Absolwenci 1989r

Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Konstanty Woś

Bieszke Jarosław, Chełminiak Marlena, Dębowska Monika, Fiałkowska Natalia, Frąckiewicz Jacek, Gruba Danuta, Kardzis Krzysztof, Kępińska Joanna, Kowalski Krzysztof, Miszewski Andrzej, Motowidło Witold, Obtułowicz Barbara, Piotrowski Jarosław, Skalmierska Katarzyna, Stoppa Sergiusz, Sumionka Andrzej, Szulc Grzegorz, Wiśniewski Jarosław, Woźniak Waldemar, Zaborowski Rafał, Turski Mariusz, Zalewski Adam


Klasa: 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Maria Pawlak

Albrzykowska Anna, Andrajew Zbigniew, Bartkowski Marek, Bernaś Andrzej, Drabik Piotr, Goliasz Joanna, Górny Mariusz, Jaworski Marek, Morawski Rafał, Mrozowska Dagmara, Olszewska Małgorzata, Pęczek Grzegorz, Piec Dorota, Wilski Wacław, Wolak Marek, Zarembski Marek


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Elżbieta Szwankowska

Antkowiak Tomasz, Bieniasz Dariusz, Borucki Dariusz, Gros Adam, Huszcza Tomasz, Kaczor Dariusz, Klasicki Tomasz, Konczalski Krzysztof, Kowalczyk Marcin, Król Beata, Liszka Jarosław, Malaga Damian, Miązek Beata, Orwat Artur, Pietrzak Dariusz, Pobłocki Jarosław, Szwarc Grzegorz, Zagórski Tomasz


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Jerzy Roman

Garbowska Katarzyna, Gąsowski Waldemar, Grzesiak Joanna, Jasiukiewicz Ryszard, Kolasińska Beata, Kowalina Arkadiusz, Kuśmierczyk Wojciech, Kwiecińska Jolanta, Lewandowski Piotr, Łukowiak Beata, Molenda Izabela, Myślińska Katarzyna, Rolbiecki Andrzej, Rompa Mariusz, Rutowski Grzegorz, Sitek Beata, Tymiński Sławomir, Ziehm Robert, Żebrowska Małgorzata, Żołądek Dorota


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Berendt Anna, Dojcz Lucyna, Ebertowska Joanna, Gulcz Aleksandra, Gulcz Jarosław, Hoppe Józef, Jurkiewicz Beata, Lipski Mikołaj, Perucka Beata, Pranczke Leszek, Ruda Elżbieta, Richert – Nahalewicz Monika, Różek Marzena, Socha – Bieszk Magdalena, Szymichowska Mirosława, Szczepkowski Robert, Tucholski Ireneusz, Urban Danuta, Wojciechowska Izabela, Witt Maciej, Zawierucha Mariusz


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jan Bendych

Bobrzak Katarzyna, Bystrzanowski Grzegorz, Bystrzanowska Beata, Chełkowska Małgorzata, Jędras Małgorzata, Jarosiewicz Krzysztof, Kunikowski Jarosław, Konopa Monika, Karwowski Sławomir, Kaszubowski Tomasz, Maraszek Lidia, Masłowski Witold, Marek Piotr, Nowicki Wojciech, Pieszczyk Danuta, Parafinowicz Aleksander, Przymanowska Izabela, Płatek Dariusz, Rusin Paweł, Rosicki Krzysztof, Samborski Mariusz, Zygmuntowicz Wiesław, Żuk Jarosław


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Bondar Bogusława, Bławat Jarosław, Błoński Leszek, Borkowska Hanna, Chyła – Leczkowska Daniela, Dalmer Jarosław, Drzewiecka Jolanta, Gęsikowska Elżbieta, Gubarewska Julita, Jabliński Wiesław, Jaskulski Krystian, Klejnowska Izabela, Kuśmierz Aleksander, Majchrzak Bogumiła, Manicka Łucja, Mielke Andrzej, Nowakowska Maria, Osobik Grażyna, Przybylski Edmund, Pyszczyński Jarosław, Pychowska – Mackiewicz Ewa, Radziejewska – Bolt Gabriela, Rudziński Krzysztof, Safaryn Aleksander, Stankiewicz Sławomira, Stańska Bożena, Stark Lucyna, Szwaba Radosława, Zakrzewska Grażyna, Zakrzewska Maria