Absolwenci 1986r

Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Barbara Grodzicka

Bartyska Dariusz, Caban Dorota, Czajka Krzysztof, Fiedorczuk Jacek, Flera Beata, Formella Wiesław, Gałecki Radosław, Giec Wioletta, Grubba Sławomir, Janik Wiesław, Jaworska Małgorzata, Beata Kaczmarek, Kelpin Tomasz, Kowalczyk Leszek, Krawiec Iwona, Krawiec Krzysztof, Luda Elżbieta, Maszota Ewa, Matyja Beata, Mejer Katarzyna, Moraczewski Jacek, Muzyka Mirella, Paprzycka Alicja, Płotka Bogumiła, Rohde Maria, Ruk Marek, Stoba Mirosław, Szymikowska Dorota, Wieczorek Krzysztof, Zarzycki Andrzej


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Ludwik Arnold

Bujałkowska Jadwiga, Burnagieł Jarosław, Czaja Piotr, Dembowska Jacek, Fimińska Renata, Godlewski Piotr, Gromadzki Leszek, Haak Agnieszka, Hinz Rafał, Jaros Ewa, Kokoszka Mariusz, Kolmetz Damian, Kowalski Krzysztof, Laga Jarosław, Lautenbach Leszek, Lipska Alicja, Litwin Tomasz, Manikowski Wojciech, Moniuszko Bogusław, Obmińska Katarzyna, Przestrzelaka Urszula, Ronowski Wojciech, Szypcio Mariola, Wasilewska Beata, Zielnica Krzysztof


Klasa: 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Regina Tatur

Byliński Andrzej, Cenecka Joanna, Czaja Piotr, Czapp Urszula, Dejk Zdzisław, Dybul Violetta, Jarmakowicz Jarosław, Kosaczew Anna, Kulesz Andrzej, Maculewicz Anna, Morawski Piotr, Rajski Andrzej, Rojek Katarzyna, Szreder Brygida


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Jolanta Mil

Brzeziński Damian, Drążkiewicz Tomasz, Hinz Wojciech, Jaszak Renata, Knyszyński Dariusz, Kiryluk Katarzyna, Kolasiński Jarosław, Korzeniewska Ewa, Kowalski Grzegorz, Latowski Paweł, Matusiak Jan, Miller Zbigniew, Misiołek Marlena, Podolak Beata, Rekowska Beata, Ryms Monika, Skórka Joanna, Szuszek Dariusz, Wylężek Ewa, Zielonka Joanna


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Adamus Grzegorz, Balbier Robert, Bartczak Krzysztof, Bejma Robert, Borkowski Marian, Bownik Armad, Cybulski Krzysztof, Czernewski Kazimierz, Doroszuk Violetta, Gulewicz Tomasz, Kubica Tomasz, Kubiszewska Danuta, Liszewska – Klechowicz Bogna, Lotka Jacek, Misiewicz Przemysław, Nowicki Andrzej, Nowicki Marek, Nyka Jakub, Pietraszewska Krystyna, Poznański Adam, Sołtys Renata, Stałęga Piotr, Surmacz Romuald, Włodarczyk Andrzej, Wróblewski Wojciech


Klasa D PSZ – wyposażenia sanitarne budynków
Opiekun: Janusz Lewicki

Agnowski Jacek, Dobrowolski Maciej, Filipiak Jarosław, Grzonka Edmund, Grzegorzewski Piotr, Gonsior Grzegorz, Gęsicki Robert, Haupa Aleksandra, Jaszczuk Dariusz, Jurewicz Marek, Kruk Mirosław, Kunowski Tomasz, Kolano Jan, Musielak Andrzej, Nowak Robert, Podkościelny Jacek, Potylicki Wojciech, Rodhe Wojciech, Roszkowski Leszek, Śledź Mirosław, Sząszor Grzegorz, Urbański Jarosław, Wardawa Krzysztof, Weier Zbigniew, Wiski Zenon


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Doliniec Wiesław, Formela Maria, Grabowski Andrzej, Iwaniuk Wiesława, Jaworski Wojciech, Kalinowska Grażyna, Kamiński Mieczysław, Kazimierczuk Paweł, Kełpin Halina, Kroplewska Teresa, Kudela Ewa, Kudela Witold, Maciejczak Beata, Mączka Maria, Majkowska Barbara, Meske Wiesław, Mikuła Marcin, Nadolna Irena, Olszuk Dorota, Prejs Zbigniew, Przybyłowska Renata, Radzisz Władysława, Rek Stanisław, Reluga Dariusz, Robakowski Zdzisław, Romańczuk Krzysztof, Rutkowska Barbara, Selonke Marzena, Serkowska Hanna, Skrzypkowska Danuta, Sudoł Piotr, Sypion Maria, Taszarek Hanna, Walczuk Ewa, Wencel Witold, Winnicki Bolesław, Wolnik Wiesław, Wójcik Zbigniew, Wojewódka Jerzy, Zaworska Maria, Zielonkowska Maria