Absolwenci 1982r

Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne

Adamczyk Jadwiga, Czebiołko Marek, Derc Grzegorz, Gwaj Elżbieta, Kotlenga Jarosław, Kret Danuta, Krysińska Barbara, Napiontek Edward, Obiegło Piotr, Prasowska Wiesława, Przygoda Zbigniew, Puchowski Eugeniusz, Rybaczek Andrzej, Sieracka Grażyna, Skup Marek, Smarż Bogusław, Śliwiński Bogusław


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków

Bać Dariusz, Cichowlas Mariusz, Dąbrowski Sławomir, Hornik Ireneusz, Januszewicz Mariusz, Jonik Mirosław, Korościk Marek, Kosiewicz Teresa, Łuka Mirosław, Sałata Jarosław, Żuchowski Marian


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Irena Szymańska

Buchholz Bożena, Drapińska Ewa, Gaczycka Lidia, Grobelna Barbara, Haustein Bożena, Jarzębska Barbara, Jonatowska Alicja, Kisły Jolanta, Krefta Ewa, Kulesz Alicja, Lekier Violetta, Lorenz Brygida, Maćkowiak Małgorzata, Mansfeld Liliana, Matczak Mariola, Mądrzyńska Małgorzata, Matulewicz Jolanta, Michalak Bożena, Nagadowska Bożena, Narloch Janina, Olszewska Marzena, Pawlak Małgorzata, Piecek Bożena, Ponka Ludwika, Pozden Ewa, Roczek Krystyna, Sałkowska Grażyna, Siek Małgorzata, Studzińska Danuta, Szreder Krystyna, Wlazła Lidia, Wojtyła Danuta, Wołszczyk Iwona, Żołnowska Elżbieta


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Małgorzata Balicka

Aleksa Mariusz, Anczakowski Waldemar, Atrachimowicz Wanda, Białek Krzysztof, Bielecki Dariusz, Bujarska Anna, Chrzanowski Michał, Cholewa Hanna, Jankowski Jarosław, Jeleniewski Eugeniusz, Kunt Joanna, Konkol Maria, Kuchta Józef, Kujaszewska Hanna, Kuzia Maciej, Markowska Bogumiła, Parzymies Dariusz, Poznański Włodzimierz, Prymlewicz Leszek, Pstrągowska Danuta, Rybak Alicja, Samek Danuta, Świerczyńska Jolanta, Świetlicki Ireneusz, Wałaszewski Jarosław, Wianecki Jacek, Wiecki Jacek, Wierciszewski Stanisław, Wiśniewski Jarosław, Witek Krzysztof


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Ewa Pochyluk

Badura Violetta, Brzoskowski Mariusz, Biernacki Andrzej, Banach Małgorzata, Chojnacki Wiesław, Dziarkowska Marzena, Derezińska Małgorzata, Fidurski Mirosław, Frączek Piotr, Gromek Jarosław, Holz Barbara, Jasiński Wiesław, Jasiński Mieczysław, Kasyna Iwona, Kulesz Mirosław, Listewnik Gabriela, Nogal Maciej, Pawelski Przemysław, Paczek Wojciech, Richter Adam, Ronowicz Wiesław, Skorupa Sławomir, Sołkiewicz Zbigniew, Szarafiński Piotr, Szamański Mariusz, Żukowska Danuta


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Bochenek Ewa, Boręcha Irena, Byczkowska Teresa, Czekierda Ewa, Dargacz Hanna, Gduch Jolanta, Grabowska Urszula, Hajduk Izabela, Jaczewska Bożena, Konkol Joanna, Korzeniewska Violetta, Krzysztofik Cezary, Kuchnowska Bożena, Langowska Elżbieta, Magun Romana, Meissner Bogna, Miranowska Joanna, Misiołek Włodzimierz, Mocher Jolanta, Pilarska Krystyna, Piotrowska Katarzyna, Palaszek Mirosława, Rychert Bożena, Rzeszutek Małgorzata


Klasa B PSZ – budownictwo ogólne

Becher Małgorzata, Białowąs Andrzej, Dębkowski Piotr, Duszota Adam, Górska Julita, Hoppe Andrzej, Kozubowski Marek, Mawusi Harris Kwaku Selorm, Marcinek Ireneusz, Mizerski Sławomir, Mossakowska Ludmiła, Niziński Jerzy, Pietrzak Bogusław, Polonis Sławomir, Smeja Ewa, Sowińska Renata, Stachurska Maria, Stobiecka Ewa, Studnicka Wiesława, Ściesiński Mariusz, Tomczak Joanna, Tołopiło Dariusz, Ujma – Kropidłowska Jolanta, Wawro Małgorzata, Waluk Bożena, Zalewska Danuta


Klasa C PSZ – wiercenia

Baska Piotr, Dranz Jacek, Gorczyński Janusz, Hagedorn Zbigniew, Janicki Wojciech, Kazigrotowski Piotr, Karolczak Adam, Kuśnierz Andrzej, Lamczyk Janusz, Paszkiewicz Piotr, Prabucki Piotr, Raczykowski Andrzej, Sobczyński Jerzy, Solski Piotr, Spychalski Tadeusz, Szreder Wojciech, Surechowicz Artur, Szyler Marek, Tołłoczko Tomasz, Zalewski Szymon, Zleśny Władysław


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jarosław Jarosz

Bełza Jarosław, Bobel Kazimiera, Baszun Anna, Curyło Beata, Dugba Grzegorz, Dyas Adam, Domański Adam, Hewelt Janina, Kwiatkowski Janusz, Kowalska Anna, Landowska Halina, Listewiuk Jarosław, Mielczarek Zbigniew, Maciołek Bernadetta, Odejewska Krystyna, Plata Mirosława, Piórkowski Andrzej, Piepiórka Jerzy, Pietrzak Zbigniew, Szyrwińska Mariola, Wacławik Roman


Klasa E PSZ – geodezja

Bobrowski Dariusz, Baszkowski Janusz, Buraudt Leszek, Filor Joanna, Filbrandt Piotr, Garnik Marta, Gatelis Zbigniew, Grunowska Elżbieta, Hyra Elżbieta, Jarzębowska Grażyna, Stachurska Barbara, Jękalski Janusz, Jewasiński Stefan, Ligmann Krzysztof, Majka Cezary, Juńska Krystyna, Konkol Zdzisława, Król Andrzej, Kuligowska Anna, Pisarska Anna, Piwowarska Dorota, Sobala Danuta, Sokołowska Barbara, Sopek Waldemar, Sulkowska Mirosława, Szulc Ewa, Szymański Lech, Szypowicz Anna, Tanan Sławomir, Turzyński Piotr, Wieczorek Leokadia, Witkowski Mariusz, Zaniewicz Krystyna, Zawadzki Marek, Zblewska Beata, Zimnawoda Jarosław


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Biedka Eugeniusz, Bobkowski Leszek, Frąckiewicz Andrzej, Hoeft Stanisława, Jurko Tadeusz, Kalinowski Jerzy, Kowalski Adam, Kowalski Tomasz, Kółkowska Lidia, Kuleta Andrzej, Maziarz Zbigniew, Mejna Grzegorz, Miloch Maria, Olszewska Barbara, Peret Teresa, Pohl Piotr, Solarczyk Jan, Trzebiatowski Andrzej


Klasa A PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Adamski Jacek, Arendt Krystyna, Brzezińska Mariola, Chrzczonowicz Barbara, Complak Ewa, Daszewska Bożena, Droźniakiewicz Dorota, Dompke Krzysztof, Dułak Grażyna, Elas Ryszard, Fenska Elżbieta, Gajewski Zbigniew, Glegoła Barbara, Jagielska Danuta, Kaizer Irena, Kirkor Marzena, Kopicka Barbara, Kukuć Leszek, Lesiewicz Teresa, Łojewska Dorota, Ptasiewicz Jolanta


Klasa B PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Binder Hieronim, Brzezińska Małgorzata, Cebula Jadwiga, Młynarczyk Maria, Niklas Edmund, Noetzel Aleksandra, Murawiec Teresa, Piekarski Piotr, Piechota Teresa, Rutkowska Lucyna, Siemieniecki Marian, Sołdacik Andrzej, Stypa Jan, Subotowicz Elżbieta, Suchara Elżbieta, Szarszewska Ewa, Szczeszka Maciej, Tyler Grażyna, Wardalińska Barbara, Woźniak Wiesława, Trybull Halina


Klasa C PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Chojczyk Alicja, Chojczyk Jolanta, Drzewiecka Małgorzata, Gajewska Krystyna, Jakubek Jerzy, Jaskułkowska Jolanta, Kamińska Danuta, Kisielewska Irena, Kowalczyk Ewa, Majewski Marek, Mańkowski Józef, Michoń Renata, Mówiński Bogdan, Ossowski Jerzy, Procelli Bogusław, Trąpczyńska Alicja, Tomys Dariusz, Włodarz Krzysztof, Wronkowska Jadwiga, Wrzaszcz Maria, Zaleski Grzegorz, Zalewski Roman, Żmuda Teresa