Absolwenci 1990r

Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Grażyna Sipowicz

Burawski Mirosław, Cirocka Małgorzata, Ćwiek Adam, Dolina Andrzej, Główczewska Izabela, Jasiewicz Grzegorz, Klinkosz Wojciech, Kotowska Agnieszka, Kwiatek Beata, Kosznicka Grażyna, Kowalski Dariusz, Kryger Tomasz, Kutny Adam, Lewkiewicz Renata, Malata Maciej, Marzeion Joachim, Matyjasik Marcin, Miryn Joanna, Mroske Andrzej, Muzińska Małgorzata, Nowak Marcin, Olkrzycka Irena, Olejniczak Wojciech, Reszka Radosław, Skwiercz Katarzyna, Sądowicz Michał, Soja Tomasz, Szumski Wojciech, Wąsik Adam


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Danuta Gorzelańska

Barra Sławomir, Belecki Mariusz, Bielińska Beata, Bylica Ilona, Ceglarska Katarzyna, Czarnecka Joanna, Dobrzyński Rafał, Dąbkowski Krzysztof, Ekstowicz Jacek, Etmański Rafał, Florysiak Joanna, Jędras Kamila, Kolasa Marek, Krotoszyński Krzysztof, Lejman Krzysztof, Ossowski Dariusz, Piętak Marek, Raciborski Adam, Romanowska Małgorzata, Wiktorowicz Maciej


Klasa 5 C TB5 – budownictwo wodne
Wychowawca: Maria Kalista

Błażyński Tomasz, Depka Małgorzata, Długosz Joanna, Dragun Dorota, Kozioł Beata, Lesiński Marek, Leszczyński Robert, Leśniewski Piotr, Loryński Arkadiusz, Machalińska Dorota, Milewska Anna, Ostrowski Adam, Prychła Beata, Pyrzak Jarosław, Rossa Joanna, Rudzki Piotr, Sojka Krzysztof, Styn Anna, Schroeder Artur, Szewczyk Bożena, Waryś Marek, Winnicka Katarzyna, Zaleska Renata, Zawada Beata


Klasa 5 D TB5 – wiercenia poszukiwawczo – rozpoznawcze
Wychowawca: Zenon Czerski

Abramczuk Jarosław, Buda Mariusz, Buszman Adam, Butkiewicz Grzegorz, Brzeziński Dariusz, Ellwart Karol, Jagliński Wojciech, Miroński Adam, Mock Tomasz, Nowakowski Tomasz, Prus Piotr, Romanow Sławomir, Smolarczyk Piotr, Szala Dariusz, Tafel Ryszard, Woźniak Tomasz


Klasa 5E TB5 – geodezja
Wychowawca: Zenon Czerski

Bujak Daniela, Dulna Katarzyna, Grubba Andrzej, Judek Piotr, Kowalewski Daniel, Kupniewska Julita, Kwiatkowski Michał, Leski Paweł, Zakrzewski Krzysztof


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: Maria Śliwińska

Czerwionka Katarzyna, Damps Teresa, Dudycz Grażyna, Franciszkiewicz Tomasz, Futyma Beata, Kołodziejska Joanna, Kordoński Robert, Modzelewska Anna, Sobociński Jerzy, Stec Robert, Szalewicz Jan, Tobolski Lech, Wilczyńska Ilona, Zajączkowski – Matejko Grzegorz


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jan Bełzowski

Chmielewski Tomasz, Dubicka Anna, Filiński Jarosław, Grudzień Mirosław, Gardzielewski Leszek, Jarocka Dorota, Kabat Maciej, Karczewski Jacek, Kaleta Wojciech, Lewandowska Katarzyna, Nabożna Gabriela, Przyborek Marek, Styczyński Mirosław, Szpucha Marek, Szuryński Rafał, Tosik Grzegorz


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Bareja Marzena, Bieńkowski Henryk, Borczyk Jarosław, Cegłowski Grzegorz, Dormanowska Elżbieta, Gołaszewska Barbara, Grabowski Jerzy, Hryńczuk Dorota, Jakowlew Zbigniew, Kalkowski Piotr, Kazimierczuk Jolanta, Korzeniowski Marian, Kozak Waldemar, Kowalczyk Iwona, Kurcaba Beata, Kurpiel Waldemar, Maroń Anna, Milewski Tadeusz, Orlińska Bogumiła, Pilipiec Jacek, Piotrkowska Małgorzata, Pobłocka Bożena, Rzeńca Marcin, Rzosińska Dorota, Skrzypczak Tadeusz, Szlendak Mieczysław, Tatarczuk Piotr, Warowny Jerzy, Wcisek Dariusz