Absolwenci 1983r

Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Konrad Betka

Adamczyk Danuta, Ciszewicz Irena, Falk Piotr, Górecka Ewa, Groen Anna, Klepacki Bohdan, Kozioł Marzena, Kozłowska Aleksandra, Kupczyk Leszek, Lelek Grażyna, Ligmanowski Jarosław, Mazur Władysław, Paszek Marzenna, Pawłowicz Cezary, Pozorski Marek, Safiańczuk Krystyna


Klasa III C TB3 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Konrad Betka

Borkowski Zenon, Fedejko Mariusz, Goliński Jarosław, Hornik Wojciech, Iwański Dariusz, Jończyk Wojciech, Janicka Joanna, Kalinowski Leszek, Karniejew Marek, Lewandowski Mirosław, Malona Anna, Milczarczyk Wojciech, Nykiel Jarosław, Szczerbowicz Jolanta, Werner Ireneusz


Klasa 5 A TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Małgorzata Pietrzykowska

Abresz Edward, Antoniak Barbara, Arentowicz Dariusz, Browarczyk Jolanta, Chmielnicka Bożena, Czebi – Ogły Izabela, Dec Elżbieta, Grabowska Ewa, Jasnoch Jolanta, Kamińska Mariola, Kieszek Elżbieta, Konkol Krystyna, Kościukiewicz Aleksandra, Kucharska Jolanta, Kwiczor Danuta, Lipińska Ewa, Łużecka Małgorzata, Marzecki Dariusz, Michalska Joanna, Myżyńska Iwona, Owczarek Mariusz, Pękala Liliana, Pniewska Małgorzata, Polus Dorota, Porzeżyńska Iwona, Przybyłowicz Krzysztof, Rudnicka Małgorzata, Stolc Renata, Szawdyńska Maria, Szczepańska Bogusława, Wiśniewska Bożena, Zabłocka Hanna, Żabińska Jadwiga


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Piotr Wojtas

Bach Aleksander, Glegoła Roman, Hanc Marek, Hoffmeister Anna, Hołownia Teresa, Kalinowski Tadeusz, Kalkowska Katarzyna, Kenik Danuta, Kłosińska Romana, Kortals Dariusz, Krause Andrzej, Kruk Katarzyna, Kuczyńska Jolanta, Maćkowiak Katarzyna, Majewska Alicja, Markowicz Bogusław, Nacmer Adam, Orczyk Bożena, Pasterz Zbigniew, Pawelec Anna, Porożyński Piotr, Porożyński Tadeusz, Rogala Krzysztof, Retkiewicz Edmund, Samula Małgorzata, Skolimowski Adam, Staniek Ewa, Stefanowski Tadeusz, Tarnowski Jarosław, Tyczyńska Wiesława, Wiśniewska Katarzyna, Żukowski Marek


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: B. Jaczewska

Cichocki Piotr, Dąbrowska Ewa, Dumas Teresa, Grabowska Anna, Kalkowska Lucyna, Kempa Ewa, Krasińska Elżbieta, Liedtke Teresa, Mazurkiewicz Wiesław, Opaczyńska Jolanta, Piłasiewicz Tomasz, Przepieść Wanda, Rosińska Jolanta, Rzeźnik Anna, Stancel Halina, Siebner Danuta, Turańska Krystyna, Turowska Hanna, Ukleja Iwona, Wałaszewska Alicja, Wanatowska Anna


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Chyła Mariola, Gajdiss Wilhelm, Golińska Ewa, Grabowska Grażyna, Kaiser Katarzyna, Konca Piotr, Koprowicz Janusz, Michalak Urszula, Mirczewska Anna, Pszczolińska Jolanta, Racięcki Adam, Semków Jadwiga, Sobieraj Cezary, Springer Grzegorz, Wiśniewska Małgorzata, Wrzyszcz Mariola, Wrzyszcz Jarosław, Zabłocka Maria


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jan Bendych

Asimowicz Jacek, Cieśla Bożena, Czechowski Marcin, Dżedżon Bogdan, Galas Bogdan, Gorlikowski Adam, Jakubiak Zbigniew, Kasztelnik Barbara, Kąkol Sławomir, Kryspin Robert, Lewandowska Hanna, Markowski Waldemar, Nycz Gabriela, Pawłowska Ewa, Ruszkowska Elżbieta, Schwabe Piotr, Sielska Marzena, Tulko Joanna, Wadych Ewa, Walenciej Ewa, Wójcicka Małgorzata, Wójcik Piotr, Ziętek Teresa, Żytko Wojciech


Klasa C PSZ – wiercenia

Banach Arkadiusz, Buchajczyk Krzysztof, Czerw Zbigniew, Dziewulski Jan, Gintowt-Dziewałtowski Jarosław, Gyiurkovich Jacek, Konarski Cezary, Kowalski Mariusz, Łukaszewicz Mirosław, Maras Andrzej, Naumczyk Jerzy, Sadowski Sławomir, Stolarski Jacek, Strojny Krzysztof, Szymański Arkadiusz, Towarek Tomasz, Wiśniewski Waldemar, Zabielski Wojciech


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jan Bendych

Asimowicz Jacek, Cieśla Bożena, Czechowski Marcin, Dżedżon Bogdan, Galas Bogdan, Gorlikowski Adam, Jakubiak Zbigniew, Kasztelnik Barbara, Kąkol Sławomir, Kryspin Robert, Lewandowska Hanna, Markowski Waldemar, Nycz Gabriela, Pawłowska Ewa, Ruszkowska Elżbieta, Schwabe Piotr, Sielska Marzena, Tulko Joanna, Wadych Ewa, Walenciej Ewa, Wójcicka Małgorzata, Wójcik Piotr, Ziętek Teresa, Żytko Wojciech


Klasa E PSZ – geodezja

Bodak Dariusz, Bojarowski Krzysztof, Dolatowska Bettina, Frask Aleksandra, Godycki-Ćwirko Tomasz, Grzesik Dorota, Gwoździewicz Janusz, Jaskulski Lech, Jaworski Lech, Kisiel Barbara, Klepacz Wojciech, Konieczka Zbigniew, Kornatowska Ewa, Kremer Danuta, Kwaśniak Jolanta, Leszek Grażyna, Lorenc Andrzej, Mach Renata, Mislisz Irena, Mowiński Romuald, Muszyński Jan, Orłowski Andrzej, Potocka Milena, Rozwadowski Tomasz, Ryll Mirosław, Sobkiewicz Sławomir, Sołohub Anna, Stec Zbigniew, Stefański Mirosław, Ziomek Magdalena


Klasa TB3 Zaoczne – budownictwo ogólne

Cieśla Henryk, Czaja Elżbieta, Garstka Edward, Gruszecki Jan, Grzenkowicz Bogumiła, Hołomej Aleksander, Kozieniec Wojciech, Kółkowski Marek, Kłohs Ewa, Kuciński Andrzej, Łykowski Stanisław, Mól Marek, Potocki Tadeusz, Piepiórka Bernard, Potraca Bernadeta, Wierniewska Brygida, Wylężek Dorota, Zaborek Roman