Absolwenci 1992r

Klasa 3 i – monter instalacji sanitarnych

Czaja Ryszard, Fabijańczyk Radosław, Gosk Dariusz, Grynkiewicz Mirosław, Jamrozik Mariusz, Koy Piotr, Kościński Andrzej, Karbownik Przemysław, Nadstazik Marcin, Omernik Rafał, Płatek Sławomir, Podolak Przemysław, Ruciński Leszek, Wiśniewski Jacek


Klasa 3 s – stolarz

Bir Mariusz, Bistram Bogusław, Czajkowski Tomasz, Czapiewski Ireneusz, Giniewski Ireneusz, Halman Piotr, Janczewski Hieronim, Jaworski Michał, Kluwa Jan, Korytek Janusz, Kucharski Andrzej, Kulesza Waldemar, Miotk Piotr, Morzy Krzysztof, Mutkowski Jarosław, Paczek Wiesław, Pallach Kornel, Reichel Daniel, Rogalewski Andrzej, Rzepa Jarosław, Skowroński Adam, Święcicki Leszek, Walkusz Adam, Wielec Mariusz, Wojtyra Jacek, Zdanko Bartosz


Klasa 5 A TB5 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Ewa Pochyluk

Bajków Maciej, Chmielewski Dariusz, Dzienisz Tomasz, Hebel Jacek, Kąkol Wojciech, Kępiński Artur, Klawikowski Tomasz, Klawikowski Wiesław, Kryzel Michał, Kępka Krzysztof, Misztal Robert, Myszkowski Jerzy, Piernicka Marzena, Piskorowska Elżbieta, Prejna Katarzyna, Radziun Marcin, Sotowicz Piotr, Słomski Arkadiusz, Szwaluk Jacek, Szulik Przemysław, Szczodrowski Arkadiusz, Tabisz Przemysław, Warda Iwona, Wons Sławomir, Ziomek Jaromir


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Piotr Minkowski

Bruhn Danuta, Comporek Aleksander, Cygert Jarosław, Ekiert Janusz, Engler Krzysztof, Kamiński Robert, Kisicki Michał, Kuszelewicz Mariusz, Krzykowski Krzysztof, Lampkowski Tomasz, Orłowska Anna, Palubicka Iwona, Ponichtera Agnieszka, Pellowski Michał, Różański Jacek, Rytlewski Wojciech, Sajnaga Tomasz, Skoczeń Aureliusz, Skowroński Jacek, Sochacka Joanna, Szklarzewicz Michał, Szornack Mariusz, Ukleja Janusz, Wiśniewska Elżbieta


Klasa 5 D TB5 – wiercenia poszukiwawczo – rozpoznawcze
Wychowawca: Igor Koreń

Brillowski Tomasz, Chyliński Krzysztof, Czerwińśki Piotr, Górczyński Robert, Famielec Michał, Krasoń Adam, Kulawy Aleksander, Laskowski Andrzej, Nadolski Marek, Nowak Marek, Pruszyński Artur, Pochranowicz Daniel, Pofelski Krzysztof, Sobociński Grzegorz, Schroeder Aleksander, Szewczyk Krzysztof, Wakuluk Dariusz


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Konstanty Woś

Brzozowski Jarosław, Chełstowski Mariusz, Chodorowski Paweł, Cieplak Tomasz, Cybula Beata, Dawidowicz Tomasz, Doliński Piotr, Galant Piotr, Gąsiorowski Dariusz, Gdaniec Marek, Grabowski Andrzej, Jewsienia Tomasz, Jung Michał, Kin Piotr, Kocur Katarzyna, Kokorzycka Wioletta, Koss Karol, Kozłowska Gabriela, Minasiewicz Maciej, Nieścior Tomasz, Pisarek Piotr, Pomorski Robert, Priebe Seweryn, Purzycka Iwona, Romanowska Aleksandra, Szymańska Joanna, Trzoss Maciej, Wasylewicz Wojciech, Witczak Bartłomiej


Klasa 5 F TB5 – budownictwo
Wychowawca: Piotr Minkowski

Babińska Katarzyna, Banaczyk Radosław, Bobowska Izabela, Burandt Romualda, Cejnóg Karol, Donderewicz Radosław, Godzisz Tomasz, Gontarski Wojciech, Jażdżewski Artur, Kamiński Maciej, Kreft Wojciech, Kubiak Jacek, Lipski Piotr, Majkowski Maciej, Makaruk Jacek, Makaruk Mikołaj, Michalski Maciej, Orzechowski Piotr, Pilarczyk Aleksandra, Puderecka Małgorzata, Rogalska Izabella, Sasiak Piotr, Suta Olimpia, Urbanowicz Piotr, Wiśniewski Rafał, Wolecka Beata, Zbucki Mariusz


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Opiekun: T. Prugarewicz

Dargacz Mirosława, Gierszewska Wioletta, Gliński Janusz, Iwaniak Dariusz, Juda Ewa, Kuczyński Krzysztof, Kulesza Jerzy, Lubocka Anna, Mycka Maciej, Nieżorowski Robert, Papierowski Arkadiusz, Piwowarczyk Piotr, Rogowski Krzysztof, Rolbiecki Adam, Romanowski Janusz, Szalkiewicz Sławomir, Tiałowski Tomasz


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: P. Bełzowski

Baranowski Andrzej, Bukowski Krzysztof, Bistroń Bogumiła, Czarniecki Kamil, Dworzański Jarosław, Dobrowolski Grzegorz, Dettlaff Sylwia, Gronek Janusz, Klawiter Wioletta, Kowalski Paweł, Krawczyk Krzysztof, Kwakrzys Adam, Markiewicz Adam, Morawski Jarosław, Michalak Wojciech, Nakielski Tomasz, Nowicki Adam, Szablewski Tadeusz