Absolwenci 1981r

Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Regina Tatur

Adrian Bronisław, Barchan Andrzej, Basiukiewicz Mirosław, Biela Barbara, Cylkowski Waldemar, Dawidczyk Ewa, Gett Andrzej, Hintzke Barbara, Jakubowski Andrzej, Jur Krzysztof, Justa Jarosław, Kamrowski Wojciech, Korcz Jacek, Kreft Zbigniew, Licbarska Mariola, Łapawa Krzysztof, Majko Marek, Mikulski Tadeusz, Nowak Dariusz, Nowak Krzysztof, Okrój Helena, Ostrowski Mirosław, Parzyjagła Janusz, Rodziewicz Jan, Skubisz Marek, Smolak Krzysztof, Sobolewski Bogdan, Stępień Bogdan, Szczepanowski Tomasz, Szuściski Krzysztof, Szynwelski Piotr, Świst Katarzyna, Waleriańczyk Iwona, Wełnińska Elżbieta, Wójcicki Jerzy


Klasa III B TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Regina Tatur

Bobis Krzysztof, Czech Jarosław, Dzierżęcka Bożena, Groth Andrzej, Iwański Janusz, Januszewicz Mariusz, Kondracka Małgorzata, Kopicki Marian, Krajewski Andrzej, Kereft Andrzej, Lechman Paweł, Moszkiewicz Elżbieta, Niemcewicz Dariusz, Ozga Dariusz, Paczek Stanisław, Posoń Małgorzata, Sieniawski Andrzej, Szeligowski Cezary, Witkowski Sławomir, Żwirek Paweł


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Jolanta Mil

Adamska Gabriela, Arcab Danuta, Bielińska Elżbieta, Brzóska Małgorzata, Glińska Liliana, Grudnowska Urszula, Hirsz Małgorzata, Jeka Ewa, Kasilan Wiesława, Krupiczojć Ewa, Lewkowska Barbara, Markiewicz Marzena, Melzacka Hanna, Miazgowicz Anna, Ordon Małgorzata, Rogojsza Teresa, Staniszewska Ewa, Sperczak Małgorzata, Suchomska Małgorzata, Świetlicka Hanna, Warczyńska Anna, Warmbier Julita, Wierus Elżbieta, Więskowicz Marzena, Wszelaka Danuta, Żak Danuta


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Ludwik Arnold

Baranowski Waldemar, Borczuch Mariola, Bressel Mariola, Chełchowski Janusz, Chronowski Piotr, Gałaszewski Ireneusz, Grubba Irena, Kaczyński Wiesław, Kamiński Krzysztof, Merchel Kazimierz, Michalski Ireneusz, Niekurzak Leszek, Osowski Krzysztof, Rogowski Piotr, Rozmarynowska Aleksandra, Sikorska Bożena, Skorupska Halina, Słowik Jagienka, Smentek Małgorzata, Synowiec Leszek, Szabanowicz Helena, Szewczyk Marek, Sztukowska Beata, Tutaj Tomasz, Wiśniewski Dariusz, Wojciechowski Ryszard, Ziółkowska Wiesława, Żochowska Jadwiga


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Jerzy Roman

Bazaczek Dariusz, Adamczyk Marek, Bieniasz-Krzywiec Cezary, Borowski Zbigniew, Dec Roman, Duszka Krzysztof, Galus Anna, Gliwa Beata, Hallmann Beata, Karuk Jolanta, Kurstak Waldemar, Milewski Arkadiusz, Musiał Zofia, Ocelowicz Dariusz, Olejniczak Beata, Olszewska Barbara, Psiuk Bożena, Radziwiłowska Wiesława, Roman Krzysztof, Skibińska Grażyna, Słomiński Zbigniew, Szańca Wiesław, Steriowska Magdalena, Śpiewak Dariusz, Tarasewicz Krzysztof, Wieteska Ilona, Zawała Grażyna


Klasa 5 D TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Barbara Grodzicka

Blandzińska Barbara, Dąbrowska Wiesława, Danielek Jolanta, Dobek Krystyna, Dworczak Danuta, Dudzińska Jolanta, Hirsz Gabriela, Jankowska Janina, Jodkowska Mirosława, Kraska Joanna, Michalska Iwona, Piotrowicz Danuta, Perzyńska Mariola, Ropel Zofia, Ryszkowska Małgorzata, Rusinowicz Anna, Sowa Wanda, Szafrańska Regina, Stasiewska Mirella, Stolc Katarzyna, Szutarska Grażyna, Tyca Mirella, Tusk Ewa, Wołujewicz Aniela, Wieliczko Grzesława, Wróblewska Elżbieta, Ziemann Regina


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Abraham Irmina, Antczak Bożena, Brzeska Barbara, Brzoskowska Aleksandra, Ciernicka Jolanta, Drożyńska Małgorzata, Dubiański Wiktor, Dudziński Ryszard, Filewicz Jerzy, Grzelecki Szymon, Iwen Zbigniew, Jabłczyńska Małgorzata, Jurek Małgorzata, Kaczkowski Waldemar, Kaferska Mariola, Kalkowska Grażyna, Kępińska Beata, Lipska Mirosława, Ludwichowski Roman, Łasicki Jerzy, Nowak Elżbieta, Ossowski Ireneusz, Palczak Dariusz, Paszkiewicz Krzysztof, Pierzynowska Wiesława, Pietrzak Jan, Potulska Joanna, Rachubka Elżbieta, Rowińska Małgorzata, Stępniewski Piotr, Surowy Grażyna, Śpiewak Maria, Wesołowska Marzena, Wierzbicka Hanna, Wojciechowska Bożena, Zająć Krzysztof, Zamek – Gliszczyńska Joanna


Klasa B PSZ – budownictwo ogólne

Alkiewicz Hanna, Berent Danuta, Brzóskowska Danuta, Bukowska Barbara, Czubek Jerzy, Detlaf Maria, Domżalska Joanna, Frasunkiewcz Iwona, Giedo Ewa, Hluk Mariusz, Jankowski Mirosław, Kochańska Beata, Lakutowicz Mieczysław, Majewska Hanna, Mania Lech, Noga Bronisław, Oberzig Krystyna, Olech Tomasz, Olechnowicz Elżbieta, Osten-Saken Grażyna, Paszkiewicz Krzysztof, Pawlicka Elżbieta, Pietraś Dariusz, Rutkiewicz Krystyna, Rymsza Andrzej, Skiba Ewa, Stachowiak Małgorzata, Staszak Jadwiga, Szczur Jolanta, Szmal Roman, Szpiller Bogna, Urban Stanisław, Wierzbicki Maciej, Więckowski Waldemar, Wróblewska Bożena, Żylewicz Anna, Żywicka Maria


Klasa C PSZ – budownictwo ogólne

Augustańczyk Małgorzata, Bartelik Bożena, Basiura Grażyna, Biedrzycki Bartłomiej, Brzozowska Ilona, Burzyńska Jolanta, Ciupa Sławomir, Cuban Małgorzata, Dobrzyński Piotr, Ejtminowicz Antoni, Figura Przemysław, Jabłoński Mirosław, Jabłońska Renata, Klaman Tomasz, Krawczyk Janusz, Kochanowska Anna, Lewicz Piotr, Lewandowska Małgorzata, Matusik Barbara, Miksa Irena, Orzelski Kazimierz, Paszkiewicz Paweł, Pawłowska Iwona, Prusakowski Maciej, Rozenkranc Brygida, Szmuda Danuta, Szordykowska Bożena, Świderski Ryszard, Świergiel Roman, Wiśniewski Sławomir, Wygiera Danuta, Wysiecka Jadwiga, Zagozdan Grażyna, Zaremba Marzena


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków

Borkowska Hanna, Brzeziński Tomasz, Chmielewski Janusz, Chyża Joanna, Ciski Jarosław, Ciski Sławomir, Cymanowska Brygida, Czapla Anna, Daleka Alicja, Fąferko Bernadeta, Fiedorow Jarosław, Gadzaliński Sławomir, Garczyński Jarosław, Gołębiewska Maria, Kalinowska Aleksandra, Kłoś Beata, Kosior Iwona, Kownacki Marek, Kozłów Wojciech, Kurczewska Aleksandra, Leda Eugeniusz, Łącka Lucyna, Miernicki Piotr, Mikołajczuk Elżbieta, Nowak Alina, Nowak Stanisław, Olender Grażyna, Pellowska Elżbieta, Pękacik Krzysztof, Siewierski Roman, Siłakowska Danuta, Stawarz Marek, Suskiewicz Antoni, Szafrańska Jolanta, Weselak Barbara, Winiarski Krzysztof, Wojda Grażyna, Ziemniewicz Jarosław, Zmorka Bożena, Żak Andrzej


Klasa E PSZ – geodezja

Arnold Bogusława, Balas Dariusz, Barański Jarosław, Bohdanowicz Jadwiga, Brucka Aleksandra, Bućko Waldemar, Budzyń Małgorzata, Chełstowska Teresa, Dados Mariusz, Daleki Waldemar, Derkowski Krzysztof, Deska Mirosław, Ejsmont Jerzy, Gębicki Marek, Gregorek Michał, Horbacz Mariola, Jankowska Urszula, Jażdżewska Renata, Jędrejek Barbara, Jurczyński Piotr, Klaus Dariusz, Kubera Mirosław, Kuczorski Stanisław, Łukaszewicz Halina, Majda Marzena, Majka Cezary, Mikulski Jacek, Nowak Arleta, Pagiel Edward, Paprocki Piotr, Piotrowski Mirosław, Rafińska Ewa, Rudnicka Elżbieta, Werecik Elżbieta, Wiejaczka Krystyna, Wierzbicka Grażyna, Wołoszyk Halina, Zając Krystyna


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Bajsicki Jan, Bek Jerzy, Bek Lidia, Branicka Maria, Budzichowski Andrzej, Czupryniak Maria, Drozdowski Zygmunt, Frąckowiak Jerzy, Gojtowski Tadeusz, Gromadziński Jan, Grubba Józef, Horbowy Władysław, Idziak Danuta, Juszczak Marek, Kleischmidt Jerzy, Kotowski Jerzy, Kowalewski Tomasz, Kubacka Joanna, Kubiak Mirosława, Licbarska Ewa, Romanik Zdzisław, Romanowska Jolanta, Stencel Wiesław, Strzyżewska Barbara, Szewczyński Włodzimierz, Wierzbowski Ryszard, Woś Andrzej, Wroński Andrzej, Żyliński Kazimierz


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Adamczyk Maria, Bergier Zdzisław, Biernatowska Bożena, Chabowski Wiesław, Chęcińska Halina, Chrzanowska Lidia, Complak Małgorzata, Dańczak Olga, Dorsz Edward, Duszyńska Ewa, Gabriel Andrzej, Głębocki Zdzisław, Grabski Stanisław, Mańkowska Małgorzata, Thiede Waldemar, Wolska Krystyna, Ziętara Grażyna


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Bukowska Irena, Chudzicki Korneliusz, Gruchała Katarzyna, Grześlak Alina, Kaczmarek Ryszard, Kaczor Eugeniusz, Kalinowska Teresa, Kałmucka Jolanta, Karczewska Maria, Kasprowiak Ryszard, Kamińska Bożena, Kirzanowski Andrzej, Kleban Krzysztof, Klementowski, Bogusław, Kocent Anna, Koper Kazimierz, Kowalewska Mariola, Kozak Anna, Misztal Emilia, Mocha Ewa, Mudlaff Mirosława, Munk Alicja, Murzyńska Irena, Olitkowski Roman, Olszewska Alina, Pawelec Grażyna


Klasa D PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Chabałowska Krystyna, Kalinowska Maria, Krośnicka Elżbieta, Mielewczyk Ewa, Pawtel Grażyna, Rulewski Bogdan, Rybicki Mirosław, Sierakowska Hanna, Stodolski Krzysztof, Stodolska Małgorzata, Sułkowska Barbara, Szelewicka Lidia, Szulc Bogumiła, Szymanowska Tamara, Telega Alicja, Trochowska Elżbieta, Urluk Jadwiga, Wilk Barbara, Wlazłowska Grażyna, Wojdat Joanna, Wons Maria, Żebrowski Zenon