Absolwenci 1984r

Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Jerzy Roman

Androchowicz Leszek, Chmielecki Andrzej, Czarkowski Jacek, Gawecka Małgorzata, Giec Joanna, Gierszewska Gabriela, Kamińska Małgorzata, Kubiak Małgorzata, Lewna Elżbieta, Łopion Marek, Maj Wacław, Marciniak Alicja, Oryszewska Elżbieta, Rozkosz Małgorzata, Stankiewicz Barbara, Stanko Krzysztof, Urbanowicz Jolanta, Wasielewski Jarosław, Złotogórska Beata


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Maria Pawlak

Badziąg Małgorzata, Boryń Bogdan, Brillowska Barbara, Dowgielewicz Małgorzata, Gembalska Elżbieta, Gzik Elżbieta, Hanc Jarosław, Krawczykowski Jacek, Libert Grażyna, Łaniecka Grażyna, Matysiak Iwona, Melzer Waldemar, Miętka Anna, Oleksiak Piotr, Petrowski Dariusz, Poznańska Ryszarda, Raca Anna, Sądowicz Krzysztof, Syldatke Ewa, Śnieżek Anna, Śpiewak Piotr, Tarasiuk Jolanta, Viola Krystyna, Wołejko Beata, Woźniak Andrzej, Zabrocka Teresa


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Anna Dobrzańska

Borzyszkowski Dariusz, Cichocki Tadeusz, Drążek Tadeusz, Gołyś Jolanta, Gołyś Grzegorz, Janiec Dariusz, Jaruszewski Mariusz, Klunder Dorota, Kozłowska Iwona, Leszyńska Małgorzata, Lewandowska Aleksandra, Mędza Marek, Misztal Małgorzata, Nagórski Roman, Opaczyńska Jolanta, Pietniun Maciej, Potrikus Aleksandra, Potrikus Izabela, Rozwadowska Grażyna, Treder Mirosław, Urbaniak Krzysztof, Wiercińska Barbara, Witkowska Mariola, Wykowska Anna, Wykowska Katarzyna


Klasa 5 D TB5 – budownictwo
Wychowawca: Kazimierz Orliński

Bodetko Jolanta, Darabasz Dagmara, Grudzińska Marzena, Herner Hanna, Jaworska Bożena, Krauze Jarosław, Kucharska Barbara, Litewski Mirosław, Łącki Jacek, Mielencka Jolanta, Pucek Anna, Richert Katarzyna, Rojszczak Beata, Sikora Dariusz, Stańczak Elżbieta, Stemska Elżbieta, Stuba Jarosław, Tomaszewska Ewa, Voelkner Sławomir, Woźniak Barbara, Wróbel Danuta


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Iwona Pawlaczyk

Brzeziński Lesław, Ćwiek Ewa, Gajewska Grażyna, Grygolejt Janusz, Holka Bogusław, Jeszke Waldemar, Kamiński Krzysztof, Kokoszyński Tomasz, Kruszewski Marek, Kujawiński Tomasz, Kuszowska Katarzyna, Majewski Adam, Mydlarz Małgorzata, Nałęcz Aleksandra, Nowicki Tomasz, Olszewski Andrzej, Panasiuk Stefan, Siemiątkowski Bogdan, Siwek Danuta


Klasa E PSZ – geodezja
Opiekun: Danuta Sosińska

Arasim Tomasz, Dadak Dariusz, Dawidowicz Jarosław, Graś Tomasz, Gronek Krzysztof, Jańczak Iwona, Jochim-Podraza Anna, Knaś Krzysztof, Krupski Jan, Kulawy Tomasz, Markowski Jerzy, Mirosławski Dariusz, Misiołek Juliusz, Mróz Maria, Nikielska Barbara, Orszyński Piotr, Oziemska Małgorzata, Pachulicz Witold, Piotrowicz Dariusz, Podolski Piotr, Tumasz Maria, Wesołowski Ryszard, Wójtowicz Krzysztof, Zaborowski Grzegorz, Zaruski Radosław, Żeleźnik Waldemar, Żółtko Tomasz


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Dobka Andrzej, Gontarek Zdzisław, Gorzeńska Barbara, Grodkowski Wacław, Hoffmann Tadeusz, Juda Aleksander, Kalicki Jarosław, Kiełczewska Bożena, Kopicka Małgorzata, Kubisz Henryka, Lewczuk Mirosław, Manikowska Violetta, Paracki Tadeusz, Spólnik Felicja, Urban Bronisław