Absolwenci 1985r

Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Marian Kujawa

Dzierzgowska Bożena, Gogacz Grzegorz, Jodłowska Joanna, Jurkiewicz Alicja, Klikowicz Bogna, Koc Jacek, Koziejko Beata, Łata Justyna, Małucka Marzena, Mathea Mariusz, Myszkier Sławomir, Nowak Anna, Panczocha Zenon, Pozorska Krystyna, Rydzewski Krzysztof, Salewska Małgorzata, Sikora Anna, Stankowska Barbara, Stefańska Anna, Ustarbowska Mirosława, Wiedrycki Robert, Witkowska Ewa, Zarach Józef, Żywicka Małgorzata


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Krystyna Peplińska

Borcz Anita, Brzeziński Jacek, Brzuszkiewicz Danuta, Budek Janusz, Czarnecki Dariusz, Gawroński Grzegorz, Grosińska Beata, Jabłoński Marek, Jamiołkowska Małgorzata, Kochel Beata, Korol Alicja, Kukliński Andrzej, Lejman Jacek, Miąszkiewicz Beata, Muszyńska Dorota, Redzimski Henryk, Richert Małgorzata, Rutkowski Krzysztof, Rybarczyk Katarzyna, Sobolewska Barbara, Stawarz Beata, Suffczyńska Izabela, Wilk Beata, Wiśniewski Mariusz, Wróbel Jan


Klasa: 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Danuta Gorzelańska

Baranowski Karol, Czerek Beata, Depta Jacek, Fryc Aleksandra, Gołębiewska Dorota, Jankowski Wojciech, Jóźwik Grażyna, Kasperowicz Janusz, Kondrat Jarosław, Kowal Sławomir, Król Anna, Maćkowski Robert, Milancej Radosław, Pietroń Katarzyna, Pietruszka Tomasz, Sadowska Beata, Sobolewski Grzegorz, Urbańska Barbara, Weis Dorota, Wołkanowski Maciej


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Alina Pijanowska

Chełstowska Grażyna, Cichoń Joanna, Czajka Bożena, Dąbrowski Mariusz, Górczyński Włodzimierz, Jaworski Piotr, Kolasiński Jacek, Kwiecińska Krystyna, Lepak Zofia, Lewandowska Anita, Przybylska Beata, Radzik Małgorzata, Szczukowska Joanna, Tuczkowski Paweł, Wawrzycka Ewa, Wójcik Marzena, Zaciewski Jarosław


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Ewa Tomaszkiewicz

Cerowski Lech, Czech Bogusław, Dziudziel Marek, Ejtminowicz Sławomir, Góralski Mirosław, Koruba Paweł, Kowalski Marek, Markowski Mirosław, Mejer Stanisław, Orzoł Leszek, Pietrzkiewicz Tadeusz, Press Jarosław, Pruszyński Dariusz, Stefański Krzysztof, Tiałowski Piotr, Zakrwacz Ewa, Żołnowska Wiesława


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jarosław Jarosz

Bąkowski Dariusz, Bladowski Wojciech, Czuryło Leszek, Gawroń Arkadiusz, Gosik Mirela, Grabowski Andrzej, Horobiowski Mirosław, Kunce Elżbieta, Lemańczyk Paweł, Lemańczyk Piotr, Lewczuk Wojciech, Lewiński Maciej, Masłowski Witold, Negowski Tomasz, Piotrowski Jacek, Pobłocki Zdzisław, Różalski Wojciech, Sawczuk Barbara, Sawczuk Krystyna, Sobieralski Marek, Stankiewicz Dariusz, Szeweluk Cezary, Szur Zbigniew, Wenskier Jarosław, Wilski Michał, Wielgo Beata


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Biała Grażyna, Błoński Waldemar, Ciemińska – Chamier Gabriela, Jaskulski Mirosław, Kalinowska Anna, Korzeniewski Paweł, Krzystyniak Jolanta, Kucharski Grzegorz, Labuhn Andrzej, Langowska Zofia, Lenarczyk Anna, Matuszczak Bogumiła, Mikołajczyk Grażyna, Oleś Janusz, Pacek Grażyna, Petela Lech, Poczepko Sławomir, Polacki Piotr, Sikora Mariola, Sikorski Dariusz, Skotnicki Grzegorz, Skowyra Leszek, Stankiewicz Anna, Walewski Jan, Wawrzyniak Marek, Wenta Jarosława, Witecka Elżbieta, Wysocka Ewa, Zawodniak Jacek