Absolwenci 1991r

Klasa 3 a – stolarz

Bulenda Daniel, Butowski Sławomir, Chrulski Marek, Dzielewa Krzysztof, Fedyniak Marek, Grubba Jarosław, Hoppe Marcin, Jarzembiński Jarosław, Korościk Tomasz, Kowalski Grzegorz, Ksit Wojciech, Michalak Marek, Miler Grzegorz, Nadziejowski Jan, Orłowski Marek, Pallach Waldemar, Patelczyk Tadeusz, Szymkowiak Jarosław, Szulc Rafał, Sawicki Robert, Wycichowski Janusz, Wollschlaeger Tadeusz, Zarach Marcin


Klasa 3 b – stolarz

Beyer Mariusz, Biesek Waldemar, Chojnacki Tomasz, Cichosz Robert, Früauff Tomasz, Heland Mariusz, Jadrzembiński Tomasz, Kossak Maciej, Kowalik Przemysław, Krzysztajtys Marcin, Lademann Krzysztof, Neubauer Krzysztof, Pettke Leszek, Rutkowski Jarosław, Skelnik Marcin, Śleszyński Robert, Treder Tomasz


Klasa 3 i – wielozawodowa

Biesik Mirosława, Gibek Mariusz, Jabłońska Wioletta, Liduch Anita, Loroch Andrzej, Łykoś Lucyna, Malinowski Tomasz, Naumowicz Jarosław, Obarzanek Arkadiusz, Serowski Roman, Szymańska Magdalena, Wąs Wioletta, Zenio Ewa


Klasa 3 k – wielozawodowa

Biernaciak Anna, Buczkowski Tomasz, Frankowski Robert, Grądzki Tomasz, Groth Karol, Kapała Marzena, Machowska Marzena, Paliwoda Krzysztof, Wawrzyniak Małgorzata, Zarębska Elżbieta, Żychlińska Małgorzata


Klasa 3 m – wielozawodowa

Cichopek Sylwia, Demps Katarzyna, Geldarska Aneta, Grzesiuk Małgorzata, Kolbusz Lucyna, Kobierowska Wioletta, Kucharski Artur, Marchewka Tamara, Majchrzak Mirosława, Nalezińska Marlena, Ostręga Barbara, Rohde Lucyna, Rusińska Małgorzata, Szałkowska Wanda, Szulc Joanna, Tymicka Katarzyna, Tomasikiewicz Grażyna, Wysocka Elżbieta, Wojciechowska Ewa


Klasa 3 s – stolarz

Blank Waldemar, Brucki Fryderyk, Cofor Zdzisław, Grubba Krzysztof, Hallmann Mirosław, Jasiński Sebastian, Kowalewski Tomasz, Lichucki Sebastian, Melzer Arkadiusz, Muzioł Marcin, Nowakowski Marcin, Pśnik Jarosław, Rutkowski Dariusz, Sikorski Krzysztof, Taube Karol, Wika Jarosław, Wójcik Adam


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Ewa Tomaszewska

Adamczyk Jacek, Balcerowski Tomasz, Białobrzeski Piotr, Bierawski Marcin, Bigus Krzysztof, Długiński Maciej, Fojtuh Artur, Gabryel Tadeusz, Gęca Jarosław, Głyżewski Krzysztof, Graczyk Radosław, Itrych Wojciech, Izdebski Arkadiusz, Jaworski Jakub, Juzuń Dorota, Knop Dariusz, Kuchar Wiesław, Kuchta Leszek, Lewandowicz Iwona, Merchel Sylwia, Misiewicz Aneta, Palicki Przemysław, Przewoźna Iwona, Szymańska Lucyna, Tchórzewska Maja, Wanda Grzegorz, Wera Jarosław, Wieczorek Krzysztof, Witt Waldemar, Wlazło Arkadiusz, Złotek Robert


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Krystyna Peplińska

Bigott Artur, Borkowski Robert, Brzoskowska Renata, Chmielewski Marcin, Ciszewski Robert, Grząsko Ewa, Kocińsk Dorota, Kukuś Jolanta, Kulesz Waldemar, Kulczyński Marcin, Mendek Aldona, Michalski Rafał, Postrach Piotr, Skalski Wojciech, Szyszko Wojciech, Trzasko Adam, Wolak Bożena, Zalewski Krzysztof, Żyźniewski Piotr


Klasa 5 D TB5 – wiercenia poszukiwawczo – rozpoznawcze
Wychowawca: Krystyna Martusewicz

Jaworski Jarosław, Kielas Krzysztof, Kłos Michał, Kłos Tomasz, Kozian Mariusz, Krokoszyński Robert, Ladziński Wojciech, Migiel Grzegorz, Nosiński Dariusz, Rojek Jarosław, Skorupska Anna, Suszko Robert, Siwek Robert, Smykowski Adam, Toma Ireneusz, Toczyłowska Joanna, Ustarbowski Krzysztof, Włoch Ireneusz


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Jolanta Mil

Biernacki Krzysztof, Czapska Iwona, Dąbrowska Katarzyna, Gęzikiewicz Roman, Grabowski Zbigniew, Klas Anna, Koss Honorata, Krucan Mirosław, Kuźnicka Anna, Kujawa Marcin, Keliński Tadeusz, Lewandowicz Krzysztof, Marcinkiewicz Grzegorz, Matusiak Piotr, Modrzejewski Krzysztof, Oleksiewicz Grzegorz, Palachowski Jacek, Paszkowska Anita, Przelicki Sylwester, Rasztawicka Olimpia, Romanowski Piotr, Sawicki Marek, Skibicki Leszek, Sobiesiak Marek, Węgrzynowski Maciej, Wróbel Tomasz, Wasilewska Izabela


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne

Błaszczyk Jolanta, Czaplińska Marta, Gajewski Jarosław, Henzel Małgorzata, Januszkiewicz Katarzyna, Kilas Monika, Koniecka Katarzyna, Kowalska Joanna, Kuźmycz Bogusława, Osińska Danuta, Pajdowski Ireneusz, Pieńkowski Krzysztof, Radtke Iwona, Rzeźnik Danuta, Sulima Mariusz, Szymaniak Mirosława, Świechowski Bogusław, Zalewska Iwona


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Jan Bendych

Dzwonkowska Hanna, Fedorczuk Adam, Gesek-Jarosz Wioletta, Giecewicz Robert, Gowin Wojciech, Jarosz Jan, Kantorska Monika, Knitter Rafał, Korpolewski Marcin, Kręcisz Marek, Kwiecień Krzysztof, Łabiszak Mirosław, Orzoł Andrzej, Peplińska Lucyna, Protasiewicz Wojciech, Staworko Sławomir, Szulc Robert, Walczak Adam, Wołyniec Stanisław, Wyrzykowski Marek, Zarzycki Stanisław, Ziółkowski Tadeusz


Klasa PSZ Zaoczne – budownictwo ogólne

Buszman Iwona, Cichowski Ireneusz, Czopik Aleksandra, Dygas Elżbieta, Gabryłowicz Henryka, Gabran Sławomir, Grygiel Andrzej, Jabłoński Robert, Jagodziński Sławomir, Jankowski Bogdan, Kępa Maria, Kijowski Dariusz, Kiliński Marek, Kuba Joanna, Kulma Andrzej, Mallach Izabela, Miotke Katarzyna, Mostowiak Henryk, Plichta Dariusz, Pyrc Krzysztof, Popławski Antoni, Różański Edward, Rutkowski Piotr, Sitek Katarzyna, Szreder Marek, Warmiński Daniel, Winnicka Joanna, Złotogórska Bożena, Zdancewicz Józef, Żarczyńska Alina