Absolwenci 1987r

Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Małgorzata Balicka

Burchacz Beata, Gołąbek Katarzyna, Jagiełło Sylwia, Jaskulski Dariusz, Jastrzębski Dariusz, Ligmanowski Jan, Łabuć Beata, Molina Andrzej, Piec Małgorzata, Potrykus Iwona, Rożek Grażyna, Sas Sławomir, Skowroński Marek, Stefaniak Alicja, Stopa Anna, Szkutnik Wojciech, Szumin Grażyna, Toma Izabela, Wilczyński Andrzej


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Romualda Szymańska

Gołębiewska Jolanta, Karpińska Mirosława, Kraska Małgorzata, Kromer Adam, Kwiatkowski Ireneusz, Kwiatkowski Krzysztof, Martyniak Paweł, Rogała Mariola, Rytlewski Grzegorz, Solecki Robert, Sokólski Maciej, Stąsiek Jarosław, Szarzyńska Edyta, Szkutnik Grzegorz, Węsierski Tadeusz, Zębala Robert


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Krystyna Obrycka

Augusewicz Joanna, Bartyska Mariusz, Bukowski Jacek, Fiłonowicz Piotr, Janiszewski Tomasz, Kuta Jerzy, Lisowski Maciej, Lewandowski Jarosław, Orłowski Waldemar, Porczyńska Jolanta, Rolińska Dorota, Stanek Wojciech, Stefaniak Artur, Szkodowska Katarzyna, Turska Ewa, Wąsik Sławomir, Wiśniewski Waldemar, Wojsz Katarzyna, Zarzycki Piotr, Zielińska Katarzyna, Żukowski Leszek


Klasa 5 D TB5 – budownictwo
Wychowawca: Ludmiła Brańska

Briks Danuta, Buczek Bożena, Celmer Bogdan, Cirson Waldemar, Czwiklińska Liliana, Gocan Beata, Kortals Waldemar, Lis Danuta, Maraszek Alicja, Schmidt Jolanta, Siudzińska Marlena, Spólnik Jacek, Szostak Zenon, Twardokus Ewa, Wilkowska Sabina, Zacharewicz Andrzej


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Ewa Pochyluk

Arczyński Tomasz, Antonowicz Joanna, Bertling Magdalena, Chwalińska Grażyna, Ellwart Jarosław, Kasztelnik Jerzy, Kalista Rafał, Karankowska Joanna, Kołakowski Grzegorz, Kostyk Dariusz, Kupiec Katarzyna, Mroczkowska Małgorzata, Skąpski Krzysztof, Stempnik Tomasz, Szulc Katarzyna, Turowska Grażyna


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Andrzej Jachnik

Baranowski Roman, Bigott Sławomir, Buyko Piotr, Fethke Mirosław, Grabowski Adam, Grzędzicka Krystyna, Kulpiński Grzegorz, Lassota Wojciech, Trepczyk Mirosława


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków

August Marcin, Czubek Zbigniew, Nowak Maciej, Pokrzywnicki Tomasz, Sadowski Piotr, Stanisławek Mariusz, Stępiński Dariusz, Stella Maciej, Zawadzki Piotr


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Borczuch Janusz, Borczuch Wiesława, Damer Hanna, Dobrzańska Lidia, Gadaliński Andrzej, Gibowski Stefan, Gientkowska Lidia, Jonczyńska Iwona, Kamiński Mariusz, Knap Aleksander, Kowalski Dariusz, Kwiatkowski Stefan, Lesiewicz Leszek, Libiszewska Elżbieta, Litka Stanisław, Maciejewska Iwona, Maculewicz Krystyna, Matyja Daniel, Mazurek Zdzisław, Murzyńska Katarzyna, Nowakowski Grzegorz, Nowakowski Wiesław, Okuń Jerzy, Parzyszek Jerzy, Redlarski Tadeusz, Siergiej Anna, Strzyż Krzysztof, Sulkowski Sławomir, Tadaszak – Kitta Olga, Tomaszewski Józef, Trafimów Małgorzata, Warżała Janina, Ziuziakowski Gerard, Zając – Żochowska Krystyna, Żurawicz Ryszard