, Marchela Violetta, Markowska Wiesława, Markowski Wojciech, Marszałek Urban, Moenert Jerzy, Nadolska Gertruda, Nahalewicz Anna, Nastały Łucja, Nawrocka Elżbieta, Neuman Alicja, Nieznański Jerzy, Nowacka Maria, Paskuda Alicja, Pliszka Jolanta, Prądzińska Cecylia, Stęporowska Helena, Tutorski Konrad, Wiaderek Maria, Bagińska Krystyna, Wojciechowska Larysa


Klasa C PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Barbachen – Żołnowska Emilia, Bień Joanna, Grabowski Jerzy, Hanasz Czesława, Kondratowicz Marzena, Krajnik Iwona, Morek Daniela, Naciuk Bogumiła, Ołowska Ewa, Płoska Beata, Półjanowska Maria, Porębska Elżbieta, Rekowski Roman, Siczek Stanisław, Sieradzki Wiesław, Seigert Beata, Siudyła Stefania, Stępień Regina, Strzyżewski Jan, Sułkowska Maria, Syguda Wojciech, Szatybełko Ewa, Szromka Antoni, Sztokmańska Halina, Szulc Andrzej, Szumacher Maria, Tamski Edwin, Tomaszewska Małgorzata, Tuszkowski Wojciech, Ulak Grażyna, Urbańska Zofia, Wawrzyńska Elżbieta, Weinerowski Wiesław, Wenta Barbara, Witowska Bogusława, Worotyńska Irena, Wójtowicz Ewa, Wróblewski Edward, Zielke Ewa, Żubrowska Elżbieta


Klasa G PSZ Zaoczne – geodezja

Bartkowiak Anna, Bednarek Andrzej, Blok Ewa, Bułyk Ryszard, Chabaj Ryszard, Dargacz Janusz, Fojuth Janina, Jankiewicz Stanisław, Kaliszewski Adam, Karasiński Ryszard, Klawikowski Andrzej, Kołakowski Mirosław, Krakowski Stanisław, Krzemiński Zbigniew, Krzyżan Katarzyna, Książczak Halina, Kubera Teresa, Kubera Tomasz, Łopatka Lidia, Małecka Bogumiła, Malinowska Krystyna, Patyk Ryszard, Śmieszna Aleksandra, Teszner Stefan, Sząszor Maria, Zalewska Janina, Zielińska Gabriela, Żebrowska Elżbieta