Absolwenci 1979r

Klasa 2 a ZSB – wielozawodowa
Wychowawca: Janusz Lewicki

Barczewski Tomasz, Czebiołko Marek, Derc Grzegorz, Kotlenga Jarosław, Napiontek Edward, Obiegło Piotr, Śliwiński Bogusław, Skup Marek, Smarż Bogusław, Zaprucki Marek, Adamczyk Jadwiga, Bławat Adam, Dziewicka Wioletta, Ewert Grażyna, Gazda Małgorzata, Krysińska Barbara, Ossowski Sławomir, Prasowska Wiesława, Różycka Małgorzata, Rzeszot Teresa, Sieracka Grażyna, Wiebe Mariola, Borecki Jarosław, Cichowlas Mariusz, Dąbrowski Sławomir, Hornik Ireneusz, Jonik Mirosław, Kosiewicz Teresa, Kukowski Marek, Łuka Mirosław, Milczarczyk Wojciech, Sławiński Mirosław, Spachała Jolanta, Sałata Jarosław, Zwolak Marzena, Żuchowski Marian


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Krystyna Obrycka

Błoniarczyk Lech, Borkowski Lucjan, Ciszewicz Marek, Gładysz Zbigniew, Gosz Helena, Grabowska Aleksandra, Gryć Elżbieta, Jabłoński Marek, Janowicz Ryszard, Kapusta Wojciech, Kolczyńska Grażyna, Krause Adela, Kraszewski Zbigniew, Kuszewski Dariusz, Lichocka Teresa, Luboiński Grzegorz, Marciniak Jan, Morozik Mariusz, Perszon Mirosław, Porowski Andrzej, Prasowska Elżbieta, Ratajczyk Zbigniew, Rąbca Jan, Rzeszot Grażyna, Rybarczyk Anna, Skwiercz Andrzej, Stepnowski Tomasz, Sych Wojciech, Szarafińska Małgorzata, Szymański Ireneusz, Treć Leon, Wegner Janusz, Winkelmann Bożena, Zdanko Krzysztof, Zimny Andrzej


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Ljubinica Kaźmierska

Bartz Mirosława, Benkowski Roman, Buławska Jolanta, Frankowski Sławomir, Głowienka Marek, Gołębiowski Leszek, Kacprzak Tomasz, Kaczmarek Mariusz, Karczmarski Andrzej, Kiełczewska Dorota, Kierszka Marek, Krauz Ewa, Kur Stanisław, Lewańczyk Jarosław, Łukasiewicz Waldemar, Majchrowicz Iwona, Madziar Wiesław, Margielska Alicja, Myśliwiec Jolanta, Myśliński Robert, Pietroń Mieczysław, Potapski Wojciech, Radomski Stefan, Sęk Sylwia, Suchowolec Jan, Ślizewski Zenon, Tomporowski Mirosław, Wudarczuk Maria, Walukiewicz Krystyna, Zaciewski Jerzy, Zielent Iwona, Żywczak Ryszard


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Krystyna Martusewicz

Birna Elżbieta, Borecki Cezary, Chmielowiec Mirosława, Dobrowolski Krzysztof, Grałek Zbigniew, Gasiński Tadeusz, Gołuński Piotr, Heyka Bogdan, Jastalski Zbigniew, Jułga Waldemar, Kaczmarski Włodzimierz, Kołodziej Piotr, Kołodziejska Bożena, Kosecki Jerzy, Krauze Roman, Kur Sławomir, Kuźmicki Mariusz, Lachowicz Marian, Leszkowski Dariusz, Mierzwicki Tomasz, Milewski Krzysztof, Nadolny Kazimierz, Nakielski Waldemar, Peplińska Alicja, Podraska Janusz, Potapski Krzysztof, Przeradzki Jan, Przybecki Roman, Rynkowski Krzysztof, Sirak Ryszard, Szaniowski Andrzej, Szarmach Maria, Szymański Andrzej, Tubielewicz Dariusz, Walicki Wiesław, Wileńska Barbara


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Zofia Sieniawska

Bunda Irena, Chylińska Elżbieta, Cyparska Danuta, Galuhn Dorota, Glosa Regina, Goldszmit Bożena, Jankowska Hanna, Kania Violetta, Król Irena, Kruczkowska Danuta, Kulbik Alicja, Kurianowska Brygida, Lichocka Alicja, Makowska Jolanta, Małyska Zofia, Nowotka Bożena, Pranschke Danuta, Predkiel Jadwiga, Pull Grażyna, Singer Teresa, Stasiak Marzena, Stocka Hanna, Szczepańska Danuta, Szwabe Alina, Trapkowska Ewa, Tujaka Barbara, Urbanowicz Anna, Wierzbowska Aleksandra, Włodarczyk Grażyna, Zbrowska Barbara, Zimnoch Danuta


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Zdzisława Drozdowska

Andrzejewski Leszek, Antosiak Zofia, Ciecholewski Mateusz, Ciecierska Jolanta, Czernewski Tomasz, Chroł Krzysztof, Dunst Jarosław, Derc Jan, Formella Barbara, Felberg Ewa, Gruszczyński Andrzej, Janda Piotr, Jastak Jacek, Jabłońska Iwona, Józefowicz Jan, Jaworska Bożena, Król Mirosław, Kumpiecki Piotr, Lakotowicz Bogumiła, Lis Paweł, Lis Piotr, Marciniak Andrzej, Markiewicz Bożena, Mazurkiewicz Krzysztof, Miładowski Mirosław, Myżyński Janusz, Nastały Mirosław, Pawlicki Mirosław, Rutkiewicz Henryk, Strugała Ireneusz, Szrejber Ryszard, Stypółkowska Renata, Wnuk-Lipiński Zbigniew


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodna
Wychowawca: Małgorzata Balicka

Araszewicz Sławomir, Barszczewicz Mirosław, Brejski Adam, Bujarska Mirosława, Czerwionka Krzysztof, Czerwiński Ryszard, Duliński Dariusz, Fiutka Zbigniew, Karpowicz Anna, Kiełczewski Wiesław, Kołodziejska Mariola, Kos Andrzej, Kowalski Adam, Kozak Bogdan, Krasowska Grażyna, Kunikowska Ewa, Łyczakowska Krystyna, Mielke Andrzej, Niemczewska Barbara, Pawłowski Jan, Piask Halina, Radlińska Elżbieta, Sienkiewicz Małgorzata, Sobieraj Marzena, Sokołowski Krzysztof, Stella Hanna, Szczepański Wojciech, Wiśniewska Halina, Wojciechowska Mariola, Wojtyło Lidia, Wróbel Cecylia, Zimostrad Waldemar


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Barbara Osińska

Bartkowski Sławomir, Bucki Ireneusz, Bugalski Mirosław, Cecherz Janusz, Chmielewski Witold, Cielibała Mirosława, Dąbrowska Beata, Dąbrowska – Herbst Zofia, Dawidowski Roman, Jakubowska Bożena, Jung Wojciech, Jóźwiuk Mirosława, Kacprzak Wiesław, Kapuścińska Danuta, Konkel Ingrid, Kosecka Krzysztof, Lieske Krzysztof, Malinowska Gizela, Mazurek Anna, Mieszkowska Dorota, Mizerski Grzegorz, Nowakowska – Samulewicz Małgorzata, Pazio Waldemar, Pawlicki Bogusław, Parkitna Danuta, Pela – Nowakowska Alina, Pilczuk Jan, Paluszkiewicz Mirosław, Prochacki Krzysztof, Sikorska Jacek, Szymańska Anna, Tisler Andrzej, Wasiak Bogumiła, Wiśniewska Hanna, Wróbel Dariusz


Klasa B PSZ – budownictwo ogólne

Borzyszkowska Brygida, Bryja Irena, Buczyńska Grażyna, Czerwińska Aurelia, Dobryk Ewa, Frąckiewicz Krystyna, Fronckiewicz Danuta, Gierszewska Bożena, Gola Andrzej, Iłgowska Irena, Kołodziejski Ryszard, Kopeć Krzysztof, Kostrzewska Joanna, Kosecka Maria, Kraszewski Janusz, Lesicka Ewa, Libuda Emilia, Łabińska Anna, Meller Marek, Michalik Krystyna, Murawa Jolanta, Narkowicz Sławomir, Piekara Teresa, Radlińska Jolanta, Formuszewicz – Raufleisch Ewa, Reszka Mirosława, Stawarz Teresa, Sikorska – Stefańska Lucyna, Surma Rafał, Ściubilecka Małgorzata, Złotucka Waldemar, Żołyńska – Szczepkowska Elżbieta


Klasa C PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Barbara Sulkowska

Białynicka – Birula Bożena, Borzęcki Jarosław, Bułakowska Halina, Czapnik Elżbieta, Dębiński Roman, Dziemaszkiewicz Hanna, Góral Alina, Jankowskia Marian, Jarmuł Teresa, Kamarska Ewa, Kalka Gabriela, Kazimierczak Danuta, Korczyk Mirosława, Korwin – Kiernożycki Waldemar, Kowalska Alicja, Kulwikowska Jan, Lewicka Maria, Łaciński Piotr, Malecka Maria, Mazur Grzegorz, Niechaj Mariola, Olkiewicz Janusz, Pancewicz Włodzimierz, Piechowiak Wiesława, Polakowska Małgorzata, Prusiewicz Jolanta, Ptak Leszek, Rogal Teresa, Samek Maria, Sawicki Wiesław, Skowron Marek, Stępień Maria, Szarek Elżbieta, Szewczyk Mieczysław, Szymańska Anna, Tryba Tomasz, Więckiewicz Teresa, Wójcikiewicz Małgorzata, Wywał Mirosław, Żółtowski Roger


Klasa D PSZ – wyposażenia sanitarne budynków
Opiekun: Janusz Lewicki

Adaszewska Iwona, Brusznicki Michał, Chmielecka Urszula, Cychnerski Jacek, Dzieruń Ewa, Gancarz Wiesław, Gorlewicz Zbigniew, Gościcki Jacek, Grochola – Szmeja Aleksandra, Grupski Jerzy, Greczyło Elżbieta, Humięcka Aldona, Humięcka Beata, Jackowiak Mirosław, Kaleta Ewa, Kałas Jerzy, Kapusta Marek, Karlińska Bożena, Karpowicz Jolanta, Kobus Andrzej, Landsberg Piotr, Lewańczyk Jerzy, Lisowska – Gniech Jarosława, Makowska Małgorzata, Mazur Jacek, Mindak Elżbieta, Mowiński Piotr, Pomorski Bogdan, Rusak Józef, Simeonidis Filipos, Słomiński Mirosław, Szymański Grzegorz, Tandek Elżbieta, Walczyna Bolesław, Wieczorek Tomasz, Swaciak – Wilczyńska Regina, Wilczyński Zbigniew, Zaleski Mariusz


Klasa E PSZ – geodezja
Opiekun: Artur Orzeł

Barański Andrzej, Bobrowska Danuta, Frelek Janusz, Głuchowska Bogumiła, Gralak Iwona, Górkowska Sylwia, Jabłonka Marek, Jędrzejczyk – Wiśniewska Maria, Karpiarz Teresa, Kolos Adam, Kowalik Henryk, Koza Ryszard, Rygier Marek, Kucal Mirosław, Lechowski Zdzisław, Lisiuk Jolanta, Malijewski Stanisław, Majchrowski Ferdynand, Markowski Jacek], Matusiak Wiesława, Matwiejuk Bożena, Mowiński Wiesław, Okseniuk Danuta, Panasewicz Urszula, Pelczar Mirosława, Pietrzykowski Wojciech, Smug Piotr, Salczyński Krzysztof, Steller Alicja, Szetela – Nagierska Anna, Tomasik Elżbieta, Tylińska Urszula, Wiśniewski Wiesław, Witkowska Jolanta


Klasa TB3 Zaoczne- budownictwo ogólne

Aleksiejuk Bazyli, Chojnacki Grzegorz, Grabski Ryszard, Hołomej Mieczysław, Korusiewicz Wiktor, Kowalewska Halina, Kowalski Wiesław, Kubach Józef, Penkal Ryszard, Stobieniecki Kazimierz, Stypułkowska Ewa, Wojciechowski Zdzisław, Wolanowska Halina, Wolska Elżbieta, Wysocka Elżbieta, Zabłudowski Kazimierz


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Adamowicz Grażyna, Anuszewska Ewa, Bać Iwona, Bach Barbara, Bartnik Jerzy, Beker Maria, Banasiewicz – Formella Ewa, Berlińska Bożena, Chamska Barbara, Chomicki Janusz, Christoph Mirosława, Damuntko Janina, Dąbrowski Eugeniusz, De Conde Ewa, Fleischer Maria, Formela Teresa, Garczyńska Aldona, Garczyńska Ewa, Glaza Eugenia, Głowacka Zofia, Gorczyca Grażyna, Gościłowicz Bernard, Grębowicz Maria, Groth Hanna, Gulczyński Jerzy, Guzina Ewa, Jarząbek Maria, Jaroszewska Danuta, Jędraszek Tadeusz, Karpińska Jadwiga, Kempiak Zofia, Klawikowska Teresa, Kowalska Irena, Kowalska Maria, Kownacka Danuta, Kudrewicz Danuta, Marecka Elżbieta, Umińska Ewa, Wittstock Jadwiga, Śmietanka Jadwiga


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Arendt Halina, Danisiewicz Grażyna, Gajdiss Danuta, Hubeny Piotr, Kacperska Elżbieta, Kąkol Wiesława, Kierst Janina, Kleina Wanda, Klimkiewicz Katarzyna, Komkowska Anna, Kornecka Ewa, Kowalkowska Ewa, Kozłowska Olga, Kubiak Mirosław, Kwidziński Antoni, Łaskarzewska Róża, Łosiński Kazimierz, Maculewicz Krzysztof, Makowska Jolanta, Mazur Jarosław, Meyer Barbara, Mikołajczuk Jerzy, Miloch Renata, Moczybroda Teresa, Mularczyk Jerzy, Niedbała Małgorzata, Nożewska Halina, Olejnik Elżbieta, Osowska Gabriela, Pietrowska Krystyna, Prus Leon, Ptak Ewa, Puzdrowska Alicja, Sławińska Iwona, Stosik Jolanta, Szymaniak Wiesława, Walaszczyk Wiesława, Żywicka Maria


Klasa C PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Biłat Franciszek, Eppa – Ringwelska Maria, Daszkowska Elżbieta, Gajewska Róża, Grzegorzewska Anna, Iwaszczyszyn Wiesława, Jankowska Krystyna, Kiewisz Zdzisław, Klawikowska Ewa, Król Iwona, Kruglik Edmund, Makowska Barbara, Malta Zofia, Parlak Jerzy, Rafałowski Edward, Sadowska Janina, Siedlar Mariola, Sikora Jan, Skarbińska Danuta, Składanowska Grażyna, Smoląg Bogdan, Stankiewicz Jadwiga, Stefańska Małgorzata, Surgoft Iwona, Szymańczak Bożena, Śmigiel Roman, Tarkowska Marta, Tumasz Bożena, Wejda Halina, Wilk Lidia, Wleklik Leszek, Wyganowska Izabela, Wyżykowska Danuta, Zera Teresa, Żmudzka Elżbieta


Klasa PSZ Zaoczne – geodezja

Bagiński Józef, Bagiński Norbert, Bartosik Danuta, Bartosik Zofia, Bobrownicki Jan, Boss Wojciech, Cyniak Maria, Czechowski Piotr, Daszkowski Grzegorz, Dąbrowa Włodzimierz, Dąbrowska Wanda, Dudkowska Alina, Janaczyk Wojciech, Jóźwiak Leszek, Kaczmarek Leszek, Kraiński Jerzy, Kubacka Maria, Kuczyńska Barbara, Kuklińska Danuta, Majdura Ewa, Kwiatkowska Jolanta, Lewańska Lidia, Łoziński Marek, Maszczak Andrzej, Meller Barbara, Miler Czesław, Leszczyński Jan, Orłowska Małgorzata, Orzechowska Zyta, Pączek Maria, Podbielski Zbigniew, Radziwon Marek, Roman Jerzy, Rusiniak Urszula, Sławińska Irena, Szempliński Zbigniew, Stala Grzegorz, Stolz Danuta, Strzałkowska Aniela, Strzałkowski Władysław, Szułczyńska Maria, Szwarczyńska Ewa, Śmieszny Tadeusz, Wanzel Jolanta, Weiher Henryk, Zarębski Jerzy, Zawiślak Janina