Absolwenci 1980r

Klasa 2 a ZSB Cieśla, malarz, monter wewnętrznych instalacji budowlanych
Wychowawca: Konrad Betka

Bohdziewicz Wojciech, Formella Feliks, Falk Piotr, Klepacki Bohdan, Mazur Władysław, Pawłowicz Cezary, Stolarczyk Piotr, Adamczyk Danuta, Burczyk Violetta, Cejer Ewa, Ciszewicz Irena, Górecka Ewa, Kozłowska Aleksandra, Kozioł Marzena, Miłogrodzki Piotr, Orszulak Beata, Pozorski Marek, Safiańczuk Krystyna, Witkowska Iwona, Goliński Jarosław, Hornik Wojciech, Jończyk Wojciech, Janicka Joanna, Kalinowski Leszek, Malona Anna, Murawski Mariusz, Nykiel Jarosław, Paliwoda Jacek, Pałczyński Marek, Szczebrowicz Jolanta


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Irena Szymańska

Balcerzak Jarosław, Bartczak Mariusz, Bąk Jolanta, Budka Bożena, Budziszewski Jerzy, Ciecholiński Wiesław, Cybula Kazimierz, Draheim Waldemar, Dzieszko Stanisław, Grochocki Wojciech, Jarmuż Piotr, Jurec Eugeniusz, Kaczmarczyk Mieczysław, Kotkowska Mirosława, Młynarski Janusz, Niżnik Zbigniew, Pilarski Andrzej, Pilch Marek, Potrykus Stanisław, Rekowski Mirosław, Rogowski Piotr, Szczepański Jacek, Trybowski Jerzy, Wajs Elżbieta, Wilkowska Krystyna, Wiśniewski Marek, Wojtalewicz Jacek, Wysocki Andrzej


Klasa III B TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Krystyna Peplińska

Baldowski Krzysztof, Chojna Krzysztof, Drawc Paweł, Duszkiewicz Krzysztof, Dymek Zygmunt, Gąsior Jacek, Kęsicki Jarosław, Kowalski Stanisław, Kozioł Barbara, Laszecki Roman, Monkiewicz Andrzej, Nastały Marek, Nóżka Mariusz, Ossowski Sławomir, Podgórski Andrzej, Porczyk Józef, Przeor Michał, Schütz Artur, Szabłowski Władysław, Wrycza Janusz


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków

Ałaszkiewicz Jarosław, Bielski Dariusz, Ceran Michał, Chmielowiec Regina, Chojecki Marek, Czerek Dariusz, Dobrowolski Jarosław, Fopka Jolanta, Gadek Jacek, Głyżewski Julian, Kozak Zdzisław, Malona Janusz, Ormianin Krzysztof, Ostrowicki Jacek, Peplińska Maria, Potulski Zdzisław, Poznański Janusz, Pustelnik Jarosław, Radziejewski Wacław, Rymsza Bożena, Sobczak Witold, Spychała Anna, Sztejner Wiesław, Szwarc Ewa


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Ewa Tomaszewska

Bernacka Alicja, Budźko Małgorzata, Czerkawska Maria, Dubowska Wiesława, Grabowska Marzena, Jankowska Ewa, Jastrzębska Małgorzata, Jaworska Teresa, Kobierska Alicja ,Król Grażyna, Kryger Mirosława, Kujawa Renata, Kuntz Mariola, Kurczalska Dorota, Kwiatkowska Jolanta, Loll Danuta, Lubocka Mirosława, Magierska Jolanta, Marzecka Iwona, Matuszewska Joanna, Michalak Maria, Okrój Halina, Olejniczak Beata, Olejniczak Ilona, Opalińska Grażyna, Pomirska Krystyna, Roman Jolanta, Skibińska Irena, Szymańska Lidia, Wilanowska Izabela, Wojda Anna, Wronkowska Elżbieta, Zajc Julita, Ziegert Elżbieta


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Barbara Kwaśniewska

Baranowski Krzysztof, Brzozowska Wiesława, Byra Zbigniew, Chyła Jacek, Cwalina Waldemar, Dąbkowski Andrzej, Delewska Ewa, Drąg Zbigniew, Fierka Ryszard, Frankowski Maciej, Głubisz Emilia, Golbeck Wojciech, Gołębiewska Anna, Heimowski Jerzy, Hryniewicka Ewa, Jeleniewski Krzysztof, Kloskowski Zbigniew, Kowalewska Violetta, Ludwichowski Wincenty, Machnacki Marek, Mondrzejewski Sławomir, Naumienko Adam, Poznańska Anna, Retkiewicz Henryk, Rulewski Klemens, Szumacher Zenon, Tandek Andrzej, Tarnacki Janusz, Trzebiatowski Dariusz, Trzebiatowski Jan, Walasik Włodzimierz, Wieszczek Waldemar, Wiśniewski Jerzy, Zieliński Waldemar, Żakowiecki Dariusz, Żeleźnik Janusz


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Urszula Szemplińska

Borcz Jacek, Bortkiewicz Krzysztof, Chmiel Krzysztof, Cymanowski Mirosław, Czecholiński Andrzej, Czekaj Waldemar, Dziarkowska Jolanta, Fuławka Renata, Gołacki Dariusz, Kleinschmidt Roman, Kundo Zbigniew, Lemka Grzegorz, Mazur Grzegorz, Piątek Danuta, Pienschke Wojciech, Polachowski Piotr, Prange Mariusz, Sielaff Tadeusz, Salmanowicz Tomasz, Słoński Ryszard, Sobka Ewa, Stodulski Leszek, Studzińska Danuta, Szkiełka Jacek, Tworkowska Beata, Waśkowska Sylwia, Wąsik Jerzy, Wulczyńska Małgorzata


Klasa: A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Danuta Gorzelańska

Bogdanowicz Waldemar, Bolda Magdalena, Bryła Janusz, Bystroń Mirosław, Czechowski Zenon, Dedyńska Bożena, Dolańska Mirosława, Gałka Mariusz, Glaza Wiensława, Jasionowicz Ewa, Klaman Elżbieta, Klos Mariola, Knuth Danuta, Lewandowski Ireneusz, Nadgórska Barbara, Netzel Joanna, Niedźwiecka Elżbieta, Noetzel Ewa, Nowaczyk Aldona, Orłowska Beata, Pabis Włodzimierz, Pawelska Maria, Pawłowska Teresa, Pietraszkiewicz Bożena, Puzio Stanisław, Ruchała Ryszard, Rusiecka Anna, Suwała Iwona, Szałkowska Jadwiga, Taborski Marek, Walkusz Gabriela, Wiśniewska Małgorzata, Wolszczak Marzena, Zielińska Gabriela


Klasa B PSZ – budownictwo ogólne

Czerwniewicz Elżbieta, Dawidowicz Aleksandra, Gałęzewska Bożena, Grzeogory Anita, Haracz Wiesław, Kapelusz Maria, Karpińska Grażyna, Knopkiewicz Krystyna, Kowalczyk Lucyna, Lipska Małgorzata, Lewkowicz Hanna, Łopacki Tomasz, Łyjak Urszula, Łysoniek Aldona, Olszewska Bożena, Pacewicz Piotr, Panek Waldemar, Pażusis Dariusz, Piątkowski Mariusz, Pilarska Iwona, Przywitowska Barbara, Rachwalska Jolanta, Sekuła Cecylia, Smentek Elżbieta, Stachurska Anna, Sulkowska Anna, Szambowska Hanna, Szczepara Krzysztof, Szreder Teresa, Szydagis Romuald, Tyszkiewicz Teresa, Urbanowicz Krystyna, Wiśniewska Ewa, Zdrajkowska Barbara, Zdybel Andrzej


Klasa C PSZ – budownictwo ogólne

August Konrad, Chudy Grzegorz, Drzeżdżon Halina, Gąsiorowski Marek, Grabowski Zbigniew, Jaszewska Anna, Kalf Ewa, Kępiński Jacek, Klecha Marek, Kloka Alicja, Kostuch Ludwika, Kwiatkowska Maria, Marczuk Mirosław, Marschall Dariusz, Mendry Blanka, Miszczak Małgorzata, Młodzieniewska Ewa, Młynarski Krzysztof, Murat Roman, Pałasz Anna, Patyk Iwona, Pawlik Marek, Połeć Beata, Rekowska Małgorzata, Różnowska Bożena, Rybarczyk Waldemar, Smolińska Mirosława, Smoliński Jarosław, Stajszczak Roma, Szulist Alina, Śnieżyński Wojciech, Tomf Mariola, Wołoszyn Elżbieta, Zamyłko Iwona, Zaremba Lidia, Zwolińska Barbara


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków

Ananicz Janusz, Biernacik Ewa, Błoczyński Piotr, Cieloch Janusz, Derek Mirella, Eksterowicz Leszek, Figuła Sławomir, Fiuk Danuta, Gosik Wiesława, Homik Krzysztof, Iwański Bogumił, Jabłoński Sławomir, Jarocka Anna, Kaźmierczak Bożena, Kogut Władysława, Koitalla Krzysztof, Kołtun Elżbieta, Kos Grzegorz, Kowalewski Dariusz, Krępski Jarosław, Kuligowska Małgorzata, Kunińska Joanna, Kutkowski Cezary, Leman Maria, Nowicka Jolanta, Paruzel Joanna, Paul Maria, Poleszak Bożena, Rompa Ireneusz, Rossa Piotr, Sanocki Mieczysław, Stoliński Jerzy, Sczyrba Anita, Szparaga Marek, Szwechowicz Teresa, Taff Maciej, Tandecka Ewa, Trela Lucyna, Willamowicz Witold, Winiarska Małgorzata, Żółtko Jan


Klasa E PSZ – geodezja

Bernacki Zbigniew, Białoskórski Dariusz, Brawer Zdzisław, Brodalka Roman, Brózda Czarek, Bruhn Renata, Burkhardt Barbara, Chrzanowska Sylwia, Dawidowicz Krzysztof, Filbrandt Krzysztof, Honchera Janusz, Jakimczyk Wiesława, Januszewska Alicja, Jesionek Krzysztof, Jeske Mirosław, Kobyra Alfred, Kochanowski Tadeusz, Kordowski Ryszard, Korpalska Jolanta, Krywko Dorota, Kwiatkowski Artur, Libiszewska Hanna, Łatkowski Krzysztof, Mańkowska Joanna, Naczk Waldemar, Nejranowska Krystyna, Płatek Bogdan, Pettke Edward, Płocka Iwona, Przyżycki Dariusz, Ptak Tadeusz, Rabizo Bogdan, Suchomski Paweł, Tomaszewska, Hanna, Weltrowski Bogdan


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Ambros Zygmunt, Bąk Cezary, Breska Roman, Chmielak Krzysztof, Czartoszewski Lucjan, Filip Włodzimierz, Janas Zbigniew, Jurkiewicz Jerzy, Kogut Józef, Kreft Wojciech, Lipiec Stanisław, Miotke Genowefa, Murszewska Maria, Pilarski Kazimierz, Roszewska Ewa, Peta Irena, Sierbiński Fabian, Simon Wisław, Sip Bogdan, Stencel Andrzej, Szeloch Ryszard, Świeczkowski Edward, Wiącek Julian, Woś Grażyna


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Ambros Roman, Bednarska Bożena, Borczuch Stefan, Borowiak Leszek, Brzeziński Henryk, Choina Anna, Czerniak Iwona, Czarnomysa Irena, Czerwińska Bożena, Dąbkowska Małgorzata, Debus-Nuszkowska Renata, Dereszewska Romana, Drewniak Krzysztof, Dulek Marian, Dzięgielewska Mirosława, Falińska Konradyna, Flemming Maria, Gala Halina, Garbowski Sławomir, Grubba Maria, Hajduga Barbara, Hellmann Anna, Jaworska Halina, Kowalczuk Ewa, Kacprzak Hanna, Kamiński Zbigniew, Kaschel Lidia, Kaźmierczak Andrzej, Kurłowicz Janina, Nowakowska Ewa, Mejer Maciej, Nowak Elżbieta, Nowiński Kazimierz, Puzyrewska Lidia, Szych Halina


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Balkiewicz Lucjan, Barcikowska-Kuliś Władysława, Galeniewska Ewa, Kałęcka Halina, Kitta Maria, Klamann Józef, Klamann Renata, Klecha Maria, Kleinszmidt Gabriela, Klincewicz Jerzy, Kocińska Anna, Konrad Irena, Kowalewski Janusz, Krzeszowski Stanisław, Kucwaj Danuta, Kurjańczyk Maria, Kurowski Stanisław, Langowska Danuta, Leśnikowski Zdzisław, Luedtke Stefan, Lagoza Krystyna, Madej Wiesław, Markowicz Roman, Marud Grażyna, Mański Marian, Marcinkowska Jadwiga, Marszewska Aleksandra, Masłowski Stanisław, Matusiak Bożena, Miszewska Jolanta, Meloch Urszula, Mesyszyn Jerzy, Murawska Cecylia, Nadulski Krzysztof, Nowak Jerzy, Pacek Małgorzata, Pałubicki Piotr, Pawluczuk Aldona, Piechowiak Zbigniew, Płocinska Jolanta, Prabucka Beata


Klasa C PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Chojnacka Aleksandra, Czyż Marek, Kępka Elżbieta, Lakarewicz Krystyna, Leszczyńska Jolanta, Maszaro Elżbieta, Matylska Jadwiga, Nowak Marian, Nowicki Grzegorz, Radzikowska Eugenia, Ratajczyk Halina, Rowinas Danuta, Rusak Małgorzata, Rutkowska Krystyna, Rynkiewicz Bernadeta, Sajko Grażyna, Samp Krystyna, Siekierska Wanda, Skarbiński Tadeusz, Smolarczyk Joanna, Stasiaczek Dorota, Szewczyk Bożena, Trella Elżbieta, Troka Mariola, Trzcińska Krystyna, Tuptyńska Bożena, Tyszer Mirosława, Wiekiera Jacek, Wilczek Andrzej, Winiarski Stanisław, Wiśniewska Jolanta, Witkowska Bogumiła, Wojna Iwona, Żebrowska Ewa


Klasa G PSZ Zaoczne – geodezja

Aleksak Anna, Basińska Anna, Bartkowska Lidia, Bodek Anna, Burzyński Andrzej, Buruniecka Krystyna, Drozdowski Marek, Grochecka Halina, Jeżewicz Barbara, Kopania Julian, Kupidura Andrzej, Kurkowski Zdzisław, Lis Krzysztof, Malec Irena, Marcinkowska Lucyna, Maszczak Irena, Nowak Grażyna, Pasterski Marek, Pilść Grażyna, Ranachowska Mariola, Rewucka Bożena, Rudkowska Grażyna, Sałamacha Krzysztof, Sobieszczański Marek, Stankiewicz Grażyna, Szklany Andrzej, Tomaszewski Jan, Zwolińska Danuta