Absolwenci 1988r

Klasa: 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Ryszard Szymański

Banel Tomasz, Betcher Ryszard, Brużek Izabela, Czarnecka Iwona, Fierka Marek, Filipiak Tomasz, Helak Grzegorz, Kapusta Piotr, Koc Grażyna, Koc Jarosław, Kaszubowska Izabela, Kosznik Jacek, Krysztofiak Piotr, Ligmanowska Zofia, Lipski Sławomir, Lisowska Beata, Łącki Grzegorz, Miklas Wojciech, Młynarski Cezary, Orlikowska Anna, Piesio Sławomir, Skiba Barbara, Sobczyk Kazimierz, Szulc Agnieszka, Wilczyński Piotr, Wlazło Krzysztof, Wojdyła Anna


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Regina Tatur

Binerowski Jacek, Brunka Paweł, Flera Izabela, Gładczuk Małgorzata, Gruszczyński Piotr, Gorgoń Tomasz, Idem Małgorzata, Jankowski Tomasz, Kocent Aleksandra, Korzeniewski Tomasz, Krotoszyński Jarosław, Kurzydło Iwona, Mannischeff Waldemar, Mazur Jacek, Mejerowicz Marek, Nowaczyk Witold, Otta Adam, Sosin Piotr, Skraburski Sławomir, Stefańska Joanna, Stodolska Dorota, Szwajewski Marek


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Piotr Wojtas

Brzostek Adam, Dawidowska Beata, Dobrzyński Arkadiusz, Flis Grzegorz, Grabowski Tomasz, Klawikowska Marlena, Krzyżelewski Maciej, Kaprijańczyk Katarzyna, Majecka Beata, Piskorz Ewa, Rojda Tomasz, Stepowska Joanna, Schark Dariusz, Sielski Jarosław, Sokołowski Tomasz, Synak Beata, Szulc Krzysztof, Szycik Małgorzata, Tuziński Daniel, Zubek Artur


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Krystyna Peplińska

Ackermann Jolanta, Block Witold, Czerniewski Piotr, Dąbrowski Paweł, Franceson Paweł, Gaj Beata, Hewelt Izabela, Jasińska Dorota, Jaszak Małgorzata, Kamrowski Maciek, Konopska Beata, Kopeć Beata, Kubera Janusz, Kunikowski Jan, Kut Robert, Lewandowski Dariusz, Licau Marek, Nowicki Jarosław, Radzik Iwona, Stubba Zbigniew, Talkowska Teresa


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Bilkiewicz Małgorzata, Butkiewicz Beata, Bystra Beata, Czerwniawski Tomasz, Glińska Aleksandra, Kamrowski Jarosław, Klin Barbara, Knitter Robert, Malicki Jacek, Michalski Zdzisław, Miklikowska Xymena, Nadolska Roma, Piotrowicz Artur, Ratajczak Jacek, Rosiński Łukasz, Sławnicki Jacek, Świąder Wiesław, Sutor Tomasz, Storma Beata, Szczygielski Andrzej, Tułaza Grzegorz, Wieliczko Radosław, Załęcki Winicjusz


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków

Bujny Maciej, Chaciński Tomasz, Dziecielska Małgorzata, Grabowska Marta, Gulgowski Mirosław, Jabłoński Piotr, Katkowski Mirosław, Kołodziejczyk Tomasz, Kińczyk Jarosław, Krzywicki Robert, Krawczyk Dariusz, Mańkowski Tomasz, Piełowski Janusz, Piechnik Krzysztof, Przybylski Robert, Piepiórka Jacek, Sikorski Dariusz, Sieczkowski Jarosław, Sauer Piotr, Sztangierski Roman, Wochowska Izabella, Zakrzewski Jarosław, Zakrzewska Ewa


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Bełdziński Mariusz, Bigus Jolanta, Bucholc Zenon, Butkiewicz Halina, Borkowska Iwona, Ciepłucha Dariusz, Drewniak Zbigniew, Duda Bożena, Dufaj Jerzy, Grabiński Mieczysław, Grzenkowicz Zofia, Godycki- Ćwirko Tomasz, Ignaczewski Adam, Karaś Mariola, Kotłowski Dariusz, Lodzińska Izabela, Lila Witold, Olszewki Tadeusz, Ortman Krystyna, Petla Marek, Prus Gabriela, Skrzypowski Henryk, Stanzecki Stanisław, Stankowski Andrzej, Suwara Danuta, Szeligiewicz Maciej, Szrama Czesław, Szyluk Dariusz, Tobolski Piotr, Wasążnik Zbigniew